• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז משחק גיבורי העל Marvel יצא לאור

משחק גיבורי העל של Marvel יצא לאור, מבית Margaret Weis Productions. המשחק מבוסס על המכאניקה של Cortex plus ועל העולם המפורט של Marvel, כשהמוצר הבסיסי מכיל את כל המידע הנדרש בכדי להתחיל לשחק - כולל גם הרפתקה לדוגמא, בעלות סבירה ביותר של 20 דולר לגרסת הדפוס ו-13 לגרסת ה PDF.

ניתן לרכוש את המשחק כ PDF בקישור הבא - http://rpg.drivethrustuff.com/product_info.php?products_id=99611

בפורומים בחו"ל המשחק מקבל תשבוחות רבות, בעיקר על ההתאמה (הסיפורית) של המכאניקה של קורטקס לגיבורי-על.

פסקי אמר פעם (ואני חושב על כך הרבה בכל פעם שאני רואה ספר מ"ת של סופר גיבורים) - "שקשה לשה"ם משחק סופר גיבורים כי הדמויות יכולות לעבור כל מכשול הם עפות, קוראות מחשבות, מהירות יותר, חזקות יותר, רואות מעבר לחומה ושאר עניינים" (לא ציטוט מדויק)
מה דעתכם?

יותר קשה לעשות ריילרוד בסופר גיבורים, אבל מעבר לכך, אני לא רואה את הבעייה - כמו שנאמר מעליי, מה ההבדל בין זה לבין מו"ד בדרגה 20, או משחק הנשגבים?

אבל בנשגבים בדרך כלל לדמויות ולשחקנים לא אכפת מבני תמותה וזוטות אחרות של העולם. אלא אם זה המניע של הדמות, אין סיבה שהיא תתעניין בכלכלה של העולם, בבטחון או בסטאטוס-קוו (ועבור נשגבים חוץ מהסולאר, או שהם חלשים משמעותית כמו הנשגבים הארציים או שיש מסדר שלם של נשגבי כוכבים או של יוזי שנושפים להם בעורף). אם לדמות אכפת רק מעצמה, אתה כמנחה יכול לתזז את הנשגב לכל מקום בבריאה שמתאים לך.

אני מבין את הנקודה של פסקיטייגר - קל יותר להריץ משחק לבאטמן אחד מאשר לפרופסור X וכל הבית-ספר-צבא-פרטי שלו.

חזרה