• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הודעות וחיפוש שחקנים ומנחים

סטטוס
נעול לתגובות.
עץ זה מיועד למנחים שחושבים לפרסם הרפתקאה / פרסמו אותה, ומבקשים חוות-דעת ושחקנים. כמו כן, עץ זה מיועד גם לשחקנים המבקשים לחפש משחק מתאים להצטרף אליו, או סתם להציג את עצמם, ולספר איזה סגנון הרפתקאות הם אוהבים ומחפשים.
(העץ לא מיועד לטיזרים ולא לתאום בין מנחים ושחקנים שכבר משתתפים בהרפתקאה).

עריכה מנהלית: העץ ננעל. עץ חדש נפתח במקומו- עץ משוב וגיוס שחקנים

העריכה האחרונה התבצעה על-ידי משגיח:
Envinyatar אמר/ה:
שאלה חשובה:
זה לא סוד שהפורום חדש יחסית, ועדיין לא מורצות בו הרבה הרפתקאות. האם יש כאן שחקנים רציניים, שרוצים מנחה ועוד לא מצאו אף הרפתקאה להצטרף אליה?

אני לא יודעת אם יורשה לי להעיד על עצמי.
אני בטח אומר דברים כמו 'אני שחקנית רצינית, נכנסת עמוק לדמויות אבל צריכה גם לבטא את הצד שלי בהם. מעדיפה שיהיה לי שליטה על אופי הדמות שאני משחקת ולא לשחק דמויות עם אופי מוכתב מראש. מסתכלת על משחקי תפקידים מהזווית של משחק, acting, ולא מהזווית של האק-אנד-סלאש-הרגתי-דרקון-קיבלתי-נק"ן-next!. אני מוכנה להשקיע הרבה במשחק- להגיב עד מספר פעמים ביום אם המשחק סוחף.'

או משהו בסגנון.
לעומת זאת, אחרים יוכלו לומר עלי למשל שאני סתם מתפלספת.

בכל מקרה, אני מחפשת משחק. רצוי מאוד בלי שיטה מוגדרת (חופשיטה עד כמה שניתן), ובלי דמויות מוכתבות לחלוטין. כמובן, זה יכול להשתנות; תלוי בסגנון המשחק ובדמויות.

מחפשת משחק פנטזיה- רצוי שמבוסס על עולם בו יהיה לי קל להתאקלם.

בברכת יום\עלות השחר\לילה טוב לכולם,

יעל.

וכבן, אני מחפש הרפתקה. רציתי בתחילה להצרף ל"שירת הברבור", אך החלטתי שזה אנוכי מדי להשתתף בשתי הרפתקאות קלדאריה ולא לתת הזדמנות למישהו חדש שרוצה להתנסות. לא, לא נמשכתי אל א. אסטפורד.

אני מחפש, ובכן, מנחה רציני, רצוי בשיטה שיש לי ידע בה (מו"ד 3/3.5, מוד"מ 2, וקלדאריה). אני מוכן להשתתף רק אצל מנחה שקיבל את "שיטת התורות".

Envinyatar אמר/ה:
שאלה חשובה:
זה לא סוד שהפורום חדש יחסית, ועדיין לא מורצות בו הרבה הרפתקאות. האם יש כאן שחקנים רציניים, שרוצים מנחה ועוד לא מצאו אף הרפתקאה להצטרף אליה?
בסוף השבוע, כשלחץ הלימודים ירד טיפה, אני אשמח להצטרף למשחק מעניין.

Envinyatar אמר/ה:
שאלה חשובה:
אני לא העיד על עיסתי, במידה והיא קיימת. ואני לא בטוח בזה.
אבל אני מעוניין במשחק להצטרף אליו.
ובהצלחה לפורום החדש.

אני מנסה למצוא משחקים, בלי להעליב את אלף-סייר ההרפתקאות שלו לא מי יודע מה ואני מחפש הרפתקאות נחמדות עם שהמי"ם טובים במיוחד(אמרו לי שpitfind הוא טוב)

zipo אמר/ה:
Envinyatar אמר/ה:
שאלה חשובה:
אני לא העיד על עיסתי, במידה והיא קיימת. ואני לא בטוח בזה.
אבל אני מעוניין במשחק להצטרף אליו.
ובהצלחה לפורום החדש.

רוב תודות

אני יודע שההרפתקאה שלי לא מי יודע מה אבל אני בקרוב ממשיך בלי הפסקות ואני אעשה הרפתקאה רצינית.

ובכן, העומס עלי הוא די גדול, אבל אם יתברר לי שיש ביקוש מצד שחקנים טובים, אני מוכן להריץ עוד הרפתקאה - הפעם לא בקלדאריה. שקלתי לחרוג ממנהגי ו"להתארח" בגאנוס של פיטפיינד. אבל כאמור, אעשה זאת רק אם יהיה לכך ביקוש מספיק מצד שחקנים שמעוניינים להשקיע.

אני רוצה גם, אני אצטרך לקרוא את גאנוס שוב כדי להיזכר, וגם לראות אם יש משהו שלא קראתי.

ובכן, העומס עלי הוא די גדול, אבל אם יתברר לי שיש ביקוש מצד שחקנים טובים, אני מוכן להריץ עוד הרפתקאה - הפעם לא בקלדאריה. שקלתי לחרוג ממנהגי ו"להתארח" בגאנוס של פיטפיינד. אבל כאמור, אעשה זאת רק אם יהיה לכך ביקוש מספיק מצד שחקנים שמעוניינים להשקיע
.
אני אשחק בשמחה.

Envinyatar אמר/ה:
ובכן, העומס עלי הוא די גדול, אבל אם יתברר לי שיש ביקוש מצד שחקנים טובים, אני מוכן להריץ עוד הרפתקאה - הפעם לא בקלדאריה. שקלתי לחרוג ממנהגי ו"להתארח" בגאנוס של פיטפיינד. אבל כאמור, אעשה זאת רק אם יהיה לכך ביקוש מספיק מצד שחקנים שמעוניינים להשקיע.
מאוד ארצה!!

ובכן, לאור הביקוש הרב, תפתח בקרוב הרפתקאה חדשה על-בסיס עולמו של pitfiend ושמה:

"The Gate goes ever on"

ההרפתקאה תהייה מיועדת כנראה ל-5 שחקנים, ותערך בפריפורם (באורח דומה להרפתקאה שלי על שיר של אש ושל קרח).

פרטים נוספים בהמשך.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה