• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז קיקסטרטר חדש של Dwarven forge יצא לדרך - מבוך האבדון!

היום התחיל הקיקסטרטר החמישי של Dwarven forge, שיוצרים את תוואי השטח התלת-מימדי המגניב ביותר שאני מכיר, וזה לא רק מעולה למשחקי תפקידים, זה גם שימושי בתור משחקים לילדים, וחסין כמעט לגמרי לנזק שהם גורמים!
הפעם הנושא הוא מבוך האבדון, וזה נראה ברושם מהיר כמו מבוך למתקדמים, גם מבחינת העיצוב וגם מבחינת המבנה של הקיקסטרטר שבעצם מציע כמה אזורים שרוכשים. יש בו גם כמה חידושים בולטים (לפחות למי שכבר מכיר):
- שימוש במגנטים כדי להחזיק את החלקים ביחד
- הוספת של מידות קטנות יותר שמגדילות את הגמישות, 1 על 1, 1 על 2 וכך הלאה. זה גם מסבך קצת כמובן.
- הוספה של משטחים מגנטיים של 12 על 12 אינץ', נראה גאוני ומשהו שיאפשר גם הזזה של המבוך וגם יצירת סצנות מרשימות יותר.
- הוספה של הגבהה בקלות.

האיכות של החלקים שלהם מאוד גבוהה - אני כבר אוסף כמה שנים, פגשתי את כל החבר'ה מסטפן ו Jay ועד לסוזי ושות' והם חבר'ה נפלאים. מה שכן, אני לא בטוח עד כמה הסט הזה מתאים למי שאין לו שום דבר, גם כי יעדי ההרחבה הם על דגש דברים מיוחדים ולא איכות , אבל בהחלט שווה לדעתי ללכת לפחות על הבסיסי אם אתם רוצים משהו מיוחד למשחק שלכם.
(שימו לב שהמשלוח לארץ לא זול)
הנה כמה דוגמאות של דברים שאני עשיתי עם האוסף שלי:
https://www.pundak.co.il/forums/threads/38431
וזה הקישור לקיקסטרטר:
https://www.kickstarter.com/project...crafted-game-terrain-by-dwarve?ref=nav_search

פורסמו שני סרטונים קצרים, שמסבירים על הקונספט, סרטון ראשון מציג את המבוך הבסיסי (קיר, רצפה, פינה):
הסרטון השני מציג את המעברים החדשים, שבעצם מאפשרים רוחב אמיתי של שתי משבצות במסדרון. זה חידוש בקיקסטרטר הזה, שמבוסס על אלמנטים שונים מהרגיל ואמנם מאפשר גמישות גדולה יותר אבל גם מסרבל במעט וגם לא שומר על גדלים אחידים.

dragonitzan אמר/ה:
[post]674312[/post] איך אבל הדלת שברצפה מועילה? לא נראה לי שאפשר לעשות בזה כמה קומות...
למרות שבעקרון אפשר לבנות קומות, אני מסכים שזה מסורבל.
זה כמו שבמפה רגילה אתה מגיע לאזור עם מדרגות/ דלת ברצפה. זה יותר לסימון שזה מעבר לקומה הבאה במבוך.

חזרה