• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

underhive - הרפתקת 40K

סטטוס
נעול לתגובות.

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
טיזר:

הסמל סימן לחוליית הארביטס מאחוריו לעצור. עד כה, שום דבר לא נראה חשוד, אבל היו לו את הסיבות שלו לשמור על זהירות. השדר האחרון לא עודד אותו, ולכן לקח את צוותו וירד לתתכוורת (UNDERHIVE) לפקח על פעילות חשודה בתת סקטור 31 ד'. נקרומונדה היא מקום גדול, אבל שלושה ארביטס מתים בשבוע האחרון, פלוס קומלינקים לא ברורים, שווה לעבודה של קאל ג'ריקו. והסמל ידע שג'ריקו הוא דג שמן מאוד, שייתן לו קידום מיידי.

החוליה המשיכה קדימה במבוך הנחושת והברזל, כשהסמל עוצר אותם מרגע לרגע לבדוק את האאוספקס בשביל נקודות ציון. אחרי 20 דקות, נשמעו צעדים חרישיים מעבר להסתעפות בהמשך הדרך. הסמל התווה פקודה מסובכת בידו, ושמונת הארביטס הסתדרו בשתי שורות ירי, רוביהם מזמזמים זמזום יפהפה של טעינה. הדמות עברה את העיקול, וקול הבאס של הסמל השתלח בה מיד "עצור ג'ריקו, או שנפתח באש!". הסמל חייך לעצמו חיוך נצחון, שנמוג במהרה כשהבין שקאל ג'ריקו המפורסם מעולם לא היה מגלח את זקנו, ולקאל ג'ריקו המפורסם לא היו עיניים חסרות אישונים, ושקאל ג'ריקו המפורסם לא נראה כמו טינופת אלדאר.

...

השוטגן הסטנדרטי של האדפטוס ארביטס הוא נשק יעיל במיוחד. "ומדוע" תשאלו? מכיוון שהוא ישן. המצאתו קודמת להמצאת הבולטר, וזה כבר אומר משהו. צוות הסיור של הסמל היה מצוייד בחמישה כאלה נשקים מופלאים, שיכולים לחדור שריון קרמי ממרחק 20 פסיעות. ובכל זאת, גם אחרי ששלושה מטחי עופרת השתלחו בדמות הניצבת מול הסמל, הוא לא הושפע בכלל מהם, ולא מרימון הנפץ ששוגר אליו, או מאקדח הפלזמה של הסמל. לחילופין הוא חייך כשהדהד במסדרון קול מאיים. "יפה מאוד מונ-קיי, אבל עכשיו תורי". הוא התקדם באיטיות לעבר צוות הסיור המשותק מפחד, שכבד שכחו להמשיך לירות. בידו הימנית בהקה חרב עתיקה, וידו השמאלית דיממה...

נקרומונדה היא מקום גדול. אף אחד לא שמע את צוות הסיור נשחט.

--------------------------

דרושים שחקנים (מספר מדוייק לא קבוע) שמכירים את עולם WARHAMMER 40K של גיימס וורקשופ, ומוכנים לכתוב תגובה ליום. דמויות נא לשלוח אלי בפרטי, כל דמות שיכולה להתאים למשחק נקרומונדה. זאת אומרת: אינקוויזיטורים, אורדו קסנוס (אולי, רק אם הדמות ממש ממש מעניינת), חיילי אימפריאל גארד (כמובן, לא קטצ'אנים או קדיאנים אלא משהו... נקרומונדאי כמו לגיון הברזל), חברי כנופיה (כל כנופיה הולכת, חוץ מהסקאביז והמטורפים האחרים)

אחרי ששלחו דמויות, אני אפרסם רשימה של השחקנים שהתקבלו פלוס רשימה של דמויות נוספות לאלו שלא מכירים את המשחק ויעברו "סמינר היכרות". אם יש עוד שאלות, שאלו חופשי (חוץ, מ"בבקשה תסביר על העולם")

אם יש עוד אנשים שרוצים שאני אבנה להם דמות שירשמו פה, ומיינד תערוך את ההודעה לאיזה סוג דמות אתה מעדיף.

וואגומטיק, זרוק לי רעיון כללי לדמות מעניינת.
מבחינה רעיונית, אני יבש כרגע כמו....
רואה, אפילו אין לי דימוי.

אני ממש צריך אינקוויזיטור לסגור את החבורה. אינקוויזיטור יהיה מעולה אפילו

doctor wang אמר/ה:
אני ממש צריך אינקוויזיטור לסגור את החבורה. אינקוויזיטור יהיה מעולה אפילו
אם תוכל לבנות לי אינקוויזיטור זה יהיה מגניב.אין לי ממש רעיונות או כוח ליצור דמות...

אתה פורש? נשאר? תחליט כבר. אם אתה נשאר: בנה לעצמך משהו לא אינקוויזיטורי כי שי מקבל אינקוויזיטור. מיינד, אני אכין לך משהו

doctor wang אמר/ה:
אתה פורש? נשאר? תחליט כבר. אם אתה נשאר: בנה לעצמך משהו לא אינקוויזיטורי כי שי מקבל אינקוויזיטור. מיינד, אני אכין לך משהו
סבבה. לקחתי אינקוויזיטור.
תן לי לקרוא קצת על הנושא ואני אכין דמות.

doctor wang אמר/ה:
שי, איכה? יום שבת אני מתחיל את המשחק איתך או בלעדיך
סבבה. בלעדי.
יש לי 3 מתכונות ובגרויות שבוע הבא, וההרפתקה שלך היא לא בדיוק בראש סולם העדיפויות שלי.
מצטער.

קייב וסקאד ישבו בפונדק מלוכלך בתתכוורת ו"נהנו" מכוס אלכוהול מהול במים. "תהרוג אותי, למה אנחנו נמצאים פה" שאל סקאד בנרגנות, מסיט את משקפי הריתוך שלו מעיניו ולוגם מהמשקה. "אולי כי בזבזת את כל הקרדיטים שלנו על בחורות, ועכשיו אין לנו כסף לכלום?" השיב לו קייב באותה צורה. "בשם הקיסק סקאד, העבודה האחרונה לא הייתה קלה, אלא גם משתלמת. יכלנו לעשות עם הכסף משהו". סקאד נאנח. "אני מצטער.. באמת שכן..". קייב חבט על השולחן באגרופו העצום וסדק אותו. קייב היה אוגרין. "זה לא עוזר שאתה מתנצל סקאד! אנחנו צריכים עוד עבודה, ואנחנו צריכים עוד עבודה מהר. כמה קרדיטים יש לנו?". סקאד פשפש במעילו. "שלושים וחמישה. זה אמור להחזיק אותנו עוד שבוע. נמצא כבר משהו עוד שבוע".

הדלת נפתחה ושתי דמויות נכנסו פנימה. "אני חושב שאולי נמצא משהו יותר מוקדם משחשבנו" חייך סקאד. האישה הייתה גבוהה ונאה, עם שער שחור גולש על שריון מעוטר בפיתוחים זהובים וכחולים. מספר חרבות וסכינים נתלו על ירכיה וגבה, בתוספת 3 אקדחים משונים. הגבר היה קרח, לבוש גלימות כבדות רבות, וניתן היה לראות בבירור שעיניו היו מלאכותיות. "שב מאיירק" היא אמרה בקול ידידותי, ושניהם התיישבו ליד הבר.

הם הזמינו משקה והחלו משוחחים בקולות חרישיים. סקאד וקייב החליפו בניהם מבטים תמוהים, והמשיכו להסתכל על הזוג המוזר. הדלת נפתחה שוב, וחמישה טיפוסים בבגדים שחורים נכנסו, והתיישבו בשולחן מרוחק ככל האפשר מהכניסה, בלי לתת את דעתם על הסובבים. האישה קמה, ובעקבותיה הטיפוס העונה לשם מאיירק. אקדח נשלף מנרתיקו, ופרץ אנרגיה כחולה נורה לעבר הטיפוסים בשחור. אחד מהם נפגע, והחל לעלות בלהבות. ארבעת הנותרים שלפו חרבות, ובעקבותיהם גם מאיירק והאישה. סקאד וקייב שלפו כל אחד את אקדחייהם, ונעמדו במקום, לא מבינים מה קורה. הברמן ושאר המסובים נמלטו מהמקום במהירות מפתיעה. האישה החלה לדבר "ובכן. כמדומני, שהפעם תפסנו אתכם". אחד מלובשי השחורים חייך מאוזן לאוזן. "כמדומני שאת טועה" הוא הפטיר, והחדר נהפך לבוהק מסנוור. "רימון תבערה!" סקאד צעק. וכשהבוהק שכח, לובש השחורים האחרון יצא מהפונדק.

-----

השחקנים:
אינפרנל משחק את מאיירק, מיינד את קייב, ואבטאר את סקאד. אני מניח שכל אחד מכם מבין כבר מה קורה כאן, אז תגובות מכולם בבקשה.

מאיירק, הבחור המגודל, פשוט בוהה בסביבה, אי אפשר לנחש על מה הוא חושב בעיניו הקרות, המלאכותיות. הוא פשוט מפטיר "מרדף?" ולאחר שנייה או שניים קולט את שני האנשים המבולבלים, קייב וסקאד שעומדים עם אקדחים שלופים, שנייה או שתיים אחרי זהו הוא מצליח לדכא את הדחף להרוג אותם.

סקאד מתקרב למאיירק ולקייב "שאלה טובה באמת, מי הם לעזאזל, אבל שאלה יותר חשובה, למה אתם יורים עליהם..?"
סקאד מעביר את מבטו בין האישה למאיירק, ואז מעביר את מבטו לבר, וחושב לרגע על לקחת חזרה את הקרדיטים שנלקחו ממנו ע"י הברמן על כוס מים עם טיפת אלכוהול, אבל מנער את המחשבה הזאת ובודק ביתר באריכות את אקדחיה של האשה..

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה