• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Clash of Cousins: משחק וורהמאר 40000 מעיני האורק

סטטוס
נעול לתגובות.

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
וורבוס ואזזגורקה סקר את האורקים סביבו. לוחמים טובים. כ 40, כולם עוטים בגדים בגווני חום וקעקועים אדומים למכביר. צבא הפשיטה שהוא אירגן לקרב הממשמש ובא. הוא נתן להם לעמוד במקום דקה, לבדוק מי מהם יישבר, ופלט שאגה מחרישת אוזניים. לוחמיו הצטרפו אליו, ובמהרה כל יצורי החורש שבו הם חנו נמלטו על נפשותיהם. האורקים במהרה נכנסו לכלי הרכב שלהם, והבוס העיר לעצמו לתת לרוגריק ולבחורים שלו חלק נוסף מהשלל על ההתארגנות המהירה. הוא עלה למשאית הפרטית שלו עם חמשת סגניו והמכונאי הפרטי שלו, בדיוק כשזאגסטרק ניגש אליו.

זאגסטרק ירק על לוחות הפח הגסים שעטפו את המשאית כמחווה של ברכה, והבוס ירק על רצפת המשאית, מחזיר לו מידה כנגד מידה. "אתה עף איתנו היום זאגסטרק?" הוא שאל. "המפ" זאגסטרק רטן. "רק בגלל שאין לי שום דבר אחר לעשות. הנשרים שלי צמאים לשפוך דם". הבוס צחק צחוק עבה ומקוטע "למקלות הכחולים אין דם! אבל לציפורים החומות שהם לוקחים לכל מקום יש בשפע. אם אתה רוצה, אני אתן לך אותם". זאגסטרק הנהן, ויצא לרתום את הטיל שלו.

הכת יצאה, שלוש משאיות עמוסות בלוחמים, המשאית האישית של הבוס, ארבעה אופנוענים, באגי אחד עם נהג מטורלל העונה לשם ג'ו, וחולית הנשרים של בוס זאגסטרק, רתומים לרקטות שנושאות אותן במהירות אדירה באוויר. האופנוענים וג'ו המטורף הגיעו למקום ראשונים, ג'ו תפס מחסה מאחורי גוש שיחים גדול שהסתיר אותו מהאוייב, בעוד שהאופנוענים נצמדו לאגף הימיני. הבוס הספיק לראות את האופנוענים חוצים ג'ונגל בפראיות, רומסים עצים ושיחים, כנראה מתקדמים לעבר הכחולים מקדימה. הוא והבחורים של רוגריק שעטו עם המשאיות שלהם קדימה, עוקפים שטחים מיוערים במהירות אדירה בזמן שזאגסטרק והנשרים שלו התעופפו משמאלם, עוקפים את ג'ו.

הבחורים של גורמורק מאחוריהם צמצמו מרחק, בדיוק כשקבוצת DRONES נחתה מאחוריהם. גורמורק לא לקח סיכונים, ותוך כדי שנהג המשאית שלו בלם בגסות, הבחורים שלו נשפכו כמו ארבה אדום על הרובוטים, וקיצצו אותם לחתיכות עם גרזניהם הכבירים לפני שעלו על המשאית שוב.

תוך כדי שהם שועטים, הבוס הציץ לשמאלו וקלט טנק גדול של הכחולים משגר נחשול אנרגיה מפלצתי לעבר זאגסטארק, פוצע אנושות אותו והורג כחמישה מלוחמיו. זאגסטראק ונשריו נחתו, לא בטוחים מה לעשות, כשניטחה עליהם אש תופת מתותחיו האחרים של אותו טנק, משאירה רק חמישה מהם, נסים על נפשם. הבוס ירק על הרצפה של משאיתו, מקלל את שכיר החרב הארור וחוסר הכבוד שלו לכת. כמובן, יצטרכו לעשות משהו עם הטנק הזה. המשאיות בדיוק התקרבו לאזור מיוער. מאחוריו כנראה נמצאות שורותיהם של הכחולים, ומשני צדדיו בטח ימתינו להם טנקים. בהתגלות אדירה של מורק, הבוס זעק את פקודות הקרב שלו "דרך הג'ונגל בחורים!", והמשאיות פילסו ורמסו את דרכן בעצים.

המראה שנתגלה להם היה לא מלבב במיוחד. שרידי חולית רובאים כחולים שכבו על הארץ, כנראה מה שנשאר מהסתערות האופנועים, אבל מצדדיהם ומאחוריהם היו עוד חולית כחולים, וארבע חליפות קרב משורינות - האגוזים הקשים לפיצוח. המכונאי לצידו של הבוס פלט נחרת צחוק, תוך כדי שהוא לחץ על מתג על המתקן הגדול שנשא עימו. המשאיות נעטפו בהילה זוהרת, בדיוק כשטנק שני שהגיע זה עתה מבין הג'ונגלים שילח בהם את אותם פרצי אנרגיה יפהפיים, אך ללא הועיל. נדמה שכל צבא הכחולים נתן כל מה שיש לו, אבל היריות פשוט ניתזו משדה הכוח. ראחת או שניים טלטלה את הרכבים, בודדות אפילו פגעו בכלי הנשק הממוקמים בגחון המשאיות, אבל המשאיות המשיכות לנוע קדימה.

לבסוף, הטנק הראשון התערב, וכוח האש המשולב של שני הטנקים הצליח לחדור את שדה הכוח, ואך להשבית את המשאית. הבוס רטן בקולניות, ויצא עם הסגנים שלו והמכונאי, כולם מסורבלים למדי בחליפות המתכת הענקיות שלהם, והתקדמו קדימה לעבר הכחולים, בדיוק כשהחוליה של רוגריק הסתערה על חליפות הקרב. הקרב שניטש היה אכזרי ועקוב מדם, ורוגריק איבד שניים מלוחמיו לDRONE-ים שהתלוו לכחולים, בעוד שהוא ובחוריו תקפו בשאגות מחרישות אוזניים, קצצו ורמסו את החליפות ואת הכחולים שבתוכן. הם התקדמו צפונה, רק כדי לגלות חוליה בלתי נראית של כחולים שקצצו אותם בפרצי אנרגיה מרוביהים מרובי הקנים. הבוס רתח. רוגריק היה ללוחם טוב, והבחורים שלו המנוסים ביותר מצבא הפשיטה. הוא שאג בקשר את הפקודות שלו, והחוליות של גורמורק וזאגסקאר שזה עתה צמצמו את המרחק נשפכו עליהם וחיסלו אותם.

הבוס קלט שהוא לא רחוק מההתרחשות עכשיו, למרות ההתקדמות המסורבלת שלו ושל סגניו. אחד הטנקים המשוריינים לעייפה עמד מולו, מערכות הנשק שלו מזמזמות בהנאה עת האנרגיה זורמת בהן. הוא סימן לשניים מסגניו שנשאו מערכות נשק כבדות, והללו ירו שני טילים אל גחון הטנק המשוריין, והוא התפוצץ. מבט חטוף לשמאלו והבוס יכל לראות חוליה של החומים מסתערת לעברו. חוליה ענקית. הם תפסו אותו לא מוכן, ושניים מסגניו מתו במערבולת של טפרים ולהבים מהקניבלים המטורפים, לא לפני ששלושה מהם נקצצו על ידי כפפות הכוח של הבוס. האדרנלין החל לזרום בו בעוצמה אדירה. סוףך סוף קרב ראו לשמו, הוא חשב לעצמו, עת שתי החוליות של גורמורק וזאגסקאר עטו משני צידי החומים. למרות איטיות כפפת הכוח שלו, הוא שיסף וביתר חומים בכל מקום שפנה. הכחולים ייסוגו היום. הוא ידע זאת. והאורקים יצאו עם השלל שוב.

---

זה היה קרב שנוהל היום ביני ובין קרוזיוס, בדירתו של מיינד רידר, מנקודת מבטו של מנהיג הצבא שלי. כפי שכבר נאמר, אני שיחקתי את האורקים, בעוד שהוא שיחק את הטאו כחולי העור. אני אתן לו לכתוב את תגובותיו ואני אכתוב את תגובותי, וכמובן: שאלות בקשות והערות... נתעלם מהן בבוז קר

איי... איזה קרב, איזה קרב... אכן ראוי לשמו.
רק שכחת לציין שכמה מהפוחלצים המתכתיים נפלו לקרייסיס שכן נשאר בחיים. נו מילא.

כמה הערות:
חוקים חדשים - מעודדים דינאמיות. יותר תזוזה.
kustom force field זה דבר עוצמתי.
לוחמי אש לא ממונעים שווים לתחת.
היינו צריכים לדעת שhull down לא הופך רכב open topped לרכב רגיל לפני שיריתי. זה היה יכול לשנות די הרבה.

סה"כ? משחק מעולה. משחק הבא הטאו ינקמו :twisted:

אכן שדה הכוח שנשא המכונאי הטה את הקרב. תכלס, המשאיות לא היו אמורות לשרוד תור אחד נגד עוצת האש שלו, וכולה אחת נהרסה...

ושוב - אם רק היינו יודעים להתייחס לכל ה-"5" כאל "6" הרבה היה נראה אחרת. למשל - הסקארבויז לא היו רואים קפא"פ, בגלל שהסטלת' הקרובים אליהם היו מחוררים אותם בעוד הם משטטחים על הרצפה אחרי הרס הרכב...
אגב, שככנו לבדוק אם יחידת הפיקוד נפצעה כשהרכב שלה נהרס. חפיף ;)

די תמשיך :eek:rcoops:

קצת על הכוחות שלקחתי:

רשימת הצבא של KULT OF SPEED, :eek:rcteeth:

מנהיגים:

הבוס, עם חמישה סגנים, כולם בMEGA ARMOR, ומכונאי עם שדה כוח. יחידה שהתגלתה כמועליה במיוחד, הודות לשדה הכוח שלה ולעובדה שעצרה קצת את הקרוט (החומים)

יחידות עלית:

החוליה של רוגריק, הם סקארבויז, אורקים קשוחים יותר מהאורקים הרגילים, משום שהשתתפו באינספור קרבות. מונה תשעה אורקים פלוס סמל. שירתה אותי נאמנה בחיסול החליפות, בעיקר משום שחוליה אחרת הייתה עושה את זה פחות טוב מהם, ולא רציתי להקצות לחליפות יותר מידי תשומת לב.

בוס זאגסטראק והנשרים: זאגסטראק הוא דמות מיוחדת שנותנת לחוליה של סטורמבויז (אורקים שקושרים את עצמם לטילים ומתעופפים בשדה הקרב) פלוסים לכוח כשהם מסתערים. לצערי,לא השתמשתי בהם יותר מידי...

יחידות רגילות:

שתי יחידות של אורקים, כל אחת מונה 9 אורקים וסמל. מה אפשר לומר? אורקים. כיף נורא לקצוץ ולרטש, ועוד יותר כיף לעשות זאת כשאתה ירוק.

האופנוענים: היו לי שלושה כאלה פלוס סמל. האמת, לא חשבתי שאני אעשה איתם הרבה, ובגלל שהם וג'ו המטורף היו הדברים היחידים שהתחלתי איתם, פשוט הסעתי אותם לאורכו של השולחן, חיסלתי כיתת לוחמי אש (כחולים) והסתערתי על החליפות שחיסלו אותי, אבל עוכבו תור ולא לקחו עמדות טובות מספיק.

ג'ו המטורף: ג'ו המטורף הוא הבאגי הסודי שלי. לא אפרט על הציוד שלו, ורק אציין שהוא היה פשוט לא מועיל לאורך הקרב כולו. מזלו של ג'ו שהוא יחידת FLAVOUR, ובא כדי לתת לצבא שלי הרגשה שהם אשכרה מטורפים חולי הגה.

למרות חוסר החיבה העז שלי לאורקים, חוסר החיבה שלי לטאו גובר עליו, אז..
הלאה המהפכה הירוקה!

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה