• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עולם האפלה חדשות הכרוז Paradox Interactive Acquires White Wolf Publishing from CCP Games

למען האמת זה די מבאס.
צריך לזכור ש Onyx Path Publishing נולדו מכיוון שהזאב הלבן, שנרכש על-ידי CCP, כבר לא טרחו להוציא משחקי תפקידים. אז לפי אותו ההגיון, גם עכשיו יכולה להיות מהפכה..

אני לא מכיר את פרטי ההסכמים של Onyx Path ומה הזכיון שלהם (לפי שנים או משהו אחר). לא אופתע אם Paradox יחשבו שהם יכולים לעשות משהו טוב יותר. או לחילופין, ירצו לקשור את המשחקים השולחניים למשחקי מחשב באותו אופן שמכשפי החוף מנסים לעשות היום (ע"ע Rage of Demons).
בייחוד שכרגע לפחות עולם האפלה הוא די "מבולגן" עם כל קווי המוצר השונים, ושלוש גרסאות שונות שנמכרות במקביל (בקרוב).
אני לא אופטימי במיוחד...

טוב העתיד נראה ורוד בינתיים או לפחות הרבה יותר וורוד מתחילת החודש
לא ברור מה עתיד כל הפרוייקטים וקווי העלילה כולל מהדורה 4 לוומפיר (אישית הייתי מעדיף שיבוטל אבל זה סתם האנוכיות שבי מדברת)
מה שכן C20 אושר לקיקסטרטר חודש הבא ( יאי :) )

להבנתי זה לא רק שינוי שם, אלא עולם האפלה הישן (מהיום רק עולם האפלה) למעשה עובר לאחריות White Wolf, אם הבנתי נכון.
במקביל עולם האפלה החדש הופך ל Chronicle of Darkness וזה נשאר במלואו אצל אוניקס.
לא ברור מה עוד ישתנה, אבל לא נראה שהייתה דרמה גדולה מדי, אבל כן חלוקה מחדש.

אישית אני לא מת על כך שיש שלל גרסאות לאותו משחק, זה מפצל את החובבים. בין אם זה מבוכים ודרקונים על שלל הגרסאות, עולם האפלה, Runequest וכך הלאה נראה אבל שזה המגמה היום.

חזרה