• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז הוכרזה ערכת התחלה של סטארפיינדר

באיחור אלגנטי, פאיזו הכריזו על ערכת התחלה של סטארפיינדר, משחק המדב שערכת החוקים שלו נמצאת באמצע בין המהדורה הראשונה לשנייה של פאת׳פיינדר.
הערכה תכיל שני ספרים בני 96 עמודים, אחד מהם לגיבורים והשני לשליט המשחק. בנוסף הוא יכיל סמני קרטון לדמויות, קוביות, מפות ועוד.
מחירה 40 דולר והיא תצא לאור באפריל.
אישית אני מחזיק אצבעות שתהיה דומה יותר לערכה של מה׳ 5 שגם הכילה הרפתקה מצוינת וגם מספיק חוקים עד לדרגה חמש.
ערכת ההתחלה של פאת׳פיינדר היא חביבה אבל הרפתקה קצרה יותר וגם עד דרגה שלוש לזכרוני.
https://paizo.com/products/btq01wrs?Starfinder-Beginner-Box
250758E8-3331-4742-90AF-F37D616BE389.jpeg

אם היא באמת תהיה דומה לזאת של מה' 5, זאת באמת אחלה דרך לספק לשחקנים חדשים התנסות בשיטה, במיוחד לאלו שלא מעוניינים ישר לקנות ספרי חוקים עבים ומפחידים.
Nextorl אמר/ה:
40 דולר? וואו, מוגזם לדעתי. אני באמת לא רואה את עצמי משלם יותר מ30 על ערכת התחלה.
בעיקרון אני מסכימה, אבל אם היא באמת כוללת שני ספרים + קוביות ומפות, יכול להיות שהמחיר הגיוני.

קוביות זה 5 דולר בערך? מפת Flip-mat זה משהו כמו עוד 10 דולר?
אז יתר המוצר זה 25 דולר.
אם זה ערכת התחלה סטייל זו של פאת'פיינדר, אז מבחינת התמורה זה אכן לא שווה 40 דולר. אבל אם זה מספק חומר להרפתקה של 3-4 מפגשים, כולל עלייה לדרגה 3 בסוף, זה נשמע לי עסקה טובה.

דרך-אגב, עברתי עכשיו שוב על ערכת ההתחלה של פאת'פיינדר, שכחתי לגמרי שיש שם הרפתקת סולו לגמרי חמודה :)
היא גם מזכירה נורא בסגנון את הקופסה האדומה, כלומר סט חוקים מלא לשחקנים ולמנחה למשחקים בדרגות נמוכות. למעשה הספר למנחה כולל כל מה שצריך כדי להנחות לדרגות נמוכות, כולל חפצי-קסם, מפלצות, מלכודות ועוד.
אישית אני בדעה שעדיף הרפתקה יותר ארוכה, ולא זחילת מבוך כמו שיש שם, אבל זה די הומאז' לקופסה האדומה.

מה שכן, הוסיפו 32 עמודים לספר לגיבור ב-סטארפיינדר, שזה טוב.

חזרה