הפרק האחרון של העונה הראשונה של גלגול גורלי ביוטיוב
הפרק החמישי והסוגר של העונה הראשונה של גלגול גורלי עכשיו ביוטיוב, צפו והגיבו: [תגובות] גלגול גורלי פרק 5, מתחת לגלים, סיום העונה הראשונה
זה הזמן לתמוך במימון הצילומים לעונה השנייה של גלגול גורלי: https://headstart.co.il/project/45464

הוכרז משחק קלפים לגנזך אורות הסער!

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 אוגוסט 2018, 00:50

ברנדון סנדרסון פרסם היום (טוב, אתמול) הכרזה בפייסבוק על משחק קלפים של הסדרה העכשווית שלו- גנזך אורות הסער (או Stormlight archive בלעז) לסתיו 2019.

אני מוסיף כאן את תקציר הספר, מהכריכה האחורית בהוצאת אופוס:
רושאר הוא עולם של אבן וסופות. סערות אימים שוטפות את פניו ומכתיבות את תנאי המחיה של בני האדם והעולם. צמחים מסתתרים בתוך קונכיות, עצים מושכים פנימה את ענפיהם והדשא נסוג אל האבן.

מאות שנים חלפו מאז נפילתם של עשרת המסדרים המקודשים של אבירי האור, אבל חרבות ושריונות הרסיס שלהם עדיין קיימים: חרבות רבות עוצמה וחליפות שריון אימתניות שהופכות אנשים לכמעט בלתי מנוצחים בקרב. אנשים מוכרים ממלכות עבור חרבות רסיס. מלכים יוצאים למלחמות רק כדי לזכות בהן.

מלחמה אחת כזאת משתוללת במישורים המנופצים. קאלאדין, שהפך משוליית מנתח ללוחם חניתות כדי להגן על אחיו הקטן, נמכר לעבדות. במלחמה חסרת היגיון שבמהלכה נלחמים עשרה צבאות בנפרד נגד אויב יחיד, הוא נאבק להציל את אנשיו ולהבין מדוע המנהיגים מאמינים שניתן לוותר על חייהם.

הלורד הבהיר דאלינאר קולין מפקד על אחד מהצבאות הללו. כמו אחיו, המלך המנוח, הוא מוקסם מספר עתיק ששמו דרך המלכים. חזיונות מסתוריים טורדים את שלוותו, ומראים לו את ימי קדם ואת אבירי האור, עד שהוא מתחיל לפקפק בשפיותו.

בצדו האחר של האוקיינוס מבקשת אישה צעירה בשם שאלאן להתמחות בחסותה של מלומדת מוכשרת וכופרת ידועה לשמצה, אחייניתו של דאלינאר, ג'סנה. אף-על-פי שהיא אוהבת ללמוד, מניעיה של שאלאן אינם טהורים. היא מתכננת גנבה מתוחכמת ונועזת, והמחקר שהיא עורכת עבור ג'סנה מרמז על סודות מעברם של אבירי האור ועל הסיבה האמיתית למלחמה.
משחק הקלפים יתבסס על שיטת call to adventure, שבדיוק מסיימים עכשיו קיקסטארטר מוצלח. המשחק הוא משחק קלפים מז'אנר הhero crafting, שבו אתה יוצר גיבור ויוצא איתו למסע. ובCall to adventure: stormlight, המסע יהיה בדרך להפוך לאביר אור. במשחק, השחקנים יתחרו בכדי להשיג traits, להשיג בני ברית, להתמודד עם אתגרים ולבנות את הדמות שלהם בצורה שתמלא את הייעוד שלה בצורה הטובה ביותר. זה יהיה משחק מבוסס נקודות, כך שאין מטרה אחת ספציפית, אלא מספר קווסטים שונים שיאפשרו לספר סיפור טוב יותר. בפוסט שלו, ברנדון נתן כמה דוגמאות- להביס נושא-רסיס לדוגמה, לשרוד עבדות, או לקחת בת-חסות.

מידע נוסף יגיע בקרוב מBrotherwise, אבל עד אז, ברנדון צירף תמונת preview מהאמן Adam J. Marin.
תמונה

אני מחכה מאוד למשחק, הוא נשמע נהדר. מה איתכם?

(ואני מצרף את הפוסט המקורי של סנדרסון- )
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 04 אוגוסט 2018, 21:18

אם אפשר לשחק לבד זה מפתה
XD
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 04 אוגוסט 2018, 22:30

לאיזה ספר זה צפוי הגיע? עכשיו אני קורא את השלישי ואני לא ממש רואה איך אפשר לשלב את הראשון ואת השלישי...
אם מישהו מתכנן לקנות אשמח שיכתוב ביקורת על המשחק, כי הוא בהחלט נראה כמו אופציה סבירה לקנייה
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 04 אוגוסט 2018, 22:46

Hell lord כתב:
04 אוגוסט 2018, 22:30
לאיזה ספר זה צפוי להגיע?
אני לא חושב שזה צפוי להגיע לספר מסוים. מדובר במשחק בעולם, לא על עלילת הספרים. לפחות לפי הבנתי. יכול להיות שאני טועה אבל, נגלה בהמשך, כשייצאו עליו עוד פרטים.
dragonian כתב:
04 אוגוסט 2018, 21:18
אם אפשר לשחק לבד זה מפתה.
לפי הקיקסטארטר של call to adventure הבסיסי, מדובר במשחק ל2-4 שחקנים, אז כנראה שלא.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה