לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

שני עולמות מערכה חדשים למבוכים ודרקונים 5 - השנה!

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 04 יוני 2018, 19:40

בראיון עם Comicbook, הצהיר Nathan Stewart שהשנה צפויים להגיע שני עולמות מערכה חדשים (ישנים) למבוכים ודרקונים 5, זאת בנוסף לשתי ההרפתקאות שהוכרזו (קו העלילה החדש של מבוכים ודרקונים 5 - Dragon Heist)!
ההכרזה הרשמית תגיע ביולי, ויהיה ניתן לשחק בעולמות כבר השנה. הכוונה היא לא לצלילת עומק לעולם המערכה, אלא לסגנון דומה יותר שבו Ravenloft הוצג בהרפתקה Curse of Strahad - כלומר תיאור של מספר עשרות עמודים שיכול להתמקד באזור ספציפי בעולם ולא בכולו. טעימה ולא עולם מערכה שלם, שכנראה יכיל את המכאניקה הנדרשת למשחק. אולי יהיה ניתן גם לפרסם תוכן לעולם ב DMguild כמו שאפשר היום לממלכות נשכחות ולרייבנלופט.

עוד לא נחשף אילו עולמות מערכה, אבל הימורים סבירים בעיניי זה Planescape/Spelljammer (אחד מהשניים לדעתי), השמש האפלה, אברון. אני מאוד בספק שנראה את גרייהוק.
http://comicbook.com/gaming/2018/06/04/ ... -settings/

מה הניחוש שלכם?
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 04 יוני 2018, 20:09

אני בטוח שלפחות אחד מהשניים יהיה ספלג'אמר או פליינסקייפ. קל מאוד לשלב הרפתקה שקשורה אליהם בתוך קו העלילה של הממלכות הנשכחות (כמו עם קללתו של סטרהד, שכזכור משתלבת כך שהדמויות מהממלכות הנשכחות נשאבות לרייבנלופט). הם גם נתמכים טוב על ידי ספר היריבים של מורדקניאן.
באופן אישי נראה לי שספלג'אמר יילך יותר, כי יש לו פוטנציאל להוסיף בהרפתקה טכנולוגיה חייזרית. אולי ישלבו אותו עם וריאציה כלשהי של white plume mountain?
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
SandChicken

שליחה על ידי SandChicken » 05 יוני 2018, 07:45

אני מהמר על חמה קודרת כי מיירלס כבר צייץ קצת בנושא ועל פליינסקייף כי התחילו במשחק מחשב
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה