• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סיפורו של נעלם - עץ הרשמה [מו"ד 4 , 4/4]

אלמוג-סי

פונדקאי פעיל
ברוכים הבאים למ"ת הראשון שלי
מקווה שאצא מוצלח ושתהנו !

נקישות נשמעו על דלת הבית . אדם סבור פנים בסביבות גיל ה40 לחייו , לבוש בגדי שוטרים נכנס לבקתה הצנועה . ילדה קטנה זהובת שיער קיבלה את פניו
" צר לי לבשר לך ילדתי אך החיפושים לא הועילו , לא מצאתי דבר אודות אמך , נראה שמי שחטף אותה עשה זאת בחוכמה ".
פניה של הילדה נראו חיווירם ועינייה דמעו , אך מפיה לא נשמעה מילה , היא ניסתה לומר עד כמה היא אוהבת את אמה אך היא לא הצליחה . היא רק עמדה ובכתה.

ברוכים הבאים לעיר "דמנס" , עירייה קטנה אך משגשגת , אשר מלאה בעובדי כפיים , חקלאים ואנשי מלאכה."דמנס " בשלום עם שכנייה וסומכת ליער גדול . הכל התנהג כרגיל עד שלאחרונה קרו כמה מקרים מצערים , חטיפות בלתי מוסברות. אנשי המשטר חיפשו אחריהם אך ללא הועיל.
ראש העיר החליט שאינו מוכן עוד למקריים כאלו ולכן הוא הזמין אתכם ארבע הרפתקנים נחושים אשר יפתרו את התעלומה.

עריכה :

רקע :העיר "דמנס" ספגה חטיפות רבות בחודשיים האחרונים , בכמעט כל שבוע תועדו מקרי חטיפה בודדים . בין החטופים ניתן למצוא את טבחו של ראש העיר ומספר גננות . נראה שאין קשר בין החטופים השונים. העם התחיל לפחד ולחשוש על עצמו ועל קרובי משפחתו לכן ראש העיר " אטרו" שלח את שוטריו על מנת שימצאו את העבריינים אך ללא הועיל , לאחר שהבין שלא ימצא גאולה משוטריו פנה אליכם הרפתקניים נועזים על מנת לפתור את התעלומה.

העיר: העיר "דמנס " היא עיר רחבת ידיים אשר סומכת ליד יער ענקי. העיר נפרשת מאיזורי הגידול הגדולים (שבהם ניתן למצוא צמחייה רבה וחיות משק) ממשיכה לרחובות קטנים בהם חיים אנשים עניים, אשר עובדי במלאכות כפיים לפרנסותם .ועד האיזורים הגודלים בהם ניתן להבחין במגדל תעשייה אחד או שניים שם האנשים חיים חיי שפע . ראש העיר עצמו דואג לעם כולו ולא מתנהג כמו המלוכה העיקשת כמו במספר ערים אחרות .ולכן הוא ראש עיר אהוב. יש המספרים שהעיר נוסדה על ידי מגלי ארצות אך זמן רב וזה קצת נשכח.

עריכה נוספת

השוטרים : חיי השוטרים היו משמעיים ושקטים מכיוון שבעיר בקושי התרחשו סיפורי פשע לכן רוב זמנם הם עבדו במשרדים קטנים מחכים שיקראו להם לבצע משימה חשובה כזו או אחרת עד שהתחילו להתרחש החטיפות .השוטרים גייסו את כל השוטרים שרק יכלו על מנת למצוא את הפושעים הנתעבים , הם הציבו שומרים ובצעו חקירות אך לא מצאו דבר, מה שהטריד מאוד את השוטרים. יש כאלה שמספרים שבזמן עיסוק השוטרים מסתובבים גנב או שניים.

בית היתומים : בית היתומים התמלא בילדים לאחרונה , כמעט כל ילד שהוריו נחטפו הוזמן לשם על מנת לשמור על בטחנו. בית היתומים החיל עשרות ילדים בודדים ולכן התרחש שם כאוס של באלגן . "טפני" אישה נחמדה וטובת לב נהלה בית היתומים יחד עם מספר עוזרות שמדי פעם התחלפו עקב מקרים לא נעימים . טפני ועוזרתה ניהלו את בית היתומים באופן איכותי עד כמה שניתן

קסם ומאגיה : בעיר "דמנס " קסמים וכוחות קסם הם משהו שנדיר למצוא למרות זאת ניתן להריח ולהבחין בקסמים קטנים אשר מתרחשים בכל זאת אך לא ממש ברור מאיפה.

שם הדמות :
מקצוע :
גזע :
מראה :
רקע : הרקע צריך לספר על עברה של הדמות ולמה היא בחרה להצטרף למסע
דרגה : 1

בהמשך שהדמיות יבחרו נא להוסיף
מימניות :
מתקפות של דרגה ראשונה בהתאם למקצוע
כשרונות :
שפות :
תכונות לפי שיטת חילוק הנקוודת בעמוד 17

אני מעוניין להצטרף. אפשר להשתמש בגזעים ומקצועות מספרי הרחבה? אפשר קצת יותר רקע על העיר וההרפתקה? יש לי רעיון לדמות של כושף אבל אני לא סגור על זה וכרגע אני לא יכול לשלוח. אני אשלח בימים הקרובים דף דמות ואת הרקע.

A.L.Z אמר/ה:
אני מעוניין להצטרף. אפשר להשתמש בגזעים ומקצועות מספרי הרחבה? אפשר קצת יותר רקע על העיר וההרפתקה? יש לי רעיון לדמות של כושף אבל אני לא סגור על זה וכרגע אני לא יכול לשלוח. אני אשלח בימים הקרובים דף דמות ואת הרקע.

אני מרשה להשתמש בגזעים ומקצועות גם מספר החוקים לשחקן 2 גרסאות אחרות אין לי אז אני מעדיף שלא
והנה קצת פרטים נוספים

רקע :העיר "דמנס" ספגה חטיפות רבות בחודשיים האחרונים , בכמעט כל שבוע תועדו מקרי חטיפה בודדים . בין החטופים ניתן למצוא את טבחו של ראש העיר ומספר גננות . נראה שאין קשר בין החטופים השונים. העם התחיל לפחד ולחשוש על עצמן ועל קרובי משפחתם לכן ראש העיר " אטרו" שלח את שוטריו על מנת שימצאו את העבריינים אך ללא הועיל , לאחר שהבין שלא ימצא גאולה משוטריו פנה אליכם הרפתקניים נועזים על מנת לפתור את התעלומה.

העיר: העיר "דמנס " היא עיר רחבת ידיים אשר סומכת ליד יער ענקי. העיר נפרשת מאיזורי הגידול הגדולים (שבהם ניתן למצוא צמחייה רבה וחיות משק) ממשיכה לרחובות קטנים בהם חיים אנשים עניים, אשר עובדי במלאכות כפיים לפרנסותם .ועד האיזורים הגודלים בהם ניתן להבחין במגדל תעשייה אחד או שניים שם האנשים חיים חיי שפע . ראש העיר עצמו דואג לעם כולו ולא מתנהג כמו המלוכה העיקשת כמו במספר ערים אחרות .ולכן הוא ראש עיר אהוב. יש המספרים שהעיר נוסדה על ידי מגלי ארצות אך זמן רב וזה קצת נשכח.

השוטרים : חיי השוטרים היו משמעיים ושקטים מכיוון שבעיר בקושי התרחשו סיפורי פשע לכן רוב זמנם הם עבדו במשרדים קטנים מחכים שיקראו להם לבצע משימה חשובה כזו או אחרת עד שהתחילו להתרחש החטיפות .השוטרים גייסו את כל השוטרים שרק יכלו על מנת למצוא את הפושעים הנתעבים , הם הציבו שומרים ובצעו חקירות אך לא מצאו דבר, מה שהטריד מאוד את השוטרים. יש כאלה שמספרים שבזמן עיסוק השוטרים מסתובבים גנב או שניים.

בית היתומים : בית היתומים התמלא בילדים לאחרונה , כמעט כל ילד שהוריו נחטפו הוזמן לשם על מנת לשמור על בטחנו. בית היתומים החיל עשרות ילדים בודדים ולכן התרחש שם כאוס של באלגן . "טפני" אישה נחמדה וטובת לב נהלה בית היתומים יחד עם מספר עוזרות שמדי פעם התחלפו עקב מקרים לא נעימים . טפני ועוזרתה ניהלו את בית היתומים באופן איכותי עד כמה שניתן

קסם ומאגיה : בעיר "דמנס " קסמים וכוחות קסם הם משהו שנדיר למצוא למרות זאת ניתן להריח ולהבחין בקסמים קטנים אשר מתרחשים בכל זאת אך לא ממש ברור מאיפה.

הרקע שלי ושל ליזי
האחים רעם - צמד דמי דרקון (עוד לא בחרנו מקצועות - נבחר בהמשך)
היטן ומאנטן היו שני אחים בכפר קטן של דמי דרקון בהרים. הם גדלו יחד במשך כל הילדות שלהם ושיחקו יחד בהרים ובנחל. יום אחד, שבט גובלינים מצא אותם משחקים יחד וניסה להרוג אותם. הם ברחו ממנו ורצו בטעות ישר לתוך בית הקברות לדרקונים. בבית הקברות הם מעדו על עצם של דרקון עתיק, והתעלפו. כשהם התעלפו הם מצאו את עצמם בתוך מנהרה ארוכה וחשוכה שבסופה היה אור. הם הרגישו מהאור הזה אהבה עצומה והם התקרבו אליו. כשהם הגיעו אל האור הזה הוא אמר להם שעוד לא הגיע הזמן שלהם להישאר איתו, כי הגורל שלהם הוא להקים מחדש את האימפריה העתיקה של דרגונרניה. כשהם התעוררו הם גילו שיש להם על המצח סימן מקודש זוהר של אל הדרקון בהאמות, וכשהם חזרו לכפר הם גילו שכולם מחפשים אותם.
לאחר שנים, כשהתבגרו, שלח אותם כהם הכפר כדי לחפש את גורלם, כדי למלא את הנבואה - שהם יקימו את האימפריה העתיקה של דרגונריה. בימים האלה הם נודדים בעולם ומחפשים את ההרפתקה הבאה, עד שהנבואה תתגשם.

לקח לי קצת זמן לקבל את החופש בשביל להגיש דמות למשחק. אני בהחלט מצפה לראות מה יהיה בו.
בחרתי 2 מקצועות שמעולם לא יצא לי להשתמש בהם מהספר לשחקן 2.

צוק בן קיץ, מגן היער
מקצוע: נוטר (עם עוצמת האדמה).
גזע: בן פרא ארוך שן.
מראה: צוק בן קיץ הוא בן פרא מוצק ורחב כתפיים, והוא כבד מבן הפרא הממוצע. ידיו העבותות שריריות, ותווי הפנים שלו לרוב נראים די אדישים, למרות שהמאפיינים הזאביים (המראים על מוצא איש הזאב של הגזע שלו) מודגשים בו והפכו להיות בולטים יותר ויותר ככול שהוא התגבר. היום גם כאשר הוא מנסה להיראות נחמד, צוק מתקשה שלא להיראות תוקפני ולרוב ילדים ייבהלו מפני הטפרים הארוכים, העיניים החייתיות ותווי הפנים הפראיים שלו.

רקע: צוק נולד למשפחת בני פרא שהחליטו לעזוב את היערות ולהתקבע בעיר, והם בחרו בעיר דמנס בשביל לעשות זאת. הטבע הוא מקום מסוכן, והמשפחה של צוק לא הייתה מסוגלת כבר להמשיך לחיות כציידים וניצודים בגלגל החיים של הטבע הפראי, אז הם החליטו לעבור לדמנס. קיץ, ראשת הלהקה, הובילה אותם.
צוק עצמו גדל בעיר, אך תמיד הרגיש לא זהה בין בני האדם. הוא הרבה פעמים הפחיד ילדים אחרים בגילו, והיצרים הפראיים הטבועים בגזע בני הפרא (שמגיעים מאבות אנשי זאב, כך סיפרה לו אמו קיץ) הקשו עליו מאוד למצוא חברים בקרב הילדים של גילו. במקום זאת, הוא מצא את מקומו ביער הגדול שליד העיר, שם הוא הרגיש את עצמו יכול להשתחרר. הוא התקרב אל חיות הטבע, והיה הולך לשם רבות על מנת להשתחרר. בסופו של דבר, הוא משך את תשומת לבו של דרואיד שחי בלב היער, שנודע רק בכינוי "גלגל העונות" (בגלל שכול עונה המראה שלו משתנה לחלוטין לפי הייצוג של העונה. כאשר צוק פגש אותו הייתה עונת החורף, והוא נראה כסופת שלגים שקיבלה צורת אדם). הדרואיד ראה את הפוטנציאל הגלום בצוק, והציע לו להפוך למגן של היער. כאשר צוק קיבל את ההצעה, הכוחות הקדמוניים של הקסם הדרואידי עברו אליו וחיזקו אותו.
כמה חודשים רק הספיק צוק, כעת סוף סוף בוגר (בן 19) להיות המגן של היער, וחוץ מלעצור טורפים מלפגוע בחוטבי העצים או הציידים המקומיים הוא לא עשה יותר מידי. משפחתו נשארה בעיר, ביחד עם אביו אפר, אמו קיץ ואחיו הקטן סער. אבל שליח הגיע אליו מהעיר לפני כמה ימים, מספר לו שהוריו, קיץ ואפר, נעלמו, ושאחיו הקטן סער הועבר לבית היתומים.

מגן היערות או לא, הלהקה קודמת לכול, וצוק חזר אל דמנס עם כוחותיו החדשים. עכשיו, הוא הולך לפתור את התעלומה הזו.

אישיות: צוק הוא יחסית איטי בדיבור עם בני אדם אחרים, ומעדיף יותר אינטראקציה עם חיות. ביום רגיל, הוא היה מעדיף להיות שקט ומגונן, צופה בנעימים על היער בשלוות נפש, אבל כעת הלהקה נמצאת בסכנה וצוק לא יכול לתת לזה לעבור בשקט. הוא מוכן לעשות הכול כדי להגן על הלהקה.

לאחר שיפורסם כיצד אנו בונים את הדמויות (מבחינת תכונות לדוגמה) אני אפרסם נתונים מלאים יותר, אבל לכרגע:
מיומנויות: אתלטיקה, טבע, סיבולת, תפיסה.
כוחות לפי רצון: מכת קוצים, מלוא כובד הארץ.
כוח התקלות: יתדות האדמה.
כוח יומי: צורת זקיף החורף.

חזרה