• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תחרות המוות הרפתקאה נוספת בגאנוס [הופסק]

סטטוס
נעול לתגובות.

אלף סייר

פונדקאי ותיק
מי יכול לשחק

כל אחד שרוצה ומוכן לשחק ברציפות

איזה דמיות אפשר לשחק

כל גזע מי עולם גאנוס שאתם חושבים שמתאים לדוניי-פוהר תשלחו לי את הדמות אם רישמת ציוד ותכונת מאוזנות

אני רק רוצה לציין שלי בתור יוצר עולם המערכה גאנוס אין שום קשר להרפתקה הזאת, זהו פרוייקט אישי של אלף סייר, שלקח את עולם המערכה שבניתי בתור בסיס להרפתקת פורום שהוא מעוניין להריץ.. בעיקרון זה היה הרעיון של פירסום העולם בפורום, שאתם תעשו בו שימוש למטרותיכם שלכם.

בהצלחה לך אלף, אתה מוזמן לפנות אלי להתוועצות בכל עניין שהוא בנוגע לעולם המערכה.

אני קיבלתי את הדמות ואני מאוד אוהב את הרעיון תוסיף מיומנות ידע (ארגונים) זה מאוד יעזור לך

אלף סייר אמר/ה:
להכיר את העולם זה לא כל כך חשוב הכי חשוב זה לדעת איך לשחק טוב

הוא קצת מאנצ'קין, תוצאה של לימודי מו"ד דרכי ודרך חוג של משכילון (עדיין לא הצלחתי לשכנע אותו להפטר מהחוג הזה), אבל הוא לומד מהר...

תעזור לו אז כי הדמות צריכה עבר כי בחוג אתה סתם בונה דמות ומשחק איתה אני לא אוהב את השיטה הזאת

אלף סייר אמר/ה:
תעזור לו אז כי הדמות צריכה עבר כי בחוג אתה סתם בונה דמות ומשחק איתה אני לא אוהב את השיטה הזאת

כן, התחלתי לעבוד איתו על זה בימים האחרונים, בנתיים זה דברים בסגנון "הוא התאמן כל חייו בלחימה כדי לנקום את המוות של אמא שלו" אבל, כמו שציינתי מקודם, הוא לומד מהר.

נ.ב
השתמש במקשי פיסוק למינהם, אתה תודהם לגלות שהם משתלבים נהדר עם אותיות למינהן...

כן אני יודע אני פשוט כותב מאוד מהר אבל בהרפתקאה עצמה יהיו סימני פיסוק

:lol: :lol:

אתה צריך להמציא דמות ואת העבר שלה וגם תכתוב רשימת ציוד אבל אני מבקש לא להגזים ואז תשלח לי לפרטי

שתי שאלות
א) מה זה גאנוס
ב) אם אני יכול להשתתף גם אם אני לא יודע מה זה

the thif אמר/ה:
שתי שאלות
א) מה זה גאנוס
ב) אם אני יכול להשתתף גם אם אני לא יודע מה זה

גאנוס הוא עולם מערכה למהדורה השלישית של מבוכים ודרקונים פרי יצירתי.. התחלתי לפרסם אותו בפורום עוד לפני חנוכה.
העולם מכיל אלים, ממלכות, תרבויות וגזעים ייחודיים בכדי לעצב לתוכם הרפתקות שונות, הוא פורסם בפורום בכדי שמנחים יוכלו להשתמש בו לצורכיהם ובכדי להוות בסיס לסיפורים שלהם. ממש כמו שהממלכות הנשכחות וקרין(רומח הדרקון) מהווים בסיס כזה.

את כל המידע על גאנוס תוכל למצוא בלינק הבא:
https://www.pundak.co.il/forums/threads/3788

שלך - פיטפינד - שד בורא ומחריב עולמות.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה