ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[מו"ד 5] נעימת הקתרוס - עץ הרשמה (0/4-6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
Arkadius
הודעות: 93
הצטרף: 15 מאי 2020, 11:13

[מו"ד 5] נעימת הקתרוס - עץ הרשמה (0/4-6)

שליחה על ידי Arkadius » 09 יוני 2020, 18:22


יום יבוא, והיא תבוא
הספינה הדגולה, הנהדרת, האפלה
האחת שמעולם לא נוצחה
האחת שמעולם לא טבעה
האחת אשר סוואלה בעצמו מנהיג אותה
וכשהיא תבוא, העולם עצמו ירעד, ככוס מים בעת סופה
כי נעימת הקתרוס שבה


אז, ברוכים הבאים למשחק המקוון שלי.
כמו שניתן להסיק, הניסיון שלי להרצת "המכרות האבודים של פנדלבר" לא עלה בקנה אחד עם מספר השחקנים שרוצים להצטרף, ועל כן החלטתי לפתוח הרפתקה חדשה, בעולם חדש.

ואחרי שכתבתי את העולם שלי, או לפחות העלתי אותו על הכתב, כי הרעיון תמיד היה אצלי בראש, חשבתי לעצמי על הבעיה שלי ביצירת דמויות לעולם מוכן. הבעיה היא, כמובן, שאתה צריך להתאים את הרעיון שלך לעולם, ולא ההפך. אז חשבתי לעצמי, בתור שהם, למה שאני לא אתן לשחקנים עצמם ליצור את התפאורה שמסביב לדמות שלהם?
אפשר להירגע, אני לא מבקש ממכם ליצור בפרטי פרטים עולם שלם. אבל במקום להשתמש בהרפתקה מוכנה ובעולם מוכן, שאלו שני דברים שמאוד מרתיעים אותי, אני החלטתי לנסות ליצור מן עולם שמתבסס יותר על הרקע של הדמויות ועל תהליך ההרפתקה מאשר על דברים מוכנים, בעיקר כדי שגם אני אהנה, כי בכנות שזה יכול להיות לא כיף להריץ הרפתקה שאתה יודע את התוצאות שלה.
וזה, אגב, מה שמסביר את היעדר הטקסט המוחלט בעץ הרשמה. אני כן אוסיף את החלקים שכבר כתבתי, כלומר, מספר לא מבוטל של גזעים וארצות, אבל אתם מוזמנים לראות בהם "מקורות השראה" ולא משהו שחובה להתבסס עליו.

אני כן ממליץ לכם לקרוא את הערך על בחירת הדמויות, ואת הערך על המכאניקה.


על הארצות
ספוילר
הצג
אטלנטיס ונסיכות החוף
עד לאחרונה, היו אטלנטיס ונסיכות החוף מבודדות זו מזו, ואטלנטיס לא היתה מוכרת לעולם. לאחר מלחמה ממושכת של אטלנטיס עם הטבקסי, קהילה סודית ומרושעת שחיה בקרבה, החלו הגופות של דובלינים וטבקסי להישטף לחוף, ולאחר מספר מסעות חיפושים ששלח הנסיך, הם גילו את קיומה של אטלנטיס. בזכות הסיוע הטכנולוגי והקסום של הנסיכות, הצליחה אטלנטיס לגרש את הטבקסי, ולהפוך אותם לגזע המרושע והדחוי שהם היום. המחסום בין תושבי הים לתושבי היבשה נפרץ, וכעת אטלנטיס ידועה ברחבי העולם, ושתף קבוע של סוחרים מציף את ימי הממלכה בחיפוש אחר אוצרות מימיים, בהם הם יכולים לסחור. נסיכות החוף עצמה הינה נסיכות קטנה שמתפרשת לרחבי החוף וקצת מעבר, אשר רובה מלאה בגבעות קטנות שמכילות את עריה.

ארצות האש והקרח
הארצות מונות מדבר גדול, שנקטע מדי פעם על ידי הרים גדולים ומושלגים או נוות מדבר מרהיבים, ושממת קרח ענקית, כולם בדרום. הארץ, ובעיקר המדבר עצמו, שכן שממת הקרח איננה ראויה למחיה, נשלטת על ידי הסולטן. שליטתו של הסולטן מוגבלת בעיקר לעיר הבירה, קאג'רה, בעוד את השליטה על הערים הגדולות האחרות הוא מעניק לוזירים שלו, צוות של שרים שמטרתם לייעץ לסולטן ולפקח על ענייני המדינה. בין הערים כמעט ואין יישובים, והשממה שורצת בשבטים וכנופיות של שודדים. המדבר והשממה מופרדים על ידי חומה קסומה, בנויה מקרח ומחול, שנשמרת על ידי המינוטאורים, עם גדול מימדים ואימתני, שמזכיר במקצת את הדובלינים של יערות המרכז.

הארצות התיכונות
חמש ארצות גדולות, שתפוסות ברובן על ידי ג'ונגל גדל מימדים. המדינות נשלטות לפי המסורת על ידי הנסיכים, בניו של הג'נאווה, השליט הגדול של הארצות. העסק הנפוץ ביותר בארצות הללו הוא סחר, בעיקר בבדים, בגידולים ובבעלי חיים אקזוטים, ועל כן הג'נאווה נחשב לאחד מהאנשים העוצמתיים בארצות.

הנסיכות השבורה
נסיכות גדולה המתפרשת על מישורי העשב המושלגים,ההרים,היערות והגבעות שבצפון-מרכז היבשת. למרות גודלה, ואולי אף בגלל גודלה, הנסיכות היא אחת מהמדינות העניות והחלשות ביותר, בעיקר בשל איבוד השליטה של הנסיך בכפרים ובעיירות הרבות במדינה. בשל כך, הכפרים והעיירות נשלטים עצמאית, חלקם על ידי מועצות נשים,חלקם על ידי ראש העיירה, וחלקם על ידי עריצים. כמו שמוסדות השלטון שלהם מגוונים, כך גם מידת עושרם, ובעוד ישנם כפרים שתושביהם עשויים להיחשב לעשירים בכל מקום אחר, ישנם כפרים שיכולים בקלות להפוך למשכנות העוני של העיר הענייה ביותר. והנסיך? הנסיך בקושי מצליח לשמור על השליטה בעיר הבירה, שלא לדבר על הנסיכות עצמה.

חורף-עד
כשמה כן היא, ממלכת חורף העד היא ממלכה של בני אנוש, הארץ הצפונית ביותר בממלכות הקריסטל. הממלכה נשלטת על ידי המלך והמלכה, כאשר לכל אחד סמכויות האופיניות למגדר שלו. בעוד המלכה אחראית על ענייני הארמון ועל העניינים התוך-מדינתיים, המלך אחראי על יחסי החוץ של הממלכה, ועל כן, ברוב המקרים המלכה אהודה יותר בקרב העם מאשר המלך, אף על פי שהוא הסמכות העליונה ביותר שבממלכה. הממלכה עצמה היא ממלכה מיוערת ברובה, בעלת עצי אלון גדולים, וכמו שמסגיר שמה, החורף בה נמשך שנים ארוכות, והקיץ מגיע אליה לעיתים רחוקות. כאשר הקיץ מגיע, לרוב למספר ימים בודדים, הממלכה כולה שובתת מענייני הפנים שלה, ופסטיבלים וחגיגות נערכים בכל רחבי הממלכה.

נסיכות דאביה
הנסיכות דאביה היא שכנתה של ממלכת חורף-עד, והיא נמצאת ביחסים טובים איתה עד היום. הנסיכות, שהאקלים בה דומה למדי לאקלים בחורף-עד, מלבד הקיצים הארוכים יותר שלה וההרים שממלאים אותה, נשלטת על ידי הנסיך הדאבי, כשליט אבסולוטי. הנסיכות בנויה בצורה מעניינת:בגלל האקלים הקשה שלה, ה"ערים" בנסיכות הם למעשה טירות ענק, שעשויים לכלול בתוכם עד מאות אנשים. כל טירה כזו נשלטת על ידי אציל, שכפוף בתורו לנסיך, ביחסים דמוי פיאודלים.

ממלכות התאומים
ממלכות התאומים הינם שתי ממלכות קטנות, השוכנות בפאתי יער קינדרפל. הממלכות שוכנות בתוך קניון גדול ומיוער, מרוצף בנחלים,אגמים ונהרות גועשים. לפני זמן רב, שתי הממלכות היו אויבות מרות בנפש, ונלחמו מלחמות רבות, חרף מאמציהם של הדובלינים להשכין שלום. בסופו של דבר, ולמזלם של הממלכות, נפגשו שני נסיכים צעירים, יורשי העצר של הממלכות, בעת מסע ציד. הנסיכים הללו התיידדו במהרה, וכשבא היום ושניהם הפכו למלכים של הממלכות, הם כרתו ברית, לעידן של עושר ושגשוג. בשל מיקומם, הממלכות מאוד מבודדות ביחס לארצות האחרות, והקשר היחיד שלהם עם הארצות האחרות הם הדובלינים והסוחרים המעטים שבאים לממלכות.

מישורי נאגוואה
חבל ארץ רחב, אשר גובל ברובו במדבר של ארץ האש ובעל מישורי דשא נרחבים בשאר. המישורים מיושבים על ידי שבטי הנאגוואים, שבטים נודדים ובלתי מתורבתים, שלעיתים קרובות פולשים לארצות השכנות ומשליטים בהם טרור. שבטי הנאגוואים ידועים אומנם כמטרד ברחבי המדינות השכנות, אך לעיתים קרובות הם נשכרים על ידי שליט כזה או אחר, שמשלם להם הון תועפות עבור השמדת אדמותיו של יריביו, וכיוצה מזה.

קינדרפל
ממלכה נוספת, השוכנת במרכז הארץ. קינדרפל שוכנת במעבה יער ירוק-עד קסום ומלא פלאות, שממלא את החלק הצפוני של הארץ, כאשר שאר הממלכה תפוסה על ידי מישורי העשב הנרחבים, שנקטעים לעיתים רחוקות באגם או בנהר קטן. האופי של הממלכה דומה למדי לחורף-עד, אך בקינדרפל יש מסורת ארוכת שנים של קסם, סיבה שבגללה קינדרפל נקראית גם "הארץ הקסומה". הממלכה נשלטת על ידי המלך, ומלאה בדרגות שונות של אצולה, שלרוב מעמדם נקבע על פי יכולת הקסם העוברת במשפחה, החל בתעצומה וכלה בנקרומנסיה. עבור כל אסכולת קסם, ישנו בית אצולה שמשמש כמעין סניור עבור בתי האצולה האחרים, והוא הוא האחראי על השימוש בקסם בקינדרפל ובמחוזות הסמוכים. בית האצולה הזה נקרא דוכסות, ולרוב מתווספים לתואר הדוכס תארים אחרים, שקשורים לאסכולת הקסם בה הדוכסות מתמחה.

שאו-מין
אחת מהארצות המסובכות והמסתוריות ביותר ביבשת. מדינה זו, שתושביה התברכו בעינים מלוכסנות, נשלטת על ידי היאגו, המונרך האסולוטי, שנחשב לאל על ידי אנשיו. המדינה עצמה מלאה בכפרים קטנים ובעיירות, מלבד רצועת החוף, שמנוקדת במספר ערי סחר גדולות, ובראשן צ'ינגאו, מקום מושבו של היאגו. אומנם הערים מלאים בבני תרבויות שונים ומשונים, בשל קשריהם עם שאר הארצות, אך בעיירות שבמרכז ובמזרח ישנה מסורת עתיקת יומין של תפילה לרוחות האבות ואף סגידה להם. מעוגלי העיניים, כפי שקוראים להם השאו-מינים, מתייחסים אל השאו-מינים בזלזול הגובל בהתעלמות מוחלטת, ורואים אותם כלא מתורבתים וכלא מפותחים, אף על פי שהסטיגמה הזו אינה נכונה בעיקרה, ושאו-מין היא המייצאת הגדולה ביותר של אבק השריפה לארצות האחרות.
גזעים (מלבד בני האנוש)
ספוילר
הצג
אלפים
יצורים מסתוריים דמויי פיה אשר חיים ביערות של דאביה וחורף-עד. האלפים לרוב מתבודדים ביערותיהם, עוסקים בחייהם בשלווה, ואין להם שלטון מרכזי. ברוב המקרים, האלפים טובי הלב יסייעו לבני אנוש ואחרים אשר נתקעו ביער או שאבדו דרכיהם, אבל לרוב הם ישתדלו לשמור מהם מרחק, בעיקר בשל דעות קדומות. רק לעיתים נדירות יוצאים אלפים לחיי הרפתקנות, וכאשר הם יוצאים, זה לרוב בגלל נפש חסרת מנוח וסיבות דומות. האלפים משתמשים בנתונים של האלדרין.

בני הפרא
מוצאם של השבטים הנודדים שממלאים את מישורי נאגוואה, ולעיתים קרובות גם את שאו-מין וארצות האש והקרח. לפי האגדה העתיקה, בני הפרא קוללו על ידי אבותיהם, משום שלא כיבדו אותם כראוי, והפכו להיות יותר חיות מבני אנוש. אורח חייהם של בני הפרא הוא מלא תהפוכות ופיתולים, וגם כשבן פרא מצליח להיחלץ מהכתם הכורך של שבטו, אות הקלון דבק בו, ובני הארצות האחרות מתייחסים אליו כלא יותר מחיה.

דובליני הים
היצורים הללו דומים בהרבה מאוד מובנים לדובלינים, בעיקר במבנה הפיזי ובמראה, אך בשונה מהדובלינים, שמאורגנים במערכות שבטיות, דובליני הים חיים בתוך ממלכתם הרחבה, שממלאת את כלל הימים והאוקיינוסים. הדובלינים הללו משתמשים בנתונים של גובלינים, עם מהירות שחייה של 30, ועם היכולת הבאה:
אמפיביה מוגבלת:כאשר אתה משתמש ביכולת הזו, אתה מקבל את היכולת לנשום במים ובאוויר למשך יום שלם. במידה ואתה משתמש ביכולת הזו, אינך יכול להשתמש בה או ביכולת fury of the small עד שתסיים מנוחה ארוכה.

דובלינים
למרות חזותם המאיימת והמכוערת, מרבית הדובלינים הינם יצורים טובי לב, אשר חיים ביער הקסום ובאיזורים הסמוכים אליו אשר ממלאים את קינדרפל וממלכות התאומים. לדובלינים יש ברית ארוכת שנים עם אצילי האדם, ברית שנכרתה לפני שנים רבות, ובמסגרתה בכל שנה ישלחו עשרה דובלינים שישרתו כשומרי ראש וכשומרי סודם של בני האצילים הנבחרים. בני האצילים הללו, יחד עם הדובלינים, נולדים עם עיניים יחודיות, אשר מסמלות את הדובלין ו/או בן האצולה שמתאים להם. אף על פי שמרבית שבטי הדובלינים דוגלים בטוב לב, ישנם מספר שבטים שסרחו ונקראים "השבטים הארורים". השבטים הללו חיים בקרחות היער האפלות ביותר, במבנים גסים או על עצי הסקויה המופיעים מפעם לפעם ביער, ומטילים טרור על דובלינים ועל העוברים ביער.

הנאצ'ולה
מין מסתורי ומוזר, מבודד לגמרי מהגזעים האחרים, שחי בדד במערות קטנות ועל פסגות ההרים. מפעם לפעם, הנאצ'ולה, שמזכירים בחזותם חצאי אורקים מדהימים ביופיים (כלומר, בלי יבלות, עור ירוק/אפור, והזעף התמידי של האורקים), יוצאים לארצות המתורבתות, במרדפם אחר השגת ידע ואוצרות.
בשאו-מין, לעומת זאת, משמשים הנאצ'ולה כשומרי האבות של האנשים, בצורה דומה לדובלינים. לעיתים קרובות משפחת נאצ'ולות מתיישבת בקרבו של כפר, ומקבלת את התפקיד של שומרי האבות, כמעין כוהנים.
הנאצ'ולה משתמשים בנתונים של חצי אורק מסימן המציאה, כמתואר בספר של אברון.

טבקסי
מין מרושע ששוכן במערות האלמוגים של אטלנטיס. המין הזה היה אחראי לכמה וכמה מתקפות טרור על אטלנטיס, בעיקר מתוך דחף מולד להרג ולרצח, דחף שנדיר למצוא בקרב גזעים אחרים. אמרה מוכרת בקרב אטלנטיס ונסיכויות החוף היא שעבור טבקסי החיים הם המוות של האחרים, ונדיר למצוא אמפתיה לגזעים אחרים בקרב הטבקסי. אף על פי כן, לעיתים נדירות נולד טבקסי בעל טוב לב יוצא דופן, וזה לעיתים מצליח לברוח מהחברה השמרנית של הטבקסי והשלטונות של אטלנטיס, ולהסתוות כנמר פשוט, ולעיתים אף כבן אנוש. הטבקסי משתמש בנתונים של הטבקסי, בנוסף למהירות שחייה של 30 רגל במקום מהירות הטיפוס, והיכולת לנשום מים ואוויר גם יחד.

מינוטאורים
קרואים לעיתים גם דובליני המדבר. המינוטאורים שייכים לשבט קטן ומבודד, שכל מטרתו היא לשמור על ארצות הקריסטל מפני הזוועות של שממת הקרח, זוועות שידועים רק למינוטאורים. לעיתים, חלק מהמינוטאורים יוצאים למדבריות, במחשבה שהם מסוגלים לעזור לאנשים גם באמצעים אחרים, ומשמר הסולטן מונה כמה וכמה מינוטאורים שהצטרפו אליו, במטרה "לכסח ת'שודדים הארורים".
על יצירת הדמות

הדבר הראשון שאני מתבסס עליו כשאני בוחר דמויות, היא מידת המקוריות של הרעיון וסגנון הכתיבה. משמע, אני אעדיף סוחר מסוגנן ואציל שנאלץ לברוח בעקבות פרשת שחיתות ואיבד את נכסיו, מאשר הפלדין הקלאסי עם השיריון הנוצץ והחרב הממזרית.
נוסיף על כך ונאמר, שאני אישית נוטה לשלב במשחק שלי אווירה מסוימת של מסתורין, משהו דומה אולי לרבניקה ות'רוס (הייתי אומר העולמות של מג'יק, אבל אני לא באמת מכיר אותם :(
הדמויות לא חייבות לבוא עם ממש ארץ שלמה מומצאת פרי דמיונכם, למרות שכל המרבה הרי זה משובח. הכוונה שלי היתה שאני אמשוך את הפרטים מתוך הדמויות, ולא להפך. אתם גם מוזמנים ליצור את הדמויות שלכם על בסיס עולמות קיימים - במקרה הזה אני אמליץ על פנטזיה בסגנון ממלכות נשכחות, לא משהו עתידני מדי, ועולמות הומברו תמיד מתקבלים בברכה.

מכאניקה

למשחק יבחרו 4-6 שחקנים, בהתאם למספר הדמויות שיוגשו. הדמויות יתחילו בדרגה 9, עם 1,000 מ"ז אותם אתם יכולים להמיר לחפצים קסומים, לפי המחירון הבא (ככה אני אוהב לעשות את זה):
נפוצים - 100 מ"ז
בלתי נפוצים - 500 מ"ז
נדירים - 1000 מ"ז

באופן עקרוני כל החומרים הרשמיים מותרים, ואתם מוזמנים לבקש חומרים הומברו או צד שלישי, אבל אני שומר לעצמי את הסכות להטיל וטו על חומר שבור מדי או חלש מדי מבחינתי (לא שאני צופה שחולשה תהיה הבעיה).
אין צורך להגיש מכאניקה מלאה, אבל כן אשמח לדעת על הגזע,תת הגזע,המקצוע (ריבוי מקצועות מאושר),תת המקצוע/ות,והחפצים הקסומים שאתם לוקחים.

בהצלחה!

עריכה - דמויות שהוגשו:
עמית – וורלוק/מכשף (קראקן) 9
גרגויל – ברברי (קנאות) 9
זאב בודד – לוחם (אלוף) 9
ליאור – לוחם (פרש) 6/ברברי 3
ידס – כושף (נשמה קדושה) 9
נקסטורל – לוחמת (אבירה מאגית) 8/כושפת (ים) 1
דרגוניאן – כושף (ביש מזל – הומברו) 9
אלישע – וורלוק/מכשף (להב הכשף) 9
the traveler - כוהנת (חיים) 9
מרתוס - נזיר (צל) 9 או נזיר (צל) 6/נוכל (מתנקש) 3
נערך לאחרונה על ידי Arkadius ב 08 יולי 2020, 07:44, נערך 5 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4182
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי tkhag1 » 09 יוני 2020, 19:35

מדובר בהרפתקה מוכנה מהספר?
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
Arkadius
הודעות: 93
הצטרף: 15 מאי 2020, 11:13

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי Arkadius » 09 יוני 2020, 19:42

כן. מדוברת בהרפתקה מערכת ההתחלה.
yds
הודעות: 3567
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 5
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי yds » 09 יוני 2020, 20:41

הי! אני ממש אשמח לשחק בהרפתקה.כמה שאלות:
1. האם הווריאנט של בן אנוש מאושר?
2. האם אני יכול להשתמש ברקע מההרפתקאות המית'יות של ת'רוס? זה ספר ספציפי למערכה, אבל הרקע הזה הוא גנרי (ספציפית, רקע האתלט).


פיץ' דמות
ספוילר
הצג
הפיץ' של הדמות (אפרט עליו אחרי שאסיים ללמוד) הוא ''ילד שמנת'', הבן של שני סוחרים מצליחים שמזוהים עם הכנסיה של לת'אנדר - אל האביב, הנעורים, הצמיחה, הספורט, וההתחדשות.

הוא סורסרר נשמה מבורכת שקשור ללת'ראנדר, אתלט שייצג את הכנסיה שלו (וההורים שלו) בתחרויות, מפגשי פנתאונים, וכו'.
ההורים שלו השקיעו כסף במשלחות הארכאולוגיות של גאנדרן מחפש-אבן, והם שלחו אותו כדי לוודא שמה שזה לא יהיה מגיע בבטחה למקומו הראוי.
והוא, נחוש בדעתו לגרום להוריו, לכנסיה, ולמעריצים להתגאות בו, יעשה את המוטל עליו ויגן על המשא. ואם הוא יוכל להתאמן על שרירי הבטן שלו על הדרך, מה טוב! (:
דמות מתאימה? הגיונית?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
Arkadius
הודעות: 93
הצטרף: 15 מאי 2020, 11:13

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי Arkadius » 10 יוני 2020, 19:16

yds
1 ו2 - שניהם מאושרים. כמובן שאני מתייחס למכאניקות שמיועדות במיוחד לעולם המערכה, כמו תת המקצוע של אביר הדרקונים הסגולים, ובאופן כללי רקעים הם לא בין הדברים המשפיעים במשחק.
ספוילר
הצג
הקונספט של הדמות נשמע לי סבבה, רק שהסיבה של הדמות להצטרף למסע מאוד קלושה בעיני. זה נשמע לי קצת יותר מדי כמו "היי, הרפתקה! בואו נצטרף!" מאשר "my name is indigo montoya, you kill my father...".
אבל כמו שציינת, זה רק קונספט. אחכה כרגע לדמות המלאה, אבל כמו שאתה אומר, מבחינתי אור ירוק.
אגב, אני רואה שיש מספר פחות בהרבה של תגובות מצופים. אלו שצופים ולא מצטרפים למשחק מסיבה כזו או אחרת - אשמח אם תפרטו לי מה הבעיה שלכם עם הפוסט, המשחק וכדומה. תמיד אשמח לדעת במה אפשר לשפר:)
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
הודעות: 8817
הצטרף: 31 יולי 2011, 13:37
תשובות: 54
מיקום: סרמיאת, עולם המערכה הביתי שלי

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי Nextorl » 10 יוני 2020, 19:56

הי, ממש בהצלחה. הייתי שמח להצטרף, אבל זו הרפתקה מוכרת- וכבר יצא לי להנחות אותה, אז אוותר. עבר רק יום מאז שפתחת את העץ, אז סבלנות :)
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ג'וני
הודעות: 1959
הצטרף: 14 יוני 2016, 18:51
תשובות: 1

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי ג'וני » 11 יוני 2020, 00:39

מצטרף למה שנקסטרול כתב ההרפתקה הזו מוכרת ולכן גם אני לא נרשם.
בהצלחה.
סמל אישי של משתמש
BadBug
הודעות: 246
הצטרף: 09 ספטמבר 2017, 18:27

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי BadBug » 11 יוני 2020, 03:29

אני ממליץ לכל מי שמתלבט ולא מכיר את ההרפתקה להרשם! - אחלה הרפתקה כמעט לכל הדעות.
אני גם הנחתי אותה מההתחלה ועד הסוף :)
Arkadius
הודעות: 93
הצטרף: 15 מאי 2020, 11:13

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי Arkadius » 11 יוני 2020, 16:24

תודה רבה.
מסיבות אישיות, אני נאלץ לסגור את עץ ההרשמה. מקווה לפתוח חדשה בעוד כמה חודשים - בעולם מערכה פרטי משלי.
מצפה בקוצר רוח!
סמל אישי של משתמש
אביעד
הודעות: 3118
הצטרף: 02 מרץ 2014, 11:21
תשובות: 47

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי אביעד » 11 יוני 2020, 18:58

אני לא יודע אם אתה עדיין קורא את זה, אבל בעיקרון לא הגבתי כי לא מצאתי את הזמן להגיב מיד.
אם תפתח משהו עוד מספר חודשים אולי אירשם.
בהצלחה!
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4182
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי tkhag1 » 11 יוני 2020, 19:19

-
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 12 יוני 2020, 07:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
Arkadius
הודעות: 93
הצטרף: 15 מאי 2020, 11:13

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי Arkadius » 11 יוני 2020, 19:25

ההרשמה נסגרה.
תודה רבה!
סמל אישי של משתמש
דיוגנס
הודעות: 111
הצטרף: 25 יולי 2019, 11:10
מיקום: משחק שחמט עם דרקון

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי דיוגנס » 11 יוני 2020, 21:16

אשמח להצטרף אם תתחיל מחדש, נשמעת הרפתקאה מעניינת...
זה לא שאני מנצח, אלא שמי שנגדי תמיד מפסיד.
סמל אישי של משתמש
deadalus
הודעות: 176
הצטרף: 28 מאי 2019, 17:43

[מו"ד 5] המכרות האבודים של פנדלבר - עץ הרשמה (0/5)

שליחה על ידי deadalus » 14 יוני 2020, 20:28

בדיוק באתי להגיש...
טוב, לא נורא, נתראה בהרפתקאה הבאה
Arkadius
הודעות: 93
הצטרף: 15 מאי 2020, 11:13

[מו"ד 5] נעימת הקתרוס - עץ הרשמה (0/4-6)

שליחה על ידי Arkadius » 25 יוני 2020, 16:39

יאללה, ערכתי את העץ, מוזמנים להסתכל ולהתרשם.

לא צופה שתהיה בעיה גדולה מדי עם אלו שהיו להם כבר רעיונות בראש, אתם מוזמנים להגיש אותם כמו שהם, עם גאנדרן או בלי
שלח תגובה