• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Pathfinder humble bundle

ת'ור

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
הhumble books bundle האחרון הוא של פאת'פיינדר, ויש בו מבחר ספרים מרשים מאוד: ספרי הבסיס, ערכת ההתחלה, ספרי הultimate, כמה הרפתקאות ועוד. שימו לב שכדי לקבל חלק מהם תצטרכו לשלם מעל סכום מסוים - מעל הממוצע, נגיד, או מעל 15$. עובדה מעניינת - זה ההאמבל באנדל הראשון שראיתי שבו הממוצע *עבר* את ה15$.

למי שלא מכיר, האמבל באנדל מארגנים חבילות, בדרך כלל של משחקי מחשב, שאותן אתה יכול לקנות באיזה סכום שאתה רוצה, וחלק גדול מהכסף הולך לצדקה. שווה לעקוב אחריהם.

דיל שווה ביותר!
אני הולך עליו ברגע שאגיע הביתה - מה שקסם לי הוא הנתיב של מורדי השאול, שמעניינים אותי מאוד עקב הקונספט ומקבלים את שלושת ההרפתקאות הראשונות בחבילה.
חוץמזה, בשביל 17 דולר מקבלים בערך את כל הספרים שאי פעם צריך בשביל להריץ משחק פאת'פיינדר. יש לי את ספר החוקים הבסיסי בעברית וה PDF זה מצוין להשלמה. רק נראה לי מבאס למי שכבר קנה במחיר מלא את כל ה PDF הללו - זה ממש מחיר בדיחה. הייתי בכיף גם מזמין את הערכה למתחיל כמוצר פיזי, אילולא מחיר משלוח של 60 דולר...

בהזדמנות זו, עוד שני מבצעים של משחקי תפקידים שרצים כרגע:
Castles and Crusades: https://bundleofholding.com/presents/Castles
Shadows of Esteren, משחק צרפתי של פנטזיה /אימה שאני אוהב: https://bundleofholding.com/presents/Esteren

הערכה למתחיל עולה 125 ש"ח בבוקדפיסטורי....
המבצע באמת שווה, אפילו שמו"ד 3 תופסת מקום מכובד של שנאה מצדי, השתלם לי להוציא דולר בשביל שיהיה לי אוסף קטן של ספרי פאת'פיינדר (אני די אוהב לאסוף פדפים).
אגב, רק אני חושב שהציורים שלהם מעפנים?

עכשיו הזמנתי, 17 דולר - הכל כולל הכל! יש לי אוסף של Pathfinder עד לקץ הדורות!
שאני רואה את זה מדהים שמכשפי החוף לא משחררים את ספרי הבסיס כ PDF (אין עדיין ב DMGUILD, נכון?)

בכלל פאיזו / האמבל כבר הגיעו לכמעט מיליון דולר בדיל הזה, שזה המון כסף - שלא לדבר שיש שם הודעה שאזלו לפאיזו כל הערכות למתחיל :pirate: ועדיין לא נגמר.
השלמה: בחישוב זריז בערך שתי שליש מהכסף הולך אליהם. מכיוון שזה לא כולל משלוח לערכה, זה עדיין אומר שאפילו אם 30% מהאנשים קנו את הערכה, עדיין פאיזו עשו רווח של איזה חצי מיליון דולר על הדיל הזה. הממממווווןןןן כסף! איזה כיף, זה בטח גורם לכל החבר'ה שם להסתובב מאושרים. סוגר להם את 2016.

יש לי את ספר אפס, שהוא למעשה ההתחלה המהירה או משהו בסגנון, וזה ממש סבבה מקריאה. לא יצא לי לשחק בזה.
תחשוב על סגנון של עולם פנטזיה אפל, עם מפלצות סטייל קתולהו אבל גם מותחן פסיכולוגי. השחקנים לא באמת יודעים כל מה שקרה לדמויות שלהן, לפחות לא בהרפתקה לדוגמא.

חזרה