יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

כללי פירסום הודעות וטיפים לפתיחת משחק מקוון

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
PeskyTiger
The Annoying Archmage
יצירת קשר:

Re: טיפים לפתיחת משחק מקוון - נא לקרוא

שליחה על ידי PeskyTiger » 14 מרץ 2010, 21:27

אם יש למישהו עוד טיפים או הערות לתת, הוא מוזמן לחלוק אותם ונעדכן את ההודעה המרכזית אם יהיה צורך.
I calculated the odds of this succeeding versus the odds I was doing something incredibly stupid... and I went ahead and did it anyway.
Ashardalon
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ashardalon » 14 מרץ 2010, 21:37

גם אם אתה משועמם, אל תפתח שמונים עצי חיפוש שחקנים. עץ הרפתקה אחד, שבו תארגן את הכל כולל ההרפתקה עצמה, או שני עצים נפרדים. אי אפשר לפתוח "כנסו כנסו", זה פשוט טיפשי.
רעיון טוב בעל ניצוץ של גאונות יכול להיקבר מתחת לערימות של אשפת-כתיבה חסרת תועלת, בניסיון להופכו לגדול מכפי שהוא.
סמל אישי של משתמש
The Fool
יצירת קשר:

שליחה על ידי The Fool » 11 אפריל 2010, 00:12

מצאתי שזה תמיד עוזר להביא שחקן מהבית, מישהו שלא שייך לפורום, מישהו שאתה מכיר ונוח לך לשחק איתו, מישהו שיוכל להתאים את קצב המשחק למה שאתה רגיל אליו מהצד של השחקנים. כמו גם, זה אף פעם לא דבר רע, להוסיף שחקנים לאוצר הפורום.
בני אדם צועדים קדימה. עם מטרה, עם נחישות.
נשמות אבודות נעות במעגלים.
גארל

שליחה על ידי גארל » 11 אפריל 2010, 21:57

עוד משהו-
לא למהר לפתוח את ההרפתקה. תחכה עד שתהיה בטוח שלא תתקע באמצע, ושאם היא תסגר זה יהיה בגלל סיבה שונה, או בגלל השחקנים. הרבה פעמים משתמשים (זה קרה גם לי) ממהרים לפתוח משחק כי זה נראה כזה "וואלה, אני רק פותח נושא ויש משחק", אבל אם רוצים שהוא ירוץ טוב - תכינו אותו טוב מראש.

ומדגיש את ה' - הרגשתי את זה מצוין בהרפתקה שלי. חופשיטה הכי טוב במשחק פורום, לדעתי.
סמל אישי של משתמש
nwcares
יצירת קשר:

שליחה על ידי nwcares » 28 מאי 2010, 17:09

אם אחת לא צלחה לך לעבוד תבדוק למה אולי יש יותר מדי משחקים ועדיף להמתין קצת ולפתוח מאוחר יותר.
הזמן הקיש פתאום בדלת קפץ קפטן יגאל ונעמד, ואז פתאום הצל נעמד לו ואמר שלו לך קפטן יגאל זמנך עבר.
קפטן יגאל שלף את החרב אך כבר מאוחר הצל בלע את קפטן יגאל ו Igal Nwcares נולד לו...
Ashardalon
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ashardalon » 07 יוני 2010, 23:36

גארל כתב:עוד משהו-
לא למהר לפתוח את ההרפתקה. תחכה עד שתהיה בטוח שלא תתקע באמצע, ושאם היא תסגר זה יהיה בגלל סיבה שונה, או בגלל השחקנים. הרבה פעמים משתמשים (זה קרה גם לי) ממהרים לפתוח משחק כי זה נראה כזה "וואלה, אני רק פותח נושא ויש משחק", אבל אם רוצים שהוא ירוץ טוב - תכינו אותו טוב מראש.

ומדגיש את ה' - הרגשתי את זה מצוין בהרפתקה שלי. חופשיטה הכי טוב במשחק פורום, לדעתי.
רמז אליי?
רעיון טוב בעל ניצוץ של גאונות יכול להיקבר מתחת לערימות של אשפת-כתיבה חסרת תועלת, בניסיון להופכו לגדול מכפי שהוא.
גארל

שליחה על ידי גארל » 08 יוני 2010, 12:24

לא.
סמל אישי של משתמש
דרקון המוות
מיקום: פנינה מתודעתי נמצאת בכל עקלתון חולות ועתה ועד סוף כל הדורות #teamdune

שליחה על ידי דרקון המוות » 20 יוני 2010, 09:43

כשאתם בוחרים שחקנים, תשימו לב שאלו אנשים שפעילים באמת, לא מישהו שהתחבר ארבע פעמים וסתם יתקע את ההרפתקה. במקרה שכן נתקעתם במצב כזה, רצוי להחזיק מספר "שחקנים רזרביים"- כאלה שלא נכנסו כי לא היו מספיק מקומות, לא הגישו דמות וכו', שיוכלו לשחק את הדמויות הנ"ל.
ors כתב:גילוי נאות: אני מעדיף את מהדורה 3.5.
אחח, כמה שהוא צודק!
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 12 מאי 2012, 15:14

כשפותחים הרפתקה רצוי להשאר איתה לאורך זמן. ראיתי יותר מדי הרפתקאות שנטשו אותם...
אגב, גארל צודק, חופשיטה הרבה יותר טוב
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
n.r.y joker
The Trickster Arcmage

שליחה על ידי n.r.y joker » 06 ספטמבר 2012, 03:14

באדיבות גאלאן, דף דמות חכם שמחשב לך את החישובים המסובכים:
דף דמות לעריכה אונליין
שיא ההקפצה לנושא: 9 שנים ו-362 ימים
sru

Re: כללי פירסום הודעות וטיפים לפתיחת משחק מקוון

שליחה על ידי sru » 14 מרץ 2015, 11:00

איך פותחים קבוצת משחק? והאם השה"ם יכול לשחק גם דמות בתוכה ולא רק להנחות?
שלח תגובה