[מו"ד 5] נעימת הקתרוס - עץ הרשמה (0/4-6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 יולי 2020, 12:01

ארקדיוס
ספוילר
הצג
מוזר, אני אנסה שנייה לתת קישור חדש ולראות אם זה מסתדר
ברנרד אובריין - Google Docs

בקשר לרמך- אז כרגע ברשותך אני אשאיר את היכולת בלי שיהיה לי רמח, אולי בדרגה גבווה יותר אני אחפש פתרון, אבל כרגע אני מעדיף לנצל את הכסף של הדמות לחפצ"ק שיותר מתאים לאופי שלה, בסופו של דבר היכולת רכיבה היא חמודה והכל, אבל אני מרגיש שהיא לא העיקר בדמות
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 07 יולי 2020, 12:56

ארקדיוס
ספוילר
הצג
זה לא חוק, פשוט דרך אחרת לתאר את ההשפעה המכאנית. שינוי פלאפי, לא מכאני.
מבחינת החפצים, מדובר באלה-
Amulet of Proof against Detection and Location | D&D 5th Edition on Roll20 Compendium
Ring of Mind Shielding | D&D 5th Edition on Roll20 Compendium
שגם ככה בקושי יש מצבים בהם משתמשים בהם.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
ה- שהמ

שליחה על ידי ה- שהמ » 07 יולי 2020, 15:22

האם ההרשמה עדין פתוחה?
יש לי רעיון בסיסי...
גם לי זה המשחק הראשון פה בפורום.
אבל קלטתי את הפואנטה.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 07 יולי 2020, 17:26

tkhag1 כתב:
07 יולי 2020, 10:01
אוקיי אני עקרונית סיימתי.
מתי תהיה הכרזת הדמויות?
כנ"ל, לא שאלת אותי כלום מאז השאלה הראשונה
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 07 יולי 2020, 18:56

ארקדיוס
ספוילר
הצג
אופס... מצטערת.
Alariel - Background - Google Docs
עכשיו עובד?
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 08 יולי 2020, 01:31

אז להתחיל לכתוב דפד?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
Arkadius

שליחה על ידי Arkadius » 08 יולי 2020, 07:43

ליאור
ספוילר
הצג
אחלה, מה שאתה בוחר. כמה שאלות:
1.אני מבין שהמטרה של ברנרד היא ללכוד את קנוט, אבל כרגע מבחינתי הוא מסתובב חסר מטרה בארץ במטרה איכשהו לתפוס את קנוט. קרי, המשימה האחרונה שהוא קיבל קצת לא ברורה לי, אשמח לפירוט.
2.טוב, אני קצת לא מבין את הניכור של עמו של ברנרד ממנו. לוחם במשמר המלכותי לא בדיוק בא במגע עם האצילים החשובים והמנופחים שבבירה, על אחת כמה וכמה לא לומד את מנהגיהם. והיות וברוב העולמות האורקים מייצגים עם אגרסיבי ואוהב קרבות, אשמח לדעת כיצד הם התנכרו לגיבור מלחמה.
מרתוס
ספוילר
הצג
כנראה לא הבנתי נכון, אבל מאושר פלאפית.
השהם
בטח. כמו שכתוב למטה, ביום ראשון בבוקר אכריז על הדמויות.

the traveler
ספוילר
הצג
כן, עכשיו עובד. כמה שאלות:
1.הרקע מפורט היטב בקשר לעבר של אלאריאל, אבל קצת פחות בקשר להווה. כיצד אלאריאל הסתדרה מאז הנפילה? ואיך מתבטאים הקשרים שלה עם המלאכים האחרים מאז?
2.אני מעריך שהעובדה שלאלאריאל היו בעבר כוחות גדולים, וכעת אין לה, הם מפלה גדולה עבורה. כיצד הם השפיעו על האופי שלה?
אלישע,גרגויל,דרגוניין
אני חושב שלא הבנתם אותי נכון. כרגע צריך להגיש רק דפד פלאפי - אלו שיתקבלו כבר יצטרכו גם לבנות את המכאני.
היות וההרשמה הזו מתארכת כבר הרבה זמן, אני אבחר דמויות ביום ראשון בבוקר, ועד אז כל מי שרוצה לשלוח דמויות מוזמן.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 08 יולי 2020, 09:21

ארקדיוס
ספוילר
הצג
כשאמרת לתת הסבר הגיוני, האם אתה מתכוון להסביר כיצד אלף כזה או אחר לימד אותו, או יותר בסגנון של ''להמציא מסורת מקבילה של גובלינים/מסורת זמרלהב גנרית שלא דושת גזע ספציפי"?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 יולי 2020, 10:10

ארקדיוס
ספוילר
הצג
1. אין לו משימה שהוא קיבל מהמלך או משהו, הוא סוג של עושה את זה אמצעית כרגע, עקרונית השארתי את הדרך בה הוא מחפש אותו קצת פתוחה כי אני לא סגור איפה המשחק מתחיל וכו' אז לא בדיוק הצלחתי לגעת בנושא הזה, אז משהו בסגנון של "הוא שמע שמועה שהוא נמצא פה" או "הוא שמע שהרבה ברונים שתומכים בקנוט נמצאים בX" הם כנראה הסיבה שהוא יהיה איפה שהמשחק מתחיל, אין פה כוונה של דמות שמסתובבת ומקווה שהיא תיתקל ב"קנוט פראי בדשא" כמו מאמן פוקימונים שמקווה לתפוס משהו, אני כן הייתי רוצה שיהיה לו קצה חוט לעקוב אחריו.

2.א' אני כן חושב שאביר במשמר המלך מקורב לחצר המלוכה ולמנהגים שלה, אני לא חושב שאתה יכול לחיות 24/7 צמוד לחברה הגבווה מבלי שידבק לך משהו, כאילו נשמע לי מאוד קשה לחיות בעיר מתורבתת ומתקדמת ועדיין להתנהג כמו ברברי, עצם זה שהוא היה אמור להגן על היורש מאויבים מבית ומבחוץ כן דרש ממנו לדעת איך להתנהג ולנסות לקרוא את האנשים, וגם אם כל זה לא, אני חושב שאחרי שאתה חי כמה שנים במקום מסויים אחרי שיחסיית עזבת את הבית בגיל צעיר, המנהגים של המקום החדש תופסים, כאילו מספיק לחשוב על זה שכנראה בעיר יש איזה מערכת ביוב שאין בשבטים כדי לראות התנהגות שונה של מישהו שירגיש לא שייך יותר, או זה שלצורך הדוגמה סכסכוים יפתרו באלימות בשבט בעוד שבערים זה יהיה בפני המלך/שופט.

ב' ניסתי להפוך את האורקים פה לפחות הגישה הטיפסוית שלהם- הם שבטים פחות מתקמדים מבני האנוש בממלכה, והם כן יותר ברוטלים ופחות אינטגלנטים כנראה, אבל אני לא חושב שהם בהכרח צריכים להיות הגזע הזה שישר הולך לתקוף ומשתגע כמו שהם מוצגים בשר הטבעות או משהו בסגנון, הם חקלאים/ציידים שחיים בחברה שבטית, אבל זה לא שהם עכשיו יוצאים לפשיטות על כפרים של אנשים כדי להתקיים או נלחמים בשביל הכיף.
תוסיף לזה שברנרד לא בדיוק מרגיש גיבור מלחמה, הוא די סבל ממנה והוא סובל כנראה מאיזו טראומה, הוא חריג בנוף כזה והוא מרגיש חריג, גם אם לא באו ואמרו לו "שהוא לא מתאים" הוא מרגיש לא מתאים או לפחות חושב שהוא לא מתאים, ולכן מרגיש תחושת ניכור, לא מן הנמנע שהוא מחפש תירוצים לא לטפל בעצמו ובגלל זה בוחר לעזוב את השבט שלו בגישה שהוא פשוט לא שייך לשם. העיקר פה זה התחושה שהוא מרגיש, ואחרי 12 שנים שבהם הוא בילה בעיקר בחברת בני אדם הוא כבר לא מרגיש "אורק" באותה צורה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ה- שהמ

שליחה על ידי ה- שהמ » 08 יולי 2020, 18:22

אוקי. יש לי פיץ' לדמות, אשמח אם תאשר.
ספוילר
הצג
לותלויס גר בחורף עד, ושם הוא קיבל בטעות מכתב מהמלכה שזימנה אותו, הוא הגיע ולא ראה את המלכה, אלא רק קיבל 1,000 מ"ז [שהיו שייכים למישהו אחר] והמלכה שילחה אותו להסתובב בעולם כדי להביא לה מתנות נחמדות מידידתה. {אני רוצה להבהיר שהייתה אי הבנה בשליחת המכתב ולכן לותלויס לא מחויב למלכה בשום אופן}
זה בשיא הקיצור, ואם תאשר אני אשלח לך רקע מלא וכו'
סמל אישי של משתמש
דיוגנס

שליחה על ידי דיוגנס » 08 יולי 2020, 18:44

ארקדיוס
ספוילר
הצג
סליחה שלא עניתי, הייתי קצת עמוס. ראיתי שמרתוס בחר מקצוע דומה לשלי - נזיר צל 9/ נזיר צל 6 ונוכל 3, שזה כמו שאני התחלתי לכתוב. עדיף שאני אשנה קונספט או להגיש לך את הדף דמות פלאפי של הדמות המקורית שלי?
זה לא שאני מנצח, אלא שמי שנגדי תמיד מפסיד.
Arkadius

שליחה על ידי Arkadius » 09 יולי 2020, 07:46

ידס
ספוילר
הצג
יותר בכיוון של "איך לעזאזל הסייף הזה יכול להטיל קסמים?"
ליאור
ספוילר
הצג
סבבה. בראשון הודיע על אלו שהתקבלו.
השהם
ספוילר
הצג
באופן כללי אני כרגע מעדיף שלא לענות על הקונספט, אבל אציין שלמרבית הדמויות במו"ד יש אירוע כלשהו בעברם שהופך אותן למעניינות, כיפיות למשחק ונותן להם מוטיבציה.
כרגע מאושר.
דיוגנס
ספוילר
הצג
קצת מסובך. אם כבר כתבת או התחלת לכתוב את הרקע למקצוע - אז עדיף שפשוט תגיש ככה, אני לא אפלה על בסיס בחירת מקצועות שגויה, ונחשוב משם.
לחלופין, במידה ועוד לא כתבת, באמת עדיף שינוי קונספט, כי סך הכל הוא באמת הגיש לפניך...
סמל אישי של משתמש
דיוגנס

שליחה על ידי דיוגנס » 09 יולי 2020, 10:52

ארקדיוס
ספוילר
הצג
בסדר גמור, אני אשנה קונספט. אני מקווה להגיש לך את הדמות כבר הערב.
סמל אישי של משתמש
דיוגנס

שליחה על ידי דיוגנס » 09 יולי 2020, 11:27

ארקדיוס
ראדי דמות
ספוילר
הצג
אוקי, אז זה הרעיון שחשבתי עליו:
סוחר (נוכל 6), אחד מסוחרי נסיכות החוף שהגיעו לאטלנטיס על מנת להעשיר את כיסו.
אך כשהוא מגיע לשם, הוא נתקל בקבוצה של דרואידי מרעה, ומחליט להפוך לדרואיד מרעה. כשמועצת הדרואידים של ערי החוף - שכולם דרואידי חוף - מגלה זאת, היא מבקשת מהנסיך לעצור את הסוחר הפוחז ולהביאו למשפטם של מועצת הדרואידים. הסוחר שומע זאת דרך קשריו הענפים בנסיכות החוף, ומחליט לברוח אל הארצות התיכונות, מקום מפלטם של סוחרים ונוכלים למיניהם, שם יוכל להמשיך לפתח את מסחרו ולהעמיק בתורת דרואידי המרעה.

מבחינה מכנית זה אומר נוכל 6(Arcane Trickster) ודרואיד 3(מרעה).
מה אתה אומר?
Arkadius

שליחה על ידי Arkadius » 09 יולי 2020, 11:31

דיוגנס
ספוילר
הצג
סבבה לגמרי. מצפה לדמות
שלח תגובה