מפגש פונדקאים בשבועות - יום שישי, 18 במאי
תזכורת, המפגש עוד יומיים :) ביום שישי בפריק, החל בשעה אחת. בואו לפגוש את החברים מאחורי המסך: מפגש שבועות, 18 במאי יום שישי בפריק

new warhammer rpg incoming :)

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
Almoni

שליחה על ידי Almoni » 20 מאי 2017, 09:32

סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 28 מאי 2017, 20:51

אוקיי, זה ממש לא צפוי - הולכים לצאת שני משחקי תפקידים של וורהאמר, אחד בעולם הישן והשני בעידן של סיגמאר?
אני משער שזה מעין פשרה בין המעריצים שרוצים את העולם הישן לבין GW שרוצים את העידן של סיגמאר אבל זה משהו די לא ברור לכיצד זה יעבוד - לדוגמא, הם אומרים שהמכאניקה אחרת, האם לגמרי אחרת?
העולם הישן יתבסס כנראה על החוקים המקוריים, כי זו המהדורה הרביעית. אופציה אחת לעידן של סיגמאר, זה להשתמש בחוקים של מה' 3, אופציה אחרת, זה חוקים חדשים לגמרי, ואופציה אחרונה זה להתבסס על מבוכים ודרקונים 5, בסגנון הרפתקאות בארץ התיכונה.
למעשה, האופציה האחרונה יכולה לעבוד די טוב ובאותו פורמט כמו של הטבעת האחת (רק עם פלאף שונה, המפ)
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: משחקי לוח בכל הזדמנות :)
Almoni

שליחה על ידי Almoni » 29 מאי 2017, 22:34

אישית אני לא ממש מתלהב מהעידן של סיגמר למשחק תפקידים יותר מדי גיבורי על באופי אבל נראה אולי הם יוציאו מזה משהו נחמד
ובאמת יכול להיות שהם יתבססו על ורסיה של ק20 - זה יכול לעבוד

אני ממש מצפה אבל לעולם הישן סוף סוף יש משהו של cubicle7 שמעניין אותי
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 30 מאי 2017, 01:47

מצד אחד, אני אהבתי את מה שקיוביקל 7 עשו עם הארץ התיכונה בטבעת האחת.
מצד שני, בתור חובב של המהדורה ה-3 של המשחק אני לא מתרשם יותר מדי מהחזרה למקורות.
The oldman כתב: אופציה אחת לעידן של סיגמאר, זה להשתמש בחוקים של מה' 3
אני די בספק לגבי האופציה הזאת. כלומר, שיטת סטאר וורז של FFG מתבססת על אותו מנוע כמו מהדורה 3 של וורהאמר, אז אני מניח שהזכויות על השיטה עצמה עדיין בידיהם.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 30 מאי 2017, 12:42

בעקרון אין זכויות יוצרים על מכאניקה, אלא רק על אופן ההצגה, הגרפיקה ומה שמסביב. בפועל ייתכן שחברה אחרת לא תרצה לחקות את FFG - למרות שייתכן שהזכויות על השיטה כן חזרו ל Games Workshop.
השאלה העיקרית היא מה קיוביקל 7 רוצים ... FFG בעצמם התבססו על המכאניקה של Wings of War בשביל המשחק הלהיט שלהם X-wing.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: משחקי לוח בכל הזדמנות :)
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה