[מו"ד 5] נעימת הקתרוס - עץ הרשמה (0/4-6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 04 יולי 2020, 03:12

ספוילר
הצג
1
כל עוד אין בקבוצה דמות צדקנית לא יהיה הרבה תקלים עם קירה, וגם אם יהיה אני אשמור את זה תחת שליטה.
בהרכבה קצת על העבר של קירה ועל הפסיכולוגיה שלה: מאז או מעולם אנשים חשו שיש בקירה משהו אפל ולכן שמרו מרחק ממנה, לא היו לה יחסים חברתיים אמיתיים מעולם מלבד החרמש שדיבר בראשה (אגבה חרמש עצמו לא מרושע, לפחות לא שידוע לקירה. למעשה החברה שלו כנראה מנעה מקירה להיות הרבה יותר גרועה) כך שהיא לא ממש "רואה" אנשים, היא מעולם לא הבינה רגשית שהעולם מורכב מאוד אנשים ומבחינתה האנשים האמתיים היחידים הם היא והחרמש (היא שומרת על המוניטין שלה בשביל עצמה יותר מאשר בשביל החברה), אם אחד השחקנים האחרים או דמות ללא שחקן "תיכנס" לעולם שלה היא תתנהג אחרת לחלוטין איתו ותנסה להבין איך להתמודד עם "אדם" בעולם שלה, זה משהוא שאני אשמח מאוד לראות במשחק הדמות.

2
אני שמח לשמוע, מה שיושב לי בראש זה מין יפני עם נגיעות ארופיות (למשל הרעיון של הכבוד וקוד הסמוראי חלש יותר לעומת יפן, בנוסף חלק מהארכיטקטורה [למשל טירת קמה] והשריונות יותר ארופאיים מאשר יפנים) , אני ממליץ גם על "אלים/רוחות טבע מקומיות באותה ארץ, זה ילך טוב עם חוסר האחדות שם ויסביר למה לא קם מבנה דתית שיצר סוג של אחדות (כמו הכנסיה למשל).
הנחלה נמצאת באזורים היותר חיצוניים של הנסיכות (לא ממש הקצה אבל כן נמצא באיזור), מדובר באיזור גדול למדי אבל לא יוצא דופן לחלוטין, יש עיירה גדולה למרגלות טירת קמה ומספר כפרים חלקם קטנים וחלקם גדולים פזורים ברכבי הנחלה, הנחלה מפולחת במקומות רבים על ידי "קומו" רשת נהרות ונחילם המסתעפת על פני כל הנחלה ממספר מקורות מים שונים ומהווה את בסיס הכלכלה של המקום, דייג וחקלאות (ביחוד צמחים הדורשים הרבה מים כמו אורז).
הנחלה כרגע מתנהלת על ידי בן דודה השני הייטה (הראשון ניהלת אותה לפני אבל הוא ניסה להשתלט עליה ולהכתיר את עצמו כהלורד החדש, קירה לא גילתה סלחנות יתרה עבורו) ומתרכזת בעיקר בחיזוק הגבולות שלה ונשמרת לעצמה וכאשר יש צורך הם מתקשרים עם קירה או מזמנים אותה באמצעים קסומים. קירה ובן דודה יודעים שניהם שלקירה אין את הכישורים הפננסים לנהל את הנחלה שלה ולהייטה אין את הכריזמה הנדרשת כדי להנהיג באמת, לכן הם במאזן נוח, הייטה הוא בעל יד די רכה עם האזרחים של המקום והם מחבבים אותו בעוד קירה יותר מרוחקת מהם והמוניטין שלה הוא של אימה והערצה.
וכן אני מתכנן על מראה אסייתי.

3
אובכן זו שאלה מסובכת... עקרונית זה מאוד תלוי בכמה גורמים, הציוד ההתחלתי של המכשף בשריון הוא שריון עור בלבד ומכיוון שקירה עומדת לעמוד בחזית אני שוקל במקום זאת להשקיע בשריון קסום, אם תאשר לי להתחיל עם שריון התחלתי רגיל מהסוג שאני שולט בו (קשקשים לבינוני ושרשראות לכבד [יש Eldritch Invocations שמאפשר את זה]) אני אולי אקח נשק קסום במקום, בנוסף זה תלוי אם יש Eldritch Invocations של unearthed arcana שאתה לא מאשר,יש שתיים מהם:
Eldritch Armor (UA) 1
אני יכול לבחור חליפת שריון אחת ולשלוט בה (זה מה שפותח לי שריונות כבדים)
Superior Pact Weapon (UA) 2
בתכלס זה Improved Pact Weapon משופר עם תוסף 2 במקום 1 שדורש ממך להיות ברמה 9 כדי לקחת אותו.

במקרה של שריון אני אקח שריון +1 חצי לוחות או Splint +1 (שים לב ששריון לוחות רגיל עולה 1500 מ"ז ברגיל ולכן אני אני לא לוקח אותו בשתי שליש מחיר עם תוסף גבוהה יותר).

במקרה ואקח נשק חלקם מתוארים במקור כנשקים אחרים ואצטרך אישור להפוך אותם לחרמשים:
Acheron Blade (במקור חרב, מExplorer's Guide to Wildemount)
+1 לנזק והתקפה.
אני חסין לאפקטים המפנים על מתים (לא רלוונטי)
אני יכול לקבל 1ק4+4 נקודות פגיעה זמניות, מתחדש בשקיעה.
אם אני פוגע ביצור עם הנשק אני יכול להפעיל את היכולת הבאה: היצור מקבל חיסרון על ההצלה הבאה שהוא עושה עד סוף תורי הבא, מתחדש בשקיעה.

Flame Tongue (במקור כל חרב)
כפעולת בונוס אפשר להדליק את הנשק והוא גורם ל2ק6 נזק אש, הנשק במצב הזה מפיץ אור ברדיוס של 40 פיט ואור עמום ברדיוס של 40 פיט מהרדיוס הראשון, נמשך עד שאני מפיל את הנשק או משתמש בפעולת בנוסף נוספת כדי להחזיר אותו

Sword of Wounding (כל חרב)
Hit points lost to this weapon's damage can be regained only through a short or long rest, rather than by regeneration, magic, or any other means.

Once per turn, when you hit a creature with an attack using this magic weapon, you can wound the target. At the start of each of the wounded creature's turns, it takes 1d4 necrotic damage for each time you've wounded it, and it can then make a DC 15 Constitution saving throw, ending the effect of all such wounds on itself on a success. Alternatively, the wounded creature, or a creature within 5 feet of it, can use an action to make a DC 15 Wisdom (Medicine) check, ending the effect of such wounds on it on a success.

אגב אני מרגיש שהרקע שלי עשוי להיות מעט רזה מדי... הבעיה שאני לא בטוח איך אפשר להרכיב אותו בשלב הזה.... אני יכול לתת תיאור סיפורי על אירועים בחייה אבל אילה אם אתה מעוניין בנקודה ספציפית אני חושש שזה מריחה מיותר, יש נקודה כל שהיא על הרקע שתרצה הרכבה עליה?
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 04 יולי 2020, 22:09, נערך 2 פעמים בסך הכל.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 55

שליחה על ידי Nextorl » 04 יולי 2020, 14:58

ספוילר
הצג
tentacle rod נשמע קלאסי, חפץ קסום נדיר שכפעולה מאפשר לבצע 3 התקפות, אם שלושתן פוגעות באותה מטרה יש סיכוי לשיתוק.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 04 יולי 2020, 15:28

האם ההרשמה עדיין פתוחה? אני לא משחק בשום משחק בפורום ועם החופש שהגיע אני רוצה להצטרף לאחד...

אם כן אני אחשוב על דמות ואכתוב אותה מחר או בשני (אם אתה צריך מוקדם יותר תכתוב).

נראה ממש מגניב!

בנוסף, האם אני יכול להשתמש (מכאנית, יהיה לזה מקור סיפורי) באחד הdragonmarks מאברון?
נערך לאחרונה על ידי dragonitzan ב 05 יולי 2020, 00:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 04 יולי 2020, 17:01

ארקאדיוס
ספוילר
הצג
אם כך אבנה אותה בתור כוהנת אור. וסארניריי באמת נשמעת לי כמו בחירה מעולה - אם זה בסדר שלדמות תהיה שליטה בחרב מעוקלת אני אשמח, אני כנראה לא אשתמש בה הרבה בכל מקרה אבל עבור הפלאף זה נשמע לי נהדר.
הנה הרקע בנתיים - Alariel - Background - Google Docs
אם יש משהו שאתה רוצה שאוסיף, בשמחה
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2020, 20:54

ארקאדיוס
ספוילר
הצג
כמה מאוחר מבחינתך להחליף קונספט? יש לי רעיון אחר שאני מעדיף לנסות על פני להחיות את שורטאן, השאלה אם מבחניתך אני יכול לזרוק את זה ולכתוב משהו אחר.

בעיקרון כרגע הכיוון הוא לחצי-אורק לוחם/ברברי (לוחם 6/ברברי3) בעבר הרחוק הוא היה לוחם בשבט ואז הייתה מלחמה גדולה שגרמה לו להצטרף לצבא הממלכה, המלחמה נגמרה אחרי שהוא וצוות עצרו את המפקד של צבא האויב, ועכשיו הוא פרש והקים לעצמו פונדק קטן שהוא מנהל.

עכשיו הוא שמע שאותו מפקד שהוא והצוות שלו לכדו ושהיה אחד הגורמים למלחמה (לצרוך העניין איזה שר מלחמה או משהו, אני עדיין מנסה קונספטים) ברח מהכלא, עצם המחשבות על המלחמה שקצת צילקה את הדמות גורמות לו לנסות לחקור את הדבר הזה, ולעצור את אותו פושע לפני שהוא יעשה משהו גדול, מה שגרם לו לקחת את הציוד הישן שלו ולחזור לחיים האלה.

עקרונית הייתי רוצה שהוא יהיה מבוגר, אם אורקים מגיעים ל75 שנה הייתי רואה אותו בן 40 בערך. לא אמור להיות לזה השפעה מכאנית, אבל כן בדרך כלל רצוי לבקש אישור לפני שמשחקים דמות מבוגרת.

שאלה נוספת היא העובדה שהארקטייפ של הלוחם הוא קאווליר, אני בעיקר רוצה את זה בשביל היכולת שלו לסמן אויבים, אבל היכולת של הרכיבה לרוב דורשת משחק מותאם לכך, השאלה שלי היא האם לדעתך המשחק בנוי לדמות רכובה, והאם יש מה לדבר על לדאוג שהיכלות תהיה יותר פרקטית (מניח שיצא לך לראות את פרויקט פרשים שלי)

מבחנית החפצ"ק שלו, הוא ישתמש בsunforger, מתנה שהוא קיבל מהמלך אחרי שהוא והצוות לכדו את אותו שר מלחמה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 04 יולי 2020, 22:04

ארקאדיוס
ספוילר
הצג
פין - Google Docs
רקע לדמות, מתנקש קוסמים ממלכת קינדרפל, אשמח לשאלות.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 05 יולי 2020, 15:27

ארקדיוס
ספוילר
הצג
הי, אני יודע שכבר כתבתי שתי דמויות... :roll:
אבל מנסיון העבר, פחות מתאים לי לשחק דמות מניפולטורית/אנןכית, אז כרגע אני רואה שתי אופציות.
1. לעשות עריכה מאסיבית לדמות של הג'יני מבחינת פלאף
2. להגיש את הדמות החלופית האחרונה שלי - גובלין זמרלהב.

אני חושב שאני אעדיף את תכנית ב', אבל היא תלויה בשני דברים.
1. אישור להיות זמרלהב שהוא לא אלף
2. אני אצטרך לפחות יומיים כדי לכתוב אותו, אז אם ההרשמה עוד פחות מזה אני כבר אשאר עם הג'יני

תודה מראש וסליחה על שיגועי השכל (:
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
Arkadius

שליחה על ידי Arkadius » 06 יולי 2020, 09:17

דרגוניין
ספוילר
הצג
לא קריטי לי, מבחינתי אין הרבה הבדל בין קבלת יתרון להענקת חיסרון.

1.אחלה, בדיוק מה שהתכוונתי אליו.
2.הם מתעבים אחד את השני? אז למה שישארו ביחד? ואיך הדבר השפיע על זאנק ועל האופי שלו?
אלישע
ספוילר
הצג
אחלה. המסורת של ההתמחות בחליפת שריון מאושרת, אבל כשריון התחלתי אני מאשר רק שריון שרשראות (בהתבסס על השריונות ההתחלתיים שניתנים לשאר המקצועות).
בקשר למסורת השנייה, לא מאושרת, נשמעת לי חזקה מדי. במידה ותרצה, תוכל לקחת אותה בנוסף לנשק הברית המשופר, ואז היא למעשה תוסיף לתוסף שלו... לבחירתך.
הנשקים מאושרים כחרמשים, מודה שאף פעם לא הבנתי את ההגבלה המטופשת הזו על להבים... מניח שעניין של פלאף או משהו.
דווקא הרקע היה מעולה מבחינתי, קצר ותמציתי, לא ארוך מדי.
במידה והיו דברים משמעותיים שלא הוזכרו, שאלתי אותם בשאלות אחרי זה, והיות והגבת עליהם בפירוט, מבחינתי הרקע מפורט מספיק.
נקסטורל
ספוילר
הצג
:)
דרגוניצן
מתנצל על התגובה המאוחרת, שבוע עמוס... מבחינתי כל עוד אתה מעוניין להגיש אני אחכה לך. מוזמן לקחת את הזמן.
עקרונית, מסומני הדרקון מאושרים, אני אעדיף להסתכל על כל גזע בנפרד מאשר בהכללה.

the traveler
ספוילר
הצג
נשמע אחלה, אני רק צריך שתאשרי גישה :)
ליאור
ספוילר
הצג
לגמרי בחירה שלך. הקונספט נשמע אחלה, מחכה לרקע המלא :)
מבחינתי אין שום בעיה עם דמויות מבוגרות, לא בהגזמה כמובן. לא רואה שום סיבה להתקיל סתם.
בקשר לפרש - המשחק עשוי להיות קצת מסובך עבור דמות רכובה, אבל אין לי בעיה להתאים אותו. אולי תרצה לשקול רמך מעופף, מה שיהיה יותר פשוט לתמרון? מבחינתי כל רמך מאתגר 1/4 ומטה מאושר.
מרתוס
ספוילר
הצג
נראה אחלה :). בקשר לשאלות:
1.פחות הבנתי את טיב היחסים המקצועיים בין פין לאימו. כיצד פין פועל בתור מתנקש? הוא מתנקש שעובד עבור ביתו? מתנקש שכיר? ובכלל, כיצד פין פועל בתור מתנקש?
2.כיצד הצללים הריקים פועלים כיום?
3.נשמע כרגע שפין פחות יוצא מהסביבה הביתית שלו במסגרת ההתנקשויות, ובטח ובטח לגבי קינדרפל. כדי לתת לי יד חופשית בהרפתקה, איזו אמביציה עשויה להיות לפין שכן תגרום לו לצאת החוצה, לעולם הפתוח?
ידס
ספוילר
הצג
אוי לי.
סתם :). מוזמן להשקיע כמה זמן שתבחר בדמות, אני אודיע לך במידה ונגמור את הדיבורים עם כולם, כרגע זה לא המצב.
הזמר להב מאושר עבור הגובלין, כמובן שתצטרך סיבה פלאפית הגיונית.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 06 יולי 2020, 09:30

ארקדיוס
ספוילר
הצג
טוב, לצערי לא יהיה לי זמן למשחק נוסף... סליחה על הטרחה, ובהצלחה במשחק!
נערך לאחרונה על ידי dragonitzan ב 06 יולי 2020, 22:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 06 יולי 2020, 09:59

ספוילר
הצג
הם לא.
אבא של סאנק נטש לפני שנים, פשוט כעת שניהם משרתים את אותו סולטן במקומות שונים.

זאנק קרוע. אמא שלו היתה איתו מילדות, אבל איתה תמיד הרגיש פגע רע
אביו קיבל אותו וטיפח אותו אבל עזר למערכת מעותת של רודנות ועבדות.

הוא כרגע לא מרגיש בבית עם אף אחד מהם
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 06 יולי 2020, 10:10

Arkadius
ספוילר
הצג
אני שמח לשמוע, ואשקול את המסורת.
שריון קשקשים (scale mail) לא מאושר בתור שריון התחלתי? זה השריון הבינוני ההתחלתי של כל המקצועות של ששולטים בשריון בינוני.

אגב קומבו נוסף שעליתי עליו ואני חושש שהוא עשוי לדרוש אישור.
למכשף יש השבעה רשמית בשם Devil's Sight שמאפשרת לו לראות דרך חושך קסום ורגיל בלי הפרעה, לא משהו מרשים במיוחד בפני עצמו אבל בשילוב עם הלחש Darkness שיוצר אזור ממוקד בחפץ של 3 על 3 משבצות אתה יכול ליצור קומבו די מרשים, Darkness לא מאפשר ליצורים בעלי ראיית חושך רגילה לראות דרכו וכך אתה יוצר שדה נייד שרק בעלי ההשבעה הזו או יצורים בעלי חוש רעד יכולים לראות דרכו. בדרגות נמוכות אני אישית הייתטח מהסס לאשר את זה שכן לרוב האויבים אין דרך אמיתית להתמודד עם זה בדרגות נמוכות, לעומת זאת בדרגות גבוהות יצורים עם חוש רעד נפוצים יותר ויש יותר גישה ללחשים נגד ודברים דומים.

סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 06 יולי 2020, 14:37

ארקדיוס
ספוילר
הצג
תודה
1.אימו של פין לא אוהבת להשתמש במתנקשים, בטח לא כשמדובר בבן שלה, ובית דר'בניין נוטה יותר להשתמש בסחיטה, בזכות ההתמחות של הבית בקסמי חיזוי יש להם יכולת להשיג את הסודות המלוכלכים של כל מי שינסה לפגוע בהם. למרות זאת, היא ראש אחד מבתי האצולה החשובים בממלכה והיא מכירה בכך שלפעמים אין ברירה ויש להעלים אנשים מהזירה לחלוטין. במקרים כאלה היא, או אחד מזקני הבית המעטים שבכלל מודעים ליכולותיו של פין, שולחים אותו לפתור את הבעיה.
אבל המקרים האלה נדירים, ורוב הזמן פין חופשי לעשות כרצונו. הוא משתמש בזמן הזה כדי להמשיך להתאמן, לקחת על עצמו חוזים שמעניינים אותו. (במהלך השנים בהם הוא חיפש אחר הצללים הריקים הוא השיג לעצמו מספר אנשי קשר בעולם התחתון שמיידעים אותו כשעולה חוזה מעניין.) ומחפש עוד מידע על הצללים הריקים.
2.הצללים הריקים לא קיימים כיום כארגון בתוך קינדרפל, הארגון עצמו נרדף והושמד על ידי בתי האצולה, אבל לא כל השיטות של הארגון נעלמו איתו. חלק נשאר נחבא בספרים נשכחים וחלק הועבר על ידי השורדים של הארגון לשוליות שלהם שהמשיכו להעביר אותם הלאה. המתנקשים היום שמתמשים בטריקים של הצללים הריקים בדרך כלל אפילו לא מודעים למקור שלהם. פין הוא האדם הראשון ב200 שנה שמנסה בצורה רצינית לאסוף את כל הידע על הארגון והשיטות שלהם, פיסה אחר פיסה.
3.רמזים על הצללים הריקים יהיו גורם מאוד יעיל להוציא את פין למסע. עד כמה שהוא יודע הארגון הושמד בקינדרפל, אבל ייתכן שיש עליו ידע בממלכות שונות, ואולי אפילו תא של הארגון שרד מחוץ לממלכה (קצת כמו האחווה האפלה בסקיירים). בית דר'בניין גם יכול לשלוח את פין החוצה, אם הקוסמים שלהם מבחינים בסימנים שמשהו חשוב יקרה מחות לממלכה ייתכן שם ישלחו אותו לברר מה קורה בדיוק. פין גם תמיד מחפש אחר עוד כוח שייתן לו ייתרון על פני מטילי לחשים, אם הוא מרגיש בהזדמנות שניתן לנצל הוא ינסה לעשות זאת, גם אם מדובר במסע כדי להגיע אל ההזדמנות.

בקשות מכאניות- אשמח להשתמש בגזע החליפאי עם תוסף לזריזות במקום לכריזמה (מבחינה מכאנית מדובר בדמוי אדם עם יכולת שינוי צורה בסיסית לדמויי אם אחרים), ולומר שחפצי הקסם שלי הם לא חפצי קסם אלא יכולות פנימיות.
מבחינה מכאנית הם יעבדו אותו דבר חוץ מזה שלא יהיה ניתן לחוש אותן בעזרת קסם. אני מדמיין את הצללים הריקים כמעין "חור" עבור מטילי לחשים, לא ניתן לראות אותם באמצעות קסמים, לא ניתן לקרוא את המחשבות שלהם, ויש להם כל מיני יכולות דמויות לחש שמתאימות למתנקשים כמו שינוי צורה, לחש דממה, ראיית חושך וכו'. כל זה אפשרי ומאוזן מבחינה מכאנית לפי הספר, אם תאשר את הרי-סקין.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 יולי 2020, 15:32

ארקדיס
ספוילר
הצג
ברנרד אובריין - Google Docs
רקע

בקשר לפרש- שוב, לצערי זה מאין מיקס שעשו כשיצרו את הנתיב הזה, המקצוע היחידי עם יכולת לעשות סימון ולהעניש יריבים על לתקוף בני ברית הוא הפרש של 5, הבעייה העיקרית עם הנתיב הזה הוא שאין לו רמח, כאילו הוא מקבל יכולת רכיבה והוא טוב בקרב רכוב, אבל אין לו דרך לדאוג לאחד, בזמנו הצעתי חוק חלופי לדמוית כאלה שמאפשר להם פעם ביום לעשות יכולת שדומה ללחש find steed בשביל לוודא שיש להם רמך גם אם זה בתוך מבוך או בלב ים, וגם לוודא שמוות של הרמח לא מסנדל לגמרי את הדמות.
אני סבבה גם בלי זה, אבל אם אתה רוצה לאשר לי רמך מעופף/יכולת לדאוג לרמך אני יותר מאשמח.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
Arkadius

שליחה על ידי Arkadius » 07 יולי 2020, 08:02

דרגוניצן
ספוילר
הצג
לא נורא :).
דרגוניין
ספוילר
הצג
אחלה
אלישע
ספוילר
הצג
הקומבו מאושר, אני לא רואה סיבה שלא.

בקשר לשריון, אני מניח שהייתי צריך לנסח את עצמי טוב יותר. בוא נניח ששריון שרשראות זה השריון היקר ביותר האפשרי. שריונות שעולים פחות מאושרים, שריונות שעולים יותר - לא מאושרים, או שאתה יכול "לרכוש" אותם כחלק מהתקציב ההתחלתי.
מרתוס
ספוילר
הצג
אחלה.

החליפאי מאושר, יחד עם התוסף לזריזות. בקשר לרעיון שהחפצים הקסומים הם יכולות פנימיות של פין...
אשמח לקישור למקום שבו זה מוצג, או לפחות לעמוד.
ליאור
ספוילר
הצג
סבבה, רק שאני צריך גישה כדי להיכנס לרקע...

במקרה הזה יש שני אפשרויות. האפשרות הראשונה היא שתיקח רמך לבחירתך עד לדירוג אתגר של 1/4 במחיר של 500 מ"ז, ונעניק לו את היכולת לחזור לחיים (יש לי רעיון לתירוץ פלאפי בשביל זה).
האפשרות השנייה היא שתמצא כישרון או חפץ קסום שמעניק לך את היכולת לעשות את זה. מחיפוש קצר באינטרנט לא הצלחתי למצוא...
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 07 יולי 2020, 10:01

אוקיי אני עקרונית סיימתי.
מתי תהיה הכרזת הדמויות?

שלח תגובה