• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 חדשות הכרוז ספינות טובעות ושמועות צפות, מבוכים ודרקונים 5 באביב

אתמול בערב היה שידור בטויץ' עם מכשפי החוף https://www.twitch.tv/videos/358824828
בו הם חשפו מידע על הספר הבא של מבוכים ודרקונים 5 וגם על יתר הספרים של השנה:
* השנה יהיו בין 3 ל-4 ספרים, כשהראשון יצא באביב, והיתר בקיץ ובסתיו.
* הספר של האביב יהיה על ספינות וספנות! לא ברור אם זו הרפתקה או ספר הרחבה, אבל אני מחזיק אצבעות לקמפיין של פיראטים, נשמע מגניב. כמה שמות שנזרקו לחלל התוכנית היו: Long Walk, Short Plank; Under the Sea; Thanks for the Fish; Boats and Shite - אני משער שאף אחד מהשמות לא יחזיק מים, אבל הכריכות-דמה חמודות ביותר.
* לא יהיה ספלג'מר השנה, כן הם מרוצים מהניסוי עם אברון - אז אולי נראה אברון השנה?
* בנוסף, הם עובדים על מערכות שהן לא בהשראה מערב-אירופאית... מישהו אמר אפריקה? אסיה? דרום-אמריקה? מזל שיש את כל המקומות הללו גם בממלכות הנשכחות :) יגיע ב-2020
* ראבניקה הצליח מאוד, ולכן יהיו עוד עולמות מערכה נוספים. גם לא בטוח שיגיע ב-2019.
* יש 25 אנשים במחלקה של מבוכים ודרקונים, שנה שעברה היו 1.7 עד 2 מיליון שחקנים חדשים בתחביב ו-2018 הייתה השנה הכי טובה אי פעם של מבוכים ודרקונים -> הרימו עוגן, אנחנו ממריאים!
Screenshot 2019-01-04 at 22.19.08.jpg

אני לא חושב ששני הדברים הם Mutually Exclusive - כלומר בהחלט סביר שנראה ב 2019-2020 עוד בלון ניסוי בדמות PDF לעולם מערכה נוסף.
ובמקביל גם נראה ספר פיזי של אברון.
מעניין לדעת אם הם מכוונים לשני קמפיינים בשנה, או מתחילים לצמצם את המספר שלהם - בסופו של דבר, כמות קמפיינים "דומים" זה תשואה שולית פוחתת. כשיש 3-4 זה נותן מגוון נאה לאנשים. כשיש 10-12, אחד כבר אוכל את המכירות של האחר.

Set Sail ! YaRRRRRR
קמפיין פיראטים נשמע מגניב וכל כך חסרים היו החוקים לגבי ספינות ומסעות ימיים (הארקנה האחרונה לוקה בחסר לדעתי).
טוב לדעת והכריכה נראית מגניב אגב.
אני עדיין אאחז בתקווה הקלושה שמתישהו יזכרו בקאמבק של השמש השחורה.

חזרה