ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הרפתקאת רשת בקלדאריה: שירת הברבור [ הסתיים ]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 11 מאי 2004, 07:43

הכל קורה בעת ובעונה אחת; הקפיצה של רובין, הזכוכית הנשברת, צעקת הכאב של ז'אנוק. רובין נבלמת באבחת חרב, בולמת בעצמה, ומשגרת מכה שמקיזה מדמו של יריבה, אולם השיקוי מתפוצץ על הרצפה ביניהם, משגר קיטונות של עשן מבחין שגורם לרובין להשתעל באורח קשה, וכמעט להתעוור. השומרים יורים חיצים מסביב, אולם נראה שאלו רחוקים מהמטרה.
כאשר רובין מצליחה לראות מה מתרחש סביבה, ז'אנוק נעלם.
קארן מטלטלת את ראשה ומשתעלת, ממלמלת "מה..." אולם נראה שההשפעות של המשקה/סם שניתן לה מתחילות להתפוגג.
כמה שומרים רצים לסמטה, בצעקות "תתפסו את המנוול!", והיתר חוזרים למחסום. המפקד ועוד אחד ניגשים אל רובין, ושואלים אותה האם היא בסדר.
אָיְן רִינְג זִי צוּ קְנֶכְטֶן,
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
אִינְס דוּנְקֶל צוּ טְרָיְבֶּן
אוּנְד אֶבִיש צוּ בִּינְדֶן
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 11 מאי 2004, 19:40

אוף הוא ברח ,אני עוד אתפוס אותו "אווו... אני בסדר ,כמה אבירי מצדך לדאוג לי ככה" רובין מעפעפת קלות בריסיה לכיוון הקצין.
ועשיו אלייך יצור מאוס רובין פונה לקארן כשהיא מזייפת דאגה "קארן את בסדר ??" "תני לי לעזור לך" רובין אומרת תוך כדי שהיא מטילה על קארן זרנוק מיים "את בסדר עכשיו ?" רובין מטלטלת את קארן מתוך 'דאגה' "אני חוששת שאת עדיין תחת הסם" תוך התעלמות מוחלטת מכל התנגדות מצד קארן רובין מטילה עליה עוד זרנוק מים.
רובין מחכה שקארן תחזור לחושיה ותבין מה קורה ואז "אני חוששת לפי הריח שאת עדיין מסוממת" ומטילה עליה זרנוק נוסף "אוי סליחה שכחתי שזה ריחך הטבעי" רובין מחייכת לקארן ולוחשת "מעניין איך יגיבו לחתנך במסיבות, זה יהיה סיפור מענין, נכון מתוקה?" "כמעט כמו מעשייך בפונדק" רובין מזכירה לקארן סיפור קודם שהיא הפיצה עליה .
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 11 מאי 2004, 19:45

השומרים מסביב פורצים בצחוק.
קארן נאבקת בזרנוק השני, ועוד יותר בשלישי.
"אוף, זה קר!" היא צורחת, בקול שחוזר להיות קולה של קארן לייקבורו, כפי שרובין מכירה אותה "רובין, את..." היא מתחילה לומר, כשהיא שומעת את האיום, ומחווירה כמו סיד.
"זו לא אשמתי!" היא מתגוננת, מנערת את המים משערה הרטוב "אני... בסך הכל אמאנדה אמרה שנצא לבלות, והחבר שלה מזג לי משהו לשתות, ומאז אני לא זוכרת כלום..." כאשר היא מבינה (לפי החיוך המרושע על פניה של רובין), שזה לא יעזור לה, היא רועדת כולה, ותופסת בידה של רובין.
"נו רובין, בחייך, אל תעשי לי את זה... זו באמת לא אשמתי..." היא מתחננת "אני לא אוכל להראות את הפרצוף... תגידי, אולי נוכל לעשות עסקה? מה את רוצה בתמורה לזה שלא תספרי כלום?"
השומרים מן הצד ממשיכים לגחך (למרות שספק אם הם מבינים בדיוק על מה מדובר).
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 11 מאי 2004, 21:30

החגים הגיעו מוקדם השנה, תמשיכי להתפתל תולעת קטנה תפסתי אותך טוב טוב רובין מחייכת בנבזיות לקארן "לספר או לא לספר זאת השאלה..." "אני מניחה שאולי אוכל להשעות את הסיפור על בעלך החדש, זה מהחברה הגבוהה של רובע האלה" רובין מחייכת ועוצרת לשנייה כדי שקארן תעכל טוב את המשפט.
"אבל כדי שהשעה את הסיפור ואולי אשמור אותו לעצמי את תצתרכי להיות ילדה טובה" "את יכולה להיות ילדה טובה קארן'לה ?" רובין טופחת לקארן על הראש כמו שטופחים לחית שעשועים "את תעשי את כל מה שאגיד לך, את תדווחי על כל התוכניות של אנשים מסוימים ,כמו גולדי למשל..." היא תוכל לשמש ככלי נהדר נגד גולדי "ו.... וזה לטובתך ,כדי למנוע פיתויים שמוחך החלש לא יוכל לעמוד בהם ,את תעבירי את ההקצבה החודשית שלך לידי כדי שאוכל להשגיח על ההוצאות שלך"
"אני חושבת שזה יספיק, אולי ,אלא רק אם יבוא לי חשק לספר, אבל אני לא מסוג האנשים שנכנעים לדחפים שלהם ,או אולי אני כן ?... " רובין מחייכת ברשעות וטופחת לקארן על הלחי
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 11 מאי 2004, 21:46

קארן פוערת את פיה בתמהון. ניכר שהיא לא שיערה בנפשה שזה יהיה כל כך רע.
"אבל רובין, זה לא הוגן!" היא מוחה, דמעות זולגות על לחייה "אני לא אשמה בכל-זה, באמת שאני לא אשמה... והקצבה החודשית שלי... אני לא עושה איתה שום-דבר רע"
לאחר רגע, כשהיא מבינה שהגישה הזו לא עובדת, היא מנסה גישה אחרת, ומוחה את דמעותיה.
"תשמעי, רובין" היא אומרת "נכון שהיינו קצת יריבות בפנימיה, אבל הי, בסך הכל היינו שתינו ילדות קטנות. את לא צריכה... כלומר, למה שלא נתפייס ונשאיר את המריבה המטוטמת הזו מאחורינו? בסך הכל, יש לי הרבה קשרים בחברה הגבוהה, ואני יכולה מאד לעזור לך שם אם קצת תרדי מעלי, את יודעת" היא מנסה לחייך חיוך מאולץ.
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 12 מאי 2004, 11:58

רובין פשוט מחייכת בהנאה מרושעת "אבל קארן'לה את לא מבינה, את תעזרי לי, אני פשוט בטוחה שאת מאוד רוצה להשתמש בקשרים שלך למעני כבר עכשיו, נכון קארן'לה".
רובין מתמתחת קצת ובלי משים מלקקת קלות את גב ידה בתנועה מאוד חתולית "ובקשר להקצבה אם את לא עושה שום דבר רע איתה , אין לך מה לדאוג, אנחנו נעבור ביחד על ההוצאות שלך ואז אני אאשר כל הוצאה שאין לה השפעה מזיקה "
רובין מביטה בקארן בהנאה זה כזו הנאה לראות אותה מתפתלת "אנו גם נעבור על התרומה החודשית שלך , ה 10% מהקצבה שאת נותנת בעילום שם למוסדות צדקה בעיר" רובין מסתכלת לקארן בעיניים " הרי את לא רוצה שיידעו על נדיבותך אם כי אולי נעלה את התרומה ל25% צריך לחשוב על כך... ודרך אגב יש לך עוד הערות משעשעות אל מה אני צריכה או לא צריכה לעשות ?? "
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 12 מאי 2004, 13:07

קארן נראית אובדת עצות, ועל סף להשתטח על הקרקע ולפרוץ בבכי,
כאשר הנרייטה מגיעה בריצה, ומפרידה ביניהם, מתנשפת ופניה סמוקות ממאמץ.
"רובין, תעזבי את הילדה שלי" היא מטיחה, שולחת ברובין מבט קטלני.
קארן לא מאחרת לנצל את ההזדמנות, מתייפחת "אמא..." ומשליכה את עצמה את תוך זרועותיה של הנרייטה "אני לא אשמה בכלום" היא בוכה "סיממו אותי, החבר המסריח ההוא של אמאנדה אסטפורד..."
הנרייטה מחבקת אותה ומרגיעה אותך.
"קודם כל, נוציא אותך מתוך התופת הזו, יקירה" היא אומרת, ושולחת עוד מבט מאשים ברובין "די להציק לה. האם היא לא עברה גהינום כך או כך?" היא אומרת, ושוב פונה אל קארן "בואי, מתוקה שלי. נמצא מרכבה שתוציא אותנו מכאן".
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
Tom Bombadil

שליחה על ידי Tom Bombadil » 12 מאי 2004, 20:24

רובין מסתכלת מסביב על המהומה שברובע "את צודקת ליידי לוסטון זה לא הזמן או המקום,קרתה כאן טרגדיה הרבה יותר רצינית משטות של ילדה טפשה" .

"נדבר יותר מאוחר וקארן אל תדאגי העתיד שלך בידיים טובות ".
רובין מחייכת ומשאירה את הנרייטה וקארן לבד.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 12 מאי 2004, 21:49

------------------------- End of Scenario ----------------------------------
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
נעול