• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז Fantasy Flight Games and Games Workshop נפרדים

אכן מבאס, כמעט עשור של שיתוף פעולה בין FFG לבין GW. ההשפעה הישראלי העיקרית שאני רואה היא על משחק הלוח טליסמן, שיצא לא מזמן בגרסה הרביעית החדשה בעברית. ייתכן ש GW תמשיך עם המהדורה הזו (הרביעית המקורית הייתה שלהם) אבל זה לא בטוח.
והנה רשימת המשחקים המלאה שמופסקת:
• Black Crusade
• Blood Bowl: Team Manager
• Chaos in the Old World
• Chaos Marauders
• Dark Heresy
• Dark Heresy Second Edition
• Deathwatch
• Forbidden Stars
• Fury of Dracula
• Only War
• Relic
• Rogue Trader
• Space Hulk: Death Angel
• Talisman
• Warhammer: Diskwars
• Warhammer Fantasy Roleplay
• Warhammer: Invasion The Card Game
• Warhammer Quest: The Adventure Card Game
• Warhammer 40,000: Conquest

מכל הרשימה הזו, מבאס אותי במיוחד משחק הקלפים של Warhammer Quest שקיבל ביקורות טובות לצד הערה שהוא זקוק להרחבות למימוש הפוטנציאל שלו - מה שכבר לא יגיע.
אולי אנסה לרכוש אחד ממשחקי התפקידים, אם יהיו ב"מבצע חיסול" - יש להם גם משחקי לוח מצוינים, אבל הספריה שלי כבר מלאה...

Almoni אמר/ה:
[post]650805[/post] אולי זה ייתן להם זמן להשקיע ב L5R RPG
כרגע הם הכריזו רק על LCG חדש, אבל אני חושב שהם גם ישקיעו במשחק תפקידים חדש - אם כי לא בטוח שזה יהיה L5R. עכשיו הם נשארו רק עם משחקי מלחמת הכוכבים, שזה די מעט לחברה שנולדה כחברת משחקי תפקידים.
השאלה בעיניי אם משחק תפקידים חדש יהיה בעולם ביתי שלהם (כמו זה של Runebound) או שהם יחפשו IP מוכר אחר. הבעיה שאני לא ממש חושב על עולמות פנטזיה פופולאריים מספיק ... שר הטבעות כבר תפוס.

חזרה