• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק פורום - להבות של קור [הסתיים]

סטטוס
נעול לתגובות.
להבות של קור
הרפתקה לארבעה שחקנים (או אחד יותר).
ההרפתקה מתרחשת בעולם המערכה דיורול, אך למרות זאת, אני לא אכריח אף אחד לקרוא שום מידע, כל מה שתצרטכו אני אכתוב בהודעות של ההרפתקה. ההרפתקה מתרחשת בצפון דיורול, באזור הממלכות, היבשת הצפונית אשר מושלטת ע"י מלכים ואבירים וגבירות.

טיזר:
הרוח הקרה של המישור הרחוק של הממלכה הצפונית נשבה על פניהם של החברים, הם הובלו לכאן ע"י זקן תשוש בשם ג'ריק, האדם היה גבוה אך כתפיו היו נפולות, הוא נראה זקן. שערי רונוויל נראו כבר בהמשך, "אני לא חושב שאתם צריכים עוד עזרה," הוא אמר להם.
הוא התקדם לכיוון השער, שהגיע צעק, "זהו סר ג'ריק ויינדלו! פתחו את השערים!" הוא חיכה במשך כמה דקות עד אשר השערים הגדולים והחצי קפואים נפתחו. בדלת היו שני אבירים רכובים על סוסי רכיבה צעירים, החבורה, אשר עמדה מאחורי הזקן, זיהתה אותם בתור סר אדוורד רונוויל ואחיו, סר נוליס רונוויל.
"רוחות קרות נושבות פה בחוץ!" הזקן צעק, חצי מתלוצץ, "אפשר אולי לדבר בפנים?" האבירים רק הנהנו והובילו אותם פנימה. ריחות נעימים של עשן עצים ובשר נצלה עלו לאפיהם, קולות של ילדים משחקים ושל צעירים מתאמנים בחרבות (או לרוב מקלות).
האבירים ירדו מסוסיהם, ופנו לאורחים, עד אז כבר היה שקט בעיר המבוצרת, "שלום לכם, רבותיי וגבירותיי," סר נוליס בירך, ואחיו חזר אחריו, "היונה של המלך הגיעה לפה לפני כמה ימים." אישר נוליס את השאלה שלא נשאלה.
"וובכן," אמר סר ג'ריק, מחייך, "אנו פשוט נוריד פה את חברינו הצעיר ונחזור חזרה."
"אתם מוזמנים להשאר."
באותו הערב, נפגשו כולם עם לורד רונוויל, האדם לא היה מבוגר מאוד, אך לא צעיר.
הנער צעד קדימה מבין שורות החבורה, "הלורד," הוא אמר וקד קידה עמוקה, "אני הוא ווינף אלקווד, אחיינו של המלך, באתי להתחנך אצלך."
הוא עבר על זה בקלות, חשב ג'ריק.
המלך הנהן וקרא לנער להתקרב, "בן כמה אתה, נערי?"
"הנני בן תשע."
"ובכן," הלורד אמר, "אני מרשה לך לשתות כוס שיכר אחת הלילה בסעודה." הלורד מחא פעמיים ורעש אדיר של רקיעת רגלים עלה באולם, האוכל היה מוכן.
החבורה תפסה מושבים, וישבו כולם לאכול. הם הבינו שיצטרכו לתעוק בשביל להשמע מעל הרעש.
סר ג'ריק התיישב מולם, "המלך שלח עוד יונה, היא הגיעה לפני כמה שעות, הוא רוצה אתכם אצלו בעוד שבועיים. זאת אומרת שיש לנו יומיים להתכונן, ולצאת."
סר ג'ריק פנה לאכול והחל לשקוע בארוחה שלו.

דמויות:

- סר קארל בלנמונט – בן אחיו של המלך ג'ון בלנמונט, שליט נירן. אביר צעיר בן עשרים ושש שנים, חרוץ ודעתני. מכיר טוב מאוד את מרכז שטח הממלכות (נירן, לאניס, פאקסן ומישור המלך). משתמש בחרב ארוכה ומגן.

- לאנס ווינטרמונט – בנו השני של הנסיך אדוורד לממלכת אלאנס. נער בן שש עשרה, מצטיין בקשת ובחרב קצרה. לאנס מאוד זריז ומאוד שקט. הוא נהנה מלהשתכר הרבה, למרות היות די צעיר.

- סיירה פנדור – צעירה בת עשרים ושתיים, קרובה רחוקה של המלך ריינול לבית פנדור. כמו כל שאר בית פנדור, גם סיירה היא רוכבת מצויינת. סוסה הנבחר הוא סוס לבן לגמרי בשם גולד סטיד (או גולד). אך היא נאלצת להשאיר את זה בביתה מכיוון שלא רצתה לקח אותו איתה לצפון הקר. נלחמת בעזרת חרב ארוכה אחת בודדת.

- סר ג'ון לינקהורן – בן למשפחת אצולה קטנה, ממלכת לאניס, בן שלושים ושבע. נלחמת עם פלמברג. הוא אדם בכושר מצויין, הוא נחשב לאחד הלוחמים הטובים ביותר עם הפלמברג. הוא יודע להתמצאות בטבע ולשרוד בלי מצרכים (כלומר, לצוד).

- ג'יין אלטרי – בת למשפחת אצולה קטנה מהדרום, מתמצאה בבעלי חיים וביערות במיוחד. לוחמת עם קשת קצרה ושני חרבות קצרות, שקרנית מעולה. אצנית מאוד מהירה, אולי אחת הטובות בכל הצפון. יודעת לירות בזמן רכיבה.

אוקיי, מי שרוצה להצטרף שיודיע כאן, ויגיד איזה דמות הוא רוצה, ואני אשלח לו הודעה פרטית עם כמה פרטים נרחבים יותר.

אני רוצה להצטרף!
אפשר להיות סר ג'ון לינקהורן?

עריכה
טוב אם זה כבר חרב ענקית מגניבה :rolleyes:
תשלח לי פרטים עליה בפרטי.

פלמברג זה יותר טוב! זה חרב ענקית ומגניבה! אבל איך שאתה רוצה.
טוב, אז, אני אעשה רשימה של שחקן\דמות:

דימון האנטר - סר ג'ון לינקהורן.
אור ניומן - סיירה פנדור.
דמוסתנס - לאנס ווינטרמונט.
דוקטור וואנג - סר קארל בלנמונט.
קרוזיוס ארקנום - סר נורמונד לאדי.

אני רוצה להיות סיירה פונדר, אני מקווה שהעובדה שאני לא מכיר את העולם לא תזיק במקרה שאני משחק בת מלכים(כפי הנראה)

אני רוצה להיות לאנס! נשמע לי מגניב...
אבל זו ההרפתקת פורום הראשונה שלי... אני מקווה שאני לא אהרוס למנוסים...

מחר. פשוט האינטרנט שלי דפוק.

מכיוון שקרוזיוס גם רוצה, אני אבנה לו פה דמות:

- סר נורמונד לאדי - אחיו הצעיר של אמן הלחימה של טירת צפון. אדם בן שלושים ושלוש שנים, אוהב שיכר, ונוהג, לפעמים להתחיל קטטות בפאבים למיניהם. הוא מומחה ללחימה עם גרזן מלחמה, ויודע להשתמש ברובה קשת די טוב. הוא בעל ידע רב של טקטיקות קרב (בעיקר במקומות קטנים, כמו בארים ופונדקים).

"עוד בקר בבקשה! ושיכר! ואם יש משהו קצת יותר חזק ממה שקיבלתי עכשיו אני אשמח מאוד", אומר נורמונד לאחר המשרתים. "ג'ריק - המלך מפרט במקרה למה הוא רוצה לראות אותנו?"

הבשר והשיכר החזק מובלים לנורמונד, וג'ריק עונה לו, צועק מעל לרעש, "הוא לא אמר דבר! הוא רק רוצה אותנו שם! אולי משהו בקשר לעניין של הקטטה שקרתה באגרוף!"
הריח החזק של הבשר החם עולה לנחיריכם, ומעלה את התאבון של כולם.

OOC: רשימת ציוד שיש על כולכם כרגע:
סר ג'ון לינקהורן - פלמברג, ובגדי בית לינקהורן.
סר נורמונד - גרזן אשר תפוס על הגב, בגדי בית לאדי.
סיירה - חרב ארוכה, שמלת בית פנדור.
סר קארל בלנמונט - בגדי בית בלנמונט.
לאנס - בגדי בית ווינטרמונט ופגיון.

אין עליכם הרבה מכיוון שאתם בארוחה.

נורמונד נוגס בבשר הבקר הורדרד מבפנים ונוטף השומן, לועס, ובולע את הנתח הנהדר עם לגימה מכוס השיכר שלידו. "מה כוונתך "הקטטה שקרתה באגרוף"?" הוא שואל את ג'ריק, ולוקח עוד לגימה גדולה מהשיכר. הרבה יותר טוב, בלי ספק, חושב לעמו נורמונד, כשעיניו מביטות על כוס השיכר הריקה.

ג'ריק לוקח נתח של בקר עם מזלגו ונוגס, הוא משמיע קול של הערכה על הבשר, ואומר, "הייתה קטטה באגרוף הברזל, בין כמה חיילים של שני בתים... אבל אני לא מצליח להזכר אילו בתים..."
הוא מרוקן את כוס השיכר שלו ופונה ולקחת עוד.

OOC: אגרוף הברזל היא ממלכה בדרום אזור הממלכות הצפוניות, הממלכה הקטנה ביותר.

"ללכת את כל הדרך עד לאגרוף הברזל במשך שבועיים כדי למנוע מחיילים ללכת מכות? אני בטוח שזה קצת מעבר לזה" הוא אומר, ומחסל את הנתח האחרון של הבשר על צלחתו. הוא פונה לאחד המשרתים, ואומר "עוד בקר בבקשה. אני ארגיש איום ונורא אם לא אחסל לפחות קילו מהבשר הנהדר הזה. וגם שיכר נוסף לא יזיק", הוא מוסיף.

קארל אוכל בשקט, מפעם לפעם לוגם מהשיכר שלו. "נסה להזכר אילו בתים אלה ג'ריק" הוא צועק מעבר לאוכל, עדיין מרוכז בצלחתו. "אם זה מספיק חשוב בשביל שדודי ישלח לנו אגרת ליציאה, אני מקווה שתצליח לאמץ את מוחך ולהזכר"

OOC: סר קארל הוא לא אחיינו של המלך רנטלי, הוא אחיינו של המלך של ממלכה אחרת, קטנה יותר, מדרום לממלכה הצפונית.

IC: סר ג'ריק שפשף את מצחו בניסיון להזכר, "אמ... אם אינני טועה," הוא אמר לבסוף, "בית פנדור ובית אלקווד היו מעורבים.."
הוא חזר לצלחתו, ולאחר דקה המשיך לדבר, "אולי הוא רוצה לשלוח חזרה את ליידי סיירה שלנו."

OOC: בית אלקווד הוא הבית ששולט בממלכה הצפונית, היכן שאתם נמצאים עכשיו.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה