הפרק האחרון של העונה הראשונה של גלגול גורלי ביוטיוב
הפרק החמישי והסוגר של העונה הראשונה של גלגול גורלי עכשיו ביוטיוב, צפו והגיבו: [תגובות] גלגול גורלי פרק 5, מתחת לגלים, סיום העונה הראשונה
זה הזמן לתמוך במימון הצילומים לעונה השנייה של גלגול גורלי: https://headstart.co.il/project/45464

עץ הודעות וחיפוש שחקנים ומנחים

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
kosem10

שליחה על ידי kosem10 » 03 אוגוסט 2018, 12:30

אני מתכנן לפתוח משחק אבל אני לא כל כך יודע איך לבנות עולם ואיך להדריך משחק תפקידים אז אני אחכה בינתיים.
כנראה שבשנה הבאה אני אנסה לעשות כל מיני משחקים קצרים.
אני יודע שזאת חתימה גרועה וחסרת פואנטה, אבל עברתי על החתימה הקודמת שלי והיא לא מעודכנת בכלל.
ד"א, חזרתי לפורום! :D
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 04 אוגוסט 2018, 21:12

אני אשמח לעזור לך. ואני בטוח שיש עוד הרבה שיכולים לעזור.
אבל באמת שלעשות הרפתקה קצרה יכולה להיות התחלה טובה. יש גם בפורטל הרפתקאות מוכנות.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 05 אוגוסט 2018, 09:41

תכין משחק קצר, ותדבק בו. זו העצה הכי טובה שלי. לא משנה כמה הוא גרוע, לא משנה אם אתה מרגיש שלא נהנים, תהפוך אותו למהנה. הבעיות הבסיסיות ביותר- "המשחק לא זורם", "זה לא כיפי", וכו' הן בעיות שעולות בכול משחק וצריך ללמוד איך מתמודדים איתן. אז תכין משחק, ותריץ אותו עד הסיום. בתקווה השחקנים לא יפרשו עליך באמצע, והיי- אולי אפילו זה ייצא טוב במבחן התוצאה.

ככה לומדים, זו הדרך.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 06 אוגוסט 2018, 14:12

kosem10 כתב:
11 פברואר 2018, 19:50
מישהו מתכנן לפתוח משחק חופשיטה בזמן הקרוב?
מד"ב, פנטזיה, מציאותי, פוסט אפוקליפטי, וכו'.
לא אימה או ניהול.
אני פתחתי כרגע את המשחק אלקטרז, אני אשמח אם תצטרף
עריכה: לא חשוב, כרגע ראיתי את התאריך של ההודעה

באופן כללי מחפש שחקנים למשחק, משחק מציאותי שבו אתם משחקים אסירים באלקטרז שמנסים לברוח
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס, שנותן יותר נק"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
kosem10

שליחה על ידי kosem10 » 07 אוגוסט 2018, 09:13

העוג הברברי כתב:
05 אוגוסט 2018, 09:41
תכין משחק קצר, ותדבק בו. זו העצה הכי טובה שלי. לא משנה כמה הוא גרוע, לא משנה אם אתה מרגיש שלא נהנים, תהפוך אותו למהנה. הבעיות הבסיסיות ביותר- "המשחק לא זורם", "זה לא כיפי", וכו' הן בעיות שעולות בכול משחק וצריך ללמוד איך מתמודדים איתן. אז תכין משחק, ותריץ אותו עד הסיום. בתקווה השחקנים לא יפרשו עליך באמצע, והיי- אולי אפילו זה ייצא טוב במבחן התוצאה.

ככה לומדים, זו הדרך.
תודה, אני אנסה.
גרגויל כתב:
06 אוגוסט 2018, 14:12
אני פתחתי כרגע את המשחק אלקטרז, אני אשמח אם תצטרף
עריכה: לא חשוב, כרגע ראיתי את התאריך של ההודעה

באופן כללי מחפש שחקנים למשחק, משחק מציאותי שבו אתם משחקים אסירים באלקטרז שמנסים לברוח
אני אנסה להצטרף.
לא משנה מה תאריך ההודעה, זה עדיין רלוונטי.
אני יודע שזאת חתימה גרועה וחסרת פואנטה, אבל עברתי על החתימה הקודמת שלי והיא לא מעודכנת בכלל.
ד"א, חזרתי לפורום! :D
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 01 ספטמבר 2018, 23:42

אני מעוניין להריץ משחק מקוון שני במקביל, השם שלו הוא "החיים עצמם", במשחק השחקנים ישחקו דמויות בגיל תיכון בבית ספר תיכוני.
לא יהיו שום כוחות על ונבלים מעבר לפינה או תעלומה מסתורית, לא יהיו קוביות או מערכת חוקים מוגדרת.
המשחק יתמקד בחיי הדמויות שבאופן טבעי חלק משמעותי בהן יהיה בבית הספר, גם החיים אחרי בית הספר יתפסו מקום בעיקר עם יש סיפור משפחתי או בילוי עם חברים.
המשחק יתמקד באנושיות של הדמויות ובקשיים שגיל ההתבגרות מעמיס עלינו, ויגעה בנושאים שונים ואף בעלי מחלוקות כגון גזענות ודעת.
בנוסף המשחק יגע בעדינות בנושא ההתבגרות והזהות המינית אך יהיה מעורפל בנושא וידרוש התערבות ומעקב זהיר מצד המנהלים.
במקרה וזה יעבור את אישור המנהלים הסצנה תיחתך ותעבוד בצורת "הבוקר שאחרי".
התכנים יאושרו לפי רמת הגיל שלכם.
רמת הגיל שתאשר רק תכנים "נקיים" ותיגע בנושא הזה רק מעוד בעדינות במובן של הבגרות והזהות הוא 14-15, זה הגיל המינימלי שמאפשר כניסה.
גיל 17+ ומעלה יהיה מעט יותר פתוח ויעבוד על מערכת "מרומזת".
גיל 16 יתנדנד איפה שהוא באמצע.
כך או כך המשחק הוא לא מקום לשחרר את הרצונות הללו, הוא רק מקיר בהם כחלק בלתי נפרד מהגיל הזה.

המשחק אמור לתת הזדמנות שנייה לחיות את הגיל הזה עבור אילו המבוגרים מבינינו או הזדמנות לראות איך אנחנו רוצים לחיות את החיים האלה.
במובן מסוים אני מריץ גם את המשחק הזה בשבילי, אני כבר בן 19 וחצי ואני מרגיש שפספסתי את התקופה הזו עקב התרחשויות בחיי ואי הערכת השנים האלה, במובן מסוים זו הזדמנות שנייה גם עבורי.
הרבה זמן רציתי שמישהו יפתח משחק שכזה ואשמח עם אחרי תקופה מסוימת מישהו יקח את מושכות המנחה.
אני לא מצפה מזה להיות מושלם אבל אני מקווה שזה יהיה משהו שינעים את זמנכם.

המשחק עקב טבעו ההפכפך לא ירוץ עם "הרפתקה" מסודרת ויהיה תלוי מעוד בשחקנים.
אני לא יודע כמה ממכם אני אוכל לקבל למשחק, יתכן שזה יהיה אחד ויתכן שאפילו חמישה, בנוסף אני לא בטוח שאריץ את כולכם באותו בת ספר או אפילו עולם, גם עם כן אין שום ערבות שיהיה לכם מגע אחד עם השני.

אם אתם רוצים לשחק דמויות שהן אחים או בזוגיות או עם כל מערכת יחסים אחרת תגישו את דפי הדמות שלכם ביחד כאשר החלקים שהשני לא יודע בספוילרים.

למנהלים: במידה והנושאים שבמשחק לא משתלבים עם האווירה הכללית של הפורום אשמח עם תאפשרו לי להשתמש בפורום רק להרשמה ואריץ את המשחק בפלטפורמה אחרת, כל או כך אני מקווה שלא תמחקו את ההודעה ותענו עליה.

יש ביקוש?
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 01 ספטמבר 2018, 23:52

נשמע מעניין, כמה הערות:
- כהתחלה, כדאי לציין בפני שחקנים מעוניינים שכמשחק שני בפורום, עליהם להבין שקודפ כול עליך לקבל אישור ממנהלי הפורום להריץ אותו. לא בטוח שכולם מודעים לחוק הזה.
- דברים כאלו לרוב רצים בלארפים. הסיבות לכך הן כמה, כולל העובדה שבלארפ אתה ממשית *נכנס* לדמות, אך גם כוללת את העובדה שבלארפ אין צורך במנחה בשביל להריץ כמה התרחשויות במקביל, והעובדה שבלארפ דברים רצים מהר. לא שזה לא אפשרי בפורום, אבל זה יהיה אתגר, ואני מאוד מאוד ממליץ לקרוא לארפים בסגנון.
- משחק שחייב להיות בהשגחת המנהלים הוא רע כהגדרה. זהו לא התפקיד של המנהלים לקרוא ולבדוק שהמשחק שלך לא מדרדר. תכין תיאום ציפיות, אינטנסיבי אם צריך, הנוגע בכול הנושאים הבעייתיים שעשויים לעלות ורואה כיצד השחקנים מוכנים להתייחס אליהם. ייתכן שתיאורי סקס זה לא אבל תיאור של התמכרות לסמים והשפעות שלהם זה כן. ייתכן ששניהם זה לא.
- תיכון בישראל או בחו"ל?

בלי קשר, זה נראה רעיון נהדר.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 02 ספטמבר 2018, 00:00

עוג
1 אני מודע לכך.

2 עם יש לך לרפים מומלצים אשמח לקרוא.

3 הנושא הזה באמת ידרוש תיאום עם המנהלים ותיאום ציפיות עם השחקנים, יתכן שאפילו אפתח בנוסף לעצי ההרשמה והמשחק אפתח עץ תיאום ציפיות ונהלים.

4 עקב כך שלי לא יצא לחיות חיי תיכון ישראלים נורמטיבים (ביליתי חלקם מהם בישיבה או בכיתות מצומצמות) ואני שאבתי את רוב המידע של ממדיה וספרות אני אשתמש במערכת החינוך של ארצות הברית והערוך מחקר עליה.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 ספטמבר 2018, 07:20

2. בהחלט אחפש!
3. שוב, לא רואה סיבה לערב בזה את המנהלים. כול עוד אתה והשחקנים מדברים על זה וקובעים גבולות ברורים, זה אמור לעבור בלי לערב גורם שלישי.
4. מעניין, אבל דווקא כי אמרת שזה נועד בשביל להיות איזשהו תחליף לחוויות שלך, אני מאמין כי צ'אד, סטייסי ופוטבול ישתלבו פחות טוב ויגרמו לאנשים יותר להתבלבל מאשר ערסים, כדורגל ויונתן האח. אני הכי בעד משחקים שלא מתרחשים close to home, אבל דווקא במשחק כזה הייתי ממליץ לך כן לשקול את ההפך.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 02 ספטמבר 2018, 13:01

נשמע מעניין אלישע, אשמח להצטרף אם תחליט לפתוח.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 03 ספטמבר 2018, 20:14

כנ"ל - אמנם הרעיון לחיות בתיכון פעמיים נשמע... מוזר, אבל איך שאני מכיר אותך זה יהיה מגניב. אשמח להצטרף.

במחשבה שנייה, אני מעדיף שלא לתפוס מקום למבוגרים יותר. כי אני חי את זה עכשיו, ואל אף שזה יהיה מגניב אני אתן זכות קדימה למי שרוצים לחיות את הילדות מחדש.
לילה באור יום - סיפור בהמשכים חדש [סיפור]

סיפור חדש שאני מעלה, ובתקווה גם אמשיך!@
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 11 אוקטובר 2018, 22:21

טוב, כשאני חושב על זה יש כאן עץ נחמד שמתאים גם לפורום חיפוש שחקנים קבוצות וכו'.
בכ"מ, חשבתי לעצמי על קבוצת אונליין לפאת'פיינדר 2 של פונדקאים.
מישהו מעוניין להשתתף? להנחות?
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 אוקטובר 2018, 22:25

אני אשמח אם מותר להיות נוב.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Aquiris quodcumque rapis.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 11 אוקטובר 2018, 22:31

אני מציין שהעץ הזה מיועד למשחקי פורום בלבד, בעיקר על מנת לראות אם יש ביקוש לרעיון מסוים. לא לגיבוש קבוצה למשחק מחוץ לפורום. זה ההבדל בין העץ הזה לפורום חיפוש שחקנים.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה