• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז משחקי התפקידים הלוהטים ל-2018

אז מה הם עשרת משחקי התפקידים החדשים שכולם מצפים להם בשנה הקרובה? לפי הסקר המקיף שערך EnWorld הם:
1. Vampire the masquere 5th edition - אנשים אוהבים ערפדים, עדיין.
2. וורהאמר פנטזיה מה' 4 - בשבילי הוא במקום הראשון :)
3. Kult Divinity lost - משחק עתיק שזוכה למהדורה חדשה, על העולם שלנו שלכוד על-ידי פלישת שדים וכך הלאה.
4. Forbidden lands - עוד משחק תפקידים סקנדיבי, החבר'ה שם יודעים לעשות משחקי תפקידים טובים מסתבר.
5. Runequest, עוד ענתיקה חוזרת. בכל שנה נראה שיש כמה משחקים חדשים לוהטים שהם גרסאות חדשות של ישנים.
6. The witcher Roleplaying game - מקווה שיהיה טוב, לא כמו משחק הלוח המאכזב.
7. Warhammer 40K - משחק תפקידים נוסף של וורהאמר, הפעם של 40K. לא ברור עם איזו מכאניקה...
8. The expanse RPG - מבוסס על מנוע AGE, של הרונין הירוק. נשמע מעניין.
9. Legends of the five rings 5th edition - בניהול של FFG, נשמע מעניין.
10. נומנרה 2 - המהדורה החדשה של נומנרה, שאמור גם לשלב סוג של משחק ניהול.

http://www.enworld.org/forum/conten...Top-10-Most-Anticipated-Tabletop-RPGs-Of-2018

כולם אוהבים ערפדים. אבל זה מאסקרייד, כך שהם מתנערים מעולם המערכה המוצלח יותר של רקוויאם. וגם יש להם רקורד למכאניקה מסורבלת מאוד. אני לא מחכה למשחק.

וויצ'ר ווורהאמר מסקרנים. גם אגדת חמשת הטבעות.

The oldman אמר/ה:
[post]690354[/post] Runequest, עוד ענתיקה חוזרת. בכל שנה נראה שיש כמה משחקים חדשים לוהטים שהם גרסאות חדשות של ישנים.

כל חמש שנים בערך עושים לה הדפסה מחודשת. לפעמים של מהדורה ישנה, לפעמים בשם אחר, אבל זו תמיד אותה מכניקה די נחמדה.

רקוויאם ממשיך אצל אוניקס, רק בשם אחר - הולכים להיות שני משחקים במקביל ואפילו שלושה אם סופרים את מהדורות ה-20 שנה. עוד טרנד שהולך ומתחזק, שמהדורות רצות במקביל.
אגדת חמשת הטבעות תמיד שמעתי דברים מגניבים על העולם אבל קטילות למכאניקה. להבנתי FFG לא הולכים להשתמש במכאניקה הקודמת, אבל לא ברור מה כן.

בקשר לRunequest, היה לי בעבר את הגרסה של מונגוז, זה חביב אבל לדעתי היום כבר יש דברים הרבה יותר מוצלחים בשוק. לכן קשה לי לראות את הקסם של זה... אבל כנראה שיש המון נוסטלגיה (ע"ע מסקרייד)

חזרה