דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

מכירות המשחקים ממשיכות לגדול בארצות הברית, שינויים ב FFG

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
הודעות: 19243
הצטרף: 09 נובמבר 2002, 19:21
תשובות: 16
מיקום: Somewhere over the rainbow
יצירת קשר:

מכירות המשחקים ממשיכות לגדול בארצות הברית, שינויים ב FFG

שליחה על ידי The oldman » 03 אוגוסט 2018, 21:07

פורסם הדו"ח של ICV2 עם הערכת מחזור המכירות השנתי של משחקים בארצות הברית: והשנה מדובר ב 1.55 מיליארד דולר. כמחצית מהסכום זה משחקי קלפים אסיפים, שלמעשה רשמו ירידה קלה במכירות.
משחקי הלוח והמיניאטורות ממשיכים לשגשג, וגם משחקי התפקידים צמחו - מסך של 45 מיליון דולר לכ-55 מיליון דולר. עדיין נתח קטן בעוגה הכוללת, אבל צמיחה זה מגניב. בייחוד שזה מתעלם לדעתי מכל המכירות הדיגיטאליות של ספרים ורכישות ישירות מהיצרנים.
חמשת משחקי התפקידים הנמכרים ביותר לאביב 2018 הם: מבוכים ודרקונים, Starfinder, פאת'פיינדר (מוריד הילוך בגלל 2), מלחמת הכוכבים (של FFG) ו Genesys.
ICv2: Top 5 Roleplaying Games--Spring 2018

ואם כבר עסקינן בחדשות מהתעשייה, אזי מנכ"ל אסמודי צפון-אמריקה (ולפני כן המייסד והמנהל של FFG), כריסטיאן פטרסן הודיע על פרישתו מהתפקיד. הוא כבר כעשרים שנה בתפקיד, והוא הפך את FFG לחברה מרכזית בתחום משחקי הלוח והמיניאטורות, כאשר השורשים היו במשחקי התפקידים. מעניין לראות איך הדברים ישתנו אחרי עזיבתו...
http://www.dicetowernews.com/christian- ... rica/53608
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה