ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

פאיזו שחררו את ההרפתקה ה-100 שלהם לנתיב הרפתקאות

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

פאיזו שחררו את ההרפתקה ה-100 שלהם לנתיב הרפתקאות

שליחה על ידי The oldman » 20 דצמבר 2015, 09:02

בשעה טובה ההרפתקה ה-100 שיצאה מבית פאיזו לנתיבי ההרפתקאות שלהם יצאה החודש לאור: A Song of silver, ההרפתקה הרביעית במספר בנתיב ההרפתקאות Hell's Rebels (עוד http://pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=14&t=36208)
ההרפתקה מכילה עוד 32 עמודים נוספים של תוכן לציון הארוע המיוחד, המכילים דב"שים אהובים על פאיזו וגם חושפים חלק מסודות המערכה (http://paizo.com/paizo/blog/v5748dyo5li ... finder-100)
החוברת גם כוללת מפת פוסטר גדולה, שמכילה הן אזורי קרב להיתקלויות משמעותיות בנתיב ההרפתקאות ובצד השני את 102 הכריכות של נתיבי ההרפתקאות השונים עד היום.

אין ספר שלהגיע למספר 100 זה הישג מרשים במיוחד, וגם בפאיזו לא חלמו על כך, ציטוט של אריק מונה:
When we first launched the Pathfinder Adventure Path in 2007, I was so concerned about its longevity that I made Paizo’s owner Lisa Stevens promise that, no matter what, we would release at least the first six volumes. One hundred volumes later, we’re on our seventeenth campaign, with no end in sight. Here’s to 100 more volumes!
אין ספק שהיום פאיזו זה המוציא לאור עם מגוון הרחב ביותר של תוכן - שיהיה במזל טוב! :clap:
pathfinder-100.jpg
pathfinder-100.jpg (44.16 KiB) נצפה 383 פעמים
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
יצירת קשר:

Re: פאיזו שחררו את ההרפתקה ה-100 שלהם לנתיב הרפתקאות

שליחה על ידי rui » 20 דצמבר 2015, 15:17

בהחלט הישג מרשים. פאיזו ממשיכים להיות גאוני שיווק וחברה מובילה עם מוצרים איכותיים, ומגיעה להם ההערכה בשל כך :)
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 20 דצמבר 2015, 19:31

נתיבי ההרפתקאות האחרונים היו ממש מגניבים מהביקורות, ואני מקווה שתהיה לי הזדמנות לשחק ב-Hell's Rebels. אם הרמה תעלה באותו הקצב כמו שהיא עולה כול נתיב, אני רק יכול לחכות בציפייה להמשך.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

שליחה על ידי חובב מוד » 02 פברואר 2016, 15:21

באמת, הישג מרשים
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות