• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 חדשות הכרוז הספרים החדשים של פאת'פיינדר עד סוף 2015

ג'נקון נגמר, וגם דרקוניקון - ועמו גם הספר הגדול והמדליק Occult Adventures. אבל פאיזו תמיד מתכננים עשרים ספרים קדימה, אז הנה סקירה קצרה לתוכניות שלהם:

ספטמבר:
- Pathfinder Campaign Setting: Inner Sea Races, ספר כריכה קשה בן 256 עמודים, והשלישי שמתמקד בעולם המערכה גולאריון. הספר מתמקד בתרבויות השונות, וכמובן גם מכיל עושר של הרחבות מכאניות: חפצים, כשרונות וכך הלאה.
PZO9280.jpg
- Pathfinder Player Companion: Heroes of the Streets, ספר כריכה רכה לשחקנים שרוצים למקד את הדמות שלהם בהרפתקאות עירוניות. רקעים חדשות, יכולות, כשרונות ועוד. וכמובן גם לחשים וציוד.
- Pathfinder Adventure Path #98: Turn of the Torrent (Hell's Rebels 2 of 6), הספר השני בנתיב ההרפתקאות שבו הדמויות מנסות לגרום למהפכה בצ'אליקס, ממלכת השדים והרשע בגולאריון.

אוקטובר:
- Pathfinder Adventure Path #99: Dance of the Damned, הכרך השלישי בסדרה.
- Pathfinder Campaign Setting: Distant Shores, טעימה ממקומות זרים ורחוקים בעולם המערכה של גולאריון.
- Pathfinder Player Companion: Black Markets, שווקים שחורים לדוגמא, וכיצד ליצור שוק שחור משלך. זה מסוג הספרים שיכולים להיות מצויינים, אם הכותב הוא טוב.

נובמבר:
- Pathfinder Adventure Path #100: A Song of Silver, הכרך ה-100 בסדרת ההרפתקאות של פאת'פיינדר! אין ספק שאלו הם מוצרי הדגל של פאיזו, בסופו של דבר כל עוד הם ימשיכו, גם פאת'פיינדר.
- Pathfinder Roleplaying Game: Bestiary 5, עוד אוגדן מפלצות חדשות שמגיע, ועמו השאלה כמה כאלו באמת צריך? בעברית אנחנו עדיין ממתינים לראשון, שלא יגיע לפני 2016....
PZO1133.jpg
- Pathfinder Player Companion: Weapon Master's Handbook, ספר הרחבה לשחקנים, כיצד הופכים למומחים לנשק. בחייאת, חייב לדעת כמה קונים את זה? נראה כל-כך אזוטרי.
- Pathfinder Campaign Setting: Occult Realms, ספר למנחים שעוסק בממלכות נפלאות ומופלאות בגולאריון, גם בעקבות ספר ההרפתקאות האוקלוטיות.

דצמבר:
- Pathfinder Player Companion: Agents of Evil - כלים ויכולות לשחקנים שרוצים להיות... לא טובים!
- Pathfinder Adventure Path #101: The Kintargo Contract , הכרך החמישי והכמעט אחרון במסע הדמויות להבסת צ'אליקס. טוב, אולי להביס זה מוגזם :).
- Pathfinder Campaign Setting: Cheliax, The Infernal Empire, ספר המערכה של צ'אליקס, שבאופן מוזר יוצא אחרי שמרבית נתיב ההרפתקאות יצא לאור. מצד שני, הוא גם מתאים לנתיב ההרפתקאות הבא, שבו הדמויות משחקות את סוכני הקיסרות המרושעת.
PZO9287_500.jpg

אז יש לנו 14 ספרים ב-4 חודשים? ואו, וזה בלי כל מיני מוצרים נוספים כגון מפות, משחק הקלפים ויתר דברים. הבדלי הגישה לעומת מכשפי החוף הם מדהימים.

אני חושב שהם פשוט מנסים להתחרות עם ההצלחה של מה' חמש. כרגע, הקו נראה מאוד מבטיח ואני כבר מחכה לעולמות מעבר לים הפנימי של גולאריון, אולי זה יהיה מה שימשוך אותי להריץ בעולם המערכה שם :)

מישהו יכול לספר קצת על מה יש בספר מפלצות 5 הזה, ולמה צריך חמישי? במ3.5 אני יודע שמגדיר המפלצות השלישי כבר חזר על עצמו, ומגדירים נוספים (או ספרים נוספים שמתמקדים במפלצות מסוגים ספציפיים יותר) כבר עשו סתם עומס וכאב ראש, אם הם לא לוו בהרחבה סיפורית של העולם.

rui אמר/ה:
אני חושב שהם פשוט מנסים להתחרות עם ההצלחה של מה' חמש. כרגע, הקו נראה מאוד מבטיח ואני כבר מחכה לעולמות מעבר לים הפנימי של גולאריון, אולי זה יהיה מה שימשוך אותי להריץ בעולם המערכה שם :)

מעניין באמת אם גם מתישהו פאיזו יפרסמו עולמות מערכה אחרים.
לדעתי הם כבר די הגיעו למיצוי של מוצרים והתחילו לזלו למוצרים כגון אימה, או הרפתקאות מרושעות.

זה מגניב שהם ממשיכים את כול קווי המוצרים (Adventure Path, Campign Setting, Player Comapanion...) אפילו שזה מביא מידי פעם ספרים שנראים לא מעניינים במיוחד שחייבים עוד ספר "להשלים את הקו" (Weapon Master's Handbook).

אני מחכה לספר של צ'אליקס, זה אחד מהמקומות שאני יותר מתעניין בהם בגולאריון.

חזרה