נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 6/6], נסגר - תודה לנרשמים!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי dragonian » 11 מאי 2020, 00:52

מה המעמד של גובלינאידים ובני פרא?

כושף שעון מאושר?
יש לי כמה קונצפטים מרחפים בראש.

"בחינת גזעים ניתן לקחת רק את אחד הגזעים שקיימים באברון"

הכוונה שרק שחקן אחד יכול לשחק חליפאי, או בן פרא, או מחושל קרב?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 65
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 11 מאי 2020, 06:25

מגניב ממש!

במקרה גם אני כתבתי לפני כמה חודשים הרפתקה שמתרחשת על רכבת נוסעת במקטע הפסים הזה בדיוק. נראה לי שהדמויות המוכנות למשחק יכולות לעזור קצת למי שלא לגמרי מחובר לעולם.

קחו אותן לעיונכם:
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 11 מאי 2020, 09:26

yds
ספוילר
הצג
אני מסכים איתך, ולכן כתבתי את מה שכתבתי. בכל אופן, יש לי רעיון אחר. (אני אשאר עם אותו השם, כי לי במיוחד קשה לחשוב על שמות...)
אסטריו הוא האחד הזה בחבורה שאי אפשר לדמיין אותו בלי אנשים מסביבו. הוא פשוט לא מסוגל לעשות דברים לבד. הוא חצי אלף, סייף במקצועו, אבל נושא עליו סוגים שונים של כלי נשק, ובהם פגיונות ואפילו אקדח. הוא די נחמד, אבל בקרב הוא קטלני ומסוכן. הוא בן תערובת, אבל מנסה להסתיר את זה מאנשים אחרים, כי הוא לא ממש יודע איך אנשים יגיבו לזה שהוא שונה מהם. הוא תמיד מסתובב עם ברדס, בעיקר כדי להסתיר את אוזניו החצי מחודדות, אבל גם כי זה נוסך בו ביטחון. הפחד הכי גדול שלו הוא להיות לבד.

רקע:
ספוילר
הצג
אסטריו נולד וחי בקראנאת'. כל חייו הוא השתוקק להרפתקה, כמו הגיבורים שעליהם קרא בסיפורים. אימו מתה בלידה, ואביו, בן האנוש, היה משתכר בכל לילה וחוזר הביתה מאוחר בבוקר. אסטריו השתדל לא להיות בבית כשאביו מגיע. הייתה לאביו נטייה להרביץ כשהוא היה שיכור. הוא האשים את ילדו במות אישתו האהובה, ומעולם לא סלח לו על כך.

כשאסטריו התבגר במקצת, הוא ברח מהבית, והתגייס למשמר של אחד מהשערים. הוא למד להילחם, והגן על השער במשך כמה שנים. כשאתה מגן על השער, לא הרבה קורה, מדי פעם מישהו מעניין נכנס פנימה, ואפשר לתחקר אותו קצת, אבל אסטריו השתעמם מאוד מהר בעמדה שלו, ולאחר כארבע שנים, לאחר שצבר די הרבה כסף, הוא פרש מהמשמר.

בגיל 24 הוא יצא למסע עם שני חברים. שמותיהם היו פיט וקוי. הם נתקלו במהלך נדודיהם בעדר של חיות טורפות, וברגע שאלו הריחו אותם, הם התחילו לרדוף אחרי החבורה שהעזה להיכנס לטריטוריה שלהם. לאחר מרדף קצר הצליחו השלישייה לברוח ולהסתתר במערה קטנה שחנו בה בלילה שלפני. אחרי ההלם והתדהמה, השלישיה התחילה לצחוק, בהתחלה בשקט, ואז בקול הולך וגובר. שלושתם ידעו שאת היום הזה הם לא ישכחו לעולם.

כמה שנים לאחר מכן, כשאסטריו היה כבר בגיל 28, ועבר עליו לא מעט, הוא נתקל במודעה, והתייצב במשרד של הברונית. מה יהיה איתו הלאה, נראה.
מכאניקה:
ספוילר
הצג
שם: אסטריו לונגריין
גזע- חצי אלף
מקצוע: נוכל, סוושבקלר, רקע: לוחם (שוטר).
התמחויות- שריון עור (light armor), נשקים פשוטים, אקדח, חרבות ארוכות, חרבות קצרות, סייף.
מיומנויות: אתלטיקה (+4), היד המהירה (6), התגנבות (6), אקרובטיקה (6, איום (4), חקירה (1). (איום ואתלטיקה באים מהרקע).
ציוד:
סייף, אקדח (10), חבילת הרפתקן, שריון עור (+1), שני פגיונות, כלי פריצה,
יכולות:
התקפת פתע: בהתקפת פתע אסטריו מוסיף 3ק6 נזק לגלגול הנזק שלו.
פעולת בונוס: כפעולת בונוס אסטריו יכול להתחבא, להסתער או לסגת.
עגת הגנבים: אסטריו יכול להבין סימנים שנכתבו על ידי נוכלים אחרים.
סקוושבקלר:
קל רגליים- אם אסטריו תוקף יצור במתקפת קפא"פ, היצור לא יכול לתקוף אותו בהתקפה מזדמנת עד סוף תורו.
rakish audacity- אסטריו מוסיף את מתאם הכריזמה שלו ליוזמה. הוא גם יכול לבצע התקפה מזדמנת על כל יצור שהוא, בתנאי שאין יצור במרחק חמישה פיט מהמטרה.

כישרון: זהיר.
+5 ליוזמה
אסטריו לא יכול להיות מופתע
יצורים אחרים לא מקבלים יתרון בגלגול התקפה אם אסטריו לא יכול לראות אותם.

תכונות ומתאמים:
כוח: 13 +1
זרז: 16 +3
חוסן: 13 +1
תבנ: 8 -1
חכמ: 13 +1
כרז: 13 +1

חיים: 33
שריון: 14
יוזמה: +10.
.The lone wolf hunts alone
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 11 מאי 2020, 11:18

אוקיי, אז ככה

דרגוניאן -
גובלינואידים היו בעבר מעצמה אדירה, שנופצה לאחר מאבקים קשים עם היצורים הסיוטיים שמתחת לאדמה. כיופ, גובלינואידים מתחלקים ל4 -
גובלינואידים עירוניים - לשעבר מעמד עבדים ששועבד על ידי בני האדם שהגיעו לקורבייר, כיום בערים הגדולות יש קבוצות גדולות של גובלינים שחיות כאזרחים לכל דבר ועניין - אם כי מעט גזענות/התנשאות עדיין קיימים נגדם במקומות מסוימים.
גובלינואידי גאלדאר - מה שבעבר היה קואליציה מערוערת של שבטים שהרבתה במלחמות פנימיות, אוחד תחת הנהגתו של שר מלחמה הובגובליני בזמן המלחמה הגדולה - הגובלינואידים הללו הפכו לשכירי חרב בעבור בית דנאית', ולאחר המלחמה השתלטו על ממלכת Draguun. דראגון היא ממלכה צבאית שנשלטת ביד ברזל על ידי שר המלחמה המזדקן "לש הארוק", נכון לעכשיו.
גולבינואידי מארגול -המארגול הם קבוצה של דובלינים שברחו מקואליציית גאלאדאר לפני שנים רבות, וכיום הם פועלים ככנופיות בוזזים בהרים שמדרום לדראגון - הם בהסכם שלום קר עם דודניהם הצפוניים, אבל כל אדם אחר שנכנס לרכס שלהם צריך לצפות לחיצים בגבו.
היורשים של דהאקני - צאצאיהם של בני האצולה של האימפריה הקדומה - גובלינואידים אילו ירדו מתחת לאדמה לפני שרגל אנושית דרכה בקורבייר, חיים בכספות גדולות עם משטרי גידול אוכלוסיה קפדניים, משמרים מסורות מהעבר ומחכים להזדמנות להקים לתחיה את גדולת העבר שלהם. המלחמה האחרונה גרמה להם להגיח מהמנהרות, וכרגע הם שקועים במאבקי כוח ברוטאליים בינםפ לבין עצמם כדי לקבוע מי ראוי להנהיג אותם.

שאר גזעי קורבייר, ככלל, מתייחסים לגובלינואידים בכבוד שנובע מפחד - הם לוחמים אדירי כוח, חזקים, ובדרך כלל ממושמעים עד אימה - איש לא רוצה להיות בצד הלא נכון של הלהב שלהם, אבל באופן כללי אילו שמוכנים להתערבב בחברה הכללית יתקבלו בה בברכה (מלבד מעט סנטימנטים גזעניים שמכוונים בעיקר נגד שוכני הערים)

בני הפרא מעורבבים באוכלוסיה, והגזע שלהם יותר דומה למוטציה של בני אדם מאשר "גזע נפרד" - הם חיים בעיקר באיזורים פראיים, יש להם תרבות משלהם ומנהיגים רוחניים משלהם, אבל הם נטולי שלטון מרכזי או טריטוריה משלהם, אם כי רבים מהם תמתגוררים בחורשות אלדין הפראיות. היחס לבני הפרא משתנה מאוד ממקום למקום, כאשר שוכני עיר עשויים לראות בהם ברברים פראיים וחסרי תרבות, ושוכני עיירות קטנות שלמדו להסתמך על כישוריהם של בני הפרא כדי לשרוד את הסכנות של קורבייר מקבלים אליהם את בני הפרא בידידות והערכה.

כושף שעון - אני מניח שהכוונה לclockwork sorcerer? אם כן, מאושר - שים לב שהמישור מכאנוס לא קיים באברון - המקבילה הכי קרובה שלו זה המישור דבאני, מישור הסדר המושלם - אבל מבחינה ת'מטית הוא יותר קשור לכוורות-על, מוחות כוורת, ועסקאות חוקיות מאשר גלגלי שיניים וצירים.
הכוונה בעניין הגזעים הייתה שאי אפשר לקחת, לצורך העניין, אלפי ים (כמו שטקהאג שאל) - הם לא קיימים באברון. אין מגבלה על כמות שחקנים מגזע זה או אחר.

נרוביאן - תודה רבה! ממליץ לכולם להסתכל על ההסבר הכללי על סימני דרקון בסוף הקובץ, זה ממצה ממש טוב! בנוסף לכך, אני אתחיל לערוך לתוך הפוסט הראשי הסברים כלליים וקצרים על חלקים שונים באברון, הממלכות, סימני הדרקון, הגזעים השונים, וכו' כדי לסייע לאנשים שפחות מכירים את עולם המערכה.

לונוולף
ספוילר
הצג
אוקיי, זה נראה הרבה יותר טוב ומתאים, יש הרבה פוטנציאל כאן! יש לי כמה נקודות ושאלות לפיתוח, אבל לפני כן, שתי שאלות
1. איזו אלפית אמא שלו הייתה? כיצד הדבר משפיע עליו, ההתנהגות שלו, סגנון הלחימה שלו, וכו'? בשביל להבין במה מדובר, ממליץ להסתכל על סוגי האלפים שקיימים באברון שפירטתי בהודעה לtkhag בעמוד הקודם. מאחר שהמניע של הדמות שלך הוא לחקות את מעשי הגדולה של העבר, אני ממליץ לך להעיף מבט באלפי ואלנאר (Valenar elves) - התרבות שלהם בנויה על כך שהם בוחרים גיבורים מהעבר ומנסים להגיע למעשי הגדולה שלהם, לחקות אותם, וכו' - בנוסף לכך, יש להם גם נשק ייחודי ומעניין בשם "סימיטר כפול" שיכול להתאים מאןד לדמות של סייף כמו שלך.
2. למההוא מתבייש באוזני האלף שלו? מה יש לו להסתיר? בניגוד לעולמות כמו רומח הדרקון, אין גזענות או טינה מיוחדת בין הגזעים, אז באופן כללי לא אמורה להיות סיבה מיוחדת להסתיר את מוצאו האלפי - אם הוא ובחר לעשות זאת בכל זאת, זה צריך להיות משהו אינדיבידואלי אליו.
3. לבסוף, עניין המוטיבציה - לדמות שלך יש מניע כללי שהוא "לחקות את מעשי הגבורה של העבר", שזו התחלה טובה - מה בנוגע למניעים ספציפיים? מה הוא רוצה, אוהב, שונא, פוחד, משתוקק אליו? האם יש לו קשר רגשי מיוחד לאדם כלשהו מלבד שני החברים שלו?
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2020, 11:20

שאלה בקשר ל"נאום מעלית" זה אמור להיות ציטוט או איזה "תיאור סיפורי" של הדמות? זה מוגבל בשורות? או שזה אמור להיות הקונספט של הדמות בכמה שורות?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds

שליחה על ידי yds » 11 מאי 2020, 11:29

באיזו דרך שלא תבחר להציג את זה - זה אמור להיות הדבר שיגניב אותי על הדמות, ויגרום לי לומר "יואו, איזו דמות מגניבה - אני רוצה שהיא תהיה בהרפתקה הזו". תכתוב את זה באיזה פורמט שנוח לך. הגבלת שורות היא לא קשה, אפשר להניע לכאן או לכאן - אבל אני לא מחפש פורטרט מלא, אלא את הbroad strokes - "טיזר" של הדמות
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 11 מאי 2020, 11:48

yds
ספוילר
הצג
1. אני מניח שהיא הייתה אלפית ולאנאר... זה נשמע הגיוני.
2. זה פחות פחד מגזענות, ויותר פחד מאיך אנשים יקבלו אותו. יש לו מין פוביה כזו, שאם הוא לבד הוא נהיה מפוחד ומשותק.
3. יש לו קשר לאבא שלו, אבל החלום שלו הוא שיהיה לו משפחה נורמלית. הוא מסוג האנשים שחושב שכל דבר רע שקורה, קורה רק לו. הוא לעולם לא יפגע באנשים שלא עשו שום דבר לאף אחד. יש לו מין חולשה כזאת ליתומים, כלומר הוא מנסה לעזור לכל מי שחוה חיים כמו שלו. זה נובע בעיקר מהתחושה שהיו לו החיים הכי גרועים שאפשר לבקש.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 מאי 2020, 11:51

יש סיכוי שאחרי שההרפתקה הזו תיגמר אתה תמשיך מערכה שלמה?
ולכמה רמות אתה מתכנן את ההרפתקה הזו?
ספוילר
הצג
יש לי שימוש די עוצמתי בלחש אשליה מינורית, מכיוון שמדובר בקוביה של מטר וחצי הדמות שלי יכולה לנצל את זה כדי לצור מחסה ולהתחבא מאחורי או בתוכו בעודה יורה ללא הפרעה ולקבל בתכלס השפעה של אי נראות (אם כי סביר להניח שהאויב יחשוד ויבדוק בשלב מסוים מדוע הארגז שנח שם יורה עליו כדורים) עכשיו זה גם יוצר קומבו מאוד מרושע עם הכוחות שלי, אני מתכנן לקחת דיוק אלפי בהעלת התכונה שלי כן שאני יכול לגלגל את אחת הקוביות שוב כאשר יש לי יתרון (שיתקבל עקב הבלתי נראות).
במילים אחרות אני יכול בכל שלב של המשחק לכרוע ברך להקיף את עצמי בקוביה אטומה ולקבל יתרון קרבי והסתרה מלאה והאויב יהיה חייב להוציא פעולה רגילה כדי לגלגל אבחנה או לגעת בקוביה כדי לבטל את האשליה ואני תמיד יכול ליצור אשליה חדשה.
זה משהו שצריך אישור שה"ם בהתחשב בכך שהדמות משתמשת בזה לעיתים קרובות מאוד
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
yds

שליחה על ידי yds » 11 מאי 2020, 12:18

לונוולף
ספוילר
הצג
1. אוקיי. האם זה מתבטא בחיים שלו איכשהו? אם היא מתה בלידתה הוא כנראה לא למד ממנה - האם היא השאירה אחריה כתבים על הדת שלה או משהו? מה הוא יודע על אמא שלו?
2. כן, אבל העניין הוא שלעובדה שאתה אלף, מלבד במקומות מאוד מסוימים, לא תהיה השפעה על איך יקבלו אותך - זה כמו שאני אשים כובע על הראש כי אני פוחד שיראו שאני לא מתולתל - אבל לאף אחד בעולם לא אכפת אם אני מתולתל או לא. יכול להיות שהפחד הזה לא ריאלי, אבל הוא חייב לנבוע מאיפשהו - מה גרם לשמות שלך לחשוב שאם ידעו שיש לו דם אלפי יתייחסו אליו בצורה רעה?
3.אוקיי, אז יש לו דחף למצוא משפחה, לדאוג לעולם, וכו'. האם במהלך ההרפתקאות שלו/השנים שלו כשומר יצא לו לעשות דברים שהוא פחות גאה בהם? סודות שהוא מסתיר, שוחד שהוא לקח, מעשים לא חוקיים שהוא עשה...משהו בסגנון?
Tkhag1
ספוילר
הצג
אוקיי, אז ככה. הקומבו כעיקרון עובד, אבל יש לו כמה מכשלות.
1. אם כולם רואים פתאום ארגז שמופיע, לא יהיה אף שלב שבו הם יחשבו ''אה זה סתם ארגז רגיל'' - הם יראו אותך נעלם בתוכו.
2. אני אבקש ממך, בכל פעם שאתה מפעיל את הקומבו, לגלגל התגנבות או מאגיה בשביל ליצור צורה שמצד אחד מתאימה לך להתחבא בתוכה, ומצד שני היא מספיק ברורה ואמיתית כדי שלא יהיה ברור מאליו שמדובר באשליה (לא נכנסת דרך פינות של דברים אחרים וכו')
3. כאשר אתה בתוך הארגז אתה תהיה במצב שרוע, וכל תנועה חדה שלך/יציאה ממשבצת תחשוף את מיקומך
4. לבסוף, גם כשאתה יורה דרך הארגז זו אינטראקציה פיזית עם האשליה - אחרי יריה אחת, כולם ידעו אוטומטית שמדובר באשליה (וזה גם כתוב בחוקים של הלחש, מוזמן לעיין).
עריכה - יש מצב שאני אאריך את ההרפתקה לקמפיין, אבל זה לא יהיה קמפיין ארוך - יש לי נקודת סיום ברורה מאוד אם זה יקרה, אז לא יהיו יותר משלושה/ארבע ארקים.

מבחינת דרגות - אני מניח ש3-4? אני עובד עם milestone leveling אז זה די נזיל מבחינתי
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2020, 12:22

שאלות
ספוילר
הצג
אני מניח שיש הרבה אנשים שמפסידים כסף על הסיפור הזה. והיו מעדיפים שכבר ימצאו את מה שקרה והשכסף יחזור לזרום, השאלה שלי אם יש איזה ארגון שנראה לך מתאים שישלח "חוקר" משלהם לבדוק את הנושא, כאילו בהגבלה להיום אני מתכוון שאם נגיד תאגיד דלק כלשהו מגלה שיש מערבים על המכיליות שלו הוא שולח קבלנים פרטיים לאבטח אותם. ואז אם כן הדמות שלי היא כאילו ה"חוקרת" של הארגון הזה שנשלחה לעשות סדר ולדאוג שהעסקים יחזרו כרגיל.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 מאי 2020, 12:53

ספוילר
הצג
הגיוני אבל בקשר ל4, יש סיכוי שאני אוכל לגלגל התגנבות עם חיסרון כאשר לא ברור מראש שההתקפה מגיעה משם? (תחת השיפוט שלך כמבון)
ואם אני תוקף כמה פעמים בתור בהתחשב במהירות של ההתקפה רק ההתקפה הראשונה ביתרון יתרון או שאני מאבד את ההסתרה רק אחרי שגמרתי את התור שלי?
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 11 מאי 2020, 12:57

yds
ספוילר
הצג
1. אולי הוא יודע קצת על האלפים האלו, אבל לא מספיק בשביל לחבור אליהם. בתור שחקן אני לא מכיר את הגזע אלפים הספיציפי הזה, אז אשמח לפרטים נוספים.
2. אם זה המצב, אז אסטריו מסתובב בלי ברדס, אלא אם יורד גשם.
3. כן. בלילה הראשון שלו במשמר הוא לא התעורר בזמן לשמירה שלו, ובגלל זה מישהו בעיר נרצח. זה סוד שהוא סוחב מהעבר. ואם כבר מדברים על זה, הייתה פעם אחת שמישהו שיחד אותו. זה לא היה משהו כל כך חשוב, סתם מישהו שרצה להכינס לעיר כדי להתחיל חיים חדשים, אבל עדיין, זה שוחד.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 11 מאי 2020, 13:50

רעיונות
ספוילר
הצג
כרגע מסתובבים לי בראש 3 קונצפטים-

גובלין כושף שעון משפטן או עובד בנק אני מתאר לעצמי שבעולם תעשייתי, הכלכלה גם מתקדמת ממערכה ימי בינימיית ממוצעת, אז תחום המשפטים חייב להתפתח.
קצת בהשראה מהבנקאים בהארי פוטר, הוא גם כושף שעון, המסירות שלו לחוק ולחוזה מביאה לו עוצמה.

חליפאי צייד חליפאים- בגדול חליפאי שעובד בלזהות חליפאים שמנצלים את כוחם לרעה. הוא שונא אל עצמו גם כחליפאי, אבל מפצה על זה שהוא משתמש ברקע שלו לצוד חליפאים אחרים. חשבתי על שילוב מקצועות בין נוכל לאשף divination

השלישי, שנשמע לי כיף אבל מהסס להציע כי הוא עלול להראות צבעוני מדי- חליפאי אומן.
הוא אוסף כסף כדי לבנות את התאטרון המושלם, הוא אשף אשליות ואוסף דמויות כדי ליצור מחזות בסדר גןדל חדש.
בגלל זה הוא הולך למשימות- לאסוף כסף וסיפורים.

קונצפט רביעי- שיפטר ברברי לשעבר שנהיה נזיר, מנסה להאבק בחייתיות שלו כדי להשתלב בחברה.

אבא סטאלין
yds

שליחה על ידי yds » 11 מאי 2020, 15:45

ליאורגונן3
ספוילר
הצג
אני יכול לחשוב על כמה קבוצות, ברמות שונות של רשמיות, שיהיה להן עניין בעסק הזה.
בין השאר -
לכנסיית הדם של וול כמעט תמיד יש על הקווים מטיפים שנעים בין פסגת קרונה, מנסים לגייס מאמינים חדשים, לבין ווליאר - שהיא לא הבסיס המרכזי שלהם בקרנאת', אבל כנסיית וול בעיר הזו היא גדולה מאוד. יכול להיות שאחד המטיפים המרכזים של הכנסיה היה על הרכבת.
יש סיכוי שבן אצולה גמדי, אולי ממשפחת קונדראק של מסמוני הדרקון או סתם גמד חשוב, היה על הרכבת והמשפחה רוצה לחלץ אותו.
מאחר שהרכבת מגיעה מפסגות קרונה, בנוסף לאספקה בעבור העיר כמעט תמיד מגיעות סחורות ייחודיות ממעוזי הגמדים - חפצים וכלי עבודה בהזמנה אישית של בית קאנית', ולעיתים נדירות יותר גם סימביונט שמוזמן על ידי חוקר שאפתן (או אחת הכתות של הדרקון האפל קהייבר, שירצו לוודא שמה שהם מזמינים מגיע בזמן).
לבסוף, לממלכת קרנאת' עצמה יש מניע לוודא שהאיום על הרכבת מוסר ומטופל, שכן ווליאר היא גם ערוץ אספקה מרכזי בשביל המבצרים של קרנאת' שמחזיקים את הקו מול מפלצות שיוצאות מקאיירי.
tkhag1
ספוילר
הצג
קשה לי לדמיין סיטואציה שבה אתה יורה דרך הקופסה, ולא רואים שהיריה מגיעה מהקופסה, אם אין לך מחסה אחר. בנוגע למספר התקפות - כפי שמצוין בחוקים של אשליה מינורית, כל מגע פיזי שהוא עם האשליה מראה אוטומטית שזוהי אשליה. אז אחרי ההתקפה הראשונה ההשפעה נגמרת.
לונוולף
ספוילר
הצג
1 - יש הרבה פרטים קטנים עליהם, אבל עיקר הדברים נמצא כאן - הטרינדאל - אלפי טרינדאל מחולקים לשלוש משפחות ונודדים באדמות הצפוניות של אברון (אם כי רובם חיים בואלנר) - הם מקדישים את עצמם לאמנות המלחמה, פשוטו כמשמעו, וסוגדים לאבותיהם הקדמונים במקום לבני החצר חסרת המוות, עושים שימוש בלהבים כפולים שסודות השימוש בהם ידועים אך להם.
3 - מי הם אנשי הקשר שיש לו בעיר, אם בכלל? חברים, בעלי ברית, אולי אויבים, וכו'? הוא חי מספר שנים בעיר ועכשיו הוא חוזר אליה - מה היחס בין האיש שהוא עכשיו לבין מי שהוא היה בפעם האחרונה שהוא דרך בשערי העיר.
דרגוניאן
ספוילר
הצג
רעיונות ממש מגניבים! כמה דברים כללים על כל רעיון
1 - בעוד שגובלינים הם לא כל כך נפוצים כעורכי דין ומנהלי חשבונות, יהיה מעניין לשמוע איך הדיספלינה הצבאית של אחד כזה היתרגמה לעבודה בנקאית-פקידות-ביורוקרטית. מה שכן, תצטרך למצוא הסבר למה הוא בחר להיכנס למשימה מסכנת החיים הזו אם הוא רק פקיד/בנקאי.
2 - אני ממש אוהב את הקונספט, מכאנית ופלאפית - אם אתה הולך עליו, אתה גם צריך למצוא סיבה למה בחרת לעלות למשימה הזו על הרכבת - או שזה קשור לאידיאולוגיה כללית, או שהוא שמע איכשהו שיש חליפאי שמעורב בסקנדל הזה - ובמקרה הזה אני אשמח לשמוע עוד פרטים על איש הקשר וכו'
3- יכול לעבוד, אבל זה כנראה יצטרך להיות יותר על הצד האפל/קריפי מאשר החמוד והמשעשע. זה לא אומר שהדמות לא יכולה להיות חייכנית/שמחה, אבל במשחק אברון כנראה יהיה יותר דגש על האימפליקציות של יצור שרואה אחרים בתור בובות על חוטים/דמויות בסיפור שלו.
4- גם נשמע מעניין, אין לי הרבה מה להוסיף כי הקונספט עצמו מעט בוסרי - אבל אחרי שתפרט יותר אני אוכל להגיב בפירוט. יש לך כיוון לטריגר שהפך אותו לנזיר, ואיפה הוא נהיה נזיר? הדרך הטהורה היא דת שתוכל להתאים לכך, אבל תלוי בדמות שלך (גם מישהו שקשור לסארלונה ולכוחות הטלפתיים שלהם יכול להתאים, אני מניח)
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 11 מאי 2020, 16:54

ספוילר
הצג
אני עושה "איפוס קרבי" של קונצפטים. אוקי אוריד את הרביעי.

1. קצת בהשראה מהבנק בהארי פוטר ובנק הברזל בשאוש'ק, אני משער שלנהל בנק או עסק באברון דורש יותר מלהתעסק בניירת. גבייה למשל. עוג ענק מסרב להחזיר את ההלואה. כן. אפשר לשכור שכירי חרב ל"הוצאה לפועל", אבל אם גם ככה יש לך כוח, עדיף לעשןת את זה בעצמך, או שתפקיד את המשימה בידי פקיד חזק שיש לו נאמנוץ ואינטרס ישירים של העסק של הבנק.
אן העסק.
אז חשבתי שאולי היו שם השקעות שלהם. אולי יש תביעת ביטוח.
דוגמא אגב מהחיים האמיתיים-
אני מכיר אנשים ש"בני מיעוטים" מהשטחים גנבו להם את הרכב והמשטרה משכה בכתפיים-
לעומת זאת, יש במחסום באיזור שלי, ניידת של חברת ביטוח שאם היא מזהה רכב גנוב הם רודים אחריהם עד לכפר מפוצצים אותם מכות ומחזירים את הרכב.
אני חושב שאפשר לדמיין גרסאת מו"ד לזה באברון.
לגבי הצבאיות הגובלינית- אולי בשביל זה שכררו מישהו כמוהו.

2. אם זה בסדר, חשבתי שאולי יש חליפאי יריב מושבע שלו- כמו שרלוק הולמס ומוריהארטי- והוא מאמין שהיריב שלו קשור לזה.

3. יש לי קונצפט כזה. האמת שהיה לי רעיון לארכינבל בארד, שהוא היה סוג של שה'ם בתוך הדמות, והקטע שלו היה להנדס את החבורת שחקנים לתוך בלאדה מעשה ידיו.
כאן, לא עד כדי כך פסיכי, אולי הוא שחקן, כמעט אף פעם לא מראה את הרגשות האמיתיים שלו.
הוא סוג של שה'ם של עצמו, בוחר את הבחירות שיתנו סיפור דרמטי-
אם פושע שתפס יבטיח נקמה, הוא יתן לו לברוח בשביל "קונפליקט משמעותי יותר במערכה השלישית'
משהו כזה.
אבא סטאלין
שלח תגובה