ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

טליסמן (Talisman) משחק הלוח מגיע לעברית במהדורה חדשה

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

טליסמן (Talisman) משחק הלוח מגיע לעברית במהדורה חדשה

שליחה על ידי The oldman » 22 ינואר 2015, 20:50

משחק הפנטזיה טליסמן הוא משחק לוח קלאסי שרכש לו מעריצים רבים בישראל, בו כל שחקן נלחם להשיג את כתר העוצמה כנגד הלוח, המפלצות ויתר השחקנים. המשחק תורגם עבר לעברית על-ידי חברת קודקוד, בתרגום מלפני עשרים שנה. בעוד שבחו"ל המשחק כבר נמצא במהדורה הרביעית שלו, מבית Fantasy Flight Games', בעברית הוא נותר עם סמני קרטון ותרגום קלוקל.
לא עוד!
talisman-hebrew-boardgame.jpg
talisman-hebrew-boardgame.jpg (58.04 KiB) נצפה 830 פעמים
חברת מאנקיטיים הכריזה רשמית על התרגום של המהדורה הרביעית המושקעת ועם שלל המיניאטורות לעברית. מבחינת חוקים היא דומה לגרסה הישנה, אבל אין ספק שאיכות הרכיבים וההשקעה היא עולם אחר. בנוסף, יש לה גם הרבה הרחבות באנגלית, ואני מקווה שנראה חלק מהן גם בעברית.
לא ברור עדיין מתי המשחק יצא, ומה יהיה מחירו - למרות שאני מאמין שהוא יהיה יקר יותר מהגרסה של קודקוד - המשחק הלועזי עולה 60 דולר.

וידאו השוואה בין המהדורות -
[youtube]tPqiEOqLZvA[/youtube]

מי שרוצה להתלהב מעוד משחק ישן/חדש שמגיע בעברית, זה המקום, וגם מי שרוצה להביע את דעתו שמדובר במשחק לוח משעמם, גם מוזמן :)
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
dragons
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

Re: טליסמן (Talisman) משחק הלוח מגיע לעברית במהדורה חדשה

שליחה על ידי dragons » 22 ינואר 2015, 22:30

חדשות מצוינות, למרות שלי יש כבר עותק ו כנראה לא אקנה אחד חדש למהדורה החדשה.
האמת שלא שיחקתי בו בכלל לאחרונה, פשוט כי הוא נורא ארוך. אבל אני עדיין זוכר אותו כמשחק כיף מאוד, במיוחד כשכולם עם מקצוע או חפץ של לחשים ומנסים לבזבז אותם ללקבל חדשים בתור אחד, כשזה מגיע לעשרה לחשים כל תור. כיף אדיר, אלא אם כן אתה קורבן הקסמים.
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה