יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

שיר של אש ושל קרח, פרק ג' [ הסתיים ]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 23 אפריל 2004, 19:32

ooc: אתה יכול להגיב עכשיו ואין בכך כל בעיה, העלילה שלך היא עצמאית ותלויה רק בך.

ic: סנדרין שולחת בך מבט מהסס.
"אבל אני אוהבת את זו" היא אומרת, מחליקה יד על זאב הבלהות שבניצב "יש בה משהו... אצילי... אפילו קצת עצוב"
המוכר, לא באופן מסתורי, די מעודד אותה.
"אה כן, בית סטארק הם בית נוקשה ואצילי מאד, מן הצפון הרחוק... אומרים כי הם חזקים מהחורף ובלתי נכנעים כמו ההרים, ופעם, בעידנים הקדומים, הם הובילו את הצבא אשר" קולו הופך לחצי לחישה "הצבא אשר נלחם באחרים עצמם".
עיניה של סנדרין בוהקות במשהו שנראה כמו שילוב בין פחד להתלהבות.
"הו-כן, אני מאד רוצה את החרב הזו"
"נלחמו באחרים..." היא ממלמלת ביראת כבוד, כמו לוחשת לעצמה "מעניין, אם הם היו מקבלים אותו לשירות שלהם" היא מוסיפה בקול שהאריס בקושי שומע (אבל בכל זאת).
אָיְן רִינְג זִי צוּ קְנֶכְטֶן,
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
אִינְס דוּנְקֶל צוּ טְרָיְבֶּן
אוּנְד אֶבִיש צוּ בִּינְדֶן
סמל אישי של משתמש
Supersprocket

שליחה על ידי Supersprocket » 24 אפריל 2004, 10:54

"פיסל?" דזמונד שואל במעין נימה של צחוק, "אתה מתכוון המלומד העליון פיסל? זה שמשרת את המלך?"
דזמונד נותן לצחוק קצר לצאת מפיו.
"אנחנו צריכים שתביא את הנוגדן לשיקוי שנתת לבחורה ההיא שאצל הסוחר הקוהורי, אדוני."
כמה בור יכול אדם להיות? דזמונד שואל את עצמו, להאשים את המלומד העליון של המלך רוברט! חיוך קטן עולה על פניו.
and how many crooked Samaritans turn pleasantville to badland?
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 24 אפריל 2004, 10:59

הזקו המלוכלך בבלויי הסחבות מביט בך בתדהמה.
"א...אני לא מכיר שום סוחר קוהורי, אד..סר נכבד" הוא מגמגם "אבל, אבל, יש לי שיקויי נוגדן למחלות מעיים ולעקיצות פשפשים..."
מבטו תועה בין הבקבוקים על השולחן שלו לבין החרב השלופה בידו של דזמונד.
"והנה, יש את זה, הזהוב על המדף שם" הוא אומר "הוא נוגדן בשביל הכל, הכל... אתה יכול לקחת אותו בחינם, רק... אל תפגעו בי, בבקשה!"
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
סמל אישי של משתמש
Supersprocket

שליחה על ידי Supersprocket » 24 אפריל 2004, 11:23

"נוגדן בשביל הכל?" דזמונד אומר, חצי צוחק, "שלחו אותנו לכאן, בשביל למצוא נוגדן לנערה שאיזה סוחר מחזיק בה, אם זה לא זה..."
נמאס לי מהמשחקים של הזקן הזה, דזמונד חושב, אם זה לא זה... אני יגרום שהמוות שלו יהיה איטי.
דזמונד עצמו לא מאמין למה שהוא חושב, אבל הוא מייואש מכל המשחק הזה של הסוחר שלא יודע דבר...
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 24 אפריל 2004, 11:39

הזקן רועד בכל גופו, עושה עוד צעד אחורה, כמתכונן לקפוץ לעבר הדלת האחורית הפתוחה למחצה.
"זה... זה הכי טוב שיש לי, סר... אני נשבע" הוא מגמגם, מעט ריר זב על זקנו הפרוע.

ooc: תגובות מכולכם, ושכל אחד יכתוב מה הוא חושב, וחשוב עוד יותר, מה הוא עושה - ותאמינו לי, כל פרט חשוב.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
סמל אישי של משתמש
Supersprocket

שליחה על ידי Supersprocket » 24 אפריל 2004, 11:55

דזמונד מצחקק לו, "אולריק," הוא אומר, "כדאי שתתפוס את הזקן. שהוא לא יברח לנו..."
לא ממש אכפת לדזמונד שהזקן שומע אותו, ממש לא אכפת בעצם.
דזמונד, לא בטוח במה שיש בשיקוי הזהוב, נוגע בו עם קצה חרבו, אולי יש מלכודות...
לאחר מכן (בהנחה שאין מלכודות), דזמונד לוקח את השיקוי, ואומר לזקן לשתות ממנו.
"ככה נדע שזה לא רעל," הוא מסביר לחבריו.
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 24 אפריל 2004, 13:35

אולריק תופס את הזקן. "טוב חבר, אתה גורם לי לעשות את זה. אנחנו רוצים נוגדן אחד לשיקוי שיכחה..." הוא מחוויר פתאום. מה אם הזקן לקח את השיקוי בעצמו... "חכה דזמונד, אל תתן לו לשתות מזה עדיין, בוא ננסה לתחקר אותו..."
Rats live on no evil star
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 24 אפריל 2004, 13:53

ooc: תניחו, שלא הצלחתם להוציא מהזקן יותר, לא באיומי חרב, ולא באיומי שיקוי.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
tangelwoogd

שליחה על ידי tangelwoogd » 24 אפריל 2004, 14:54

'לכל מקום נדחפים הסטארקים האלה' חושב לעצמו האריס כשהוא מסתכל על החרב.
"אם את מתעקשת הליידי" הוא אומר וחייך אליה ואז פונה אל הנפח בארשת פנים רצינית "כמה עולה החרב אם ראש הזאב?"
Celime-Volkana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Celime-Volkana » 24 אפריל 2004, 14:55

עכבר זקן ומפוחד...לא ככה מעשי אבירות אמורים להתרחש דיאנה חושבת לעצמה "אורליק, תעזבו אותו" היא אומרת "שום דבר לא יצא ממנו ככה." האריס צדק, אני לא כל-כך אוהבת את הרעיון... למה שנהרוג כזה אדם מפוחד ופטתי? "אתם לא הולכים להרוג אותו נכון? בואו, בואו פשוט ניקח אותו איתנו ונברר את השאר אחר-כך." היא מתקדמת ליציאה "אתה לא תעשה צרות ופשוט תלך איתנו, נכון?" היא חצי שואלת חצי מצווה פונה לאלכימאי.
Always remember the Babylon 5 saying: “Ivanova is always right, Ivanova knows better, I will always listen to Ivanova, Ivanova is God, and Ivanova will reap your lungs out if you wont listen to her!”
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 24 אפריל 2004, 15:38

ooc: התגובה הנוכחית היא להאריס בלבד. תגובה בחזית השניה תבוא אחרי שאקבל תגובה נוספת מדזמונד ואולריק.

---- האריס ----

הסוחר דורש ארבע-מאות דרקוני זהב על החרב. לפני שאתה מספיק להתערב, סנדרין מוציאה מאמתחתה אבן אודם קטנה, שגורמת לסוחר המאושר לרוץ לחלקה האחורי של החנות ולצרף חולצת שיריון תואמת ועשויה היטב, מגיני ברכיים וידיים, קסדה וגלימה אפורה תואמת.
סנדרין שולפת באיטיות את החרב, ומניפה אותה, כך שהלהב יזהר באור; עיניו של זאב הבלהות על הניצב בוהקות קלות, כאשר סנדרין מבצעת תמרון קליל של הטעיה ושיסוף מעושה.
"החורף קרב ובא" היא ממלמלת לעצמה, נראית מרוצה כמו ילדה שקיבלה צעצוע יקר ויפה במיוחד. עיניה הירוקות בורקות, ולרגע היא נראית מאושרת פחות.
'הם יחזרו...' היא ממלמת 'אבל הפעם, אני אלחם בהם...'

קול צחוק משסע את הרהוריו של האריס. במאוחר, הוא מסתובב ומגלה חבורה של אנשים חמושים בגלימות אפורות, שסמל הזאב מתנוסס עליהן.
"ובכן, לאניסטר" מגחך אחד מהם, ברנש צעיר שנראה כקצין או מנהיג החבורה "לעלמה יש טעם טוב, הלא כן?" הוא מתקדם, בוחן בעניין את תנועותיה של סנדרין.
"וגם כשרון" מחזיר חייל אחר "מפתיע יחסית לאשה"
"ובוודאי יחסית ללאניסטר" מלגלג אחר.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
סמל אישי של משתמש
Supersprocket

שליחה על ידי Supersprocket » 24 אפריל 2004, 15:44

"ניקח אותו איתנו?" דזמונד שואל, "השתגעת?! בהזדמנות הראשונה היא יברח, או ינסה להרוג אותנו!
"אם את לא רוצה לראות אותו מת," דזמונד ממשיך, "או שתצאי החוצה, או שנקשור אותו פה, ונחזר אחר כך. אני לא לוקח אותו איתנו!"
נראה שבלי ראיניס, דזמונד חושב לעצמו, אנחנו שברי כלי.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 24 אפריל 2004, 15:49

הזקן מוסיף להאבק, באורח פטתי מאד, כשריר זב משפתיו והוא ממלמל קטעים מובנים אך בקושי על כך שפיסל הכריח אותו, דמעות של משהו, וג'ון ארין, וששום דבר מזה לא היה באשמתו.

אולריק מתגרד במבוכה, מביט בשיקוי הזהוב-עכור שבידיו.
"לא נראה לי שנצליח להוציא יותר מהטיפוס הזה" הוא אומר "וכל המקום הזה מסריח כמו מחראה. מה אנחנו עושים?"

--- דיאנה (ורק דיאנה) ---
כשאת יוצאת החוצה, את לא בטוחה, אבל משום-מה, עולה בך תחושת דריכות, או חשש כי משהו רע עומד לקרות. מישהו, או משהו, נמצא במבוא הסמטה (במקום ממנו אתם נכנסתם לסמטה, שהיא מעין מבוי-סתום)

והוא מתקדם...

ooc: מיציתם את הויכוח והדיבורים, ודיאנה יצאה החוצה. עכשיו שכל אחד פשוט יתאר את הפעולות הבאות שלו.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
Celime-Volkana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Celime-Volkana » 24 אפריל 2004, 16:35

"פשוט תחזיק אותו או משהו..." דיאנה אומרת בזמן שהיא מתחילה להתקדם, ידיה על ניצביי חרבותיה. היא נושכת את שפתה, זיכרונות מהאי צפים בה איזה שטויות. באמצע העיר?! אוי, מה עם האנשים מאתמול?. היא נעצרת לרגע ומביטה אחורה, לראות מה השאר עושים, אך בלי להתחשב בכך ממשיכה קדימה אל עבר פתח הסימטה מביטה לצדדים בחשש. כאשר היא מגיעה לפינה היא מציצה במהירות ובזהירות אל עבר הרחוב.
Always remember the Babylon 5 saying: “Ivanova is always right, Ivanova knows better, I will always listen to Ivanova, Ivanova is God, and Ivanova will reap your lungs out if you wont listen to her!”
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 24 אפריל 2004, 21:00

"טוב, אמרו לנו לקחת שיקוי שהמלומד יביא לנו נכון? והוא הצביע על השיקוי הזה נכון? אז ניקח את השיקוי ואת המלומד לפיסל שבטח ידע מה לעשות עם שניהם. בוא כבר נצא מפה, קח אותו איתך" אולריק לוקח את השיקוי, חופן עוד כמה בקבוקים שאותם הוא מניח בתרמיל/שקיק/מה שיש לו, ויוצא החוצה
Rats live on no evil star
נעול