• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

"בעקבות המיתוס - תקומה" [הופסק]

סטטוס
נעול לתגובות.

pitfiend

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
"בעקבות המיתוס - תקומה"
לאחר כמה ימים של ירידה בהשתתפות השחקנים במשחק המקורי "בעקבות המיתוס" החלטתי לחדש את המשחק, עקב ריבוי הודעות ספאם ו44 עמודים מיותרים העברתי את המשחק לעצת כמה מהשחקנים ואנשים מבחוץ לעץ חדש.. "בעקבות המיתוס - תקומה" הוא חלקו השני של המשחק והמשך ישיר שלו.

המשחק ימשך באופן רישמי כאן,
בנוסף החלטתי להכניס כמה שחקנים חדשים למשחק - אולם חלה עליהם האחריות להיות שותפים פעילים באופן יומי במשחק, שחקנים רדומים אינם רצויים.

מלבד השחקנים שכבר היו קיימים בחלקו הראשון של המשחק אני מאשר עוד 3 שחקנים - שחקנים אלו חייבים להתחייב למשחק תפקידים גבוה (אין מקום למאנצ'קינים) להשתתפות פעילה ויומית ולהימנעות מהודעות ספאם! מעוניינים נא לפנות אליי בפרטי.

לכל השאר - מעתה והילך יישמרו בקפידה חוקיי המשחק, אנשים שיסרבו לקבלם יאלצו לעזבו:
1. אין להשאיר הודעות שלא קשורות למשחק עצמו, ובמיוחד הודעות שיכלו להישלח אליי לפרטי במקום.
2. אין לפרסם הודעות של פחות משלוש שורות מלאות.
3. אין לפרסם הודעה חוץ משחקית ללא הודעה תוך משחקית המצורפת ומופרדת מההודעה החוץ משחקית בקו מקוקו -----------.
4. יש לעבור על כל הודעה שרשמתם ולערוך אותה בכדי להימנע מבעיות ניסוח ושגיאות כתיב.

ועכשיו.. בעקבות המיתוס!
-------------------------------------------------------------------------------------
שומרי הגשר, לגיונרים חסונים בשריונות פליז מתכתי, קסדות דמויי פנים בעלות רעמות שחורות פרוסות כמניפה מעל קסדותיהם, מגיניהם הזהובים מציגים גם הם תווי פנים גדולות על משטחם, חניתותיהם עבות הלהב אחוזות איתן בזרועותיהם.
השומרים ממהרים לפנות את הדרך לפני קבוצה רכובה על סוסים היוצאת בדהירה משערי הזהב והנחושת המרהיבים והעצומים של עיר הבירה הקיסרית דוניי פוהר. הגשר האדיר נפרש בפניהם, איתן כמו האבן ממנו הוא נחצב, שורות של פסלי למאסו מוזהבים מלווים את דרכם של הרוכבים שעה שהם עוזבים מאחוריהם את העיר העצומה.. מתחת לגשר הרחב שוצף נהר הקאלאד, ופניהם מופנות למערב - הדרך לטירת לונאר אינה קצרה, שם ממתינה להם פגישה גורלית עם הנסיך דראגוס וקבוצה אפלה הידועה כשילוש האפל. ובנוסף, אם הם מעריכים נכון, ממתין גם ראג - אימת ים שברי הספינות והפיראט האכזרי ביותר לפקוד את חופי דוניה גאנוס...

"אז מה היא תוכניתינו?" שואל לאונארד בסקרנות "ניכנסים לטירה והורסים הכל בדרך, נפגשים השילוש האפל הבלתי מנוצח, מנצחים אותם בנסואז פונים להילחם בנסיך האפל שאמור להיות זקן במיוחד אך לפי מה שהבנתי הוא עדיין פעיל בכל פעולות הארגון. ואחריו כנראה שניפגוש את ראג עצמו אשר יחסל אותנו. זה התוכנית שאני מבין שעליה נפעל ואיני אוהב אותה כלל וכלל, יש יותר מידי מיסתורין ויותר מידי אויבים" אומר לאונארד בקול מפוחד "הצירוף של השילוש האפל, הנסיך של סיליף וראג אינו מוצא חן בעיני" מוסיף לאונארד.

-------------------------------------------------------------------------------------
"דראגוס אינו נסיכה של סיליף!" מכריז אחד משני תריסרי הלגיונרים הרוכבים עם החבורה בדרכם לטירת לונאר, הלגיונרים שגייס מאליק מהלגיון החמישי "דראגוס הוא לא יותר מאשר רוצח, אין לו שום חזקה חוקית לטעון לשלטון בנסיכות הדרקון..."

העמקים מלפניהם הכילו כמה כפרים קטנים, אנשים שהעדיפו את החיים מחוץ לחומות דוניי פוהר, ולהגנת נהר הקאלאד, הכפרים היו משגשגים ביותר, כחלק מאותו מחוז בו ניצבת בירת הקיסרות וכאזרחי האימפריה המקורבים לליבה היה זה רק מן הצפוי.. מבנים מאבן וגגות רעפים חומים. כיכרות מרוצפות ושווקים קטנים חולפים על פני הרוכבים.
לא רחוק מעבר לחורשות משמאל לאוכפיהם הם עוד שומעים את נהר הקאלאד זורם בחוזקה, לאורכו הם ירכבו עד אשר תפצל אותם דרכם לטירת לונאר...

---------
"מדוע אתם טוענים שאין לו חזקה על המקום?" שואל קאלים בבוז "לפי הבנתי המקום היה של אביו, עד שהחלטתם שבא לכם לכבוש גם אותו..." - "משום מה נדמה לכם, הפוהרים, שכולם קפצו על ההזדמנות לחבור אל ה"אימפריה" שלכם, כשהאנשים האלו העדיפו לחיות בחופש ושלום" כעת כבר ניתן להבחין בהבאה של כעס על פניו "האיש הזה הוא אחד האנשים היותר שפויים שנמצאים כאן"
----------

ran-newman אמר/ה:
---------
"מדוע אתם טוענים שאין לו חזקה על המקום?" שואל קאלים בבוז "לפי הבנתי המקום היה של אביו, עד שהחלטתם שבא לכם לכבוש גם אותו..." - "משום מה נדמה לכם, הפוהרים, שכולם קפצו על ההזדמנות לחבור אל ה"אימפריה" שלכם, כשהאנשים האלו העדיפו לחיות בחופש ושלום" כעת כבר ניתן להבחין בהבאה של כעס על פניו "האיש הזה הוא אחד האנשים היותר שפויים שנמצאים כאן"
----------
"אתה פקאלישמאני, מה אתה יודע בכלל?!" מתרעם הלגיונר בקול חלול מתוך קסדת הפנים המוזהבת שלו העונדת רעמת שיער שחורה הפרוסה כמניפה מעל לקסדתו "מקאלן, נסיכה הקדום של סיליף, היה בוגד באנושות ואדם אפל מאוד, והבן שלו הלך בעקבותיו, הוא הוצא להורג ע"י אחד מהגנרלים של אישלדיון פוהר בעצמו לפני כ-74 שנים.. למרות שפוהר לא ידע מכך והביע חרטה לאחר מכן בטענה שהיו צריכים לזרוק את מקלאן לצינוק ולא להוציאו להורג.. בנו דראגוס נותר על הכס במשך כ25 שנה לאחר מכן, וזאת למרות שהיה ידוע שגם הוא סייע בעד הצבאות האפלים בתקופת ימי האופל, הוא נשלח לגולה בהוראת המועצה הקיסרית ובהשפעת פוהר שביקש לא להוציאו להורג כמו את אביו.. תראה איזו טעות זו הייתה. על כל פנים האימפריה תפסה את השלטון בסיליף לאחר מכן בכדי למנוע את שיבתו של הנסיך הגולה ובכדי למנוע שפיכות דמים במלחמה על הירושה, נסיך חדש מונה לתואר ע"י המועצה הקיסרית לאחר מכן... עכשיו אתה מבין שלאימפריה יש את כל הסמכות לשלוט בסיליף?"

החבורה שינתה את כיוון רכיבתם בכדי לעקוף חורשה סבוכה לא רחוק מגדות נהר הקאלאד.. מתקרבים יותר לפנים הארץ ולכפרים הפזורים...

"לצערי הוא צודק קאלים" גארקן אומר מגב סוסו, מטייל בנונשלנטיות בצידי הטור. "הלוואי שזה היה פשוט יותר הא?" הוא נאנח. "אני חושב, לאונארד, שכדאי לנו להתפרץ לטירה כשהמהומה שראג יגרום תתחיל. נשבור את השורות שלהם, נחטוף את המצפן ונסתלק. הכל ייהרס כמובן, אבל זו התוכנית" הוא מחייך מאוזן לאוזן.

------
קאלים לא התכוון לוותר בוויכוח בקלות, עקשן כמו פרד. "עוד אשליה מפגרת של הפוהרים, "הצבאות האפלים", ומי אתם שתקבעו כי "אפלים" הם?! מה הם כבר עשו שהאימפריה לא עשתה? גם הם כבשו!"
------
מצטער שלא הייתי בפורום, ההורים שלי חטפו כריז בגלל השיעורים שלי...

"באיזו זכות אתה מדבר חתול מצורע! בזמן שאתם זממתם קנוניות ומהפכות בצידו השני של ים שברי הספינות, צבאות האדם נתנו את חייהם מול זוועות אלת המוות.. שמעתי סיפורים מסבי לפני שמת על חורי עיניהם החלולים של אלפי השלדים שצעדו אל מולו ואביריו, על עורם הרקוב של הגוויות של מאות רבות של חללים - חברים רעים וקרובי משפחה שקמו על אחיהם מהקבר! בלום את פיך או שנדאג להשליך אותך לכלבים!" בזעמו הרים הלגיונר את קסדתו לחשוף את פניו המחוספסות ושפמו השחור, עיניו הכחולות בוערות בזעם.

--------------
קאלים שלף סכין הטלה "תזרוק אותי לכלבים, אה? הכלבים יאכלו את בשרך זמן רב לפני שיגעו בשלי..."
--------------
פיט, אם הכוונה היא שאני אפסיק עם הוויכוח ואתקדם במשחק, תגיד.

גארקן מדהיר את סוסו לחצוץ בין קאלים והלגיונר ונובח: "זה לא הזמן ולא המקום להכנס לוויכוחים אידיאולוגים. כשנסיים להציל את העולם תוכלו להתנצח כמה שתרצו, אבל עד אז, אתם תשמרו על משמעת ברזל". למרות קולו החריף, אין סימני עצבנות בפניו, אך הוא רציני בהחלט. "זה ברור?"

---------
קאלים מחזיר את סכינו, תוך כדי רטינות חלושות. "אז נזוז..." הוא אומר בקול מתלונן, "למרות שעוד לא ברור מה אנחנו אמורים לעשות שם..."
---------

אין לי בעיה עם הוויכוח, אבל אתה נוגע בנקודות כואבות.. להשוות את הלגיון הפוהרי לצבאות המתים של מיאריס כמוהו כמו להשוות לך כיהודי את צה"ל לצבאות גרמניה הנאצית.
על כל פנים, זה רק מתבקש:
הלגיונר הזועם משלח את ידו עטויית כפפת הפליז המתכתית (פליז היא מתכת זהובה) לאחוז בניצב חרבו שלרגלו ליד אוכפו, הידית המוזהבת מסתירה את הלהב הכסוף בנדן ארוך ושחור. בוהק החרב נראה כשחלק מהלהב נשלף מהנדן והסוס כולו מתנודד באי נוחות..
כפפת פליז מתכתית נוספת נוחתת על כתפו של הלגיונר המשופם, זהו אחד מרעיו וחבריו לנשק.
"הנח לו מויריק, הוא לא שווה את זה ומלבד זאת הוא תחת החסות של מארקוס, אתה תאבד את מקומך בלגיון אם תחסל אותו.."
החרב חוזרת לנדנה.

pitfiend אמר/ה:
אין לי בעיה עם הוויכוח, אבל אתה נוגע בנקודות כואבות.. להשוות את הלגיון הפוהרי לצבאות המתים של מיאריס כמוהו כמו להשוות לך כיהודי את צה"ל לצבאות גרמניה הנאצית.
על כל פנים, זה רק מתבקש:
הלגיונר הזועם משלח את ידו עטויית כפפת הפליז המתכתית (פליז היא מתכת זהובה) לאחוז בניצב חרבו שלרגלו ליד אוכפו, הידית המוזהבת מסתירה את הלהב הכסוף בנדן ארוך ושחור. בוהק החרב נראה כשחלק מהלהב נשלף מהנדן והסוס כולו מתנודד באי נוחות..
כפפת פליז מתכתית נוספת נוחתת על כתפו של הלגיונר המשופם, זהו אחד מרעיו וחבריו לנשק.
"הנח לו מויריק, הוא לא שווה את זה ומלבד זאת הוא תחת החסות של מארקוס, אתה תאבד את מקומך בלגיון אם תחסל אותו.."
החרב חוזרת לנדנה.

בשביל הסדר, זה קרה לפני או אחרי מה שגארקן אמר?
אני יודע שזו הודעה שלו עונה לקרטריונים שלך, אבל זה פשוט מבלבל.

ran-newman אמר/ה:
pitfiend אמר/ה:
על כל פנים, זה רק מתבקש:
החרב חוזרת לנדנה.

בשביל הסדר, זה קרה לפני או אחרי מה שגארקן אמר?
אני יודע שזו הודעה שלו עונה לקרטריונים שלך, אבל זה פשוט מבלבל.

כיוון שההודעה נכתבה בזמן שוואנג פירסם את הודעתו, הודעה זו נחשבת כהודעה הקודמת לפעולתו של גארקן. למרות שזה לא עקרוני, כיוון שגארקן אינו המפקד של הלגיונרים והפעולה הייתה יכולה להתבצע גם לאחר קריאותיו של גארקן ללא התייחסות למילתו, הלגיונרים לא עובדים בשבילו אלא בשביל האימפריה תחת פיקודו של מאליק.

"שתוק קאלים!" אומרת ריסילדה שרוכבת לידו.
היא מתקרבת עליו ולוחשת "אל תעשה בעיות, יש לנו מספיק גם בלי עזרתך, קרקל רפה סכל שכמוך." לאחר מכן היא מתרחקת ממנו בפנים קודרות ועצבניות.

(חשבתי שמיומנות ראשית של הפחדה, והעובדה שגם מאליק לפעמים עושה מה שאני אומר משנה קצת את התמונה אבל ניחא)

--------------------------------

גארקן מהנהן, לעצמו כמעט, ורוכב הלאה לקדמת הטור שם הוא מוצא את מאליק. "רצוי שתדבר עם האנשים שלך על קאלים" הוא מפטיר כלאחר יד. "הוא... רכש לעצמו כמה חברים חדשים." גארקן מחייך. "מויריק שם בסוף" ניד ראש מסמן על מיקומו של מויריק. "אני אשגיח על הטיפוס, אבל אני מצפה גם ממך לתת עליו את דעתך. אני לא רוצה לאבד את קאלים" טון דיבורו של גארקן רציני ואחראי

--------
משהו פה לא הסתדר לקאלים, הרגע גערו בו ועליבו אותו, הכל על ידי שלושה אנשים שונים בפרק זמן קצר מאוד, הוא התחיל להתעצבן. "הבא שיתחיל לנדנד יזכה לראות את אפו על הריצפה" הוא מפנה את מבטו אל הליגיונר "זה לפחות ישפר לך את המראה..."
--------

לאונארד רוכב בשקט בסוף התור, "טיפשים" הוא לוחש לעצמו "איני בעד צבאוצ האופל אבל אני מסכים אם מאלק על אשליית השלטון הפוהרי" אומר לאונארד לעצמו ואז מוסיף משפט בקול השקט הביותר "אישילדון פוהר נכשל בכל מה שהוא רצה לייצור". הוא מתבונן על שאר החבורה ועל הלגיונרים "ושוב אני אומר שאין לנו סיכוי" לוחש לאונארד וממשיך לרכב קדימה.

"אתם כל כך מפחדים שאם כבר נלחמים זה עם זה?" אומר מאליק בציניות
"מויריק! לך אחרי חברך שהציל אותך מלהבות הגיהנום עכשיו ותקשיב לו" צועק מאליק אל עבר מויריק
"ואתה קאלים שמור על לשונך לפני שאני אשמור עליה בצנצנת" צועק בכעס מאליק אל עבר קאלים
מאליק מאט את צעדי סוסו אל עבר לאו
"מפחד למות? אל תדאג כל יסתדר לטובה...ואם אתה לא רוצה להיות פה אתה יכול לעזוב אני לא ארדוף אחריך" לוחש מאליק אל אוזנו של לאו

"הריב הזה טיפשי לחלוטין, השלטון הסיליף אומנם היה אמור להיות של דראגוס אבל לאחר שהאימפריה כבשה את סיליף אין עוד זכויות וחוץ מזה הוא גם שירת את כוחות האופל"
רוריק רוכב קדימה מסוף הטור אל עבר קאלים ונעצר לידו "נו באמת אולי תפסיק לריב עם כל אחד, גם אני לא מסכים איתם אבל אין מה לעשות ואתה הרי גם כן לא רוצה שדראגוס יחזור למלוך בסיליף כי אז כולנו נהיה בצרה צרורה.
חוץ מזה השלטון בסיליף לא אמור לעניין אותנו, תזכור לשם מה בנו למצפן. ואחנו רודפים אך ורק אחרי ראג, דראגוס הוא בעיתה של האימפריה בלבד."

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה