פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

הרפתקאת רשת בקלדאריה: שירת הברבור [ הסתיים ]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 24 אפריל 2004, 13:12

--- איימי (תוספת) ----

איימי מעולם לא הרגישה כך; נראה, כאילו היא לא יכולה להפסיק לשיר. קולה גובר, יפה יותר מאי-פעם, מצלצל בכל רחבי האולם. היא לא יודעת מדוע ואיך, אולם מילים עתיקות קולחות מפיה, בשפה אותה היא מכירה רק למחצה, ומתפזרות סביב, מרשימות ורבות עוצמה

I sing on bells, O ghosty bells
High in the gloomy Skies
Beyond the sea, in ancient mists
there stands the gates of night
They ring, they ring in fading voice
all over seas and coast
A lament carried by the winds
of those who waned and lost

תאודריך, לפחות, מזהה היטב מהיכן זה מגיע... השיר מחזיר אותו לימי ילדותו, כאשר אביו היה לוקח אותו לשמוע את האופרה הקיידרהרצית העתיקה, שהציגה את המחזה המפורסם "קריגנסדורף וליטאנגארדה".
מזה שנים, שנים רבות, הוא לא שמע מישהי מבצעת את שירתה של הנסיכה קרימהילדה באופן כל-כך נוגע ללב.
אָיְן רִינְג זִי צוּ קְנֶכְטֶן,
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
אִינְס דוּנְקֶל צוּ טְרָיְבֶּן
אוּנְד אֶבִיש צוּ בִּינְדֶן
לאו ירוק הגלימה
יצירת קשר:

שליחה על ידי לאו ירוק הגלימה » 24 אפריל 2004, 13:20

"או שהם גילו אותי או שהם פשוט אוהבים שירה יפה" לוחש תיאודריך לעצמ בפחד וזיעה קרה ממלא את פניו, הוא אוחז בנשקו ומחפש אם המשקפת את אליזבת בקהל.. מכשפים ארורים! ידעתי שמשהו ישתבש. עכשיו נשאר רק להחליט מה לעשות! תיאודריך יושב מבולבל ונזכר באותם הימים בהם הוא הלך אם אביו לשמוע את השיר שאיימי שרה עכשיו. "מעניין מאיפה היא מכירה את השיר, אני די בטוח שהקוסמים ההם מעורבים כאן, על כל מקרה היא שרה נהדר, כמעט כמו המקור" הוא אומר וממשיך לחפש את אליזבת.
Celime-Volkana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Celime-Volkana » 24 אפריל 2004, 16:38

הנרייטה מצמידה את אוזנה לדלת, כאשר היא שומעת שוב שקט במסדרון היא פותחת את הדלת ומסמנת לרובין להצטרף אליה. בצעידה שקטה היא עובדרת את הדרך עד לצומת הT. היא נעצרת ומביטה לשניי הכיוונים, מחפשת דרך אל משהו שיראה כמו אולם, או לחילופין מדרגות שעולות למעלה. ליפני שהיא ממשיכה ללכת היא שואלת את רובים בלחישה "לאן את צריכה?"
Always remember the Babylon 5 saying: “Ivanova is always right, Ivanova knows better, I will always listen to Ivanova, Ivanova is God, and Ivanova will reap your lungs out if you wont listen to her!”
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 24 אפריל 2004, 20:35

נשארת בצורת חתול ועוקבת אחרי הנרייטה.
מרחרחת בצומת ה T לשני הכיוונים כדי לדעת אם יש שם אנשים בהמשך.
בודקת על הרצפה אם יש עקבות של אנשים, איזו התפצלות יותר בשימוש, מאיפה השומר חזר...

משרטטת על הרצפה עם ציפורן "לאן שההרפתקאה תוביל" וקורצת.
מוחקת את השרטוט כדי לא להשאיר עקבות.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 25 אפריל 2004, 10:40

--- הנרייטה, רובין ----

הנרייטה והחתול הלבן מתקדמים בזהירות; צומת ה"טי" אפלולית למדי, כאשר אתן סוקרות אותה. בצד אחד, יורדות מדרגות רחבות, ככל הנראה לעבר המחסנים, ואילו בצד השני המסדרון עולה במתינות, עובר בתוך שורת קשתות מוזרות מאבן.
הנרייטה מצליחה להסתתר מאחורי עמוד, כאשר חבורה של סגולי-רעלות עוברת על פניה, מפטפטת בשקט בקאנבדרישית, ועיתם שלושה משרתים ומשרתת המסיעים משהו שנראה כמו ארגז גדול וחתום, מקובע על משהו שמזכיר לכן עגלת-תה.

לאחר שהם עוברים, אתן מצליחות לעשות מספר צעדים נוספים קדימה ולסקור את ההמשך: במרחק של כ-25 מטרים מהמקום בו אתן נמצאות, הופך המסדרון לגרם מדרגות מצוחצח שעולה מעלה, עם מעקה שעליו מתנוססים פסלים קטנים של נשים ערומות עם קרניים קצרות, מפוסלות בתנועת ריקוד. שניים מ"אבירי החיפושית", חמושים מכף רגל ועד ראש, עומדים על המשמר בתחתית גרם המדרגות ונראים ערניים למדי.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 25 אפריל 2004, 12:51

אני חייבת לדעת למה לצפות מהנרייטה בקרב רובין שורטת בעדינות את רגלה של הנרייטה כדי להשיג את תשומת ליבה ומשקרטטת על הרצפה
"קרב כ\ל ?"
"לוחמת ?\קוסמת ?\שילוב ?\סוג קסם ?"
"אני שילוב \טבע"
Celime-Volkana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Celime-Volkana » 25 אפריל 2004, 15:39

הנרייטה מתוכפפת ומלטפת את ראשה של החתולה, מעמידה פניי מוקסמת מהיצור. היא לוחשת בשקט "אני מעדיפה שלא להכנס לקרבות" כמה לספר לה? "משלבת בין קסם ללחימה" הם לא יקחו את קארן למחסנים כנראה. חתונה, לעזזל... היא מביטה מסביב בעיון, בוחנת אם יש מקומות בהם יכולים להתחבא אנשים. לאחר מכן היא מתרוממת ומתחילה ללכת בצעד בטוח וגאה לכיוון השומרים מנסה להראות מבוגרת יותר ממה שהאשליה הציגה תחילה. "האירוע של ז'אנוק? אני מאמינה כי הוא מתקיים כאן?" היא שואלת, בקול כמעט ומשועמם.
Always remember the Babylon 5 saying: “Ivanova is always right, Ivanova knows better, I will always listen to Ivanova, Ivanova is God, and Ivanova will reap your lungs out if you wont listen to her!”
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 25 אפריל 2004, 17:14

רובין מקמרת את הגב ומתמתחת בהנאה תחת הליטוף הי לא לשכוח לגרד מאחורי האוזניים ,מוחקת את השאלות ומנצלת את ההתקרבות של הנרייטה לשומרים כדי לנסות להגיע בלי למשוך תשומת לב לעמדה ממנה תוכל או לעבור בדלת אם היא תיפתח או להפוך ולהתקיף את השומרים בהפתעה אם יהיו בעיות.
האירוע של זאנוק יפה יפה, אולי עוד תהיה לי הזדמנות להראות לו איך יריב לא מסומם נלחם .
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 25 אפריל 2004, 17:23

---- רובין, הנרייטה ----

שני השומרים בשיריון החיפושית עומדים בתחתיתו של גרם מדרגות גדול המוביל למעלה (כפי שתארתי קודם).
כאשר הנרייטה מתקרבת, הם משפילים את הכילפים שלהם.
"את, תעצרי מיד!" שואג אחד מהם במבטא קאנבדרישי כבד. כאשר הוא שומע את דבריה של הנרייטה, הוא נראה כמהסס יותר.
"אין שום ארוע למעלה... כלומר, לא אחד של ז'אנוק..."
"אבל ז'אנוק נמצא שם, לא?" שואל השני כבדרך אגב, בלי לשים לב למה שהוא פולט.
הראשון מסנן משהו לא מחמיא מבין שיניו, ופונה שוב אל הנרייטה ביתר תקיפות.
"שמה למעלה, זו פגישה פרטית, ולא אמרו לי שיש עוד מוזמנים. מי את ואיך קוראים לך, בכל מקרה?" הוא מקשה, הכילף שבידו רוטט מעט, וקולו מהדהד מתחת לקסדתו.
רובין עוברת בקלות מתחת למעקה, ומסוגלת לעלות במדרגות בלא שהשומרים יבחינו בה כרגע, או להסתתר מתחת לפסל של אשה ערומה עם קרניים, שנמצא די קרוב אליהם מאחור.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 25 אפריל 2004, 18:15

רובין מסתתרת מתחת לפסל מעניין איך היא תצא מזה מחכה לראות מה הנרייטה תעשה ומוכנה לגבות אותה למקרה הצורך.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 26 אפריל 2004, 17:15

ooc: מתקדם עוד צעד. אסף, להיכן בדיוק נעלמת (בלי להודיע?)

--- איימי, תאודריך ---
ic: הדיו האחרונים של השיר דועכים בהדרגה. הגשם מוסיף לרדת, חלש יותר וטורדני, מלווה בהבזקים חשמליים חלשים מסביב לבימת ההופעה.
הקהל שקט, שקט מהרגיל... חלק מוחאים כפיים באורח חלוש, חלק מבטים בה כהמומים, וחלק מתלחשים ונראים מאד לא מרוצים. אורפיקיי מגרד את סנטרו, קצת מוטרד, ואילו לורד פראנטלי מביט באיימי בבוז.
ואז, כשנראה שאורפיקיי רוצה להזדקף בתאו ולדבר, ריצ'י מקדים אותו ומכחכח בגרונו.
"חברים טובים, חברי מילדות, חברי לבילויים ולמסיבות..." הוא פותח. הצעירים משתתקים, ונושאים אליו מבטים.
"תמה הופעתה של גולנדלור" הוא אומר. אורפיקיי נראה מופתע מעט. די ברור, שהוא בנה על הופעה ארוכה יותר. "כעת, הגיעה העת שאני אשא נאום קטן".
הקהל מביט בו, מופתע, כמה אנשים צועקים "נאום! נאום!" אולם האחרים תולים בו עיניים משתוממות.
"עשרים ושבע שנים, היינו ביחד, חברי הטובים לכיף ולעונג; רקדנו ביחד, השתכרנו ביחד, רדפנו אחרי אהבות... עשרים ושבע שנים" מבטו סוקר באיטיות את ההמון, ופעם ראשונה הוא מחייך חיוך דקיק.
"עשרים ושבע שנים זה המון, המון זמן..."

ooc: תגובות בבקשה. שכל אחד יפרט בדיוק מה הוא עושה, ואם הוא בודק דברים, מה בדיוק, מדוע ואיך.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
Celime-Volkana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Celime-Volkana » 28 אפריל 2004, 06:38

"יוהנה" היא אומרת, מתיחלה לטופף באצבעותיה על רגלה"לבית סילקברידג'" אני מקווה שזה יספיק לו "ומין הסתם זו פגישה פרטית." בזמן הדיבור היא מכינה לחש של 'קול מתעתע' הכוונה היא לגרום לקול גברי ממוצע להשמע ממעלה המדרגות. אם היא יכולה קודם ישמע צליל של הדלת נפתחת מעט אז הקול יאמר "תן לה לעבור, אידיוט!" בנזיפה ואז (שוב, אם היא יכולה) צליל של טריקה. (הכל במהירות יחסית כדיי שהוא לא יספיק להביט).
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 28 אפריל 2004, 07:42

ooc: אסף, לאו, אם לא תזכרו להגיב בקרוב, אני אנעל את חלק ההרפתקאה שלכם.

ic: ----------- הנרייטה, רובין ----------

השומרים מביטים בהנרייטה בחשדנות.
"יוהנה לבית סילקברידג'?" שואל אחד מהם, ונראה כמהסס לרגע.
"לא אמרו לי שום דבר על זה" הוא אומר כמתנצל, בעת שהוא סר מהדרך ומגביה את הכילף שלו.
"חשוד, מאד חשוד" מוסיף השני בקול נמוך, אחרי שהנרייטה עוברת.
"אבל הסילקברידג'ים זה איזה פוסטמות שיושבים באחוזה גדולה ליד העיר" עונה הראשון "אני כמעט בטוח שראיתי את הגנראל מסתובב עם מישהו מהם לפני חודשיים"
"שיהיה, אבל אם יהיו צרות, אתה זה שהכנסת אותה..."

המדרגות מוליכות לרחבה מפוארת יותר, מוארת אף היא בעמימות; מספר דלתות בוקעות ממנה, רובן קטנות, ומולן קבוע פתח גדול, שמור בידי שני סגולי רעלות עם קשתות, שלפי הרעש הבוקע מן העבר השני, הוא מוליך לאכסדרה שצופה על אולם הבילויים מלמעלה.
על הקיר, לא הרחק מכם, קבוע תמונה גדולה ועשויה היטב של העיר קאנדבריש, על שלושת אייה הגדולים והיכל ההר המפורסם שלה. ממש לידה, ניצבת דלת מוכספת וסגורה, שקולות עמומים עולים מאחוריה.שני אבירי חיפושית נוספים, חמושים בצורה דומה לקודמים, ניצבים בקומה זקופה וקסדות מורדות ליד הדלת, הלפידים מאירים את הסמלים הקאנדברישיים שעל שריונם.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
אסף

שליחה על ידי אסף » 28 אפריל 2004, 12:37

מה קורה לי? איימי חושבת(לפני השיר) ידעתי שמשהו ישתבש.
אחרי השיר.
אני לא מכירה את השיר הזה.
שערי הלילה? על מה השיר מדבר?
איימי חושבת על המילים של השיר, מנסה להיזכר באגדה או סיפור ישן שהיא שמעה. משהו שמתקשר למלחמה מעבר לים או לשערי הלילה.
ooc:אני חיכיתי לפרטים נוספים על מה שאיימי יודעת על השיר.
master pugur כתב:תעשיה גובלינית, שמעתי ממישהו באתר שאולי אתם תארגנו קנס, האם זה נכון?
MiNd ReaDeR כתב:קנס? יארגנו קנס?
מה זאת אומרת? יחנו בכוונה באדום לבן אדום?
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 28 אפריל 2004, 16:39

ooc: לאסף - מה שאיימי יודעת, זה רק שמדובר בקטע מאופרה קיידרהרצית מפורסמת, על אהבתם של קריגנסדורף וליטנגארדה, בארצות החשוכות שמעבר לשערי הלילה - מה שיצר אומה ודת קיידרהרצית חדשה.
העם הקיידרהרצי, בעקרון, הם צאצאים של ההורקריסים העתיקים שהוגלו מעבר למימד האפל מעבר לשערי הלילה. הקיידרהרצים הצליחו לפתוח את השערים במאה ה-18 ולפלוש מתוכם אל תוך קלדאריה.

עכשיו, אנא השלם את התגובה, ותתייחס גם למה שקורה מסביבך.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
נעול