• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עלילותיה של דיאנה (שיר של אש ושל קרח-נספח)

סטטוס
נעול לתגובות.
הבהרה: פתיל זה הוא פתיל-משנה של ההרפתקאה המקוונת על-בסיס שיר של אש ושל קרח, פרק ד'. הוא נועד לתאר את קורותיה של אחת הדמויות, דיאנה פריי, שנפרדה זמנית מיתר הדמויות לאחר סוף היום הראשון של הטורנמנט.

היחידים שיוכלו להגיב לפתיל הזה הם אני (בתור שה"ם), Celime Volkana, ובהמשך אולי שחקן חדש, אם תהיה דמות חדשה שניתן יהיה להכניס אותה לכאן.

Volkana: את התגובה הראשונה שלך תתחילי בתיאור כללי של מה שמתרוצץ אצל דיאנה בראש לגבי ההצלחה בתחרות, ובעיקר ההפלה של הקוטל-מלך ולורד רויס, ולאחר מכן חשיפתה.

התאור שלי שממנו אנחנו מתחילים:
-----
אזי, מריעות החצוצרות פעם נוספת, לסמן את כניסתו של אביר החרבות המצולבות, ומולו, במגן ארד נוצץ עם אותיות עתיקות, רוכב לורד רויס רב הרושם.
"האותיות האלו מכושפות..." אתם שומעים לחישות "הן מגינות עליו מכל רע".
הקרב מתארך פעם נוספת; בסיבוב הראשון, הולמים היריבים זה בזה בלא תוצאות; אולם לאחר מכן, עובר סר רוייס להתגוננות. נראה, כי הוא עומד במהלומות, עד שסוסו בוגד בו ומזדקף על רגליו האחוריות, דבר שעולה ללורד האומלל בעל האותיות הקסומות בקרב.
אלא, שמהלומת הרומח הכושלת האחרונה של לורד רוייס עושה את שלה, ומזעזעת את אביר החרבות המצולבות על אוכפו. משהו, ככל הנראה, נפתח בקישורי הקסדה שלו, באשר זו נשמטת מראשו כאשר הוא רוכב לעבר האוהלים... מגלה את פניה של עלמה צעירה, בעלת שער חום-בהיר פרוע, וחיוך פרחחי על שפתיה.
הקהל עומד על רגליו ופוער את פיו בתדהמה. לורד רוייס מגדף במלוא פיו, מנופף באגרופיו וצועק "בזיון!" כשהוא דורש לפסול את הקרב... נדמה לכם, שרק שני קולות מצליחים לעלות מעל המהומה:
סר סטברון פריי, יורש התאומים, הנעמד על רגליו וצורח "ד-י-א-נ-ה!!!" בקול המהדהד מעל כל הרחבה, ושאגת הצחוק הרמה של המלך רוברט, הטופח על ברכיו בכח מרוב עונג, פניו סמוקות מצחוק, והוא טופח בכח כזה על כתפו של נד סטארק, עד כי הימין הנדהם כמעט נופל מהיציע.

[ קטע שכתבתי עבור דיאנה ] צעקות ההתרגשות של הקהל הן כמוזיקה ערבה לאוזניה של דיאנה. גבוה מעל אוכפה, היא שולחת מבט מלא לגלוג אל לורד רויס, שעודו צועק בנסיון לפסול את הקרב.
"אהה, אני מבינה" היא אומרת במתק קול "עלמה היא יריב קשה מדי בשבילך, מילורד? האותיות המכושפות על מגן הארד לא עזרו? כמה חבל..."
אז היא מרימה את פניה מדושנות העונג ומחווה קידה מנומסת, מתגרה אך במעט, לעבר המלך רוברט, ולאחר מכן שולחת מבט ארוך לעבר הקהל, בעיקר לעבר בני פריי ואביה.
עכשיו, נראה מה יש לוולדר השחור לומר... עדיף שיתחפר באדמה, התולעת... היא מהרהרת לעצמה בעונג מה יאמר וולדר הזקן כאשר ישמע על התחרות.
אחר, היא מתחילה לרכב באיטיות לעבר האוהלים, שולחת מבט לחפש את דזמונד, האריס ואולריק, ומחווה בפני לורד רויס הכועס קידה חיננית מהסוג שמחווים בדרך-כלל בפני עלמה... ובמקרה, לגמרי במקרה, היא שומטת מטפחת כשהיא עוברת לידו.

--- המשך תאור של המתרחש סביב ---
דזמונד פותח בריצה מהירה לכיוון דיאנה, לפני שסר רויס יוכל להרוג אותה בזעמו, "דיאנה!!!" הוא שואג, "לכי לסר סטברון!!! לטובך!"
הוא למחכה עד שהוא מגיע לדיאנה, והוא משנה את כיוונו, זאת בטוח הייתה סאנדרין... ג'יים בטח התבלבל... הטיפש החתולי הזה. הוא רץ לכיוון המקום שדרכו רצה דיאנה קודם לכן.
כאשר דזמונד יורד לכיוון הזירה, הוא רואה את לורד רויס הזועם עוזב את הזירה, מלווה בצחוק לעג של הקהל. בינתיים, המהומה מתחילה להרגע, כאשר "ההר הרוכב" משכיב בלא קושי, ובאלימות רבה מאד, את סר מוליסטר בעל הקסדה המפוארת, שנזקק לאלונקה בכדי לרדת מן הזירה. אחיו מצליח לא פחות, כאשר הוא מסלק בשני סיבובים את יועצו של לורד טיווין, סר אדאם מארינבראנד.
אזי, מכריז הכרוז כי אביר החרבות המצולבות... המממ... העלמה פריי, תתמודד אל מול סר ג'יים לאניסטר ממשמר המלך.
סר ג'יים, הדור בשיריונו הזהוב, יוצא באיטיות מהעבר הרחוק של הזירה, בדיוק כאשר אתה משיג את דיאנה, ונדמה לך שהוא שולח בך מבט לא ידידותי במיוחד. דיאנה, לעומת זאת, פורצת בצחוק כשהיא רואה את דזמונד.
"האם באת לתת לי מטפחת, יקירי?" היא פולטת בחיוך נבזי, ואז מאיצה בסוסה, ודוהרת אל ההתכתשות. סר ג'יים רוכב מולה, נראה משום-מה פחות מרוכז ומהיר מכרגיל... חסרון שעולה לו ביוקר רב. הרומח הכחול והמוזר של דיאנה הולם בקוטל-מלך הישר בקסדה, מועך את כרבולת הלביא שבחלקה העליון כאילו היתה עשויה מעץ רקוב, ומפיץ אור כחול קפוא וקלוש אגב-מעשה. ג'יים מושלך למרחק של כמעט עשרה מטרים מסוסו, שמוסיף לדהור קדימה נטול רוכב.
הקהל שואג, וסטברון עומד מנגד בפה פעור. המלכה צורחת מאימה וקוראת שיטפלו באחיה, שמצליח איכשהו להתרומם ולחלץ את הקסדה המעוכה מפניו נוטפי הדם.
"ברק ורעם!" הוא מגדף "יקחו האחרים את הרומח הקר והמגעיל הזה..." אז, הוא מסתובב ושולח בדזמונד מבט קטלני, כאשר לידכם מתחיל הקרב האחרון להיום: אביר הפרחים בשיריונו המפואר, אל מול אביר הצל, על המקבת העצומה שלו
"הפעם, הגיעה העת למות, ילד מטופש!" נוהם אביר הצל, כאשר הם מתנגשים בפעם הראשונה. הרמחים מתנפצים לרסיסים, ואביר הצל עובר, כמו בפעם הקודמת, להניף את המקבת שלו במעגל שורק מעל ראשו. נדמה לדזמונד, שכלי הנשק השחור רושף באש סביבו.
אביר הפרחים, מצידו, לא מאבד זמן, ושולף את חרבו. כלי הנשק מכים זה בזה, וזיקים ניתזים סביב. המלך שואג לעצור, אבל נראה שאף אחד משני הניצים לא מתייחס אליו, במיוחד לא סר לוראס, שנלחם על חייו מול מהלומות המקבת, שכל אחת מהן יכולה היתה לרטש שיריון מלא באפס זמן.
בסופו של דבר, מצליח סר לוראס להתנתק מיריבו ולתפוס רומח חדש, ובזו הפעם, אביר הצל מאחר להגיב ומתגלגל על הרצפה; אלא שהוא מתרומם במהירות, ושולח בסר לוראס מבט מעורר אימים.
"ההתמודדות לא נגמרה, ילד..." הוא מעיר "ובפעם הבאה, זה יהיה בנשק אמיתי... לא בצעצועים הארוכים האלו" מתעלם לחלוטין מן הקהל ששורק לו בוז, הוא מסתלק בצעד מהיר, תופס את סוסו השחור ומאיץ, חולף ליד דזמונד ונעלם כרוח סערה.

ooc: דיאנה רואה באורח חלקי את ההתרחשות האחרונה, ושמה את ליבה שלהקה של לפחות עשרים בני פריי צועקים ומתווכחים ביניהם מצויה בדרך אליה. מכאן והלאה, דיאנה חוזרת לידייך. תגובה ראשונה, בבקשה.

הטורניר הלך כמו שדיאנה חלמה שיהיה, אחד אחד היא מפילה את יריביה מהסוס ועם כל קרב היא בטוחה בעצמה יותר ויותר, האנדנלין זורם והיא כבר מתחילה לחשוב על השירים שיצאו מזה. ואתם אפילו לא יודעים מי אני, אני רוצה לראות את הפרצופים שלהם כשהם יגלו...
כאשר שר רויס נעמד מולה, חשש עולה בליבה, אבל הרעש מסביב, החצוצרות והנצחונות הקודמים עושים את שלהם ואחריי ההתנגשות הראשונה היא חוזרת לעצמה. אתה תיפול, קדימה! היא נושכת את שפתה ורוכבת קדימה. סוסו של סר רויס מתרומם על רגליו האחוריות, רומכו פוגע בה, אבל לא מספיק חזק כדיי שתתיחס לזה.
היא מתענגת לשניה קצרה על מראהו של רויס השכוב על הריצפה, ואז רוכבת משם. כולה שקועה בשימחת הניצחון היא מאחרת לשם לב לקסדה שמחליקה מראשה, אך כאשר היא רואה את תגובתו של הקהל, היא נאלמת דום לכמה שניות. לעזזל! ואבא כאן! צחוקו של המלך מעורר אותה שוב, היא צוחקת מביטה על סר רויס ודואגת לנצל את המצב עד תומו.
זה לא משנה כלום, כלום. היא משכנעת את עצמה כמו שרכבתי קודם, אני ארכב עכשיו. ואם אבא לא יהיה מרוצה, מה שקרוב לוודאי יקרה, לפחות סבא יצחק
כאשר מכריזים על התמודדותה מול ג'יים לאיניסטר, היא עולה על הסוס נחושה מתמיד אני חייבת להפיל אותו, חייבת. אני לא יכולה להכשל עכשיו! ואני רוצה לראות את סנדרין צוחקת עליי. הייתי צריכה לבקש ממנה מטפחת. היא עוצמת את עיניה נושמת עמוקות, אז מביטה ישר קדימה ונותנת לעצמה להסחף להתרגשות של הקרב.
דיאנה יורדת מסוסה ומורידה את הקסדה מראשה, חיוך של אושר טהור על שפתיה הפלתי את הקוטל מלך! הפלתי את ג'יים לאיניסטר! עיניה נוצצות בהתרגשות והיא מביטה בו מרחוק, חיוכה רק מתרחב זה בטח שווה שיר, אולי אני אפילו אזכה בטורניר הזה...
המאבק בין אביר הצל לאביר הפרחים בקושי תופס את צומת ליבה אני יכולה להפיל את שניהם, ואת אביר הצל אני רוצה אפילו לנצח בקרב אמיתי. היא עוזבת את המקום, אושר וסיפוק על פניה.
כאשר קבוצת הפריים מתקרבת היא מעבירה יד בשערה, נשענת קלות על הסוס ואומרת בקלילות "כן?" לא אכפת לי מה תגידו, הטורניר הזה שלי, ואתם מוזמנים להחנק מהאבק שהשארתי מאחוריי

סר סטברון נאנח ומלטף את שערה של דיאנה, בעוד הפריים האחרים מתקהלים סביב, מברכים אותה במקהלה נבוכה.
"דיאנה, דיאנה, דיאנה..." הוא אומר לבסוף "הייתי צריך לנחש שאמצא אותך כאן. את... הפרחחית הגרועה ביותר בצד הזה של הים הצר, אני נשבע"
"עזוב שטויות" רועם סר ריימן "היא זרקה ת'קוטל מלך מהסוס... וסר באריסטן..."
"והנאד נפוח עם אותיות הארד" מתערב מישהו מאחוריהם "כשסבא ישמע על זה..."
"קודם כל" נוהם אאניז "מה שנעשה נעשה... לא שאני לא רוצה להבין איך הילדה הזו, שבילתה את מרבית זמנה בהשלכת דלעות מהמגדלים ובהתגנבות לכל מקום בו היא לא היתה אמורה להיות, הצליחה כך בטורניר. אבל מלבד זאת" עיניו הכהות מתקמדות בדיאנה, והוא מניח יד שרירית על כתפה "דבר אחד ברור... הילדה חייבת לשאת את הסמל של הבית מחר, כאשר תתמודד עם כלב השמירה. לא יזיק קצת כבוד לשם פריי, אחרי אתם-יודעים-מה..."
"אני לא אוהב את הרעיון הזה" מתלונן סר סטברון "היה לדיאנה מזל. הקוטל-מלך לא היה מרוכז בקרב, כולם ראו את זה... אבל הכלב המסריח ההוא... אני לא רוצה שהילדה שלי תפגע מהחיה הרעה הזו, שלא לדבר על ההר הרוכב..."
"כולכם ראיתם מה הוא עשה למסכן הקטן מהבקעה" אומר אחד הממזרים של וולדר מאחורה "וזה היה בכוונה, אני מתערב".

"אני לא מפחדת!" היא מכריזה בלב שלם למה שהם יפחידו אותי? אחריי היום, הא! אבל אז חיוך ממזרי עולה על שפתיה "אבל אני דווקא די מחבבת את הסמל הזה שלי... אחריי הכל, קודם לא הייתם רוצים שאלחם בסמל שבית פריי, ועכשיו שיש לי סמל משלי." ויש משהו מוזר עם הרומח, ואני לא הולכת לוותר עליו "אבל אולי אחליף מגן, אני תמיד מוכנה להקשיב"

סטברון נאנח. מפניו, ניכר כי הוא לא מופתע במיוחד.
"ובכן|" הוא אומר, לא בחפץ-לב "אבא יהרוג אותנו אם לא תשאי את סמל המגדלים התאומים מחר..." הוא מלטף מעט את שערה של דיאנה, ושואל ביאוש.
"ובכן, מה את רוצה בתמורה להחלפת המגן?"
דיאנה שמה לב, כי מסביב נמצאים אבירים נוספים, סוקרים את המתרחש בעניין. סר קליאוס מלטף את אבריו החבולים, ונדמה לך שהוא ממלמל
"דווקא על צואת הסוסים היא היתה חייבת להעיף אותי, הא?"

כמה דברים אני יכולה לבקש עכשיו... היא מהססת לרגע ועכשיו אני אפילו לא בטוחה מה לבקש "טוב, דבר ראשון, וזה לא למיקוח, את השידוך שלי אני אמצא בעצמי. לא יקום ולא יהיה מצב שבו מארסים אותי בלי הסכמתי" אולי אני אבקש אדמות? לא... זה יותר מידי מסובך "אני רוצה להשתתף בקרבות של ביית פריי, ולא להשאר בבית. כמו שאתם רואים, אני נלחמת טוב יותר מהרבה אנשים." ואנחנו צריכים להשתתף בקרבות... היא מתחילה לתפוס תאוצה "אני רוצה שיותר אף פעם, אף אחד מכם לא יכריח אותי ללכת או להשאר ביזה מקום" ואחד אחרון "ואני רוצה שתאדאגו למישרת נושאת כלים אצל אביר רם יחש." היא מסימת ומחייכת אליהם אולי אני אחשוב על עוד דבר או שניים

בני פריי פוערים אצ פיהם בתדהמה.
"נו טוב... אפשר לוותר על השידוך לבית בלאקווד..." מגמגם סטברון, ואילו אאניז מקדיר את פניו ורועם.
"אני מקווה שתתנה את זה בנצחון... אתה תראה די מגוחך אם תבטיח הכל, ושניה אחר-כך, כלב השמירה יעיף את הילדה בבעיטה מן האוכף".
"אני מבטיח שאני אדבר ברצינות עם לורד וולדר על כל העניין" מנסה סטברון להרוויח זמן "אצל איזה אביר את רוצה לשרת?"
"אולי אדמור טאלי?" מציע מישהו.
"כן, לך תנדב בן פריי לטרוטות השחצניות האלו..." רוטן ריימן "שכחת כבר איך הם השפילו אותנו בפעם הקודמת... ועכשיו עוד לדחוף להם עלמה..."
"אבל מצד שני, אדמור עוד לא מאורס" עומד מישהו מאחור על דעתו.

ובעוד הם מתווכחים, מתקרב נושא כלים צעיר, ובידו איגרת.
"ברכות לליידי פריי האמיצה ועטורת הנצחון!" הוא אומר, ותוחב את האיגרת לידה "אדוני, המבקש לעת עתה להשאר בעילום שם, רוצה לפגוש אותך בגן הורדים שלמרגלות המבצר האדום, בעוד שעה בדיוק".
האגרת כתובה בכתב-יד מהוקצע, די שחצני למראה.
"אנא, פגשי אותי בגן הורדים, הליידי" כתוב שם "יש עמי הצעה שלא תוכלי לסרב לה".

ooc: את תחילת התגובה, תקדישי לעניין בני פריי והשיחה שלהם. את החצי השני, עבור האיגרת וההצעה.

"את השידוך תשכחו מייד" היא אומרת להתנות בניצחון? המ... "אני חושבת שכבר הבאתי מספיק כבוד לבית על-ידי הניצחונות שלי, עם הסמל או לא, יזכרו אותי כמו פריי. ולשרת את אדמור טאלי, זו אפשרות." להתחתן? לא, הוא מבוגר מידי. "אני מקשיבה להצעות שלכם, אני בטוחה שיש לכם עוד רעיונות. ועוד לא שמעתי את ההסכמה בקשר לתנאי השני" עכשיו תראו איך הצדדים התחלפו, כמה נחמד זה להיות בשליטה. הם עוד ישמעו ממני.
דיאנה פותחת את האיגרת, ושולחת מבט אחריי נושא הכלים מחפשת עליו סמל כלשהו, אז מביטה שוב באיגרת, מגלגלת אותה. אחריי מה שקרה השבוע, אולי כדאי שאני אזהר קצת יותר. אבל אין סיכוי שאני לא הולכת "אני מקבלת את ההזמנה" היא אומרת לנושא הכלים ופונה בחזרה אל השאר כאילו לא קרה דבר. "אז..."

"לא אנסה להכריח אותך ללכת לשום מקום שאת לא רוצה" נאנח סר סטברון, מנוצח. ניכר בפניו שהוא מאד לא מרוצה... ככל הנראה, ודואג מאד למה שעומד לקרות מחר.
"באשר למלחמות וכיוצא באלו, רק סבך יוכל להחליט בעניין" הוא אומר "ובינתיים, עד שנמצא לך... 'אביר מהולל', תוכלי ללוות אותי, אם וכאשר יהיה צורך לצאת למלחמה, וכולי תקווה שאין צורך" הוא מוסיף בקדרות.
הפריים מסביב ממשיכים להתווכח ולהתדיין ביניהם, כאשר דיאנה פותחת את האיגרת, קוראת ונותנת תשובה.
"את בטוחה שזה רעיון טוב?" מקשה סר סטברון, כעת מודאג עוד יותר "אאניז סיפר לי, שחבורת מנוולים ניסתה לארוב לך השבוע... בוודאי בכדי לסחוט מאיתנו כופר. הפעם, הם יכולים לחזור מוכנים ורבים יותר".
"ליד המבצר האדום?" שואל אחד הממזרים של וולדר בפקפוק.
"לך תדע" מחזיר סטברון "אם את מתעקשת, אני אשלח את סר אאניז או סר ריימן עם חמישה אנשים ללוות אותך" קולו לובש כמעט גוון של תחנונים "אני... בטוח שאת לא מתנגדת, לא?"

סבא ירשה לי, הוא כבר הרשה לי חרבות, למה לא עוד? "נהדר. אז את ההסכמה שלך יש לי." היא מחייכת חיוך ניצחון.

"לא יתקיפו אותי ליד המיבצר האדום. אני יכולה לקחת את אאניז איתי, אבל אז אני אאלץ להגן עליו." היא קורצת לו. "אלה אם כן למישהו מאוד בוער ללכת איתי, אני בטוחה שאני אסתדר" אבל בכל זאת עדיף שמישהו יבא... "עכשיו תסלחו לי, אני צריכה להתארגן".
דיאנה עוזבת אותם, והולכת להחזיר את הסוס, ולהחליף בגדים מהשיריון הכבד.

לוקח עוד זמן-מה, לפני שדיאנה מצליחה להתפטר מההצעות לקחת בני-לוויה, ומגיעה להסכמה כי כמה מאנשי בית-פריי יעקבו אחריה ממרחק בטוח, בכדי שיהיו בסביבה אם יקרה משהו.
דיאנה עוברת במהירות דרך רחובות העיר, שהומים אדם בשעה זו. כמה אנשים מצביעים עליה, וקוראים לחבריהם מפתחי הפונקים לבוא ולחזות "בעלמת החרבות המצולבות" שהפילה את הקוטל-מלך. פה ושם מישהו מרים כוס לחייה, ופעם אחת היא גם סופגת גידופים, מקבוצה של אנשי בית רוייס, שמנופפים לעברה אגרופים, ומכנים אותה מתחזה, גוזלת-תהילה ו"ילדת סמורים ארורה". כאשר האנשים החמושים של בית פריי מתחילים להתקדם לעברם, הם נסוגים, ואחד מהם מפריח איום של "בקרוב נראה איך את שווה בקרב אמיתי, ילדה מלוכלכת".
בסופו של דבר, דיאנה רואה מולה את הגבעה הגבוהה של המבצר האדום; זהובי הגלימה העומדים בשער מפנים לה מיד דרך ופותחים בפניה את השער, כאילו מישהו הנחה אותם מראש. לאחר עוד עשר דקות רכיבה, היא רואה לשמאלה את הגן, ומתקרבת את השערים שלו;
העצים והשיחים מרשרשים באפלה של ליל הקיץ החמים, מפיצים ריחות מבושמים. כמה עלי כותר נוחתים על שערה של דיאנה, כאשר היא נכנסת אל תוך העלטה המתוקה. מלמעלה, מתנשאים צריחי המבצר, ואורות רבים דולקים בחלונות; מוסיקה קלושה עולה מאחד מהם, מלווה בשירה פרועה של גברים.
ואז, דיאנה רואה תנועה מאחורי גזע.
"ברוכה הבאה, עלמתי היקרה..." אומר קול, ספק מבודח, ספק מריר "חשבתי שנוכל לגלגל לנו שיחה בפרטיות לאחר... המממ... המזל שהיה לך היום בזירה". הדמות נעה לעברה, ודיאנה קולטת נצנוץ של אדום וזהוב.

דיאנה עוברת בעיר, מתענגת על כל פירור של צומת לב, גם מהרעה, אך בעיקר מהטובה, עונה מפעם לפעם. ודואגת להעביר יד בשערה לחייך מפעם לפעם לאביר זה או אחר ולנופף לשלום לאנשים המברכים אותה.
היא עוברת בשער, מקבלת את התזוזה של זהובי הגלימה כברורה מאילו. גם כשהיא מגיעה לגן, היא עדיין מחייכת, הכל נראה מתוק יותק ויפה יותר אחריי הניצחון.
כאשר היא שומעת את הקול היא פונה לעברו באיטיות, אך הניצוץ האדום זהוב מוחק את החיוך מפניה. אנ מקווה שהוא לא כועס יותר מידי היא נושכת את שפתה ומנסה לדבר בקול קליל "אני אשמח, יש נושא מיוחד שמעניין אותך?"

הדמות קרבה אליה באיטיות, ודיאנה שמה לב לעיניים הירוקות, ולחיוך המוזר, החד כמו סכין. מלבדו ומלבד דיאנה, אין איש בגן; רק ענפי העצים מוסיפים לרשרש.
"לא בכל יום אני מושפל בזירה בידי עלמה" אומר ג'יים לאניסטר, מבטו לא מרפא מפניה "למרות ש... הדבר לא היה באשמתך, כמובן... משהו, עליו נשוחח עוד מעט, גרם לי שלא להיות מרוכז בקרב" חיוכו החביב לכאורה, אך המסוכן, מתרחב.
"האם בני פריי החלו לאמן את בנותיהם בלחימה? צעד הגיוני אולי" הוא מוסיף בגיחוך "לאחר שמזלם לא שפר במיוחד עם הבנים... וכעת, הרומח הזה שלך... לא ראיתי מעולם משהו כדוגמתו" צמרמורת חלושה עוברת בו, כמו מעצם הזכרון "כאילו הכניסו את כל הקור של כל בני סטארק הארורים בנשק אחד. אני תמה מהיכן השגת אותו... לא מן הכספת של וולדר הזקן, אני משער" הוא מוסיף בשריקת בוז.

"מה זה ענינך?" היא עונה בחריפות, אך אז נזכרת מי עומד מולה "זו, זו היתה מתנה אישית. אני... זו פשוט מתנה שקיבלתי." ולא ממש ענינו, אבל השמועות על איך שהוא נלחם. הוא הרג מלך, למה שהוא לא יהרוג אותי?
"ובקשר לחוסר הריכוז בקרב" עוד פעם סנדרין... "אני מניחה שזה ביגלל שהיא דומה מאוד לאחותך... גם אני הופתעתי, אבל אל תדאג, היא לא הולכת להשאר כאן עוד הרבה זמן" אני מקווה, עכשיו שיעזוב אותי

ג'יים סוגר על דיאנה במהירות מפחידה, ידו מתהדקת על כתפה, ועיניו בוהקות באור מסוכן.
"דומה?" הוא מחזיר "למעשה זהה. זהה, עד כדי כך שאני עצמי לא הייתי מבחין ביניהן, אלמלא אותה אשה עטתה שיריון של סטארק ארור... ואני יודע שאת היית ביחד איתה" הוא מוסיף, הארשת המאיימת לא סרה מעל כתפיו.
"כעת" הוא אומר, מתנשף קלות "אני רוצה לשמוע הכל. כל מה שאת יודעת על האשה הזו... שמה, מהיכן הגיעה, היכן היא שוהה, עם מי היא מתראה... האם יש לה ארוס או בעל? ומדוע, לכל הרוחות, היא משרתת את הכלבים של סטארק? הכל, נערה. אני רוצה לדעת הכל, ועכשיו. אינך רוצה להרגיז אותי" הוא מוסיף, אצבעותיו משחקות על כתפה.
"ומצד שני, את יכולה לזכות בהרבה, אם תשביעי את רצוני. האיש שלי שמע שאת רוצה להיות נושאת כליו של אביו מפורסם, לא?" חיוך שחצני עולה על פניו "האביר המפורסם מכולם עומד לפנייך, ואני אפילו עשוי לשקול את בקשתך הקטנה... אם ראשית כל, תעזרי את לי".

להיות נושאת הכלים של ג'יים לאיניסטר?! של הקוטל-מלך... היא נושכת את שפתה ראיניס... "שמה הוא סנדארין" היא מגמגמת נושכת את שפתה עיניה מתרוצצות, כדיי לא להביט בג'יים "היא אינה נשואה או מאורסת... ו... הו, באמת שאני לא יודעת יותר מידי עליה, אני בקושי מכירה אותה!" אולי אני אספיק לברוח ליפניי הוא ישלוף את החרב...

ג'יים לא מתרצה.
"עורב קטן לחש לי, ששהיתן יחד באותו פונדק. מדוע לכל הרוחות היא נשבעה אמונים לסטארק? היכן אני יכול למצוא אותה עכשין? אני מעוניין לדבר איתה ו..." פניו לובשות ארשת מפחידה.
"את באמת לא רוצה להכעיס אותי, ילדת פריי. אני יכול לתת הרבה, אם תובילי אותי אליה... מעבר לחלומות הכי פרועים שלך, ופי אלף יותר ממה שוולדר הזקן יכול להציע. אבל כדאי מאד, שלא תנסי את הסבלנות שלי. היא נגמרת מהר" חיוך חצי-מטורף עולה על פניו.

את לבד, עם אחד הלוחמים הטובים ביותר בשבע המלכויות, והוא איבד את השפיות שלו. איזה יופי. "אני באמת לא רוצה להכעיס אותך..." היא נסוגה צעד אחורה "אם אתה רוצה לפגוש אותה, אה, אני יכולה למסור לה. אני באמת לא יודעת איפה היא עכשיו, אמרתי לך, אני בקושי מכירה אותה." אולי הוא באמת יעזור לי, למרות מה שאומרים על הכבוד שלו. היא לוקחת עוד צעד קטן אחורה "תוכל לפגוש אותה עוד היום, אם תרצה." למה זה חייב להגיע אליה?! אני הפלתי אותו מהסוס, היא רק היתה טיפשה והראתה את עצמה. "ולא, אין לי מושג למה היא החליטה ללכת לסטארקים. הם בטח היחידים שיקבלו אותה..."

ג'יים אוחז בידה.
"כן, אני רוצה" הוא עונה "בלא דיחוי... את מבינה, עדיף יהיה, אם אני אגלה היכן היא נמצאת, לפני שאבי או אחותי יגלו, והם יגלו את זה מהר מאד, כאשר היא החליטה להשבע לסטארק הטיפש הזה. הוא בוודאי חושב שהוא יכול להגן עליה, הצפוני המטומטם. הובילי אותי!" הוא מצווה, נוטל את ידה ומוליך את דיאנה אל שער הגן ומעבר לו.
דיאנה חשה, אי-כה, שעיניו של זאב הבלהות על טבעתה נוצצות באור קלוש, כאילו הזאב רוטן באי-נחת. אלא שלמזלה, ג'יים לא נראה כמבחין בכך.
"להיכן אנו הולכים?" הוא שואל בלהיטות.

מאיפה לי איפה היא עכשיו?! למה שיהיה לי אכפת?! "אני חושבת שהיא תסתלק מכאן בקרוב, אז אין סיבה שתתאג בגללה" היא מלקקת את שפתיה, "אני יכולה לקחת אותך לפונדק אם אתה מתעקש, או לחפש אותו איפשהו בעיר. אבל לא נראה לי שנמצא אותה עכשיו, אולי תפגוש אותה היום בערב, ואני אגיד לה לאן ללכת?" היא בולעת רוק "פשוט לא נמצא אותה עכשיו... אני לא יודעת איפה היא כרגע. היא יכולה להיות בכל מקום..." אל תכעס, אל תכעס... היא מביטה בטבעת לרגע הו, נהדר, אני מתחילה להזות. אולי הטבעת תנשוך אותו...

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה