נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

מהדורה שנייה של הטבעת האחת - שר הטבעות

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
הודעות: 19134
הצטרף: 09 נובמבר 2002, 19:21
תשובות: 14
מיקום: Somewhere over the rainbow
יצירת קשר:

מהדורה שנייה של הטבעת האחת - שר הטבעות

שליחה על ידי The oldman » 17 מאי 2019, 21:23

לרגל חגיגות העשור של קיוביקל 7, ולאחר ההכרזה שהם קיבלו את הזכויות לוורהאמר 40K, קיוביקל 7 מפתיעים ובגדול לדעתי עם ההכרזה על המהדורה השנייה של הטבעת האחת!
הטבעת האחת הוא אחד ממשחקי התפקידים הטובים יותר לדעתי שיצאו בעשור האחרון, ומניסיוני הוא משחק התפקידים הרשמי הטוב ביותר אי פעם של הארץ התיכונה (שיחקתי גם בזה של ICE וגם בזה של Decipher). הוא מצליח לשלב לטעמי בצורה מצוינת בין העולם והלור שלו לבין המכאניקה ומשחק התפקידים. המהדורה הראשונה שלו יצאה ב-2011, ואז היה לי התענוג לשחק בה בהשקה בג'נקון.
המהדורה השנייה מקרבת את קו הזמן קרוב יותר אל האירועים בשר הטבעות, ומתרחשת 25 שנה לאחר התבוסה של סמאוג (המהדורה הראשונה התרחשה 5 שנים אחרי קרב חמשת הצבאות). היא תכלול בספר הבסיס 11 תרבויות ו-6 ייעודים מרחבי הארץ התיכונה, מגוון רחב יותר מאשר הארץ התיכונה כמו-גם עדכון ושיפור החוקים, מהנסיון של השנים שעברו.
הצהרה חשובה היא שהתוכן של המהדורה הראשונה יהיה תואם למהדורה השנייה בהתאמות קלות. במלים אחרות, זה נשמע יותר כמו מבוכים ודרקונים 3.5 ולא כמו מהדורה חדשה לגמרי.

אז מה צפוי לנו ומתי ? (ואסייג בכך שקיוביקל 7 יוצרים אחלה משחקי תפקידים אבל מתקשים בעמידה הזמנים)
המהדורה השנייה תצא לדרך בסוף 2019 / תחילת 2020, עם ספר חוקים חדש, בן 352 עמודים ולצדו ערכת התחלה של הטבעת האחת, כשהשם הרשמי יהיה The One Ring - The Lord of the Rings. ערכת ההתחלה תתמקד ב Misty Mountains, עם ספר הרפתקאות בן 64 עמודים ומדריך בן 48 עמודים ל Misty Mountains.

בנוסף יהיו עוד שלל ספרים נוספים שיצאו לאחר מכן, כפי שאפשר לקרוא בעדכון הרשמי: Cubicle 7 Announces The One Ring Second Edition – Cubicle 7
אני מתרגש :orcshock:
TOR_LOTR.jpg
TOR_LOTR.jpg (63.34 KiB) נצפה 391 פעמים
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
הודעות: 13129
הצטרף: 05 דצמבר 2004, 17:04
תשובות: 65
מיקום: Azjul-Nerub, נורת'ראנד.
יצירת קשר:

מהדורה שנייה של הטבעת האחת - שר הטבעות

שליחה על ידי the Nerubian » 18 מאי 2019, 09:24

בהחלט מרגש. כבר הרבה זמן ידענו שהם עובדים על הרחבה שקשורה להרי הערפל והרפתקה שקשורה להתיישבות המחודשת של הגמדים במוריה (זו ההתיישבות בהנהגת באלין, שחוסלה כשהבלרוג התעורר שוב).
שיטת המשחק היא אחת מהמוצלחות שאני מכיר, ואני מקווה שזה באמת יהיה דומה יותר ל-3->3.5 מאשר למהדורה שנייה ממש, אבל גם אם החוקים היו שונים לגמרי, רוב הספרים של המשחק המקורי כוללים גם פלאפ רציני וקרסי-עלילה מצוינים, כך ששום דבר לא היה הולך לאיבוד.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה