• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז משחק תפקידים רשמי של My Little Pony

לפני מספר ימים הוכרז My Little Pony:  Tails of Equestria, משחק תפקידים רשמי ראשון המבוסס על סדרת הטלויזיה. קהל היעד הוא הקהל של התוכנית, כך שמדובר במשחק תפקידים שמיועד בעיקר לצעירים. מדובר במשחק תפקידים שמכוון לקהל יעד צעיר: לא ברור עד כמה הוא יתאים למבוגרים...
ספר הבסיס צפוי לצאת במרץ, ולכלול כ-150 עמודים, וביחד עמו תתפרסם ערכת הרפתקה ראשונה, The Curse of the Statuettes.
אפשר לראות דוגמיות תוכן בקישור: http://icv2.com/articles/news/view/36258/preview-my-little-pony-rpg
MLP RPG.jpg

לידיעתכם, מסתבר שלמרות שיש נטייה לטעון שהקהל של MLP הוא בעיקר ילדות בנות חמש, שיש גרעין לא קטן ( ודי קשה ) של bronies - בני נוער ומעלה, גברים בעיקר שדי קשורים לסדרה הזו.
לא מפתיע, הגירסא החדשה שלה היא די טובה.

אני צופה בסדרה עם הבת הגדולה ומבין כל סדרות הטלוויזיה המצוירות המודרניות, היא הכי טובה בעיניי. לפחות לגיל הזה - אווטאר לוקח אחרת.
לכן בשבילי זה אחלה משחק לשחק עם הילדים וכך להכיר להם משחקי תפקידים.

היי, אני מחכה לזה, זה נראה די אדיר (כי MLP זה אדיר!), בעיקר אם זה באמת יהיה מכוון לקהל הצעיר יותר.

ידוע לי שיש שיטה כבר קיימת ל-MLP וגם יש את Ponyfinder שזו המרה של MLP לפאת'פיינדר- אבל לשני מעולם לא התחברתי, ואת הראשון לא יצא לי לבדוק.

כנראה אנסה להריץ לבנות דוד הקטנות שלי, הן אוהבות את הסדרה :)

העוג הברברי אמר/ה:
[post]658247[/post] היי, אני מחכה לזה, זה נראה די אדיר (כי MLP זה אדיר!)
אני שב ואומר, זו סדרה שאחותי בת החמש רואה. ויש לה בובות של הסדרה. איך נערים בני-עשרה רואים את זה?
זה לא משהו על "אי שם מעבר לקשת יש עולם מושלם"?

shachar2004 אמר/ה:
אני שב ואומר, זו סדרה שאחותי בת החמש רואה. ויש לה בובות של הסדרה. איך נערים בני-עשרה רואים את זה?
זה לא משהו על "אי שם מעבר לקשת יש עולם מושלם"?
זו צורת ראייה די צרה. אני גם ראיתי את הסדרה Gravity Falls ונהניתי ממנה, ואני רואה מידי פעם אנימות שמיועדות בבירור לאנשים שצעירים ממני ונהנה מהן. אם הביצוע הוא טוב- ולמען הסר ספר, הביצוע של MLP הוא בין הטובים ביותר, הסדרה לא סתם פופולרית- אז אתה יכול ליהנות מזה בכול גיל. גם אווטאר כשף האוויר האחרון זו דוגמה מצוינת לכזה דבר.

אני בעצמי לא ברוני מושבע, אבל אני מחבב את הסדרה, והאינטרנט מלא בדברים שקשורים עליה (אני מאתגר אותך למצוא משחק/סדרה/סרט מוכר שאין לו קרוסאובר עם MLP). רק בגלל שגם ילדות בנות 5 יכולות ליהנות מזה, זה לא הופך את זה לפחות טוב.

מישהו יכול להסביר כאן קצת בבקשה? במה הסדרה והמשחק בגדול עוסקים? מה זה ברוניס? לאיזה גילאים המשחק מיועד מבחינת רמת המורכבות שלו?

ואם כבר מדברים, אוואטאר היא ללא ספק סדרת הילדים הטובה ביותר שנוצרה. מעניין למה לה אין משחק תפקידים

לאווטאר אין שיטת משחק רשמית, כן יש כמה פרטיות כולל לפחות שתיים כאן בפורום - אחת של ת'ור והשנייה של דון גובלאונה.

פלדריק, זו סדרה חמודה - הפונים מגניבים בדרך שלהם, אבל בעיקר העלילה טובה/ מצחיקה וגם העולם בנוי היטב. אולי ברוני אמיתי ישפוך יותר אור ממני ;)

חזרה