נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

עלילותיה של דיאנה (שיר של אש ושל קרח-נספח)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 26 מאי 2004, 22:35

כמה אבירים שנקרים על דרכה מברכים אותה לשלום בכבוד.
"היית מצויינת, חי השבעה!" אומר אביר עם סמל התפוח של בית פוסווי "עלמה הפילה את הקוטל-מלך, ושרדה חמישה סיבובים מול הכלב, לא יאמן!"
דיאנה נכנסת אל בין האוהלים, מנסה (ככל הנראה) לחמוק מבני פריי האחרים. הנהר קוצף לא הרחק משם, ובאופק היא רואה את גליו האפורים של הים, וספינה רחוקה.
"ליידי פריי!" היא שומעת קול מאחוריה.
סר באריסטן הזקן ממהר לעברה, פניו חרושות קמטים ומודאגות.
"ברכות על ההצלחה הכבירה, עלמתי" הוא אומר, ודיאנה נזכרת כי היא הביסה גם אותו, בין היתר. עוד שניים מלבני הגלימות מלווים אותו, וכמה חיילים של סטארק.
"הצלחת מעל ומעבר, והבאת כבוד רב לבית שלך" הוא מוסיף, מחווה קידה מנומסת, ואז הוא פונה בלחש אל האביר הלבן ואל הצפוני מאחוריו.
"נעלמו בלי להשאיר עקבות, לכל הרוחות... האבירה האפורה, וגם האביר הצעיר שהיה איתה... שלחתי אותם עם סר אלאניון לחפש את המתים שנעלמו..."
אָיְן רִינְג זִי צוּ קְנֶכְטֶן,
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
אִינְס דוּנְקֶל צוּ טְרָיְבֶּן
אוּנְד אֶבִיש צוּ בִּינְדֶן
Celime-Volkana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Celime-Volkana » 26 מאי 2004, 22:42

"תודה רבה לך סר" היא עונה, מתחילה להרגע אולי לא ניצחתי, אבל באמת רכבתי טוב. וההבטחות שהובטחו אתמול לא יבוטלו... חסר להם
שוב היא... אבל אורליק האריס ודזמונד בטח איתה. "האבירה האפורה? מה איתה?" דיאנה שואלת בדאגה כנה "היא, ואלו שליוו אותה, הם קרובים מאוד אליי. לאן שלחתם אותם?" אני מקווה שהם בסדר...
Always remember the Babylon 5 saying: “Ivanova is always right, Ivanova knows better, I will always listen to Ivanova, Ivanova is God, and Ivanova will reap your lungs out if you wont listen to her!”
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 26 מאי 2004, 22:46

סר באריסטן נאנח.
"הגופה של האביר הלא משוח שהרגת בטעות עם הרומח שלך, הגבירה..." הוא אומר "היא... פשוט נעלמה מהאוהל בה הנחנו אותה. והיו עוד שתי גופות אחרות. הם פשוט... אינן. שלחתי את אחד האבירים הטובים ביותר שאני מכיר, ביחד עם האבירה האפורה ואביר נוסף, לחפש את האבדה... והם פשוט נעלמו. אני חושב שסר אלאניון לקח אותם לכיוון הנמל" הוא אומר "הוא אמר משהו על אנשים חשודים שהסתובבו שם".
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
Celime-Volkana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Celime-Volkana » 26 מאי 2004, 22:54

"אה... אני באמת לא רציתי..." היא מגמגמת כשהוא מוזכר בכלל שכחתי עליו, אולי אני צריכה להתנצל ביפניי ההורים... "לכיוון הנמל, אתה אומר?" אני חייבת לעזור להם, ולהחזיר את הגופה. לפחות את זה. הייתי צריכה להזהר יותר... "הוא לא פירט קצת יותר? מי האנשים החשודים? סוחרים?" זה עסק אבוד לחפש אותם בכל הנמל...
Always remember the Babylon 5 saying: “Ivanova is always right, Ivanova knows better, I will always listen to Ivanova, Ivanova is God, and Ivanova will reap your lungs out if you wont listen to her!”
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 26 מאי 2004, 23:14

"בואו נמהר" מסכים ג'ורי קאסל, וכל החבורה שמה את פניה לעבר שער הברזל והנמל. האמת היא, שאינכם צריכים לחפש הרבה, לפני שאתם רואים את ההתקהלות הגדולה. סר אלאניון כבר נמצא שם, מטפל באביר פצוע (ודי מוכר) השרוע על הקרקע. נראה, כי גם אביר הנחשים הירוקים עבר קרב קשה, ונפצע מספר פעמים; שירונו ההדור ממועך במספר מקומות, ובמקום אחד חדר אותו חץ שהוצא בינתיים.
כאשר סאנדרין רואה את הבאים היא מתייפחת.
"דיאנה, אולריק מת..." היא בוכה "ודזמונד... תראי אותו... הם היו פשוט יותר מדי" הדמעות גולשות על לחייה המטונפות והחבולות "אביר דרקון עם שוט נורא של אש... ופלוגה שלמה של פראים בקסדות זהב... הם פשוט עלו עלינו..."

ooc: אני נועל את הפתיל הזה. וולקנה, את התגובה הבאה שלך תכתבי בפתיל הראשי של ההרפתקאה.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
נעול