• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 חדשות הכרוז ספרי החוקים של פאת'פיינדר, עכשיו בגרסת כיס

בכנס GAMA שמתרחש בימים אלו ממש, הכריזה פאיזו על גרסה קומפקטית של ספר החוקים הבסיסי של פאת'פיינדר, וגם על גרסה קומפקטית של אוגדן המפלצות.
הם מכילים אותו תוכן בדיוק, רק לא בכריכה קשה ואני חושב שזה באותו פורמט של עולמות פראיים (6 על 9 אינץ', כריכה רכה) בחצי מחיר - 25 דולר לספר החוקים הבסיסי, 20 דולר לאוגדן המפלצות. ספר החוקים הבסיסי נשמע מושלם לפורמט הזה, כספר רפרנס מסביב לשולחן.

ואם כבר עסקינן בפאת'פיינדר, אז גם נתיב ההרפתקאות Curse of the Crimson Tide, הקלאסי מימי הק20 של פאיזו, חוזר. בדומה ל Rise of the Runelords, הוא מגיע מחדש כספר אחד בכריכה קשה, שיעלה 50 דולר. בהחלט נוח יותר מאשר סדרה של ששה ספרים קטנים, לדעתי.
https://twitter.com/UnclesGames/status/709831618504962048

Curse of the Crimson Throne הוא אחד מנתיבי ההרפתקאות המעניינים יותר ברמת הקונספט לטעמי, ואני מתעניין לראות איך יחדשו אותו. דווקא בנוגע לגרסת הכיס של הספרים לא התרשמתי במיוחד, כאילו, PFSRD, ספרים כ-PDF. אני יודע שיש אנשים שמעדיפים פיזי, אבל להגיע למשחק עם ערמת ספרים כבדה נשמע לי קצת מסורבל- למרות שזה נראה מגניב. אני מניח שאלו עם ספרים פיזיים יתלהבו מזה יותר ממני.

אגב, אם כבר חדשות Pathfinder, מישהו שם לב שנתיב ההרפתקאות של Hell's Vengeanse התחיל? למען האמת, בעוד 12 ימים יוצאת כבר ההרפתקה השנייה. זה נתיב ההרפתקאות הראשון של פאיזו לדמויות מרושעות!

Crimson Throne אכן נשמע מאוד מעניין בקונספט, פשוט אני לא מכיר שום נתיב הרפתקאות, למעט אולי Rise of the Runelords, שהוא מצוין לאורך כל הדרך. פעם מישהו (אולי יותם אבני?) הסביר לי שזה נובע מזה שהם משתמש בכותב אחר לכל הרפתקה בנתיב אז לכן יש עליות ומורדות בדרך.

וכשאני חושב על זה, ספרי הכיס הם בעלות של PDF בערך, שזה מצב מעניין, כי אתה לא חוסך על ה PDF.

חזרה