• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז 35 שנה ל Battletech וגם 30 שנה למרוצללים

שני משחקים נוסטלגיים, שלפחות אחד מהם (מרוצללים) גם מצליח בהווה, חוגגים בקרוב יומהולדת.
Battletech, או בשמו העברי קרבטק', מקבל ערכת התחלה חדשה של 20 דולר עם זוג מיניאטורות וערכת בסיס משודרגת עם 8 מיניאטורות, מפות, ספרי חוקים ועוד במחיר של 60 דולר. אישית יש לי על המדף את הגרסה של 30 שנה, שהיא ממש אחלה, אבל אני פשוט לא מצליח להביא את עצמי לפתוח אותה ולשחק עקב כל המעקב אחרי מספרים שהיא דורשת. אני מקווה שעוד שנה-שנתיים אשחק עם הילדים :)
מרוצללים מקבל ספר הרחבה פלאפי לכל המהדורות Shadowrun: No Future שנשמע מדליק ובו הדגש הוא על החיים והעולם העתידני של רציצללים ומרוצללים ולא על מכאניקה כזו או אחרת. בהחלט נשמע מעניין כספר לאוסף, ובמחיר של 25 דולר גם לא יקר.
nofuture-shadowrun.jpg

אממ, שכחת את מרוצללים: שיקאגו, ספר ההרחבה הראשון לאנרכיה (אחרי שנתיים). שזו פחות או יותר הסיבה לכך שהספר אין עתיד הוא לא למהדורה 5.

עריכה: מרוצללים: שיקאגו די הגיע כהפתעה מאכזבת עבורי אחרי שתיקה בעניין במשך שנתיים (שבהם יצאו לא מעט ספרים למהדורה 5) קיוותי שהם חושבים על אנרכיה כניסוי כושל וזנחו לגמרי את הרעיון.

בכל מקרה הספר של מרוצללים: אין עתיד מעניין אותי ואולי אקנה אותו בהזדמנות.

חזרה