• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הטבעת האחת חדשות הכרוז רוהאן דוהרת אל The One Ring

ספר ההרחבה החדש של "הטבעת האחת", משחק תפקידים טולקינאי מבית Cubicle 7 הבריטית, יצא לאור בגרסה דיגיטלית. המוצר הפיזי עודנו בתהליכי הדפסה וזמין בהזמנה מוקדמת כאשר הספרים צפויים להישלח אל הקונים בתוך כחודש.
הספר Horse-lords of Rohan הוא ספר אזור חדש המתאר את ממלכת רוהאן, ארץ דון, יער פנגורן ואייזנגרד, בסיס הפעולה של הקוסם הלבן סארומן. הספר מתמקד בתקופה של כ-50 שנים לפני מלחמת הטבעת, מה שעושה אותו מקביל כרונולוגית לתקופה המתוארת בספר ההרחבה Rivendell. בתקופה זו רוהאן נשלטת על ידי המלך תנגל, אביו של תאודן מ"שר הטבעות". מעבר לפלאפ, הספר מוסיף לשיטה חוקים ללחימה רכובה וכן שתי תרבויות חדשות של דמויות שחקן - בני רוהאן ובני דון.

"אדוני הסוסים של רוהאן" הוא ספר האזור השלישי של השיטה (אחרי Heart of the Wild, Rivendell). בהמשך צפוי לצאת ספר ההרפתקאות הרביעי של השיטה שיתמקד בהרפתקאות ברוהאן, לאחר שהספרים הקודמים התמקדו בהרפתקאות ביעראופל ובחורבות ממלכות ארנור ואנגמר.

http://cubicle7.co.uk/horse-lords-of-rohan-pre-order-now/

בתקופה שהנחיתי את הטבעת האחת, לספר הזה חיכיתי.
זה האזור הכי מעניין שהוציאו עד היום לטעמי. לא קראתי את Rivendell, אבל מהתיאור שלו הוא נשמע לי פחות מעניין. ואת האזור של Mirkwood כבר כיסיתי ויש את ספר הבסיס.
יש סקירה באופק ;)?
מעניין אותי לראות איך התרבויות החדשות - אחד הדברים הבודדים שלא אהבתי בספר הבסיס, שאין מספיק מגוון של תרבויות... בייחוד בין הגזעים שזה לא קיים. אני מניח ששתי התרבויות הם של בני-אנוש?

כרגע אין סקירה באופק. אני קורא שיטה אחרת של cubicle 7 עבור פרויקט משחקי היכרות עם "המכבסה" בביגור.
בלו"ז של קיוביקל צפוי לצאת מתישהו ספר עזר לשחקן שמוסיף את התרבויות אלף לוריאן, גמד מההרים הכחולים ואיש ברי וכנראה גם איש גונדור ושליחות חדשה. תאריך ההוצאה המקורי שלו היה חורף 2015 ולפי קצב העבודה של קיוביקל 7 זה אומר חורף 2016...
מבין התרבויות שיש לשיטה היום, רק לבני האדם ולאלפים יש יותר מתרבות אחת (לאלפים שתיים ולבני האדם חמש ועוד השתיים של רוהאן).

חזרה