דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

טבח על האוריין אקספרס - עץ משחק [מו"ד 5, 6/6]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 07 יוני 2020, 17:19

הנוף משער הברזל מרשים במיוחד הלילה. השמש שוקעת מעבר למאחז מרור, צובעת את הערפל המתנחשל באלף גוונים של אדום וסגול. המסילה הכסופה והנוצצת מתמשכת, לכאורה, אל האינסוף שמעבר לווליאר. ג'יילה שער ברזל עומדת, אצבעותיה העטויות טבעות מתופפות על שולחן העבודה שלה, בעוד המחזה המרשים נשקף מהחלון האובאלי שמאחוריה. היא מתעלמת ממנו לחלוטין, וממשיכה לפסוע בעצבנות הלוך ושוב לאורך השולחן שלה.

''תודה שהסכמתם לבוא ולהתנדב למשימה הזו. הזמן אוזל, אז אחסוך במילים. התרחשה התקפה על הרכבת.אנחנו לא יודעים בדיוק מה קרה, איבדנו תקשורת כמעט מיד אחרי הדיווח הראשון. כמו שכולכם יודעים, האספקה שתאפשר לנו לשרוד את החורף הייתה על הרכבת הזו - אנחנו צריכים להשיג את המטען הזה, בכל מחיר.'' היא מחווה באוושת שרוול צבעוני על האיש במדים קרנאת'יים שיושב בפינת החדר

''לורד שער-חול ינחה אתכם בנוגע לביצוע הטכני של המשימה. באופן עקרוני, על פי נהלי האבטחה, הרכבת אמורה להיכנס למצב של נעילה. בשביל לפתוח אותה, צריך להצמיד לדלת את אחד מהתגים שניתנים לאצילי ווליאר - במקרה הזה, הלורד הסכים לשלוח אתכם את ביתו כדי שתפתח את הדלת בעבורכם ותיתן לכם סיוע נוסף אם תצטרכו. לשאלות נוספות, תפנו ללורד, יש לי עבודה לעשות''.

האיש במדים נעמד, יד על ניצב חרבו הארוכה, הנתונה בנדן עטור עצמות. הוא פונה אליכם בחיוך עקמומי ''חכו בחדר ההמתנה דקה או שתיים, יש לי כמה מילים להחליף עם הליידי. ''

הוא מחווה בכפפת הברזל שלו לעבר דלת הזכוכית החלבית העטויה בפיסות ברזל, ומוביל אתכם אל חדר ההמתנה המרוהט בטוב טעם, שהחלון שלו משקיף על אורותיה של ווליאר.
בזמן ההמתנה, מה אתם עושים?
Meta

התחלנו! מוזמנים לצרף תיאור/דפד בהודעה הראשונה
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 07 יוני 2020, 17:36

בחדר עומד חצי אלף זקן עם שיער קצר ולבן, דעתו נשארת קבועה תמיד אל ג'יילה. הוא לבוש בבגדים זולים, ועם זאת הציוד ובמיוחד הלאוטה שלו נראים מתוחזקים היטב, הוא לא חוגר שום סוג של נשק נראה לעין. כשג'לייה גמרה לדבר, הוא ניגש אל הלורד, אם כי חוזר מיד לשבת ככשער חול ביקש. לבסוף הוא פונה אל השאר.
"שלום לכם, קוראים לי טרביס. מי אתם?" אולי אתם הבחנתם במבט של זיהוי שהוא הביט במירו, אבל לא הרבה יותר מזה.

דפ"ד
טרביס קורניליוס - Google Docs
נערך לאחרונה על ידי גרגויל ב 07 יוני 2020, 23:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 יוני 2020, 17:38

הבחור השני במדי קרנאת' מהנהן בשקט ופונה לצאת לחדר ליד, עורו לבן ושיערו קצר ומסופר בתספורת צבאית, לפני שהוא נכנס לחדר הוא הוריד את הכבוע שלו, וחשף צלקת עמוקה לאורך עינו השמלאת, שלא צריך להיות חד עין במיוחד כדי להבין שהיא מלאכותית וחסרת חיים. הוא לובש שיריון בינוני ואקדח משתלשל מחגורתו, לצד מגן מתכת התלוי על גבו.
לרגו נח מה שנראה כמו כלב צייד עשוי פלדה, בן האנוש שורק קלות וגורם לכלב המתכת לעקוב אחריו עד שהוא עובר לחדר ליד, שם הוא מחפש מקום נוח לשבת בו, שם הוא שולף סיגריה ומתחיל לעשן אותה, נראה שלא מפריע לו שהוא נמצא בחלל סגור.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
Arkadius

שליחה על ידי Arkadius » 07 יוני 2020, 21:27

חבר נוסף בחבורה, חצי אורק צעיר, מטה את ראשו בחיוב לעבר ג'יילה, ופונה לעבר החדר המצועצע, מביט בחלון בהבעה מרוחקת.
הוא לבוש בבגדים פשוטים, זולים, כמעט סחבות, שאופייניים למעמד הבינוני-נמוך. גובהו ממוצע ביחס לחצי אורק, וככזה גבוה בהרבה משאר החבורה, ומבנה גופו שרירי, אך יש בו מידת-מה של שידפון, בין אם בעור המתוח שבלחייו או בשקע הקטן שבבטנו.

מעל הסחבות להם הוא קורא "בגדים", ניתן לזהות שתי חרבות ארוכות, נתונות בחגורתו כחרבות ליסתים, וקרתוס גדול מהרגיל שעון על גבו, ועליו מצוייר סימן הדרקון של בית ג'ורסקו, אף על פי שחצי האורק בבירור לא חבר בבית מסומני הדרקון.

עיניו בצבע כחול מוזר, כמעט בוהק מדי, ושיערו בלונדיני, וקשור בצמות ארוכות, בסגנון זוטוני - עוד רמז למוצאו האפשרי של חצי האורק. על צווארו הוא עונד שרשרת עור קטנה, ועליה תלויות שלוש אבני חן, קוורץ,ספיר ובזלת, אבנים בהחלט לא אופייניות בקרב המעמד הנמוך, ובהן חדי העין יוכלו לזהות שמות מסותתים באבן, אף על פי שהם קטנים מכדי לראותם.
אך עורו האפרפר-ירוק של חצי האורק, זה הפרט המעניין, הפרט שמשך לא מעט מבטים ברחוב, וגם תשומת לב, הן רצויה ולא רצויה. כל עורו מלא בסימנים דמוי קעקועים, שהיודעי דבר יוכלו לזהות כסימנה של סייבריס - מחזה שנדיר לראותו בימים אלו, ושלרוב טומן בחובו סיפור מעניין לכל הפחות - ואפוס אדיר שבאדירים, במקרים אחרים. במקומות מסוימים, הסימן מושחת על ידי צלקות, בשלבי הגלדה שונים, חלקם נראים כחתך פשוט מסכין, ועל חלקן ניתן לטעות כיצד גופו נשאר שלם.

"צ'אנק". הוא נוהם לעבר טרביס, בקול עמוק ועצוב, העומד בניגוד לנימה בה אמר את הדבר. כעת, הוא משאיר לאחרים לתהות, האם באמת אמר את שמו, או שמה קילל את חצי האלף בגובלינית.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 יוני 2020, 21:51

"ניקולא", קורא בן האנוש המעשן מהספה. בדיוק כאשר הוא שואף עשן.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 07 יוני 2020, 22:12

הדמות הרביעית שהולכת יחד עם כולם לחדר ההמתנה עטופה בגלימה עבה וברדס. במבט ראשון ניתן לטעות ולחשוב שמדובר במחושל-קרב שכן כל חלק ממנו שחשוף מבין הגלימה נראה כעשוי ממתכת כסופה-לבנה. אבל קול הנשימה העיניים הירוקות שנראות בקושי מעבר למסיכת השריון שלו חושפים שמדובר בדמוי אדם הלובש שריון שצמוד אליו כמו עור שני ומכסה אותו מכף רגל ועד ראש.
הוא מהנהן בסימן הכירות לטרביס.
"שמי הוא מירו (Myro)" הוא מציג את עצמו לשאר האנשים בחדר, והקול שלו חושף בגבר מבוגר.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 54

שליחה על ידי Nextorl » 07 יוני 2020, 22:58

בקצה החדר, דינוזאור יושב על רגליו הקדמיות. כשעמד, הוא הגיע לגובהם של שאר האנשים שבחדר ההמתנה, נוצות ירוקות מעטרות את גופו, וכרבולת כהה יותר מבצבצת מראשו. אפו חשוף, עור מקושקש של לטאה. בצבעי חום וכתום וירוק כחלחל. עיניו הכתומות, שחורות האישונים, בוחנות את סביבתו.
על צידו, נשען בן מחצית. הוא נראה מבוגר, שיערו וזקנו אפורים. הוא לבוש בשריון קשקשים מלוכלך בגווני ירוק ואפור, ומניח את ידיו מאחורי ראשו. נח מעט בזמן שהוא ממתין.

"ראת'. זה דאש." הוא מרים את אחת מידיו כדי להצביע עם אגודלו על רגל-הטופר שמאחוריו. "אני כאן כטובה אישית לוורדר, השומר של הגברת שער-ברזל, לא הלורד."

בתגובה, דאש נוקש בפיו ומרכין את ראשו. כמו מציג את עצמו. לאחר מכן, הרפטור מפנה את מבטו אל חצי-האורק, בוחן אותו בעיון.
ראת'
הצג
Rath.jpeg
Rath.jpeg (97.33 KiB) נצפה 257 פעמים
דאש
הצג
beastraptor.jpg
beastraptor.jpg (75.07 KiB) נצפה 257 פעמים
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 08 יוני 2020, 00:44

דפ"ד: Myth-Weavers Online Character Sheets
------
לוקשייר האנסט כנראה גבוה רק מראת'. דקיק אפילו מאלפים, כמעט נראה שברירי. עורו לבן, רך כמו חימר לח, עיניו לבנות לחלוטין מוקפות בכתמי שחור. פניו מעוטות תוים, אבל התוים שישנם חדים, זועפים.
לבוש במגבעת ומעיל ארוך, שניהם בצבע חום כהה, מעל חולצה מכופתרת מוקפדת, צעיף משובץ מציץ מצווארנו.
בידו האחת, נושא מקל הליכה עם ראש מעוקל, והשניה תומכת בתיק "דוורים".
שיערו בהיר אף יותר מעורו, מסופר בכבידה, בתוספת פיאות לחיים מרשימות
-----

לוקשייר הוא חליפאי, והבעתו חתומה. לרגע מבטו מתעכב על צ'אנק. מבט ארוך ואומד, אבל לבסוף פונה ממנו.
לוקשייר שולף פנקס, ומתחיל לכתוב ואפילו לצייר רישומים כלליים.
"אני הוא לוקשייר האנסט." מציג את עצמו לבסוף. "צייד חליפאים ובלש בכללי. אני חושש שמחובתי להודיע לכם שהמקרה הזה כנראה מערב חליפאים."
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 08 יוני 2020, 14:30

מירו מפנה את ראשו לכיוון לוקשייר.
"מה אתה יודע שגורם לך לומר זאת?"
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 08 יוני 2020, 14:42

"אתה... צד את בני מינך?"
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 יוני 2020, 15:06

ניקולא חודל לעשן, נראה שהוא מקשיב לשיחה ביותר עניין עכשיו, בתקווה שהבחור יכול לסיים את העבודה בשבילו.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 08 יוני 2020, 15:19

לוקשייר משפיל מבט לרגע, בתחושת בושה שהוא הצליח להדחיק עם אימונים ותירגולים נפשיים, אבל מרים את מבטו מיד. כופה על עצמו.
אין לו את הזכות לרחמים עצמיים.
"אכן. בני מיני מסוכנים ונתעבים. מי כמוני יודע." לוקשייר אומר.
"וחליפאי מסוים,שלח לי הודעה. הוא החליפאי המסוכן ביותר שידוע לי, ואני צד אחריו שנים... ויחד עם העיתון שבישר לי על הרכבת, הגיעה הודעת אתגר. הוא רואה בכל זה משחק. ככל שרב הסבל והבלבול שהוא זורע, כך הוא מאושר יותר."
הוא עוצר לרגע.
"אולי בעזרתכם, אוכל לחסלו אחד ולתמיד"
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 יוני 2020, 15:21

ניקולא מושך כתפיים, נראה שהוא עדיין לא קונה את התאוריה של הבחור, אבל הוא כן מתעניין, "כיצד הוא שלח לך את אותה הודעה?" הוא שואל.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 08 יוני 2020, 15:44

"פתק שכתוב מגזירי עיתון.' לוקשייר אומר, עוטה כפפה ושולף מכיסו פתק ומציג אותו קצת מרחוק,כתיב על הךתק באותיות גזורות
"בוא נשחק".
לוקשייר מוסיף. "זה היה בתוך העמוד של הכתבה. אני לא יכול להיות בטוח שזה הוא, אבל קשה לי לחשוב על מישהו אחר שיאתגר אותי'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 יוני 2020, 15:59

"מצד שני גם אין לך דרך לדעת בהנחה וזה הוא, שהוא באמת עשה את זה." עונה ניקולא. "הרי גם אם אין לו קשר לרכבת הוא יכול היה להכניס את ההודעה הזו."
שלח תגובה