דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

להרפתקה, לריגוש, ולכסף - [המרה של מהדורה 5 לעולם של אזורות'] - עץ משחק 3/3

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 06 יוני 2020, 16:57

"מוסכם. אבל בתנאי שתחזיר לרינו את הארנק שלו. הוא הרי צריך לשלם לנו אחר כך."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 07 יוני 2020, 18:34

רודריק ממלמל כמה דברים חלשים שנשמעים כמו "בעיר התחתית זה לא היה קורה" ודברים בסגנון. אבל לא נראה שיש לו התנגדות.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 יוני 2020, 19:20

הגמד זורק את הארנק של רינו אליו.
"תודה רבה!" צועק רינו, "אני שמח שחיכתי לנו, ועוד מצאת את הארנק שלי?...." רינו ממשיך לדבר, אבל בכנות שלכם אין כוח לשמוע את זה.
הגמד נובח פוקדות שאתם ממלאים, ותוך זמן לא רב אתם יוצאים מנמל רוח-סערה, עוברת לכם לרגע בראש השאלה מדוע הגמד כל כך מיהר לצאת, או מדוע מרלוקים תקפו דווקא אותו. אבל לא משלמים לכם בשביל לעזור לגמד, משלמים לכם בשביל לוודא שהראש של רינו ישאר במקומו.

אחרי שיט של מס' ימים, אתם סוף סוף יכולים לראות את חופי נורת'ראנד מצפון לכם, ובדרך לא דרך אתם מוצאים את עצמכם עוגנים סוף סוף בנמל ווילגרייד, לשעבר מוצב של הברית בצפון במערכה נגד המלך הליץ', והיום עיר קטנה ושוקקת חיים בצפון הרוחוק.

בעוד שהשלום הקר מתנהל בסבירות באזורות', הצפון הוא המקום אליו הרבה אנשים הולכים כדי לשנוא אחד את השני, בהיעדר דרישות להתנהג יפה מגורמים חזקים כמו אנדואיין או אחד ממנהגי האספסוף, הרבה פעמים ניתןן להיתקל באיזור הזה במריבות בין גזעיות.

הרחק באופקים אתם רואים את שרידי טירת אות'גרייד, מקום מושבם של מס' לא מבוטל של ווירקולים אכזריים שידועים בכך שהם לא אוהבים את הברית או את האספסוף בצורה שווה המעוררת מעט הערצה ביכולת שלהם שלא להבדיל בין גזעי אזורת' ולהפלות בינהם

כשהספינה עוגנת לבסוף בנמל, הגמד מורה לכם לרדת מהספינה שלו ולא לחזור, הוא נשבע בפניכם שאם הוא יפגוש את רינו בשנית הוא יעשה ממנו סנדלים, ולא פעם הודה שהוא היה מעדיף שהמרלוקים יהרגו אותו, אבל איכשהו הוא (ואתם) שרדתם את המסע הזה.

"טוב חברים!" אומר רינו בהתלהבות, מחזיק את הכובע שלו על מנת למנוע מהרוח החזקה של הפיורד לגנוב לו אותו. "ברוכים הבאים לווילגארד!" הוא צועק בצורה לא פורפצינואלית, "עכשיו אני יודע שאתם חושבים שזה חור באמצע הצפון שבו אנשים הולכים כדי למות לפגוע בגזעים אחרים, אבל זה גם מקום ממש נוח לצאת ממנו למסעות כי... זו עיר, והיא גדולה!" הוא אומר, "עכשיו מה דעתכם שאני אמצא לנו פונדק טוב להתאגרן ממנו ואתם תבררו בעיר על מה קורה בסביבה? אני לא רוצה שנצא לדרך רק בשביל לגלות שהיינו צריכים להכין את עצמו לחורף קשה שעלול להגיע מחר!" הוא אומר, ולא באמת מחכה לתשובה לפני שהוא נוטש אתכם על הנמל. אתם לא בטוחים איך, והאם בכלל הוא ימצא אתכם עוד פעם.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 07 יוני 2020, 19:56

"רק אני זוכר שהוא אמר שזאת העונה הנוחה לפני שיצאנו? מצד שני, מתחיל להרגיש לי שרינו מסוג הטיפוסים ששורדים בזכות מזל טהור וטובים בזה. רק נקווה שהמזל שלו יכלול למצוא אוצר כדי לשלם לנו." קיזאנק אומר ונאנח.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 07 יוני 2020, 20:48

"לפחות הקור לא יכול להפריע לרובנו..." אומר רודריק, ספק לעצמו ספק לכולם. "אני מציע שגם נאסוף מידע וגם נמצא בעצמנו פונדק, הוא לא בדיוק מישהו שאפשר לסמוך עליו לעשות משימות חשובות, אפילו משימות לא חשובות לא הייתי נותן לו".
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 08 יוני 2020, 00:34

ליסאנדריה מביטה צפונה, לאיזור בו טירת אייסקראון נמצאת. רעד קל עובר בה למרות שגופה קר כמו השלג שמכסה את האזור.
"מוסכם. בואו נזוז" היא אומרת אחרי רודריק, מתחילה לחפש פונדק באיזור
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 יוני 2020, 12:11

נראה שיש שני פודקנים באזור, והאמת היא שלא מצאתם את רינו באף אחד מהם.
הראשון הוא הפונדק "הזריחה הדחופה", שהפונדקאי שלו, בן אנוש אביר קודש בדימוס, בטוח שהשם של הפונדק שלו הוא בדיחה נהדרת, כשהוא רואה את ליסאנדריה הוא לא יכול שלא לתהות אם היא מעוניית להיות שותפה עסקית שלו, משהו בסגנון לפתוח פונדק נוסף לא רחוק אם שם שהיא יכולה כבר לנחש. כך או כך הפונדק הזה הוא מעט קטן יותר ומרגיש מעט "שמרני" - יש בו אלכוהל ואפשר לשכור חדרים, אבל בעל הפונדק אמור להיות עם פיתל קצר על אירועים חריגים.

הפונדק השני "הבירה הקפואה" מנוהל על ידי גמד ברזל-שחור, הוא מקום מעט גדול יותר עם הרבה יותר חדרים, נראה מעט שלכאן מגיעים האנשים שמחפשים יותר צרות ולעשות באלגנים, ושלט גדול של "אנחנו לא אחראים לכלום" מתנוסס בכניסה לבר. כאמור גם כאן אתם לא מוצאים את רינו. ונראה שלאתר את בן האנוש הולכת להיות המשימה החדשה שלכם, אם תבחרו לקחת אותה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 14 יוני 2020, 17:43

"אני מאמין שהזריחה הדחופה תתאים יותר למטרות שלנו. אם כי איני בטוח שרינו יצליח לשמור על עצמו מלהביא צרות לפונדק".
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 21 יוני 2020, 14:22

"במקרה הכי גרוע אפשר לצאת ולהשאיר אותו כאן. אומנם אנחנו לא יודעים איפה האוצר שהוא מתכנן לחפור, אבל בכל זאת יש לנו סיכוי יותר טוב למצוא אותו בלעדיו מאשר איתו. בנתיים בואו נכנס לזריחה, אולי לבעל הפונדק יהיה מידע שימושי."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 יוני 2020, 14:27

הזריחה הוא אכן מה ששמעתם, פונדק קטן שאמור להיות שקט, מסוג המקומות שנראה שהיו אמורים לבקש מכם להפקיד את הנשק שלכם בכניסה או לחתום על איזה מסמך שמחייב גובלינים וננסים שלא לבצע ניסויים בשטח.
כרגע הפונדק חצי רק, כנראה בגלל השעה, אח דולקת נמצאת באחת הפינות, ושולחנות עץ מגולפים מפוזרים בחלל. בקצה הקומה יש בר קטן ולידו מדרגות שאמורות להוביל לחדרים.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 21 יוני 2020, 16:03

ליסאנדריה ניגשת לבר. "שוב שלום" היא אומרת לפאלאדין שפגשו מקודם, "שלושה ספלים של המשקה הכי חזק שיש לך. יש חדשות מעניינות מהאזור?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 יוני 2020, 16:07

"תלוי." הוא עונה, "את מחשיבה התקפות של אל מתים חדשות באיזור הזה?"
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 22 יוני 2020, 15:29

"אם הן חלק ממשהו מעניין אז כן. אבל כנראה שלא" אומר רודריק, מתיישב. "אנחנו גם רוצים חדר לארבעה, אם כי ייקח קצת זמן עד שהמעסיק שלנו יגיע לשלם עליו, אז אם אפשר רק לזכור שאנחנו מעוניינים באחד" רודריק מבין תוך כדי המשפט כמה הבקשה שלו מוזרה וקולו מתנמך באיטיות ככל שהוא ממשיך לדבר.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 יוני 2020, 20:39

"אני לא טיפוס שנהנה מלקבל תשלום בדיעבד על דברים." עונה בעל הפונדק, "אז אני נאלץ לבקש תשלום מראש."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 29 יוני 2020, 00:47

"כן... לא יודעת מה איתכם, אבל אני לא מוציאה מטבע נחושת שחוק. רינו אמור לטפל בעניינים האלה. אם כבר מדברים על המרלוק הזה - ראית כאן בן אנוש, כובע עור מטופש וחיוך עוד יותר מטופש?" ליסאנדריה שואלת את בעל הפונדק
שלח תגובה