רישום המנחים לדרקוניקון בשיאו!
דרקוניקון יתקיים השנה ב-23-24 לאוגוסט, ואתם מוזמנים להנחות בכנס ולקבל כניסה לארועים וצ'ופרים נוספים. יש לנו גם הרפתקאות מוכנות להקמה בשבילכם, שמתאימות גם למי שלא הנחה בכנסים עד היום :)
לפרטים - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

Strongholds & Streaming שיא חדש לקיקסטרטר משחקי תפקידים?

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

Strongholds & Streaming שיא חדש לקיקסטרטר משחקי תפקידים?

שליחה על ידי The oldman » 11 פברואר 2018, 22:51

שלושה ימים אחרי השקתו, הקיקסטרטר Strongholds & Streaming שמציע ספר הרחבה למבוכים ודרקונים 5 בשם Stronghold and Followers, שובר שיאים של גיוס כסף. מעל ל-800 אלף דולר! השיא הנוכחי הוא כ 1.2 מיליון דולר לים השביעי.
אבל זה לא סתם קיקסטרטר של ספר אלא גם מגייס כסף לתוכנית המשחק של מט קולוויל, ואפילו מציע מיניאטורות לתומכים. אני משער שהפופולאריות של התוכנית היא הגורם העיקרי להצלחה האדירה ולא הספר - שאמנם נראה חביב, אבל אני בפני עצמו אני בספק שהיה עובר בהרבה את ה-10,000 דולר... למרות שהוא בהחלט מעניין למי שרוצה לפתח את הדמות שלו גם כשליט ולא רק כהרפתקן.
זה העדכון הראשון של הקמפיין, ארבע שעות אחרי הפתיחה והוא די מגניב אפילו אם אתם לא מתכננים לתמוך :)

בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: משחקי לוח בכל הזדמנות :)
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה