הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

עץ הודעות וחיפוש שחקנים ומנחים

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 18 אוקטובר 2019, 15:14

נשמע מעולה, אני שוקל בחיוב להירשם.
מה האורך הצפוי של ההרפתקאות?
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 18 אוקטובר 2019, 15:42

לפי הנסיון שיש לי במשחקי פורום אני מעריך שכל הרפתקאה תהיה מספר (נמוך) עשרות עמודים ותיקח בערך כחצי שנה. כמובן שזה תלוי בקצב השחקנים ובהרפתקאה הספציפית.
אחד הייתרונות בהרפתקאות קצרות הוא שאם אני ארגיש שהרפתקאה נמרחת ולא מתקדמת אני אוכל לקצר אותה בלי לפגוע בעלילה ראשית.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 18 אוקטובר 2019, 15:45

נשמע מגניב, זה בהחלט מעניין אותי.
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 18 אוקטובר 2019, 15:54

נשמע מעניין, אשמח לנסות.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 18 אוקטובר 2019, 16:16

אני אשמח להיות מעורב בכל דבר שאתה קשור אליו מרתוס.
אתה המגיסטר אחרי הכול!
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 18 אוקטובר 2019, 18:03

מתעניין
סמל אישי של משתמש
kwint stormbellow

שליחה על ידי kwint stormbellow » 18 אוקטובר 2019, 19:05

נשמע מעניין. באיזה setting תתרחשנה ההרפתקאות?
"A quark does not barks, but bark has many quarks"
-Kwint stormbellow
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 19 אוקטובר 2019, 19:51

עולם מערכה שלי בשם (Analemma) אנלמה, הוא די דומה לעולמות מו"ד קלאסיים כמו גריהוק וממלכות נשכחות חוץ מזה שלשחק עם המרקם של המציאות (aka קסם) יש השלכות.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 19 אוקטובר 2019, 20:27

יש איפה לקרוא על העולם?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 19 אוקטובר 2019, 21:33

כרגע לא, יש לי בערך 40 עמודים על העולם, אבל גם יש שם מידע שלא אמור להיות לשחקנים וגם אני לא רוצה להפחיד אנשים עם ים של מידע.
אני עובד עכשיו על הגרסה המצומצמת לשחקן (2-3 משפטים כל כל ממלכה/אל/גזע/מקצוע/ארגון שאני חושב שיעניינו את השחקנים, עם פירוט לפי הרצון של המתעניינים) אבל זה ייקח עוד קצת זמן.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 19 אוקטובר 2019, 21:44

גם אני מסוקרן, למרות שמו"ד 5 לא כל כך מוכרת לי... אז אם זה לא יפריע, אשמח להשתתף.
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 נובמבר 2019, 22:44

בעקבות מוות של אחת הדמוית, נפתח מקום לדמות מחליפה במשחק "בשערי המצודה".
בשערי המצודה, PF, עץ הרשמה ותיאום ציפות (5/5) נבחרו שחקנים קישור לעץ ההרשמה למשחק.

פרטים מהירים:
משחק בPF, עולם הביית שלי.
הדמוית בדרגה 3.
חומרים מותרים הם חומרים רשמיים בלבד, למעט חומר צד ג'/תוצרת בית שאני מוצא לנכון להציע (אני מציע חומר צד ג' אם אני מוצא לנכון ומאשר אותו, אין טעם לבקש באופן חיצוני.)

פרטים טכנים למי שמעוניין להגיש מועמודת
* המשחק לגילאי 20 ומעלה, לא בגלל תוכנן אלא בגלל שזו רמת הגיל הסבירה של השחקנים האחרים, ומניסיון הבדלי גילאים יוצרים לעיתים בעיות
* קצב התובות הרצוי הוא עד תגובה אחת בשלושה ימים, כמובן שכל מקרה לגופו במידה ויש נסיבות.
* למשחק קבוצת וואטסאפ לדיוני OUT.
* בקבוצה אליכמאי, מחסל, קינקיסט, ומקצוע תוצרת בית שהוצע (מתפקד כקפאפיסט)

אם מישהו רוצה להגיש מועדמות למשחק, שישלח לי בבקשה ה"פ עם רקע דמות, (אין צורך בשלב הזה לשלוח גם ד"ד.), על הרקע להתאים לעולם המערכה, ולהסביר מדוע הדמות הגיע לנמל חירות ומידת הנאמנות/חוסר הנאמנות שלה לפיות. (שאלות על הרקע/העולם לשלוח בפרטי בבקשה.), באם עקבתם אחרי המשחק ו/או אתם קוראים אותו כדי להתאים רקע, אנא מכם הסבירו גם כיצד הדמות שלכם יודעת את המידע שיש בידי דמוית הקבוצה כרגע.

מאחר וזה משחק שרץ כרגע, אני קובע דדלין להגשת רקע עד ה8/12.

קישור לעץ המשחק :
liorgonen3 @ [pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 27 נובמבר 2019, 16:46

אחרי הרבה זמן שלא שמענו מאחד השחקנים שלי, המקום שלו התפנה לצערי. אם מישהו רוצה להצטרף למשחק, מצורף קישור:
[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה- עץ הרשמה- דרוש שחקן.

מו"ד 5, הרפתקה פרטית, דמויות בדרגה 1. אתם מוזמנים לקרוא את המשחק כדי לראות אם אתם מעונינים.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 14 דצמבר 2019, 19:13

אני רוצה להריץ משחק ניהול (בסגנון של אש וארד, למי שעקב אחרי הרשומות), בו כל שחקן ישחק עיר מדינה או שבט, שיתפתחו ויתקדמו עם השנים (ב-IN GAME המשחק אמור לקחת כמה מאות שנים). המשחק יתחיל ברמה פרימיטיבית מאוד - יש עיבוד מתכת וידע קסום בסיסי אבל לא הרבה מעבר, בערך תקופת הברונזה המוקדמת. המשחק יתרחש בעולם פנטזיה מקורי, בהשפעת אפריקה, אמריקה (מקסיקו של ימינו ודרומה) ודרום מזרח אסיה. הסגנון יהיה סנדבוקס ברמת העיקרון, למרות שמדי פעם אתן ''הכוונות'' פנים משחקיות (משימה מהכוהנים, דרישה מהסוחרים וכו') כדי לקדם את העלילה.

חשוב לי לציין שהפקתי לקחים מהמשחקים הקודמים (והכושלים משהו) שלי, ובעיקר - ללכת עם השחקנים (במקום לנסות לשחזר את ההיסטוריה ולהחריב להם את הציוויליזציה).
הרעיון הכללי של המשחק קיים, ייקח לי עוד חודש חודשיים להביא את העלילה וכו' לרמה סופית.

יש ביקוש?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
שלח תגובה