יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

שיר של אש ושל קרח, פרק רביעי [ הסתיים ]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 26 מאי 2004, 21:32

ooc: הגומחאות אכן יכולות לשמש מחסה מצויין, אף כי לא בטוח לגמרי. אין התפצלויות צדדיות באיזור.

ic: סנדרין שולחת מבט מפוחד באולריק ובמסדרון.
"הם כמעט עשרים!" היא לוחשת בפחד "ואביר הצל הזה... הוא כמעט הרג את אביר הפרחים בקרב פנים אל פנים!"
בינתיים, הקולות מתקרבים בהדרגה.
"מהיכן אתה בטוח שנושאת מפתחות הגורל, תהיה מי שתהיה, טמונה מתחת לצור-מגור דווקא?" תוהה הקול במבטא הזר "ולמה התכוונת ב...דברים מעניינים?" הוא תוהה "ההפתעה הקטנה שהשארת לחמס, אתה מתכוון?"
אביר הצל נוחר בבוז.
"לאו דווקא. אין לי תקוות יתרות שחיפושיות הכוך יפטרו אותנו מן השיכור השמן או מן הכלב הסטארקי הארור שלו... הן רק תזכורת קטנה למה שמצפה להם, לא יותר... למרות שאשמח מאד אם אתבדה. ולעניין צור מגור, אתה טפש כמו ביצה אם לא הבנת את מילות השיר על האובליסק... זה היה ברור כשמש:

לשר המגלבים צינוק,
כתהום מי-מצולה עמוק
שם עבדים נוטפי זדון,
כשפי צינה ואבדון...

דזמונד מכיר את השיר היטב... אלו אותם מילים מוזרות, עליהן חלם בהיותו בספינה.
"ובכן, קודקוד אחד הוא כאן, באובליסק מתחת לגוב-דרקון" אומר אביר הצללים בחוסר סבלנות "אחד נסתר עדיין, ככל הנראה אי-שם במערב... והשלישי בצור-מגור בצפון... רוז בולטון, הוא הלורד שסמלו הוא האיש המוצף, וזה הקודקוד החשוב מכולם, אם אתה שואל אותי... בסך הכל, עליו חיברו את השיר, לא?
"בוודאי, הוד מלכותך. בני נאאת שמחים תמיד ללמוד מחוכמתו של הדרקון..." מתרפס בן-שיחו.

הצעדים הולכים וקרבים, כעת, אין הם רחוקים יותר מעשרות מטרים ספורות.
אָיְן רִינְג זִי צוּ קְנֶכְטֶן,
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
אִינְס דוּנְקֶל צוּ טְרָיְבֶּן
אוּנְד אֶבִיש צוּ בִּינְדֶן
סמל אישי של משתמש
Supersprocket

שליחה על ידי Supersprocket » 26 מאי 2004, 21:45

"לעזאזל!" דזמונד לוחש בעלטה, "אלו אותן מילים שחלמתי! מה חלקי הגורל האלו?" הוא שואל את האחרים.
בינתיים, הוא שולף את חרבו בשקט, למזלו הרב, הלהב שחור.
בני נאאת', הוא חושב לעצמו, זוחלים מגעילים...
and how many crooked Samaritans turn pleasantville to badland?
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 26 מאי 2004, 21:57

"מפקד המשמר!" אולריק לפתע צועק. "אני שומע אנשים, שלח לכאן את הפלוגה!" הוא צועק לעבר העשרים מלפניו בקול רם יותר: "אני פוקד עליכם לעצור ולהכנע בשם המלך רוברט הראשון לשמו לבית באראתיאון!". נקווה שבני נאאת האלו מטומטמים כמו בני נאאת שהיו ברציף. הוא פונה לבני חבורתו ולוחש שוב "אם הם בורחים, נכנס בהם בכל הכוח, הכינו חרבות". והוא מותח את מיתר קשתו בדריכות, נכון לירות חץ ברגל הראשונה שתכנס לשדה ראייתו
Rats live on no evil star
סר האריס קנינג

שליחה על ידי סר האריס קנינג » 26 מאי 2004, 22:29

השבעה ישמרו איזה טמטום האריס מביט בשוק באולריק.
"ברחו עכשיו או שכולנו נמות"
האריס לוחש כשהוא מבליע את זעמו בקושי, אך אינו מסוגל לברוח לבד ולהפקיר רעים לנשק למוות.
"שמעו את שאגתי!"
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 26 מאי 2004, 22:41

צחוקו של אביר הצל מרעיד את המסדרון.
"בדיוק לזה נזקקתי עכשיו" הוא רועם, ורחש מוזר עולה, כשהוא שולף את אלתו, לאימתכם, אתם רואים כיצד כלי הנשק השחור נדלק בלהבות עזות, מרגע שהוא עוזב את הנדן.
"ד-ם ו-א-ש!!!" הוא רועם בקול נורא, הלהבות מרקדות על נשקו ועל כתר הזהב המפחיד שלראשו, המעוצב כשלושה ראשי דרקון. סמלו של בית טאראגריין כמו יוקד על שריונו השחור.
"דם ואש!!!!" עונים עשרים בני נאאת, רצים אחריו עם חניתות וחרבות שלופות. שפיריות מזמזמות אל תוך האוויר; הזהב על קסדותיהם החרוטיות נוצץ.
"את הטפש השחצן תשאירו לי" נוהם אביר הצללים, שועט קדימה במהירות מפחידה. אחד מחיציו של אולריק פוצע את אחד מבני נאאת שסמוך עליו, ושניים נוספים קופצים משירונו של אביר הצל בלא לגרום לו כל נזק.
"אף אחד לא יקרא לרוברט השמן מלך לידי, וישאר בחיים!" הוא נוהם, גבוה כמגדל שחור של פלדה, ואלתו הבוערת פולחת את האוויר.

"ברחו! הצילו את נפשכם!" צורחת סנדרין, מנסה לחטוף את ידו של דזמונד ולהמלט לאחור.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
סמל אישי של משתמש
Supersprocket

שליחה על ידי Supersprocket » 26 מאי 2004, 22:44

"אולריק! האריס! בואו!" דזמונד מסתובב ומתחיל בריצה, "אולריק! מהר! האריס!"
בהגיעו לסאנדרין דזמונד שולח את ידו לתפוס אותה ולהאיץ את ריצתה, "בואי, חייבים לברוח!"
בעודו רץ הוא מחפש מקום מחבוא טוב.
לעזאזל, אולריק! דזמונד חושב לעצמו, למה היית חייב לדון את כולנו למוות?!
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 26 מאי 2004, 22:59

נו טוב... בורחים עוד פעם אולריק רץ עם כולם, מחזיר את קשתו לנדנה. "אני מקווה שתסלחו לי על זה" הוא פולט תוך כדי ריצה. "הם היו מגלים אותנו בכל מקרה, והטיפוס הזה לא נראה כל כך סלחן". תוך כדי מנוסתו הוא לוקח את כל השיקויים שהוא סחב מחנותו הרעועה של האלכימאי וזורק אותם לאחור, בתקווה להאט קצת את רודפיהם.
סר האריס קנינג

שליחה על ידי סר האריס קנינג » 26 מאי 2004, 23:05

לפחות עכשיו פועלים בשכל, את אולריק אני כבר אשטוף אחרכך על כך

האריס רץ במלוא מהירותו מקווה שליבו יעמוד במשימה.
לכל הרוחות ולחשוב על כל המדע שיכולנו לקבל, אני עוד אשטוף את אולריק על כך
ואם נצליח לברוח,ואם לבי לא יפקע בדרך
"שמעו את שאגתי!"
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 26 מאי 2004, 23:09

הזוועה מציפה אותכם מעברים.
אולריק מצליח בקושי להגיב, כאשר אביר הצל שועט קדימה (ooc: ולאור הדרגה והגלגול שלו, כבר לא משנה מה היית עושה, וואנג), והבזק של אש מציף את המסדרון. אתם מצליחים לראות הבזק נוראי של האש, אולי בצורת שוט ארוך, וראשו של אולריק מותז בוער מעל כתפיו. (124 נק' נזק)
חניתות מושלכות, נוחתות רובן הרחק מאחוריכן, למרות שאחת מהן שורטת את האריס במרפק (6 נק' נזק). דזמונד צורח מכאב, כאשר פוגע משהו לוהט בגבו, והוא חש כאילו כל גופו עולה באש (יחד עם הפציעה הקודמת שלך, שרופאה רק למחצה - 96 נק' נזק). סנדרין זועקת מאימה ולופתת אותו, הולמת בגולגולת הדרקון בדרך מנוסתכם וגורמת לה ליפול ברעש גדול מטה, ולעכב את אביר הצל לרגע קצר.
דזמונד לא מבחין מה מתרחש לאחר מכן, משום שהוא מאבד את הכרתו. הוא מטלטל, מסוייט ומעונה, ומדמה לראות, בסיוטיו, מערות נוראות עולות באש, וצריחים עצומים ושחורים, שלהבות טמאות ואד מתמרים מעליהם.
האריס וסנדרין אוחזים בדזמונד חסר ההכרה, ומעלים אותו במהירות במעלה המדרגות, לעבר הביוב.
"הוא גוסס" לוחשת סנדרין באימה "הוא גוסס... ואז, היא שולחת מבט מהיר אל האריס "ענוד עליו את התליון שנתנה לך ראיניס, מהר!"
מאחוריכם, אתם שומעים את אביר הצל, עודו רודף אחריכם, ואת הנאאתים המתאמצים לרוץ בעקבותיו. השוט הארוך שורק פעם נוספת, מכה הרחק מאחוריכם, וכהרף-עין אתם מוצאים את עצמכם בתוך הביוב. לאחר כמה דקות נוספות של אימה, אביר הצל מוותר.
"לאניסטר זקן!" הוא צועק, ככל הנראה לעבר סר האריס "מסור דרישת שלום מן הנסיך מאיקאר לקוטל-מלך, הבוגד והרוצח. מסור לחמס ולכלביו שאני מתכוון לחזור, לקחת את המגיע לי בזכות, ולתקוע כל ראש של בארתאון, סטארק או לאניסטר על כלונס. אולי, אחרי שאעשה למלכה את מה שעשו האריות המסריחים לאשתו של שאר-בשרי. מסור להם!"
ההד מכה על הקירות.
"מסור להם... מסור להם... מסור להם..." ולאחר עוד מספר רגעים, הם דועכים, ואתם מוצאים את עצמכם לבד.
"אולריק המסכן" מתייפחת סאנדרין "ו...דזמונד... חייבים לקחת אותו למלומד!"

אתם מצליחים לזכור, איכשהו את דבריו של אולריק בהצטלבות האחרונה, ולאחר מספר רגעים, אתם נושאים את דזמונד ההוזה והקודח דרכה, אל מסדרון לח וארוך, ומדרגות טחובות שעולות ממנו. ואז, אתם שומעים שחפים ורואים אור יום אפרפר מרצד על המדרגות מולכם.

ooc: אולריק, מה לעשות, נהרג :bones: . וואנג, צור איתי קשר בהודעה פרטית לגבי יצירת דמות חדשה לפרק חמישי של ההרפתקאה.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 26 מאי 2004, 23:14

...

זין

...

גדעון אורבך! אתה תצטער על היום בו הרגת אחת מהדמויות של... דוקטור וואנג! אח אח אח מה אפשר לעשות, משלמים על טיפשות...
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 26 מאי 2004, 23:18

סאנדרין מניחה את דזמונד על הארץ, ובוחנת בבכי את פצעיו; זהובי גלימות מבוהלים מקיפים אותכם, ועד מהרה מתקהל מסביב קהל גדול, מביט בתדהמה באשה היפה במדים האפורים של ימין-המלך, החובשת את פצעיו של סר דזמונד חסר ההכרה, שמצחו נוטף זעה והוא שקוע בהזיות מעוררות רחמים.
לאחר רגע קצר, מגיחה דמות מוכרת מתוך ההמון; ניכר באביר הנחשים הירוקים, כי גם הוא עבר קרב קשה, ונפצע בעצמו; שיריונו פגוע במספר מקומות מחץ ומהלומות חנית וחרב, ודם קרוש של יריבים מתים מטנף אותו במספר מקומות.
מניד את ראשו במעין הצדעה עגומה, הוא רוכן ליד סנדרין ומביט בדזמונד.
"עסק ביש" הוא ממלמל בשקט "אני מנחש, מה הנשק הארור שפגע בו... הניחי לי לנסות ולעשות משהו, הגבירה.
אלאניון שולף מחפציו בקבוקון ומשקה את דזמונד, וזורה דבר-מה אחר על פצעיו. נדמה לכם, כי הזיותיו ומלמוליו של דזמונד נחלשים, והוא שוקע אט-אט לשינה שלווה יותר. סנדרין מוסיפה להתייפח בשקט, אולם מסייעת לסר אלאניון בכל עת שהוא מבקש.
בין לבין, נבקעות שורות הקהל, וחבורת אנשים חמושים מגיחה משם; אתם מזהים את מפקד אבירי המלך, סר באריסטן הזקן, ואת ג'ורי קאסל, מפקד משמר הימין שהפיל את האריס מסוסו ביום הראשון של התחרות... וכן את דיאנה פריי הצעירה, הפורצת במהירות מאחוריהם, ומביטה בהפתעה במחזה.
"דיאנה..." מתייפחת סאנדרין "דיאנה, אולריק מת..." היא בוכה "ודזמונד... תראי אותו... הם היו פשוט יותר מדי" הדמעות גולשות על לחייה המטונפות והחבולות "והיה שם אביר הצל עם כתר, ושוט נורא של אש... ופלוגה שלמה של פראים בקסדות זהב... הם פשוט עלו עלינו..."
נערך לאחרונה על ידי Envinyatar ב 27 מאי 2004, 00:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 27 מאי 2004, 00:05

ooc: תגובת רול-פליי ארוכה מכולם - דיאנה והאריס כרגיל, ודזמונד - תגובה שהיא יותר מחשבות אגב סיוטי האש שלו, כאשר במעורפל הוא רואה את אלאניון, שנראה באורח מוזר כאילו הוא בוהק באור חיוור, בעולם שכולו טבע בערפל רפאים אפור, ובמטושטש, הוא רואה גם את סנדרין בוכה מעליו.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
סמל אישי של משתמש
Supersprocket

שליחה על ידי Supersprocket » 27 מאי 2004, 00:16

דזמונד מנסה להבין מה קורה סביבו, ומה קרה לאולריק. כל מה שהאו זוכר זה את אולריק נפגע, ואז הוא הלך בעקבותיו של זה... לעזאזל!
למה סאנדרין בוכה? הוא שואל את עצמו, אולי? לא...
אלאניון מפחיד אותו בזמן הזה, למה הוא זוהר? מה פשר הדבר?
הוא מנסה לומר לסאנדרין שלא תבכה, אבל הוא לא מרגיש עד כדי כך טוב. אז הוא רק מנסה להושיט לה יד.
עברתי הרבה מדי בשביל גילי! הוא צועק על עצמו, למה אני הייתי חייב להיות זה שנשלח עם ראיניס?! היו לי חיים טובים! עכשיו הכל נופל לתהום! אבל סאנדרין היא המתנה הנהדרת ביותר שהייתי יכול לקבל, תודה ראיניס, ולא תודה...
סר האריס קנינג

שליחה על ידי סר האריס קנינג » 27 מאי 2004, 12:10

האריס תופס את דזמונד למה היית חייב לצעוק אולריק, למה ?
" רוצי קדימה ילדה טיפשה, אני כבר אסחוב אותו" האריס צועק לסאנדרין כשהלחץ והשוק מהעל-טבעי גורמים לו לא לשים לב למילותיו רוצי קדימה ותשרדי, רק אל תפלי לידי המפלצת הזאת האריס מנסה לסחוב את דזמונד לבד אך נאלץ להעזר בסנדרין.
האריס מסיר את התליון ועונד אותו על דזמונד ,כאבים חדים פולחים את צדי גופו והוא מרגיש כאילו ראותיו עולות באש תןך כדי שהוא ממשיך לרוץ.
האריס מתעלם מצעקתו של מאיקאר הוא מטורף לא פחות מאאריז, עלי להזהיר מפניו .
ההד גווע מסביב כשהאריס נופל תשוש לרצפה ,אחרי כמה שניות של התאוששות "הירגעי ווטרס (OOC - הכינוי לממזרים של לניסטר-כמו שלג אצל הסטארקים) " האריס מתחיל להגיד לא ,אולי היא ממזרה אבל היא הרוויחה את התואר שלה "ליידי סאנדרין, היסטריה לא תעזור כאן" האריב אומר בחדות ומתרומם "אל תדאגי ,נביא אותו לרופא בזמן" האריס ממשיך בקול רך יותר ובצורה מאוד נבוכה וגמלונית טופח לה על הגב בידידותיות אידיוט זו לא הדרך לפנות לבת לאניסטר , אבל היא רק ממזרה , היא סה"כ ילדה צעירה והגונה , ופזיזה ומטופשת , אבל הדמיון לגיים , אבל היא עובדת את סטארק... לכל הרוחות למה אנשים לא יכולים להישאר במקומם הטבעי ! האריס מסיג את ידו מהר במבוכה גלויה .
האריס עוזר לסאנדרין לגרור את דזמונד החוצה וכורע מעל סאנדרין כדי לעזור לה לטפל בדזמונד
נהדר הנה הילדה הטפשה השניה מגיעה, מזל שהיא לא היתה איתנו ושלא נפגעה, רק שלא תכניס לעצמה לראש לרדוף אחרי המטורף האריס נד בראשו לדיאנה "ליידי פריי ,אני חושש שאולריק לא עוד איתנו"
עלי להזהיר אותם ,עלינו להתכונן ולצוד את המטורף, נהדר באריסטן כאן האריס נאנח בהקלה כשהוא רואה את באריסטן מגיע הוא ידע איך לייעץ לי בענין
"שמעו את שאגתי!"
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 27 מאי 2004, 13:18

סר באריסטאן צועד קדימה.
"סר קנינג" הוא פונה להאריס ברשמיות "מה, בשם השבעה, ארע כאן?" אחר, הוא שולח מבט שואל לעבר אלאניון, שעודו רוכן על דזמונד ומטפל בו.
"פגיעה קשה" אומר אלאניון "אולם הוא יחייה. עלה בידי ליצב את מצבו, לפני שהאש ששולחה אל תוך דמו התפשטה ויצאה מכלל שליטה". באריסטאן מהנהן, ופונה פעם נוספת אל האריס, מחכה לתשובה.
סנדרין מנסה לשווא לנגב את דמעותיה, כשהיא רואה את ג'ורי קאסל ואנשיו של הימין.
"אהה... תאמר ללורד סטארק בבקשה שאני אתייצב אצלו עוד מעט" היא ממלמלת בחולשה, ושבה ונפנית אל דזמונד.
דזמונד עצמו מצליח לאט-לאט לפקוח את העיניים; דומה, כי המשקה שיצק אלאניון לגרונו, בעל הטעם העמוק והעשיר, והמשרות שלו הצליחו לגרום לצללים האפורים ולאש המסוייטת לסגת לאחור, והוא שב ורואה את העולם המקיף אותו מסביב (ooc: ואת ההתרחשות שתארתי כרגע), וחש את ידה של סנדרין מלטפת באיטיות את שערו ואת פניו.

ooc: מיינד-רידר, האריס, להגיב כרגיל. וולקנה - תגובה כוללת לכל ההתרחשות.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
נעול