• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז משחק תפקידים חדש: מלחמת הכוכבים, הכח מתעורר

בג'נקון הקרוב, FFG יוציאו לאור משחק תפקידים חדש של הכח מתעורר: Star wars the force awakens beginner game. המשחק יאפשר לכם לחקור את כוכב הלכת ג'קו ולחשוף מסתורין, בהרפתקה שעומדת בפני עצמה. לצערי מדובר בערכה למתחיל, כשכבר יש שלוש כאלו למלחמת הכוכבים (כתבתי סקירה למלחמת הכוכבים Age of Rebellion). מניסיוני מהערכה שיש לי, מדובר במשחק חביב, שהוא מצוין לחבורה חדשה או למי שמתעניין במכאניקה, אבל בלי הרבה בשר.
קצת מאכזב.
force-awakens.jpg
אני תוהה האם מתישהו נראה הרפתקה רשמית שמאפשרת לשחקנים לשחזר את העלילה של הסרטים, כמו למשל שיש היום לשר הטבעות במשחק הקלפים, או שיש לרומח הדרקון. ההימור שלי שדיסני/Lucas Art לא יאפשרו את זה, אבל זה יכול להיות מגניב :)
קישור לאתר: https://www.fantasyflightgames.com/en/star-wars-the-force-awakens-beginner-game/

בתכלס, כמה זה אפשרי לשחזר את העלילה של סטאר וורז במשחק סטאר וורז כיום? אני זורק ניחוש לאויר שיש לפחות כמה נקודות מפתח בעלילה שאין להם שום הצדקה במסגרת עלילה של משחק.

אני לא מדבר על שחזור אחד לאחד, אלא שחזור של סצנות / אירועים. אפשר בהחלט לשחזר את טטואין, או חלק ממנו למשל. את הבריחה משם, להציל את הנסיכה מכוכב המוות, המתקפה עליו וכך הלאה.
לוק הוא אכן יותר בעייתי לשחזור, כי הוא הבן של - אבל את מבנה העלילה והארועים העיקריים, לטעמי ניתן לשחזר. כהערה, בכח מתעורר זה יותר פשוט בהרבה.

חזרה