נעימת הקתרוס - עץ משחק [מו"ד 5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
Arkadius

שליחה על ידי Arkadius » 29 יולי 2020, 08:40

התקפותיו של ת'אזוס מותירות חתך עמוק בידו של היסנס, והדיו שנובע מהפצע מתחיל לבעבע כאשר הוא פוגע ברצפה. "לא אני הפכתי אותך לאויב שלי". הוא אומר, מחייך, ואתם רואים ששיניו הלבינו לגמרי - מה שבטוח, זה ששיניו של היסנס מעולם לא היו לבנות, בחייו או במותו. וולריק מתקיף פעמיים את היסנס, אבל פגיעות הסיף שלו בקושי מותירות סימן על שריון הלוחות של היסנס, והזיעה כבר נוטפת בשטף מפניו.

קירה
ספוילר
הצג
"אני חושב שכדאי לחכות לאחרים". אומר האיש, הבעה מתנצלת על פניו. "אני לא אוהב לחזור על עצמי".
נשמה נודדת, בת קמה. אומר החרמש, קולו מזמזם בראשה של קירה. לעיתים רחוקות הוא מופיע בעולם התמותה, וכשהוא מופיע, זה סימן מבשר רעות.
meta

ת'אזוס - ההתקפה הראשונה פגעה, ההתקפה השנייה החמיצה.

סיף - וולריק תוקף פעמיים את היסנס, התקפה ראשונה מחטיאה, התקפה שנייה פוגעת, 11 נזק.

תור ת'אן, ברנארד

לעצמי
ספוילר
הצג
היסנס - 43/124, מנהיגות, פצוע
וולריק - 3/83
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 29 יולי 2020, 12:16

ת'אן רואה את ידידו שנאבק עם האיש המשורין, רואה את הלהב מחליק על פני השריון, ומחייך. הוא מגרד את הלטאה שלו מתחת לסנטר והחיוך הופך לצחקוק. הוא לוקח רגל אחת לאחור ולוחש "תחזיק חזק, זיק. הגיע הזמן לרוץ "
עיניו של ת'אן נעצמות הוא לוקח נשימה עמוקה, ואז פותח את עיניו, ברקים מבזיקים סביבו. ואז הוא מתחיל לרוץ. רגליו מאיצות כל כך עד שהן נראות כמו כתם מטושטש, הוא פולט צעקה של ניצחון בעוד קולות רעם נשמעים סביבו, והוא נעלם.
לשבריר שניה, דממה משתררת בחדר, ואז פיצוץ רעם נשמע סמוך להיסנס, ות'אן קופץ עליו, רגלו נשלחת לבעיטה מחשמלת שפוגעת היישר בשריון החזה של היסנס ושולחת אותו בסחרור לאחור. הוא נוחת על ברך אחת, ראשו מורכן, ומרים את עיניו לעבר האיש הגדול. זיק מתרוצץ על כתפיו בהתלהבות, ובתנועת יד מהירה הוא מצליף עם השרשרת הצידה, שולף אותה מחדש, ונועל את מבטו החשמלי עם זה של הלוחם בשריון.

Meta
נע את כל התנועה שלי
מטיל צעד ערפילי כפעולת בונוס, מגיע לC9
מטיל מגע מחשמל

התקפה
11 +8 = 19 (23 אם היסנס לובש שריון מתכת)
נזק אם פגע
2+3 = 5 נזק מחשמל, והיסנס לא יכול לבצע תגובות עד תחילת תורו הבא
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 יולי 2020, 13:22

המפלה של קנוט לא מביאה שמחה בליבו של ברנרנד, היא לא מביאה מזור, הוא עדיין כועס, הוא עדיין בלב הלחימה, הוא עדיין החייה שנמצאת בחזית, לא האביר שהשלים מטרה.
הוא מריח דם, והוא ממהר לתקוף אותו. מאפשר לחושים החייתים של הגזע שלו לפעול ולזנק קדימה, במעופו הוא טס לעבר היסנס, ואז מתרסק עליו במכת גרז.
META
אגרסיבות - כפעולת בונוס אני יכול לנוע את המהירות שלי כל עוד זה מקרב אותי לאויב שאני יכול לראות ולשמוע -נע לC13
תנועה- אני נע את המהירות שלי כפעולת תנועה ונצמד להיסנס.
התקפות - משתמש במכה חסרת זהירות
התקפה ראשנה
16 +9 =25 בגלגול הגבוה.
14 נזק חותך.
התקפה שנייה
19 טבעי+9=28 בגלגל הגבווה
14 נזק חותך

21/79
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 29 יולי 2020, 15:24

ארקדיוס
ספוילר
הצג
קירה ניגשת לנסות להעיר את חברי הקבוצה באמצעות מים קרים וסטירות, במידה וזה נכשל היא מנסה לשבור את הלחש.
mate
משתמש בביטול קסם רק עם זה נכשל:
11 כנגד דק של דרג הלחש+10, מניח כישלון.
משאבים
ספוילר
הצג
לחשים
נקפ 34/67
דרג 1 4/4
דרג 2 1/3
דרג 3 0/2
תיעול שמימי: לא נוצל.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
Arkadius

שליחה על ידי Arkadius » 31 יולי 2020, 02:11

וולריק מביט בזעף בת'אן. "תצחק תצחק, חבר, זה לא נראה שהסבת הרבה יותר נזק". שתי החבטות של ברנארד פוגעות, מותירות קרעים בשריון הלוחות, והמגע המחשמל של ת'אן מותיר את שיערו של האביר דוקרני ומזדקר. ואף על פי כן, יש משהו בדבריו של וולריק - לא נראה שת'אן הסב להיסנס הרבה נזק, אם בכלל.

קירה
ספוילר
הצג
מאמציה הנואשים של קירה אינם מניבים פרי, הן הסטירות והמים והן הלחש שקירה הטילה במטרה להפיג את הקסם. למראה נסיונותיה להעיר את החבורה, מגחך האדם. "זה לא יעזור. הלאסין הרבה יותר מדי חזק בשביל שלחש כה פשוט ישפיע על יכולותיו הטבעיות.
הוא נאנח, ומביט לעבר קירה. "שכחתי את נימוסיי. השם שלי הוא סוואלה. הקפטן של נעימת הקתרוס". הוא מצביע לעבר הכיסא של קירה. "ואני אמליץ לך לשבת בכיסא, הליידי קמה, או ששכחת את נימוסי האצולה שלך?"
meta
ת'אן - פגע במגע המחשמל, היסנס לא יכול לקיים תגובות עד לתחילת תורו הבא.

ברנארד - פגע בשתי ההתקפות.

היסנס:
סחרור - כל אחד במרחק 5 רגל מהיסנס (ברנארד,ת'אן,קלפי,ת'אזוס) צריך להציל זריזות בד"ק 15, כאשר הם סופגים 13 נזק חותך בכישלון, או חצי נזק בהצלחה.
דם-רותח - היות ולהיסנס נותר פחות מרבע מהנק"פ שלו, ביכולתו כעת לבצע התקפה עם החרב הארוכה שלו כפעולת בונוס, והוא מוסיף לנזק את תוסף השליטה שלו. הוא תוקף את ברנאד, 25 לפגיעה, 8 נזק חותך.

תור ת'אזוס, קלפי

לעצמי
ספוילר
הצג
היסנס - 10/124, מנהיגות, פצוע, בלי תגובות
וולריק - 3/83
המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Arkadius על ההודעה:
yds
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 55

שליחה על ידי Nextorl » 31 יולי 2020, 02:33

META
הצלת זריזות: 16 (בזכות התוסף מברנארד), הצלחה. קלפי סופגת 6 נזק.
הצלת ריכוז: 1 טבעי, סך הכל 11 (בזכות התוסף מברנארד), הצלחה. נסיגה מזורזת עדיין עובד.
IN
קלפי פצועה, אבל עדיין עומדת. "להסב נזק זה לא הדבר היחיד שחשוב." היא אומרת ומרימה את חרבה העצומה, שרועדת בידה, ומכה בהיסנס פעמיים. האוויר סביבו מתחיל לרעוד גם הוא, יפגע בו אפילו יותר אם הוא יעז להמלט.
META
פעולה: להב רועם. 24 לפגיעה, 12 נזק חותך ועוד 8 נזק רעם ואם היסנס נע מרצונו עד תחילת תורי הבא, הוא סופג 2 נזק רעם.
היסנס מקולל על ידי קללת הים.
פעולת בונוס: קסם מלחמה, קלפי מבצעת התקפת נשק רגילה. 16 לפגיעה, 12 נזק חותך.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 31 יולי 2020, 14:58

ארקדיוס
ספוילר
הצג
קירה מתיישבת ומביטה בו במבט מעורר אימה "אתה בוחן את סבלנותי סוואלה" היא נאנחת "אם אני מעוניינת בהסבר עלי לשבת ולהמתין?" קירה מסמנת לאחת מהמלצרים להביא לה כוס יין נוספת "לא ניתן לומר שזה מעורר אצלי שביעות רצון"

סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 01 אוגוסט 2020, 02:17

תאזוס חוטף את המכות מהיסנס, דמו נופל על הקרקע כאשר הוא תוקע את חרבו ישר ברצפת הפונדק ונופל על שתי ברכיו, בקושי מחזיק את עצמו עומד עם מבט מלא שנאה לעבר היסנס.
META
תאזוס נפל.
הצלה ממוות: 11, הצלחה.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
Arkadius

שליחה על ידי Arkadius » 02 אוגוסט 2020, 10:12

היסנס צורח כאשר מכותיה של קלפי פוגעות בו. לרגע, החתכים הגדולים שעל גופו מלבינים, ומתחילים לזהור במן אור פנימי בוהק, שזוהר מפיו, מעיניו ומהפציעות שהוא ספג בקרב. היסנס נעלם באור לבן גדול, בשונה משאר הנעלמים, שנעלמו כאילו הם מעולם לא היו. רגע לפני שהאביר נעלם, אתם יכולים להישבע שראיתם את עיניו מכחילות, חוזרות לצבעם הרגיל. הפיצוץ שנוצר בהשמדתו של היסנס מותיר את שערותיכם מזדקרים.

לאחר שהיסנס נעלם, אורות בוהקים, המזכירים במעט את האורות שבקעו מגופו של היסנס, מתחילים להופיע במקומות אקראיים למראה בפונדק, מעלימות כליל את מה שעומד דרכם. ת'אזוס נעלם ראשון, ואחריו גם כמה מהשולחנות, הכיסאות, חלקים מהרצפה. ברנארד ות'אן נעלמים אחריו, ווולריק כמעט מיד אחריהם. קלפי נעלמת אחרונה, ובדמיונה, היא מסוגלת להישבע שהיא שמעה את קולה של סאיורה. "בתי..."

בו בעת, בפונדק "הפונדקאי המחולל", יושבים שמונה אנשים לצד השולחן. שישה מהם מעולפים כליל, ראשיהם שעונים על שולחן האלון, והשניים האחרים שקועים בשיחה ערה. האחת היא גבירה, המאופיינת על ידי עיניה המלוכסנות והחרמש הגדול שקשור בגבה, זוהר באור סגול-שחור. השני הוא עלם יפה תואר, עורו שזוף ופגוע מפגעי מזג האוויר, עיניו בצבע דבש, שיערו בצבע זהב כמעט, והוא מזדקר, פרוע, מראשו, כמעט כאילו העלם יצא גם הוא הרגע מהחלום. על פניו מזדקרים זיפים, בצבע דומה לשיערו, ואף על פי כן, העלם לא נראה מעל לגיל עשרים.

"אוי. שביעות רצון". אומר העלם לגבירה, המזדהה בשם קירה. "את יודעת, היכולת לדחות סיפוקים היא אחת מהמאפיינים החשובים ביותר של ליידי. כרגע תיאלצי לחכות עד שחברייך יתעוררו". הוא מביט בחבורה, ונאנח. "ונראה שאת עומדת לקבל את מבוקשך בקרוב. עוד סבב של שאלות, עוד סבב של תשובות".

ת'אזוס, ת'אן, ברנארד,וולריק וקלפי מתעוררים. בקימם, הם מבחינים מיד בשיחה הערה המתנהלת בין השניים. מלצר מגיע לשולחן, מביא איתו כוס של יין עבור הליידי קירה. "תרצו עוד משהו?" הוא שואל בחדות, מביט בחריפות בחבורה. "שיכר לכולם". אומר העלם, מחייך למלצר. "לא לי, אני כבר מסודר". הוא מרים את כוסו, המלאה בנוזל אדום צלול, לעבר הליידי קירה. "לחיים!" הוא אומר, ולוגם לגימה גדולה מהכוס. נכון לאותו רגע, הוא מתעלם מהחבורה שהתעוררה זה הרגע.

meta
אתם מוזמנים לשחזר נק"פ עד לחצי מהנק"פ שלכם (כלומר, במידה ויש לכם 56 נק"פ מקסימלי, אתם משחזרים ל28 נק"פ, לא משחזרים 28 נק"פ סך הכול), וכולכם (גם הליידי קירה) משחזרים את השימושים ביכולות שמתחדשים לאחר מנוחה קצרה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 02 אוגוסט 2020, 11:02

קירה מביטה בו בחדות "אתה לא בן אנוש רגיל, לך וחרמש קמה יש מערכת יחסים וכוחו של קמה היה גנוז לפחות מאה אחת אם לא יותר, ונראה שאתה בסיכסוך עם אחיך, האדם שתקף אותנו בהזיות " קירה מערבלת קלות את היין בכוסה "מה לנו ולסכסוך האחים בין הלאסין ובינך?"

Arkadius

שליחה על ידי Arkadius » 02 אוגוסט 2020, 12:44

"אין שום סכסוך ביני לבין אחי, הליידי קמה". אומר סוואלה. "אבל לאחי יש מטרות שעלולות לפגוע בכל אחד מכם. אני חושש, שהחלום הזה היה מציאותי בחלקו. הוא בחר את אנשיו שלו, ואני בחרתי את שלי. האנשים שנלחמתם איתם היום בחלום", הוא ממשיך, מבט מוזר עולה על פניו, מבט של רחמים. "הם ה... נבחרים שלו, אם נקרא להם ככה".

הוא מביט באנשים האחרים, שבדיוק קמו. "כמובן, אני מניח שחלקכם עדיין לא משוכנעים. ואם לא הכעס על יריביכם מניע אתכם, אז אולי תאוות הבצע? אני יכול להבטיח תשלום נאה לאלו שמוכנים לעזור לי".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 אוגוסט 2020, 13:00

"אני אעדיף לקבל הסבר." עונה ברנראד, ברור שהוא מבולבל מהסיפור.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
Arkadius

שליחה על ידי Arkadius » 02 אוגוסט 2020, 13:34

out
כמו ששמתם לב, אני אוכל להגיב בתדירות גבוהה יותר היום :)

in
סוואלה נאנח. "אני מניח שאני חייב לכם את זה, אה? אז, שבו. זה עומד להיות סיפור ארוך".

"הכול התחיל בבקתה קטנה על חוף הים. אני נולדתי אז, בן לבת אנוש פשוטה, שהרתה מגבר שמעולם לא הכרתי. מספר שנים לאחר מכן, נולד אחי הקטן, היפנוס. כבר מגיל קטן, הוכיח אחי יכולת מפתיעה לשלוט בחלומות - דבר שאני מודה, העלה בי מדי פעם תהיות בנוגע לאביו האמיתי. אימנו מעולם לא הסכימה לספר לנו על אבותינו, ואף על פי כן, היא היתה אם טובה, טיפלה ודאגה לנו, במעט מטבעות הזהב שהיא הצליחה להשיג, אה..." הוא מכחכח בגרונו. "אני מניח שמעסקים לא כשרים כל כך".

"בעוד היפנוס נהג לעזור לאימו, בעיקר בעזרת הכוחות הפסיונים שלו, אני העדפתי לצאת למסעות בטבע, לעיתים נעדרתי לימים מספר. היתה לי חיבה לחיות היער, ובמהרה השגתי לעצמי מלווים, בדמותם של מספר מהיצורים המופלאים הללו. המסעות שלי התארכו יותר ויותר, ובסופו של דבר עזבתי לתמיד - העדפתי לחיות בדד, עם חיות הטבע בלבד, בלא חברת האדם". הוא מרים את עיניו, בוהה למרחקים, שקוע בזכרונותיו. "זה היה לפני, מה, כמה אלפי שנים? רבבבות?"

"אורך החיים הפראי שלי העניק לי קצת מפלאות הטבע, אני מניח, כי קשה לי לחשוב על סיבה אחרת לגילי המופלג. בד בבד, אחי הקטן, היפנוס, חי גם הוא שנים רבות, הודות לכוחותיו הפסיונים שלו. אני מניח שכשאימנו מתה, ממחלה כלשהי, ממה שהצלחתי לגלות, הוא החל לנטור לי טינה על כך שעזבתי אותו. אבל אחים היינו, ובפעמים מספר שנפגשנו, תמיד הוא הזמין אותי לארוחה בפונדק, שם דיברנו על משוגות החיים".

"כפי שאתם מבינים, הקשר בינינו היה טוב, בריא. לא ציפיתי שדווקא היפנוס, מכל האנשים שפגשתי, יהיה האחד שבסופו של דבר יפנה לדרכים מנוגדות כנגדי. מה שקרה אז, על זה אני לא אוכל לספר, אבל כל שאוכל לאמר, זה שאז, החל היפנוס להטות את המאזן". הוא נועץ מבט ישיר בת'אזוס, וממשיך בסיפורו. "כפי שאתם יודעים, אני מניח, העולם נשען על מאזן של טוב ורע, סדר וכאוס, ינג וייאנג. היפנוס החל לפלוש לחלומותיהם של בני התמותה, ולהשתמש במוחם שלהם כדי לשלוט עליהם. אני עדיין לא מבין מה יש לו להשיג מכך - תאוות הבצע מעולם לא משכה את היפנוס, אך אני מפחד שאחי הושחת, על ידי כוח כזה או אחר".

"ובכל זאת, אני לא מסוגל לפגוע באחי, ולא בשום יצור חי אחר. ואני מאמין שלמרות טבעו המושחת, גם היפנוס לא רוצה לפגוע בי. לפני כשנה, פגשתי אותו שוב, והפעם אני הזמנתי אותו לארוחה בפונדק, כמו פעם. לאחר מספר כוסות שיכר, הצלחתי להוציא ממנו שמות - סאיורה, קנוט, לאראת'יס. אני חושב שהם עמודי הטווח בתוכניתו - עדיין לא ברור לי מה היא. על מנת לעצור אותו מלהטות את המאזן, יצאתי מיד לחפש את הההפכים המושלמים עבור אותם אנשים, ובסופו של דבר, הצלחתי לגרום לשבעתכם לבוא לכאן. אני מניח שכעת נותרתם שישה, כשהמינוטאור מת". והוא נוקש באצבעו, מעלים בזאת את המינוטאור, שעוד לא הרים את ראשו מהשולחן. "וכעת, אבקש ממכם להצטרף אלי".
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 02 אוגוסט 2020, 15:25

"היסנס מת, הרגתי אותו במו ידי ודאגתי שהוא יהיה מפוחד מכדי לחזור" קירה אומרת "וחוץ מזה חדל הזה האישים אינו ההפך שלי" קירה אומרת

סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 55

שליחה על ידי Nextorl » 02 אוגוסט 2020, 16:25

"מה?" קלפי קמה ומביטה סביבה, באנשים, במינוטאור שנעלם. "אני לא בטוחה למה אתה חושב שרצינו לשמוע את כל סיפור החיים שלך בחור, אבל אני מבטיחה לך שזה לא מעניין אותי. דבר ראשון, תסביר לי מה לעזאזל קרה עכשיו- ואיך אני יודעת שזו לא העבודה שלך." היא מצמידה את חרבה העצומה לגרונו, מצמצמת את עיניה בכעס.
META
21 תובנה
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה