דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

טבח על האוריין אקספרס - עץ משחק [מו"ד 5, 6/6]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 19 יוני 2020, 14:09

"אז למה שה-11 האחרים יסבלו בגללו, ניקח אותם איתנו, ברכבת יש אמסיק מקום אוכל וחום, וחברנו האל מת למחצה יכול בקלות ללכת יום של הליכה ולהגיע לעיר בקלות."
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 54

שליחה על ידי Nextorl » 19 יוני 2020, 14:16

"כי זו לא העבודה שלנו." ראת' חוזר על מילותיו, "אלא אם כן יש לך משימה סודית, המשימה שלנו היא להביא את האספקה מהרכבת. אם חשוב לך, תסיים את העבודה הזו מהר כדי שתוכל לחזור ולעזור להם. אבל עד אז? העבודה מקבלת עדיפות."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 יוני 2020, 14:41

ניקולא מגלגל עיניים, "תגיד, אתה רוצה להסביר לי איך הם נכנסים לתוך הרכב שלנו?" הוא שואל בתסכול, "אני מניח שאתה מלא בכוונות טובות עד שאתה לא מצליח לשים לב לעובדה הפשוטה שאין מספיק מכום לכולם." הוא אומר, ועכשיו הוא כבר עצבני. "הכנסה של כולם לשם דורשת מאיתנו להגיע לרכבת במצב בו אנחנו פחות כשירים מבדרך כלל. מה שאתה רוצה לעשות שקול ללעצור בדרך ולשתות לשוכרה לפני המשימה כי אתה לא רוצה להרגיש רע עם הבחור שהזמין אותך לבירה. אתה רוצה לסכן את המשימה?! תעשה את זה על חשבונך, לא על חשבון אחרים." הוא נע ומתחיל לחזור לרכב, מבטו פונה לנהגת. "אני מאמין ששנינו מסכימים שהמשימה שקיבלנו היא בראש סדר העדיפות, בשלב הזה איש לא ישפוט אותך לרעה עם תבחרי לנסוע ולהמשיך במשימה עם מי שמוכן לבצע אותה." הוא אומר ורומז את הברור מאליו, אם הוא היה יכול הוא היה משאיר את חלקם עם האחרים.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
Arkadius

שליחה על ידי Arkadius » 19 יוני 2020, 14:44

"כרגע, הם עוזרים לנו יותר מהלורדים והליידי של וליאר, שאפילו משלחת ראויה לשמה הם לא היו יכולים לשלוח, והם צריכים לסמוך על מתנדבים". צ'אנק עוצר לרגע, חושב.

"ואם כבר, הם יכולים לעזור לנו יותר. ידידי היקר". הוא פונה שוב אל ראש המחפשים, בעודו כותב בפתק שהוציא מכיס החולצה שלו, משרבט בזריזות בשפה גסה. גובלינית. "אם וכאשר תגיע לעיר, אשמח שתעביר את המכתב הזה לנאשה דה-טאראשק. היא שכירת חרב מהמערב - אני מעריך שלא יהיה קשה למצוא אותה, בהתחשב בזה שהכסף מושך אותה כמו שאפרסקים מושכים צרעות. בכל אופן". הוא עוצר לרגע, כשחוט מחשבתו נקטע. "עזרת לי רבות. זכור, כי אם תעביר את המכתב הזה, סייבריס עשויה לגמול לך חסדים".

המכתב (מי שמבין גובלינית מוזמן לקרוא גם, וגם מי שלא:)
ספוילר
הצג
היי נאשה. לא נפגשנו כבר זמן מה.
נקלעתי לאחרונה לצרה, אם את מבינה למה אני מתכוון. זוכרת את ניקו? בן המחצית שדומה יותר לגובלין? הוא וגראנלוז נקלעו לצרה. בטח שמעת על מה שקרה באוריין אקספרס, כן? אז הם נתקעו על הרכבת המחורבנת בזמן שהיא הותקפה. אני זקוק לעזרה, גל-ברקת. ואני זקוק להרבה עזרה. אני מתחנן בפניך, אם נותר בך שמץ של חיבה כלפי לאחר שעזבתי, בואי בבקשה למקום שבו אני נמצא - אני מאמין שלא יהיה לך קשה למצוא אותי לעזאזל.
צ'אנק

נ.ב:סליחה
out:
סייבריס לא נחשבת אלה מבחינתם נכון? למיטב זכרוני הם חבורה של אתאיסטים, והיא סתם דרקונית ענקית שיצרה את אברון. אם היא כן נחשבת, אז אפשר להתעלם מהקטע של הברכה.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 19 יוני 2020, 15:23

"אני אשתה לשוכרה שלוש פעמים אם זה אומר שחברי לשתייה, מטיל החלשים שהיה ברכבת. יצטרף אלי. והיום שלך לנטוש אותנו כאן יגרום לנזק הרבה יותר כבד מאי הנוחות שלנו למשך ארבע שעות. לגבי ה"משימה המיוחדת" שלי, יש לי כזו, היא נקראת מוסר."
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 19 יוני 2020, 15:35

במהלך השיחות שמתרחשות סביבו מירו נשאר יושב עם הספר פתוח לפניו. לא מביע את דעתו על המצב.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 יוני 2020, 15:40

"אני שמח שלמישהו כאן יש מוסר. חבל שהוא בדעת מיעוט." אומר ניקולא, "הדרך היחידה של האנשים האלה להיכנס לרכבת היא כשהם גופות. וגם אז אני בספק שיהיה להם מקום. אז תן לי לשאול את המוסר שלך שאלה. האם אתה מוכן להישאר פה כדי שהם יקחו את המקום שלך?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 19 יוני 2020, 15:50

האיש מזעיף את פניו ולוקח את המכתב מצ'אנק ''אני לא זקוק לחדדיו של אף אל, אבל אעביר את המכתב אם אוכל.'' הוא מסתכל על לוקשייר וחושק שיניים 'שכמו שאמרתיס אנשים לא באו איתנו במגע. ישבנו לבד, והדבר האחרון שאני שמתי לב אליו היה הפרץ של הכוח הקסום.'' הוא אומר בתקיפות ורוקע במטה שלו.

בלי מילה נוספת, התלמידים שלו והוא מתחילים לפנות חזרה לעבר השממה. הדרך שבה הוא הקשיח את דבריו בסוף, פנה מהר מכדי שלוקשייר יוכל להבחין במשהו, וסיים באגרסיביות, לא מותירות ספק בליבו של הבלש הצעיר - הוא יודע משהו על הכוח הקסום, שהוא לא מגלה.
הליידי יוצאת ונשענת על הדלת, סוגרת אותה בטריקה. הגלימות שלה מתנופפות ברוח העקב הקרירה, והיא מלטפת את ההדק של רובה ארוך-קנה שלא ראיתם.לפני כן

''אני נשארת בפנים כי אני לא רוצה שמישהו יגנוב את הרכב, אבל סה לא אומר שאני הולכת ל-'' עיניה נפערות כדהיא רואה את המחפשים, והיא ממהרת לתת קידה עמוקה.

''לכבוד הוא לי לפגוש עוד מחפשים, גם אם נסיבות הפגישה לא מוצלחות במיוחד.'' היא מסתכלת סביב, ומבחינה בעמדות המתוחות של כולם.
''מה קורה? מה הולך כאן?'' בנימת הקול הכעוסה שלה נמהלת דאגה, והיא מכניסה את הרובה לנדן המוצלב על גבה ומתקדמת לכיוונכם.
''תסבירו, עכשיו''. הברזל בקולה לא רחוק מדי מזה של אבא שלה.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 יוני 2020, 16:01

"ניצולים מהרכבת, לא מהסוג שמביא תועלת או שנמצא בכיוון שלנו."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 19 יוני 2020, 17:30

"קנאים דתיים אומללים מובלים על ידי מטורף." לוקשייר זעוף פנים "נראה שהם החליטו לוותר על שירותנו, אולי נתרעו מהמוסר עבודה הקשיח משהו של חלקנו'
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 54

שליחה על ידי Nextorl » 19 יוני 2020, 18:20

"אז אם סיימנו כאן, בואו נמשיך. לא נראה שהם רוצים לספר לנו משהו נוסף." ראת' אומר ודאש מהנהן ומסכים איתו. גם אם הם מסתירים מידע, אין סיבה לדחוק בהם- הם יגלו אותו במוקדם או במאוחר.
"אחד מכם יכול לבטל קסמים? נשמע שזו תהיה יכולת שימושית לזמן הקרוב." הוא שואל את בני בריתו מתוך הרכב.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 19 יוני 2020, 19:28

"לצערי לא, הקסם שלי יותר משפיע על אנשים מאשר על מה שסביבי."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 20 יוני 2020, 22:31

"מוח וחושים חדים יספיקו. אשף לא מרוכז ימות מסכין בנקודה הנכונה, ככל בן תמותה אחר." אומר לוקשייר.
"ובכן, אני משער שההתקלות הזאת הסתימה, אם אין לנו עניין נוסף בחניה הזאת, יתכן שידידנו הנוקשה מהצבא צודק ועלינו להמשיך בדרכנו."
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 20 יוני 2020, 23:47

"היות והם עזבו ולא רוצים עוד בעזרה שלנו. אני מניח שעדיף שנמשיך."
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 21 יוני 2020, 15:41

הליידי שער חול מביטה בכם בחשדנות ''סלחו לי אם אתשאל אותם בעצמי, המחפשים לא בדיוק מקובלים על כולם בקוהרבייר - יתכן שהם יענו לאחת משלהם בצורה יותר כנה.''
היא מסמנת לכם להתרחק לכיוון הרכב, ומתקרבת לראשון למחפשים. היא מנהלת איתו שיחה בקולות מהוסים.
לאחר כמה רגעים של שיחה אתם מבחינים באחד המתלמדים ניגש אל המורה שלו והגבירה שער חול, והוא שולח יד אחת קדימה באיטיות. אדים שחורים מתערבלים בין האצבעות שלו בעוד הוא מושיט אותן באיטיות מתוך השרוול הארוך והדק שלו, לכיוון הצלעות התחתונות של הגבירה.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
שלח תגובה