ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הנשגבים (Exalted) מה' 3 יצא לאור רשמית!

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

הנשגבים (Exalted) מה' 3 יצא לאור רשמית!

שליחה על ידי The oldman » 24 אפריל 2016, 22:45

בשעה טוב, המהדורה השלישית של הנשגבים, משחק התפקידים שפעם התחרה ראש בראש עם מבוכים ודרקונים ואף תורגם לעברית (סקירה של הנשגבים מה' 2 שתורגמה) יצא כעת באופן רשמי במהדורה השלישית שלו.
אני התנסיתי במשחק של מה' 3 בגרסה מוקדמת יותר של ספר החוקים (התומכים בקמפיין קיבלו טיוטה לפני עריכה סופית), אך קשה היה לי להגיד אם מדובר בשיפור משמעותי - בהחלט יש שינוי משמעותי, אבל האם המהדורה החדשה תחזיר עטרה ליושנה?
אתם תקבעו :)
הנה ההודעה הרשמית: Now Available: Exalted Third Edition!!! – Onyx Path Publishing אפשר גם להזמין בהדפסה דרך DTRPG (מאכזב שאי אפשר פשוט לרכוש בחנויות...)
Ex3-Cover-232x300.jpg
Ex3-Cover-232x300.jpg (21.52 KiB) נצפה 424 פעמים
נ.ב. מעניין לראות שגם אקזלטד וגם קתולהו, שני פרוייקט שגייסו המון כסף הגיעו למדפים בערך באותו זמן, לאחר עיכוב של שנתיים וחצי... לי יש משחק לוח אחד שכבר מתעכב בקרוב לשנה בקיקסטרטר (Conan).
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה