מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

Xanathar Guide to Everything, ספר ההרחבה הראשון של מו"ד 5

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 01 ספטמבר 2017, 00:11

מכשפי החוף פרסמו את עמוד המידע הרשמי של Xanathar Guide to Everything, שהוא ספר ההרחבה הראשון (המכאני) שיוצא לאור למבוכים ודרקונים 5... המדריך להרפתקן בחוף החרב לא ממש נחשב, כי הוא היה דליל מכאנית.
Xanathar's Guide to Everything | Dungeons & Dragons
הספר מכיל כ-25 בילדים חדשים למקצועות מהסל"ש, אך לא מכיל מקצועות חדשים. מה שתואם למידע שהיה זמין קודם לכן.
עשרות לחשים חדשים, כשרונות וכך הלאה.
ומה שמפתיע, שהוא גם מכיל מידע חדש למנחה - מלכודות נוספות, חפצים קסומים ופעילויות Downtime.
בסופו שלדבר, זה נשמע אכן כמו אוסף של הרבה מהחומר שפורסם מ Unearthed Arcana.

מה שלי קצת מוזר, זו ההתרגשות הרבה שאני רואה בחלק מהמקומות ברשת מהספר, כשבסופו של דבר נשמע שזה יותר More of the Same. כנראה שזה שילוב של ההצלחה של מו"ד 5, עם העובדה שלקח להם שלוש שנים להוציא ספר הרחבה ראשונה. במקום בערך שלושה חודשים במהדורות קודמות...
xanathar.JPG
xanathar.JPG (107.01 KiB) נצפה 347 פעמים
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 01 ספטמבר 2017, 01:32

אוו, חפצ"קים. חפצ"קים זה טוב.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות