ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

שיר של אש ושל קרח, פרק ג' [ הסתיים ]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Supersprocket

שליחה על ידי Supersprocket » 24 אפריל 2004, 22:06

דזמונד תופס את הזקן בכוח, (אם יש לדזמונד חבל) וקושר את ידיו של הזקן מאחורי גבו.
לאחר שסיים את המלאכה הזאת, הוא יוצא בעקבות אולריק.
הוא יורק בפעם האחרונה בזועמה של החנות, "ואתה יושב פה כל היום?" הוא שואל את הזקן.
and how many crooked Samaritans turn pleasantville to badland?
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 24 אפריל 2004, 23:24

דיאנה, שיוצאת ראשונה, מצליחה להתקדם כמה צעדים לאורך אחד מקירות האבן של הסמטה, ואולריק מתחיל לצאת אחריה, כאשר חושכות עיניכם:
דיאנה לא מספיקה להגיע אפילו למחצית הסמטה בדרך אל הרחוב, כאשר הסמטה כולה (בחלקה הקרוב לרחוב) נמלאת הלמות צעדים וקריאות מזוהמות, כאשר אנשים חמושים נכנסים לתוכה בזה אחר זה.
דיאנה סופרת כמעט עשרים מהם, כל אחד מהם נראה טינופת משפל-מדרגת הביב האנושי: דותארקים, איבנים שערים, כמה בריונים שחורי-עור מאיי הקיץ, ליסני פרוע אחד או שניים, ועוד כמה וכמה טיפוסים אחרים... נדמה לדיאנה, כי היא מזהה ביניהם את הדותראקי השמן. הם מחזיקים שפע של חרבות וגרזינים, ולכמה וכמה מהם ישנם קשתות.
"קדימה, קדימה, טפסים מטופסים שכמוכם!" נשמע קול עילג, שנראה כאילו הוא מדבר מפה מלא ברוק "אני רוסה שתהרגו את כולם, את הסקן המסריח במיוחד, סלא יקסקס יותר.."
"את כולם?" מגרגר הדותארקי השמן בכול מלא תקווה.
"אתה סתוק זולו, ועל תעסה לי חכם פתאום" צועק המנהיג, ברנש עם מסכת פנים של עז, שקרניה מוכתמות בדם.
"תהרגו את כולם, רעים אמיסים, חוץ מהאיסה... היא סווה סק עם עסרת-אלפים דרקוני סהב!"

החלאות רצות קדימה בצעקות פרועות, מסתערות במהירות במעלה הסמטה. הקשתים דורכים את קשתותיהם, מוכנים לירי.

ooc: לא אמרתי שהחמצתם מידע חשוב :twisted: ?
בתגובה הבאה, שכל אחד יכלול את כל הפעולות שהוא עושה. מי שיכתוב רק הגיגים או דיבורים עם דמויות אחרות, פירוש הדבר שהוא פשוט עומד במקום ומחכה שיגיעו אליו.
אָיְן רִינְג זִי צוּ קְנֶכְטֶן,
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
אִינְס דוּנְקֶל צוּ טְרָיְבֶּן
אוּנְד אֶבִיש צוּ בִּינְדֶן
Celime-Volkana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Celime-Volkana » 25 אפריל 2004, 15:44

דיאנה שולפת את חרבותיה לא נצליח להתגבר על כולם... היא צועקת "אני לא בת האצולה היחידה!" עשרים... אוי... היא נוסגה כמה צעדים אחורה ושואלת את חבריה בקול מלא חשש "שניתן להם את הזקן?" ואז נסוגה לחנות אחריי דזמונד.
נערך לאחרונה על ידי Celime-Volkana ב 25 אפריל 2004, 16:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
Always remember the Babylon 5 saying: “Ivanova is always right, Ivanova knows better, I will always listen to Ivanova, Ivanova is God, and Ivanova will reap your lungs out if you wont listen to her!”
סמל אישי של משתמש
Supersprocket

שליחה על ידי Supersprocket » 25 אפריל 2004, 16:00

"לתת להם אותו?!" דזמונד שואל, "על גופתי המתה!"
הסיכוי היחידי הוא ...."לברוח!!"
דזמונד מתיח לרוץ לכיוון החנות המעופשת, עוד שמחזיק את הזקן, הוא עוצר לפני מדפי השיקויים, "יש לך פה משהו שיעזור לנו? אש-פרא אולי? משהו?!"
בינתיים, דזמונד שולף את חרבו.
יותר מדי הסתבכויות בשנה האחרונה!
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 25 אפריל 2004, 17:17

זמזום החיצים ממלא את האוויר. דזמונד שומע אנקה, וחש כיצד הדם מטנף את כולו, כאשר ספג הזקן פגיעה ישירה של שני חיצים, אחד מהם לתוך גרונו, ומחרחר את חרחוריו האחרונים. ברגע הבא, דזמונד ודיאנה חשים כאב קל, אולם למזלם, הם עוטים שיריון, והחיצים רק שרטו אותם
(9 נקודות נזק לדזמונד, 7 לדיאנה).
אולריק משחרר חץ אחד ונסוג אחריכם; נראה שמישהו נפצע בסמטה, אבל לא פגיעה חמורה.
מבחוץ, אתם שומעים את קולו מלא הריר של המנהיג בעל מסכת העז צורח.
"תסיסו את עסמכם מהר יותר, טפסים! חיסי אש! חיסי אש, עכסיו!"
פעם נוספת, האוויר בחוץ נמלא זמזום, ולפני שאתם מבינים להספיק להבין מה מתרחש, גג העץ היבש והמטונף מעליכם נדלק בלהבות, לא עצומות עדיין, אבל מתפשות בקצב מפחיד. מבחוץ, אתם שומעים צעקות גסות והלמות מגפיים.

הם באים...
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 25 אפריל 2004, 20:13

"הדלת האחורית!" אולריק צועק, "אבל נשאיר להם הפתעה קטנה" הוא תופס את מדף השיקויים, מפיל אותו ועל ידי כך שופך את תכולת הבקבוקונים. "נקווה שהשארת שמה משהו דליק זקן" הוא אומר, ורץ לדלת האחורית
Rats live on no evil star
סמל אישי של משתמש
Supersprocket

שליחה על ידי Supersprocket » 25 אפריל 2004, 21:01

דזמונד גורר את גופתו של הזקן לדלת האחורית, ומחכה שדיאנה תעבור, ברגע שזה קורה, הוא זורק את הגופה בתור מכשול בדרך.
הוא יורק בפעם האחרונה בחנות ורץ גם הוא דרך הדלת האחורית.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 25 אפריל 2004, 22:52

אתם נמלטים בריצה, ממש שניות ספורות לפני שנשמע פיצוץ גדול מבפנים, והלהבות מזנקות למעלה, מלוות בעשן ירוק, סמיך ומחניק; אתם שומעים צעקות מאחוריכם, אבל קשה לדעת אם מישהו באמת נפגע, או שמדובר רק בצעקות זעם.
כעת, אתם מצויים בחצר אחורית קטנה ומטונפת, חסומה בידי גדר עץ מטונפת. בעוד אתם סוקרים את האיזור, אתם שומעים את "הרעים האמיצים" שועטים לעברכם, עוקפים מימין ומשמאל את הבקתה הבוערת. חץ או שניים טסים אחריכם, אבל נראה שהעשן הסמיך מפריע לקשתים לדייק;
דיאנה, שרצה ראשונה, מוצאת ברגע הבא משהו שנראה כמו תקווה קלושה: פשפש קטן, שמספר מכות חרב פותחות אותו לרווחה, אתם עוברים בו, כאשר החיצים נופלים קרוב יותר. אולריק מחזיר יריות, ומישהו צורח בכאב.
כעת, גדר העץ הגבוהה מגינה עליכם מן החיצים; אבל בכך מסתכם המזל שלכם, משום שאתם מוצאים את עצמכם ברחבה החסומה לגמרי בידי קיר אבן טחוב וגבוה, המגיע לגובה של שמונה או שבעה מטרים לערך; שני הפתחים היחידים שיש בו הם צרים מאד, מגירים מי ביוב, וחסומים בידי סורגים עבים.
באותו הרגע, מגיעים גם האויב; השוטה הראשון שמנסה לעבור בידי הפרצה משוסף בידי דזמונד מלמעלה עד למטה לפני שהוא מספיק אפילו לצרוח, אבל אחרים באים בעקבותיו. איבני שעיר וגדול פורץ קדימה, מחפה על עצמו במגן גדול ועשוי היטב. תנופה של החרב הוליריאנית של דזמונד חותכת את המגן לשניים, אולם האיבני מצליח להתחמק מן המהלומה, מעביר את גרזן הקרב שלו לשתי ידיים, ומשמיע גידוף מכוער, כשהוא מניף אותו בכדי לפצח את ראשו של דזמונד.
הזעה והמהירות גורמים לחיציו של אולריק להחטיא, ושני אויבים נוספים באים דרך הפרצה: שחור-עור זועם ומצובע מאיי הקייץ, עם עטרת נוצות ירוקה, וחנית ארוכה ואכזרית, וליסני בעל שער בלונדי מפורעש, והבעה אכזרית על פנים מלאות זיפים בהירים, שמנופף במעין מ'צטה ענקית.
שחור העור מסתער על אולריק, הודף חץ נוסף בתנופה של המגן שלו, ומתכונן לשפד אותו בתנופת החנית שלו. הליסני בא אחריו, וצלצול מתכתי עז נשמע, כאשר הוא מתנגש עם דיאנה.
בינתיים, עוברים בפרצה שני יריבים נוספים: זולו, הדותראקי השמן, מתנשף וסמוק, מנופף באראח שלו בפראות, מגדף בשלוש שפות מטונפות ונראה כמהסס את מי לתקוף קודם... למרות שריאנה נראית בחירה הגיונית, לפי הבעת פניו כשהוא רואה אותה.
"אולי אני אשכח שוארגו הזקן רוצה את זות'י בחיים" הוא יורק, שולח בה מבט מרושע ומתקדם לקרב.
אחריו מגיע מירי בגלימה אדומה, נעצר בפרצה ודורך את רובה הקשת שלו, מחכה להזדמנות להכניס באחד מכם חץ מטווח אפס, ברגע שתקרה בפניו הזדמנות טובה לכך.

ooc: תמצות המצב
יריב אחד מסתער על אולריק עם חנית משוננת
יריב אחר עם גרזן גדול נלחם בדזמונד
יריב אחד חמוש במצ'טה נלחם בדיאנה
יריב רביעי עם אראח ענקית, שנראה מסוכן במיוחד, מהסס את מי לתקוף, אבל נראה שיתקיף את דיאנה.
יריב חמישי עומד בפרצה עם רובה-קשת דרוך, מחכה להזדמנות לירות באחד מכם מטווח אפס.

בהצהרת הכוונות, תארו מה אתם עושים. אל תתעכבו על שמות טכניים של מכות, אלא פשוט תארו, בצורה הציורית ביותר שתוכלו, את טקטיקת הקרב שלכם.

וטאנגלווגד, תגובה גם ממך. זה שהקרב לא אצלך, לא אומר שאתה צריך לחכות עד שהוא יגמר
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
tangelwoogd

שליחה על ידי tangelwoogd » 26 אפריל 2004, 08:22

'כבר אי אפשר להסתובב פה בלי להתקל בכלבים הארורים לבית סטארק' חושב לעצמו האריס כשהוא שומע את לעג החיילים. 'היא הייתה חייבת דווקא חרב של סטארק...'.
הוא מתייפח "או שלום לכם" הוא אומר וקד קידה "אני יכול לעזור לכם במשהו?"
'נקווה שיש לכם קצת שכל בראשים הקפואים שלכם, לטובתכם.'
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 26 אפריל 2004, 08:39

---- האריס -----

חיילי סטארק נעצרים, מביטים בסר האריס ובסאנדרין לחליפין.
לבסוף, עושה המנהיג צעד קדימה.
"ברכות גם לך, סר" הוא אומר "אתה מדבר עם ג'ורי קאסל, מפקד משמר הימין ו..." נראה, שהוא מנסה להראות יותר רציני ופחות משועשע "אני מתנצל בשמו של פורתאר על הערב אתמול... הוא עושה שטויות כאשר הוא משתכר"
"בטח" רוטן חייל אחר "אפילו לא עלה על דעתנו להעליב את אנשיה של הוד-מלכותה הטובה והנאמנה" את המילים האחרונות, הוא כמעט יורק מהפה.
ג'ורי קאסל שב ומביט בהאריס ובסנדרין.
"אולי אני טועה, סר... אבל האם לא ראיתי אותך בוינטפרל בעבר?" הוא תוהה "כך או כך, לא רצינו אלא לברך את הגבירה על טעמה המשובח"
סר קאסל קרב אל סנדרין ונוטל את ידה, במחווה שגורמת לה להסמיק מעונג מתחת לברדס שלה.
"ברכות, גבירתי הטובה והיפה על..." הוא מתחיל לומר כאשר הוא מתכופף קלות לנשק את ידה
ואז, משתנים פניו לחלוטין; פיו נפער בתדהמה, כאשר הוא נסוג לאחור, חיוור ומבולבל.
"אהה... הוד מלכותה....?"
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 26 אפריל 2004, 19:53

אולריק שולף מהר את חרבו הממזרית, ופונה להדוף את חניתו של יריבו למטה, כדי שיוכל להכות בו בעוצמה כשהוא חשוף.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 26 אפריל 2004, 22:17

ooc: רמת התגובות, או ליתר דיוק חוסר התגובות כאן, מתקרבת לקו האדום (אני יודע שהמחשב של וולקנה מקולקל - אני מתייחס כאן לשחקנים האחרים). דובר בזמנו על שתי תגובות ליום, וכרגע אצל חלק מהשחקנים אין אפילו אחת, או שאני צריך לרדוף אחריהם בשביל תגובות - וזה די נמאס לי. בדיוק לזה התכוונתי בכללי הפורום, כשיעצתי לשחקנים לא לקפוץ על יותר מדי הרפתקאות בו-זמנית.
למען, האמת, הייתי כבר עם הודעת נעילה של ההרפתקאה בקנה, כאשר ראיתי את התגובה של ואנג - ולכן אני מנסה עוד פעם אחת ואחרונה. אם זה ימשך, אני פשוט אנעל את ההרפתקאה או אצמצם/אחליף שחקנים.
ועוד דבר: תתחילו לחשוב עם הדמויות. אם הייתם מנסים לאסוף מידע, לא הייתם נקלעים למארב הזה.

ic:
"הרעים האמיצים" מסתערים קדימה בצווחות ויללות, שנשמעות כמו חבורת שדים שברחה מן הגהינום. המירי יורה באולריק מטווח קצר ברובה הקשת שלו, אולם הזווית לא נוחה משום שהוא נזהר לא לפגוע בשחור העור עם החנית, ולכן החץ עובר הרחק מצידו של אולריק ונתקע בקיר האבן מאחוריכם.
אולריק מנסה לקפוץ הצידה, ובן-הקיץ קולט את התנועה ומסתובב איתו, בלא שיעצר. ברגע האחרון, עולה בידי אולריק להסיט את החנית האכזרית מלהנעץ בו, ולפני ששחור-העור מתאושש מהאכזבה, הוא משחרר את חרבו והולם ביריב הבלתי מוגן במלוא העוצמה. בן הקיץ מיבב, ומתמוטט לאחור, פניו משוספים והוא מתיז דם לכל עבר.
בינתיים, האיבן מסתער פעם נוספת והולם עם הגרזן בכח רב. דדמונד כמעט ונחנק מן הצחנה של הגוף השעיר הגדול, שלעומתו מריחה הבקתה של האלכימאי המת כמו בושם. זדמונד הודף את המהלומה השניה בתנופה של החרב בידו, ויוצא להתקפה בשתי מהלומות מהירות של הפלדה הואליריאנית שלו. אלא, שהאיבן ציפה לכך והוא מציל את עצמו בקפיצה מהירה לאחור, מאפשר לדותראקי השמן זולו להכנס לקרב.
היצור העצום, מחרחר ומעלה חיוך מרושע על פניו העגולות, מתנודד קדימה כשהפעמונים בצמתו מצלצלים.
"יש לו קסומה" הוא מגרגר "זאת שלי, החרב הזו... וארגו הזקן יכול לקפוץ לי, לפני שיקבל אותה"
ברגע הבא, זולו הולם בעוצמה כזו, שיכולה היתה לשסף פר, ודזמונד חש את שריקת האראח העצום ליד ראשו... לו היה זולו מחכה עוד שניה ומדייק יותר, היה די בכך לחתוך את קסדתו וראשו של האביר כאילו היו עץ רקוב.

ליד קיר האבן והסורגים החלודים, דיאנה קופצת הצידה בקלילות, מתחמקת בלא קושי ממהלומת חרב מגושמת ששולח הליסני הפרוע לעברה. אחר, הנערה לבית פריי יוצאת להתפקת נגד. הליסני צורח בבהלה, ומצליח להדוף את הלהב הראשון הנשלח לעברו בקשת... בדיוק שניה לפני שהשני ננעץ אל תוך חזהו. הבלונדיני המפורעש והפרוע צורח ומקיא דם, ואז מתמוטט בכבדות, מפרכס פרכוסים אחרונים.

המירי צורח בזעם, צועד עוד צעד קדימה בכדי לא לחסום את הפרצה, ויורה מעל ראשו של הכושי הגוסס. אולריק חש כאב נורא ונופל על ברכיו, כאשר הקליע הגס חודר את השיריון וננעץ לתוך צידה של כתפו.
"הבא בין העיניים" נוהם המירי, ופונה לטעון שוב את רובה הקשת שלו.

בינתיים, פורצים עוד שני יריבים חדשים קדימה: אחד מהם, טירושי עם זקן מפוצל צבוע ירוק, וקסדת מוזרה עם שלוש קרניים, וציורים אדומים משורטטים על לחייו.
השני, שאין לכם מושג מהיכן הגיע, נראה פסע אחד בלבד מעל קוף-אדם: יצור שעיר, אולי חצי איבני וחצי משהו דוחה עוד יותר, עם מצח משופע ושער פרוע אפור, שאין לכם מושג מתי הוא נגמר, ומתי מתחילים השפם והזקן המדובללים שלו. ביד אחת הוא מחזיק דקר ארוך ומשונן, ובשניה מנופף בפלייל מסוכן, שנוהם ושורק מעל ראשו.

מעבר לגדר, אתם שומעים את קולו הזועם של המפקד עם מסכת העז.
"מהר יותר, טיפסים ארורים סכמותכם, תביאו גרסינים! תפילו את הגדר המוסתנת הזו, ותגמרו אותם! האסה, היא סווה הרבה-הרבה דרקוני זהב!"
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 26 אפריל 2004, 22:31

אולריק צורח מהכאב, אך מנסה להתנגד. הוא זורק על האיבני בקבוקון שלקח מהזקן, ופונה לתקוף את זולו (בתנאי שהחץ פגע בכתפו השמאלית. אם הוא פגע בימנית אולריק פשוט מתפלל לשבעה ומחפש דרך מילוט..) בצעקות "צוק קסטראלי!" (רק בגלל שאין לו שום דבר אחר לצעוק)

OOC: מצטער גדעון, פשוט אני לא יכול להגיב במשך רוב היום, ואני פנוי בלילות... מה שכן, זה לא עסק אם נכתוב לך כל הודעה שאנחנו ערניים ומחפשים XYZ... אני עדיין לא מבין איך יכלנו למנוע את המארב
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 26 אפריל 2004, 22:37

ooc: לא התכוונתי שתכתבו כל הודעה - אבל מה שכן, האמנתם לסיפור מצוץ מהאצבע, ונכנסתם לתוך עמק הפשפשים כאילו אתם הולכים למסיבת תה בטוחה; לא דיברתם עם זהובי הגלימות, שיכלו לסתור לגמרי חלק גדול מהסיפור ולהבהיר לכם שמשהו מאד לא בסדר, לא השארתם אף אדם בתור זקיף בפתח הסמטה, כדי שיצפה (למרות שהזהרתי במפורש כי זה מבוי סתום - מקום קלאסי למלכודת) שיזהיר אותכם על התקרבות "הרעים האמיצים", וכך הלאה.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 26 אפריל 2004, 22:39

אני אשתמש בתירוץ שבן דוד שלי נתן בזמנו עם הגמד שלו: הייתי שיכור...
נעול