נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 6/6], נסגר - תודה לנרשמים!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי tkhag1 » 11 מאי 2020, 16:54

ספוילר
הצג
If a creature discerns the illusion for what it is, the illusion becomes faint to the creature.
אני די בטוח התיאור שהיא לא נגרמת עילה נהיית שקופה עבור אותו יצור ספציפי
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 11 מאי 2020, 17:06

tkhag1
ספוילר
הצג
Physical interaction with the image reveals it to be an illusion, because things can pass through it.
מאחר שאתה עושה אינטראקציה פיזית עם האשליה, זה חושף אותה כאשליה לעיני כל מי שרואה באותו רגע את האשליה
דרגוניאן
ספוילר
הצג
1. אוקיי, נשמע נחמד והגיוני. כעיקרון יש כמה בנקים, כשהכי גדול בפער שייך לבית הקונדראק - הגמדים עם סימן המשמר, שבוודאי יהיה להם עניין שברכבת שיוצאת ממעוז מרור.
2. זה נשמע ממש מגניב - אני אעבוד איתך על פרטים בהנחה שתבחר בקונספט הזה
3. זה רעיון מאןד כיפי ומעניין, מצד שני - אני קצת חושש מאינטראקציה עם הקבוצה, זה נשמע כמו סוג הדמות שדמויות אחרות (ברגע שיגלו עליו) יכנסו לקונפליקט מיידי כי יש סיכוי שהוא ידפוק אותם בשביל עוד אפקט דרמטי - אז אני ממליץ להתמקד באחד משני הקונספטים הראשונים - פחות סיכוי לבלגנים.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 11 מאי 2020, 17:12

ספוילר
הצג
ממש מעריך את העזרה ב"איפוס קרבי"

טוב, אני חושב שמה שיכריע זה מסגרת המערכה.
שרלוק צ'יינג'לינג' שלי, הוא יחסית יותר "חופשי", להצטרף לכל הרפתקה, אם מתוכנן בהמשך משהו שלא קשןר ישירות,
הגובלין הבנקאי מצד אחד "מוגבל' לאינטרסים של הבנק בעיקר,מצד שני יש לו מוטיבציה מאוד החלטית פשוטה ןברורה, גם אם לא אישית כמו של שרלוק צ'יינג'לינג'.

מי מהם אתה רואה עוזר לספר את הסיפור של המערכה יותר?
או שפשוט אחשוב על זה קצת יותר, יש איזה שבוע. נכון?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
yds

שליחה על ידי yds » 11 מאי 2020, 17:44

דרגוניאן
ספוילר
הצג
מאחר שכמו ברוב סיפורי ההרפתקאות, ההרפתקה תדרוש מהשחקנים להקריב מעצמם, להסתכן למען אחרים, וכו' וכו' - הדמות שיותר פשוט לי לרוץ איתה תהיה הבלש הצ'יינג'לינג. מצד שני - זה לא מחויב. אם אתה משחק בוגלינואיד בנקאי, הוא לא חייב להיות פלדין נטול-אנוכיות כדי לעזור לאנשים - פשוט צריך שיהיה משהו שאכפת לו ממנו מספיק, ערך/קבוצה/אדם מסוים מחוץ לעצמו, שהיחס שלו אליהם עשוי לדרוש ממנו להסתכן ולהילחם למענם.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
padron

שליחה על ידי padron » 11 מאי 2020, 18:52

דמות
ספוילר
הצג
קונספט בסיסי: לוסיאן דה-אוריין (Lucian d'Orien), הינו נצר למשפחת אוריין ונושא את אות הדרקון המשפחתי. לוסיאן משמש כסוכן של המשפחה במטרה לנצל את יכולותיו לטובת הבית, ובמטרה לקדם את מעמדו בתוכו. לוסיאן החל כשליח (כמו רבים אחרים) אולם בימינו משמש כדיפלומט (ומרגל) במסגרת שליחויות דיפלומטיות שונות ברחבי הממלכות. כיאה לנשא של אות חד הקרן, ניתן לתאר את לוסיאן בכללי כ"מהיר" - לשון מהירה, מחשבה מהירה, תגובה מהירה. הוא קיבל הכשרה המתאימה למעמדו ודאג לקבל הכשרה רחבה ככל האפשר - דבר אותו הוא מנצל עד היום.
איך הקונספט? יש לי בראש התחלה של רקע של ממש. מכאנית מדובר בDragonmarked שנושא את Mark of Passage ויהיה בארד. (College of Lore ככל הנראה)
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 11 מאי 2020, 18:57

"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 11 מאי 2020, 18:57

yds
ספוילר
הצג
3. אני לא חושב שיש לו אנשי קשר בעיר. כמה ידידים מהמשמר מספקים לו מידע על דברים חשובים שמתרחשים שהם יודעים עליהם.
בכל אופן-
אסטריו די עזב את החלום שלו לצאת להרפתקאות מדהימות ברחבי אברון, והוא כרגע לא עובד בשום עבודה מסוימת, אלא יותר נע בין עבודות, כמו שמירה על כל מיני אתרים, עזרה בבנייה של דברים, או אפילו התנדבות בבית חולים. יש לו מספיק כסף לחיות עוד כמה שנים טובות, אבל מה שמפריע לו כרגע זה, איך מעבירים את הזמן הפנוי?
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 11 מאי 2020, 19:56

ספוילר
הצג
הממ. אני חושב שהגובלין מסור לקונצפט של סדר, וחובה.
אם הוא יראה גנב, הוא יעזור לתפוס אותו, כי חורה לו הרעיון שמישהו לוקח משהו מחוץ למה שמוסכם.
סוג של או סי די כזה?
אם הוא ימצא מטבע,הוא ינסה למצוא למי זה שייך, כי זה מרגיש לו שהוא לא הרויח את זה ביושר.
אולי העבודה בבנק, נותנת לו לבטא את זה, אבל תחושת היושר שלו היא כללית.

הבלש חליפאי די פשוט. הוא שונא את עצמו, שעצם מהותו זה שקר חושב שעצם מהותו זה פשע, והוא מונע לחשוף את האמת, בעיקר חליפאים אחרים.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 11 מאי 2020, 22:37

"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
yds

שליחה על ידי yds » 11 מאי 2020, 23:17

פדרון
ספוילר
הצג
מבחינתי יש אור ירוק להרחיב, כרגע זה קצת שלדי מדי בשביל שאוכל להגיד משהו ספציפי על הדמות
ליזי
ספוילר
הצג
אחלה דמות - ממש אהבתי את האווירה, ההתנהלות, התיאור - מעולה ממש. הדבר היחיד שחסר לי זה טיפ טיפה עומק - לא מחפש נובלה שלמה, אבל טיפה יותר דברים שמגיעים מהעבר ומשפיעים על ההווה - אנשי קשר של מיס פורצ'ן, חרטות שלה, משימות שהיא גאה בהן/שהיא פישלה בהן, אויבים ובעלי ברית שהצטברו במהלך השנים, חובות שהיא נמצאת בהם, וכו' - האלבייטור פיץ' אחלה, זה פשוט הערה בנוגע לדברים שאשמח לראות ברקע
לונוולף
ספוילר
הצג
אז הדמות שלך נכנסת לעסק הזה כי הוא מחפש דרך להעסיק את עצמו?
בכללי, שאלה חשובה עכשיו - האם הוא רוצה לחקות את הגיבורים הגדולים כי הוא שואף להידמות עליהם במעשים, בערכים, וכו', או שהוא יותר נמשך לתהילה, להנצחה, ולנועזות? (ופחות אפכת לו מהקטע של "טוב לב" וכו', אילו פשוט בונוסים נחמדים שמגיעים עם הגבורה (: )
דרגוניין
ספוילר
הצג
אוקיי, מגניב, מבחינתי אור ירוק לשניהם - מי שתבחר להגיש מקובל עלי
גרגויל
ספוילר
הצג
אוקיי, אז ככה -
1. בעולם של ברון, בני מחצית לא מסתובבים במשפחות אצולה וקונים לאוטות - בני מחצית אברוניים הם נוודים פראיים שגרים במישורי טאלנטה, דרומית ל ווליאר. הם רוכבים על דינוזאורים, יש להם דת שאמאניסטית שמתמקדת בתקשור עם רוחות, פיות, ושדים, ובכללי הם יותר דומים לשבטים אמריקאים ילידים נוודים מאשר הוביטים של הפלך וכו' - יש להם שני "בתים מסומני דרקון", שאילו קבוצות שקיבלו את סימני הדרקון של "ריפוי" ו"הכנסת אורחים", אבל הם לא ממש בתי אצולה קלאסיים - יותר דומים לתאגידים כלכליים גדולים.
אם אתה רוצה להיות בן מחצית, אני אשמח להסבר על איך הגעת להתגייס לצבא הקרנאת'י, איך השגת את כלי הנגינה, וכו'
2. לא ממש הבנתי את הקטע של כלי הנגינה הקסום...למה בסופו של דבר היו כאבי הראש? איך המיומנות של הדמות שלך/הקסם של הלאוטה קשור לזה?
אם אתה רוצה קשר לסאטיר - באברון, סאטירים מגיעים מהמישור של הפיות - ת'לאניס. מאחר שהדת של בני המחצית סובבת בין השאר סביב תקשורת עם פיות, יתכן מאוד שהדמות שלך קיבלה את כלי הנגינה כחלק מאיזשהו טקס דתי או התגלות רוחנית.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 11 מאי 2020, 23:27

yds
ספוילר
הצג
1. כן, בערך. הוא מחפש תעסוקה ליום יום, אבל כן רואה במשימה שלפניו הרפתקה שאסור לפספס.
2. השני. הוא רוצה שכולם יכירו אותו, יעריצו אותו וכו'.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 11 מאי 2020, 23:29

yds
ספוילר
הצג
אוקי, אני לא מאוד חזק בידע על אברון, אני מתלבט אם לשכתב את כל סיפור הרקע שלי, אז אני אשמח לדעת האם חצי אלף יתאים יותר לסיפור הקיים, או שאני צריך לשכתב נתחים גדולים מהסיפור.
לגבי הלאוטה, אני מפנה אותך לעמוד 176 של המדריך לשהם לגבי החפצק הזה, אבל באופן כללי, אם אתה לא בארד שעשה לחפץ הזה אוטנמנט, ואתה מנסה לנגן עליו, אתה סופג נזק psychic. מקווה שזה מסביר את זה
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2020, 23:36

רקע - ניקולא לבלאנק, בן אנוש (סימן יצירה) ארטיפסר חרש-קרב
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 12 מאי 2020, 01:05

רקע - לוסיאן ד'אוריין, בן אנוש (אות המעבר) בארד, קולג' לור
נערך לאחרונה על ידי padron ב 12 מאי 2020, 09:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 מאי 2020, 01:56

תיאורטית תאשר צייד דם?
Blood hunter*
אבא סטאלין
שלח תגובה